Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Zieliński z Osiedla startuje! A Dec z Manhatanu. Ale że Kościelny jeszcze startuje po tylu kadencjach w różnych klubach co to za cichodajka?

A co tak bardzo uczepiliście się Zielińskiego i Deca a co będzie robić stara sydorka i głupek chorągiewki szafran , kościelny,bujny,michalski to wiadomo pilnuje klanu a małgośka niech pilnuje funta kłaków pastułowa na codzień wabi klientów w stargardzie więc jest turystką a swego dziadka zna z fotografii tak sama mówiła na biesiadzie sąsiedzkiej ale wszyscy chcą coś robić dla Ińska czytaj żyć z Ińska i doić swoją mała ojczyznę.A jeśli wygra ....?ten który ma się dopiero dorwać do korytka ....a tam duuuuzo michałków beatek i tych pyzatych pipków ....tez róznego wiatru
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A co tak bardzo uczepiliście się Zielińskiego i Deca a co będzie robić stara sydorka i głupek chorągiewki szafran , kościelny,bujny,michalski to wiadomo pilnuje klanu a małgośka niech pilnuje funta kłaków pastułowa na codzień wabi klientów w stargardzie więc jest turystką a swego dziadka zna z fotografii tak sama mówiła na biesiadzie sąsiedzkiej ale wszyscy chcą coś robić dla Ińska czytaj żyć z Ińska i doić swoją mała ojczyznę.A jeśli wygra ....?ten który ma się dopiero dorwać do korytka ....a tam duuuuzo michałków beatek i tych pyzatych pipków ....tez róznego wiatru

Rzecz jednak nie w ataku na te wymienione osoby, niby nas reprezentujące.Lecz do ich braku przygotowania w sytuacji kiedy gmina ledwo piszczy i wystarcza jej tylko na ich zarobki. Ci wszyscy wymienieni ludzie już byli i niczym szczególnym się nie popisali. Ta gmina w ostatnich latach jeszcze bardziej zamieniła się w zbieraninę ludzi z całej Polski i nie tylko.Jak wiadomo jest tutaj dużo Ukraińców.Ich głos jest też ważny.prawda jest taka,że większość z nich to uczciwi obywatele ale są też tzw. wrzody i to zarówno teraźniejsze jak i te historyczne. Chcę wierzyć,że sami Ukraińcy też o tym pamiętają i oddzielą plewy od nasion. Uważam,że nikt kto przesiedział powyżej dwóch kadencji nie powinien już być brany pod uwagę, z prostej przyczyny. Oni nie zrobili nic,co można uznać za sukces gminy i jej mieszkańców. Można lać wodę jak to robią zainteresowane osoby ale można też ich olać.

Odnośnik do odpowiedzi

A co tak bardzo uczepiliście się Zielińskiego i Deca a co będzie robić stara sydorka i głupek chorągiewki szafran , kościelny,bujny,michalski to wiadomo pilnuje klanu a małgośka niech pilnuje funta kłaków pastułowa na codzień wabi klientów w stargardzie więc jest turystką a swego dziadka zna z fotografii tak sama mówiła na biesiadzie sąsiedzkiej ale wszyscy chcą coś robić dla Ińska czytaj żyć z Ińska i doić swoją mała ojczyznę.A jeśli wygra ....?ten który ma się dopiero dorwać do korytka ....a tam duuuuzo michałków beatek i tych pyzatych pipków ....tez róznego wiatru

Z tego co mi wiadomo bujny nie startuje. Może wtedy tez listonoszem przestanie być. Niech posmakuje chleba przedniego.

Odnośnik do odpowiedzi

Aco wam da Michałek z tą swoją mądrością,on jest tak mądry jak mój kundel podwórkowy

Michał to nawet ani jednego wpisu tu nie zrobił przez całą kampanię. Teraz ja mam iść i na niego oddać głos a co ja wiem o jego planach na gminę>>>> co ja Michał o tobie mogę wiedzieć jak ty zamilkłeś na amen...

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego to będzie WIELKA PORAŻKA RACINOWSKIEGO.

Jego podwładny Szóstak bodajże wiele wie o TW"Janek" ale zapewne ma nieczyste sumienie,bo woli milczeć na temat PGR Ścienne i kapusia..

A swoją drogą,czy w tym IFS muszą być tylko ludzie powiązani interesami i do tego złodzieje?

Odnośnik do odpowiedzi

Jego podwładny Szóstak bodajże wiele wie o TW"Janek" ale zapewne ma nieczyste sumienie,bo woli milczeć na temat PGR Ścienne i kapusia..

A swoją drogą,czy w tym IFS muszą być tylko ludzie powiązani interesami i do tego złodzieje?

Kto jest złodziejem, konkretnie mów nazwisko ?!

Odnośnik do odpowiedzi

Kto jest złodziejem, konkretnie mów nazwisko ?!

Twój burek jest złodziejem, wycinał drzewa na agencyjnym polu, czyli kradł i palił w kotłowni na blokach w Ściennym za co kasował ludzi za centralne ogrzewanie, a gdy wykryto jego złodziejski proceder to sprawa skończyła się w sądzie karnym. Darmowe drewno się skończyło, a burek zrezygnował z kotłowego interesu. Wystarczy? Czy jeszcze mało?!
Odnośnik do odpowiedzi

Twój burek jest złodziejem, wycinał drzewa na agencyjnym polu, czyli kradł i palił w kotłowni na blokach w Ściennym za co kasował ludzi za centralne ogrzewanie, a gdy wykryto jego złodziejski proceder to sprawa skończyła się w sądzie karnym. Darmowe drewno się skończyło, a burek zrezygnował z kotłowego interesu. Wystarczy? Czy jeszcze mało?!

A gdzie masz ch.ju wyrok sądu ? Dawaj no tu szybko down'ie !!

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie o wyrok pytasz ty czereśniaku? Burek ma wszystko schowane głęboko w szufladzie, on wszystko ukrywa, jego o to zapytaj.

Ciebie pytam k...sie, bo złodziej to po prawomocnym wyroku ! A jak nie to znajdziemy twoje IP, bądź tego pewny, mamy to w zasięgu. Nawet się nie spodziewasz jak blisko .

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...