Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba mieć tupet,żeby wydać ponad 100 mln. zł w ciągu ośmiu lat,narobić długów.Doprowadzić miasteczko do jeszcze większej ruiny i twierdzić,że się reprezentuje mieszkańców. Przecież tutaj już nic nie ma,wszystko zostało zlikwidowane. Porobiły się różne koterie dążące do władzy.Nie wyszło im osobno,to dawaj dogadywać się.A co niech mieszkańcy teraz im podskoczą. Tworzą przecież świętą trójcę z tym skamlącym łotrem na czele. Ludzie, czy wy nie widzicie jak walą was w rogi? Tak można żyć , nawet i dziesięć kadencji, tak jak robiła i dalej chce robić wieża z burakiem i atamanem. Mało Wam jeszcze tego rozpierdziaju gminy?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

" jestem na wasze wezwania i sygnaly w każdym momencie "... Tak jak był chętny na wezwania o pomoc wtedy gdy dziecko pies pogryzł.... Nie odbierał telefonów od nikogo kiedy wiedział że dzwoni z jakimś problemem.. Bezczelny kłamca.... "Burmistrz wszystkich kolesi" a nie mieszkańców..

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie te wasze "dołki" Liwaka? Dzisiaj go widziałem i ma się świetnie. Co za durnie wypisują takie brednie. Michałowi zaś przypominam że na tego typu zaczepki musi reagować bo ludzie utrwalają ze informacje. Jesteś Michał przedstawicielem komitetu Liwaka i każda taka wzmianka niepochlebna powinna być natychmiast dementowana. Coś mi się wydaje że bardziej niż Racin pogrążać was będzie działoszewska i terebecki. To oni przegrali z racinem i zazdroszczą Jackowi że może wygrać w drugiej turze.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie te wasze "dołki" Liwaka? Dzisiaj go widziałem i ma się świetnie. Co za durnie wypisują takie brednie. Michałowi zaś przypominam że na tego typu zaczepki musi reagować bo ludzie utrwalają ze informacje. Jesteś Michał przedstawicielem komitetu Liwaka i każda taka wzmianka niepochlebna powinna być natychmiast dementowana. Coś mi się wydaje że bardziej niż Racin pogrążać was będzie działoszewska i terebecki. To oni przegrali z racinem i zazdroszczą Jackowi że może wygrać w drugiej turze.

To że przegrali wieża i bogdan, sprzyja racinowi ! I dlatego Olo Liwak przegra ! Nie zmarnuj przypadkiem swojego głosu !

Odnośnik do odpowiedzi

" jestem na wasze wezwania i sygnaly w każdym momencie "... Tak jak był chętny na wezwania o pomoc wtedy gdy dziecko pies pogryzł.... Nie odbierał telefonów od nikogo kiedy wiedział że dzwoni z jakimś problemem.. Bezczelny kłamca.... "Burmistrz wszystkich kolesi" a nie mieszkańców..

Spieniłeś się cieciu z oślej górki, że cytujesz odpowiedź racina na wasz paszkwil ?! Wszyscy w gminie dostaną po dwa egzemplarze tego merytorycznego opisu sytuacji w gminie zarządzanej z rozsądkiem przez Pana Burmistrza Szanownego ! To nie wszystko w tym temacie ??!

Odnośnik do odpowiedzi

070034d28813ad850bdd5e50b2b94fe7.png

TW to jednak TW jak myślicie? A firmuje siebie i nową klikę ze starymi komuchami. To trzeba mieć tupet,aby tak trzymać się koryta. Jeszcze mało, jeszcze chociaż 4 lata.A potem mi naskoczycie, zresztą tak jak przez te 8 lat.

Przecież ja to wy, prawda? Wszystkich was załatwię,bo was kocham i reprezentuję w ramach ifs-u wraz z wieżą i atamanem.

d78a606ea0195877b91342dd8d0e7fe4.png

Jestem wasz dozgonnie..

Koleżanki i koledzy mi pomogą a torba zapowietrzona stworzy stosowną propagandę. Wszak pieniądz nie śmierdzi.

I tutaj się zgadzam.Ta klika do reszty obedrze gminę z budżetu.

Odnośnik do odpowiedzi

I to ma być mój kandydat na kolejne cztery lata rozbioru gminy? A do pomocy weźmie 3 stare baby i herszta atamana?

Nawet nie będę komentować. Tutaj pasuje tekst:ONI JUŻ BYLI I SIĘ NIE SPRAWDZILI.

Racinowski zaczął brudną kampanię przeciw Jackowi. To mi się nie podoba. Ludzie nie wierzą w oskarżania w ulotce bo osobiście znają nauczyciela swoich pociech. Każdy myśli że w sprawę zamieszana jest panienka od ciotki ta wypindrowana od wizerunku postuła. Jeśli to prawda to niech mieszkańcy pokażą ciotce że już nie ma mocy sprawczej a tylko pogrążającą kandydatów na burmistrzów. Chcę właśnie tego żeby pogrążyła Andrzeja tak jak cztery lata temu szulca.

Odnośnik do odpowiedzi

Racinowski zaczął brudną kampanię przeciw Jackowi. To mi się nie podoba. Ludzie nie wierzą w oskarżania w ulotce bo osobiście znają nauczyciela swoich pociech. Każdy myśli że w sprawę zamieszana jest panienka od ciotki ta wypindrowana od wizerunku postuła. Jeśli to prawda to niech mieszkańcy pokażą ciotce że już nie ma mocy sprawczej a tylko pogrążającą kandydatów na burmistrzów. Chcę właśnie tego żeby pogrążyła Andrzeja tak jak cztery lata temu szulca.

Widzisz Olo? przejrzałeś na oczy, wieża pociągnęła na dno szulca i pociągnie burka. A ostatnia gazeta burka to stek kłamstw i pomówień. Jak maluczkim trzeba być człowieczkiem, żeby takie brzydactwa o drugim człowieku wypisywać?
Odnośnik do odpowiedzi

Racinowski zaczął brudną kampanię przeciw Jackowi. To mi się nie podoba. Ludzie nie wierzą w oskarżania w ulotce bo osobiście znają nauczyciela swoich pociech. Każdy myśli że w sprawę zamieszana jest panienka od ciotki ta wypindrowana od wizerunku postuła. Jeśli to prawda to niech mieszkańcy pokażą ciotce że już nie ma mocy sprawczej a tylko pogrążającą kandydatów na burmistrzów. Chcę właśnie tego żeby pogrążyła Andrzeja tak jak cztery lata temu szulca.

Olo czy Ty widziałeś fotomontaż Racinowskiego jako pedofila, rozrzucony w okolicach kościoła w niedzielę wyborczą ? Czy to zrobili jego zwolennicy ? Ty mówisz w takim razie o brudnej kampanii ? Leniwy radny Liwak, który praktycznie przez całą kadencję nie brał udziału w komisjach, w swoim paszkwilu neguje i potępia wszystko i wszystkich w czambuł ! Gmina zadłużona, nic się nie robi a on się rwie do tego tyfusu. Gdzie tu logika, gdzie tu postawa godna nauczyciela i wychowawcy młodego pokolenia. Ja swoim dzieciakom pokażę jego sylwetkę jako zaprzańca, antybohatera i kosmopolity plującego we własne gniazdo. A do tego dochodzi niepodważalna prawda, którą znają wszyscy, którzy chcą znać, że jest wielokrotnym rozwodnikiem i smakoszem napojów wyskokowych. Ja jako wyborca chcę mieć burmistrza o w miarę prostym kręgosłupie moralnym. Nie musi to być chodzący i rozmodlony ideał przyzwoity człowiek.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz Olo? przejrzałeś na oczy, wieża pociągnęła na dno szulca i pociągnie burka. A ostatnia gazeta burka to stek kłamstw i pomówień. Jak maluczkim trzeba być człowieczkiem, żeby takie brzydactwa o drugim człowieku wypisywać?

Akurat to rozumiem to jest gra wyborcza. Ale puszczać bzdury żeby szły w eter bo ludzie to usłyszą i zapamiętają to skandal. Tylko że burak za głupi żeby sam to robić tam działa "sztab" ludzi. Pewnie "trójkąt bermudzki" nie dojdzie do władzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo czy Ty widziałeś fotomontaż Racinowskiego jako pedofila, rozrzucony w okolicach kościoła w niedzielę wyborczą ? Czy to zrobili jego zwolennicy ? Ty mówisz w takim razie o brudnej kampanii ? Leniwy radny Liwak, który praktycznie przez całą kadencję nie brał udziału w komisjach, w swoim paszkwilu neguje i potępia wszystko i wszystkich w czambuł ! Gmina zadłużona, nic się nie robi a on się rwie do tego tyfusu. Gdzie tu logika, gdzie tu postawa godna nauczyciela i wychowawcy młodego pokolenia. Ja swoim dzieciakom pokażę jego sylwetkę jako zaprzańca, antybohatera i kosmopolity plującego we własne gniazdo. A do tego dochodzi niepodważalna prawda, którą znają wszyscy, którzy chcą znać, że jest wielokrotnym rozwodnikiem i smakoszem napojów wyskokowych. Ja jako wyborca chcę mieć burmistrza o w miarę prostym kręgosłupie moralnym. Nie musi to być chodzący i rozmodlony ideał przyzwoity człowiek.

Każdy ma w rodzinie czarną owcę na ten przykład : jakiś przewodniczący ma żonę która pracowała na poczcie i tam jako szefowa piła jak smok aż odeszła na emeryturę bo tak po prawdzie powinni ją wyrzucić, dalej jakiś burmistrz ma córkę która mu chwały nie przyniosła bo jest panną z dzieckiem ale wychowuje je chociaż mogła zrobić inaczej, jedna burmistrzyni ma męża z którego zrobiła życiowe pomietło i kalekę życiową ale z nim do dzisiaj jest chociaż mogła go puścić kantem bo jego brat to pijaczyna i jest kandydat na burmistrza który mówi wprost - rozwiodłem się moja klęska ale mogło być gorzej mógł ją bić i poniewierać ale zwyczajnie zakończył życiową drogę z partnerką. Jak więc widzisz każdy ma na swoim garbie tylko ty go u siebie nie widzisz za to widzisz go pod lasem.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...