Skocz do zawartości

Burmistrz czy TW"Janek"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 937
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja i moja rodzinka popieramy ludzi dobrych i uczciwych,a takim jest obecny burmistrz.

To by się zgadzało- jedna c*** uwielbia swojego szefa nawet w samochodzie go nie opuszcza. Ta obrona przez "c***" ma wymowną treść - teraz cię rozumiem - jak cię swędzi to ma cię kto drapać?

Odnośnik do odpowiedzi

A.R. zeznaje dalej: "Po upływie około dwóch miesięcy skontaktował się ze mną telefonicznie funkcjonariusz milicji, który powiedział, że jest z PG ze Stargardu i że chciałby ze mną porozmawiać na temat gospodarstwa. Powiedział mi, żebym wyszedł z zakładu i udał się w określone miejsce, gdzie będzie na mnie czekał w samochodzie. Ja poszedłem na to spotkanie. Gdy zapytał mnie czy coś wiem na temat nadużyć, ja mu powiedziałem prawdę, że wiem, opowiedziałem mu o tym co sam wiedziałem, a także o tym co wiedziałem od ludzi i on powiedział, że się tym zajmie"

W KPGR Ińsko pracowało mnóstwo ludzi, powiedz mi Endriu jak ty teraz spojrzysz tym ludziom w oczy jak na nich donosiłeś? Jak ty teraz chodzisz po mieszkaniach i co? Patrzysz im prosto w oczy ty kapusiu?
Odnośnik do odpowiedzi

W KPGR Ińsko pracowało mnóstwo ludzi, powiedz mi Endriu jak ty teraz spojrzysz tym ludziom w oczy jak na nich donosiłeś? Jak ty teraz chodzisz po mieszkaniach i co? Patrzysz im prosto w oczy ty kapusiu?

Nie przesadzaj. Dyrektorów nie było mnóstwo.A tylko nimi interesowalo sie SB.

Odnośnik do odpowiedzi

W KPGR Ińsko pracowało mnóstwo ludzi, powiedz mi Endriu jak ty teraz spojrzysz tym ludziom w oczy jak na nich donosiłeś? Jak ty teraz chodzisz po mieszkaniach i co? Patrzysz im prosto w oczy ty kapusiu?

Cztery lata temu też chodził i nikomu to nie przeszkadzało. Teraz też nic nie wyniknie. Młody skul ogon i pędź stąd. Twoja teoria nie wypali.

Odnośnik do odpowiedzi

A.R. zeznaje dalej: "Po upływie około dwóch miesięcy skontaktował się ze mną telefonicznie funkcjonariusz milicji, który powiedział, że jest z PG ze Stargardu i że chciałby ze mną porozmawiać na temat gospodarstwa. Powiedział mi, żebym wyszedł z zakładu i udał się w określone miejsce, gdzie będzie na mnie czekał w samochodzie. Ja poszedłem na to spotkanie. Gdy zapytał mnie czy coś wiem na temat nadużyć, ja mu powiedziałem prawdę, że wiem, opowiedziałem mu o tym co sam wiedziałem, a także o tym co wiedziałem od ludzi i on powiedział, że się tym zajmie"

Jak podłym trzeba być człowiekiem, aby esbekowi opowiadać w krzakach wszystkie ploty z zakładu? Dla mnie to jest dno, kompletne dno!
Odnośnik do odpowiedzi

Górnicy tak nie robili??? Wątpię!

Czy ja dobrze cie rozumiem? Górnicy to tez kapusie? Czyli się wyjaśniło, żwirownia to też górnicy, a więc kapuś z drugim kapusiem się umówili i otwierają żwirownię w Ińsku, byle zadbać o własny tyłek, mieszkańcy się nie liczą, to taka kapusiowata solidarność.
Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja dobrze cie rozumiem? Górnicy to tez kapusie? Czyli się wyjaśniło, żwirownia to też górnicy, a więc kapuś z drugim kapusiem się umówili i otwierają żwirownię w Ińsku, byle zadbać o własny tyłek, mieszkańcy się nie liczą, to taka kapusiowata solidarność.

Aleś ty wyszczekany. Tylko to daremny trud. Jakbyś nie zwyzywał burka on i tak wygra. Spokojna twoja rozczochrana.

Odnośnik do odpowiedzi

Do kuźwy nędzy, czy nie ma innego ważnego wyborczego tematu jak tylko TW Janek ? Czy od pier....nia na ten oklepany temat przybędzie miejsc pracy ? Czy dziury w drogach same się połatają ? Ludzie gdzie my żyjemy, jakie oszołomy opanowały te forum ?

Odnośnik do odpowiedzi

Do kuźwy nędzy, czy nie ma innego ważnego wyborczego tematu jak tylko TW Janek ? Czy od pier....nia na ten oklepany temat przybędzie miejsc pracy ? Czy dziury w drogach same się połatają ? Ludzie gdzie my żyjemy, jakie oszołomy opanowały te forum ?

Opanowali ludzie szafrana. Ten dziad najpierw szpiclował na vcity teraz tu się panoszy. Dogadał się z wieżą że atakują razem Racina. Patrzcie że o wieży nikt nie pisze o Bogdanie też (kolega szafrana) jedyny atakowany jest tu Pan Burmistrz. Opozycja i tak polegnie w tych wyborach nie oszukujmy się. Skumali się z psl a to największe zło i patologia w polityce. W psl jest najwięcej nepotyzmu a opozycja tak zwalcza nepotyzm. Wy zakłamani faryzeusze jak wam nie wstyd fotografować się z zieloną patologią.

Odnośnik do odpowiedzi

Opanowali ludzie szafrana. Ten dziad najpierw szpiclował na vcity teraz tu się panoszy. Dogadał się z wieżą że atakują razem Racina. Patrzcie że o wieży nikt nie pisze o Bogdanie też (kolega szafrana) jedyny atakowany jest tu Pan Burmistrz. Opozycja i tak polegnie w tych wyborach nie oszukujmy się. Skumali się z psl a to największe zło i patologia w polityce. W psl jest najwięcej nepotyzmu a opozycja tak zwalcza nepotyzm. Wy zakłamani faryzeusze jak wam nie wstyd fotografować się z zieloną patologią.

Opozycja wygra:) PSL zło???? zrobili ci coś złego???? PSL został odrącony na bok przez naszego burmistrza. dlaczego na dozynki skoro to swięto plonów i rolników nie został zaproszony PSL ze swoim sztandarem??????????// w końcu PSL to partia która reprezentuje rolników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co ma do tego burmistrz i jego ludzie, którzy tylko na wódkę czekali w srebrnej.Nepotyzm to jest w twoim mózgu chociaż niewiem czy go masz:).PSL-u nikt nie zwalcza, tylko oni ze sobą współpracują. a patologią jesteś ty i nasza spo łeczność która broni JW Janka. czytał ktoś ich papierową ulotkę???? co za stek bzdur tam jest. a zdziwieniem dla mnie było, że burmistrz robi poznańską i osiedle. porozmawiajcie sobie z tymi ludźmi co tam robili. Ten kawałek drogi robił zarząd dróg powiatowych a ludzie byli z urzędu pracy. to że burmistrz tam 3 razy w ciągu dnia był to przykrywka że to niby on robi a taka prawda nie jest. ale zasługi sobie za darmo przypisuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Opozycja wygra:) PSL zło???? zrobili ci coś złego???? PSL został odrącony na bok przez naszego burmistrza. dlaczego na dozynki skoro to swięto plonów i rolników nie został zaproszony PSL ze swoim sztandarem??????????// w końcu PSL to partia która reprezentuje rolników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co ma do tego burmistrz i jego ludzie, którzy tylko na wódkę czekali w srebrnej.Nepotyzm to jest w twoim mózgu chociaż niewiem czy go masz:).PSL-u nikt nie zwalcza, tylko oni ze sobą współpracują. a patologią jesteś ty i nasza spo łeczność która broni JW Janka. czytał ktoś ich papierową ulotkę???? co za stek bzdur tam jest. a zdziwieniem dla mnie było, że burmistrz robi poznańską i osiedle. porozmawiajcie sobie z tymi ludźmi co tam robili. Ten kawałek drogi robił zarząd dróg powiatowych a ludzie byli z urzędu pracy. to że burmistrz tam 3 razy w ciągu dnia był to przykrywka że to niby on robi a taka prawda nie jest. ale zasługi sobie za darmo przypisuje.

No jasne.To on te puzzle miał układać?Niezłe.On zorganizowal te prace i nawet osobiście nadzoruje.Wystarczy.

Odnośnik do odpowiedzi

No jasne.To on te puzzle miał układać?Niezłe.On zorganizowal te prace i nawet osobiście nadzoruje.Wystarczy.

nie zrozumieliśmy się. tej ulicy nie robi gmina a tym bardziej burmistrz! to jest droga powiatu. gminna jest bydgoska, więc burmistrz tam nic nie robi. czytaj ze zrozumieniem. on do poznańskiej i osiedla nic nie ma. nawet kasy na to nie dał tylko zarząd dróg.

Odnośnik do odpowiedzi

No jasne.To on te puzzle miał układać?Niezłe.On zorganizowal te prace i nawet osobiście nadzoruje.Wystarczy.

Do nadzorowania takich prac wystarczy Irenka, a burek ma z wojewoda kawę pić i pieniądze dla gminy załatwiać, a tak to mamy w gminie kierowcę i nadzorcę za 10 tysiaków na miesiąc! Nieźle co?
Odnośnik do odpowiedzi

Do nadzorowania takich prac wystarczy Irenka, a burek ma z wojewoda kawę pić i pieniądze dla gminy załatwiać, a tak to mamy w gminie kierowcę i nadzorcę za 10 tysiaków na miesiąc! Nieźle co?

tu się zgodzę i pieniądze idą na autko służbowe.w Linówku w czasie godzin pracy u nas był :) nawet z nim nie chciałem gadać.

Odnośnik do odpowiedzi

Opanowali ludzie szafrana. Ten dziad najpierw szpiclował na vcity teraz tu się panoszy. Dogadał się z wieżą że atakują razem Racina. Patrzcie że o wieży nikt nie pisze o Bogdanie też (kolega szafrana) jedyny atakowany jest tu Pan Burmistrz. Opozycja i tak polegnie w tych wyborach nie oszukujmy się. Skumali się z psl a to największe zło i patologia w polityce. W psl jest najwięcej nepotyzmu a opozycja tak zwalcza nepotyzm. Wy zakłamani faryzeusze jak wam nie wstyd fotografować się z zieloną patologią.

Co ty IFS-owski lizodupie piszesz.Oni nic nie mogą a wszystkie 4 osoby są po prostu do d*** .Podobnie z ich kandydatami na radnych.Ręce opadają jak się mysli,że któraś z tych beznadziejnych opcji znowu zaprzepaści 4 lata.Tylko że kogo wybierać spośród tego dziadostwa.Wszyscy mają coś za uszami.Licząc po kolei to wieża najwięcej za nią burak i ataman.Optujący za PSL też nie jest kryształem ale ma najmniej gówna za paznokciami.Tutaj ludzie są podzielanie na kliki i na ukraińców,zresztą też podzielonych po ich komitetach. Po prostu syf i malaria.Szkoda,że naród głupi i tego nie rozumie.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie burmistrzu przy ulicy Lipowej powstaje nowy pensjonat????????????

Pan nie ma zielonego pojęcia co się dzieje na terenie miasta i Gminy Ińsko

http://olx.pl/oferta...html#c3f9486caa

Czyżby brak stacji paliw doprowadził inwestora do takiej decyzji????????????

Burek jeździ po gminie bez celu, dla zabicia czasu, jeździ i nic nie widzi, nie widzi dziur w drodze, nie widzi ile lamp się nie pali, nie widzi krzaków na poboczu, nie widzi, że wszystko po kolei znika z naszego krajobrazu, to ślepiec który niczego nie widzi poza własnym tyłkiem
Odnośnik do odpowiedzi

Panie burmistrzu przy ulicy Lipowej powstaje nowy pensjonat????????????

Pan nie ma zielonego pojęcia co się dzieje na terenie miasta i Gminy Ińsko

http://olx.pl/oferta...html#c3f9486caa

Czyżby brak stacji paliw doprowadził inwestora do takiej decyzji????????????

Pensjonat czy też nazywanie domem rekreacyjnym na terenie tej gminy jest wskazane.Ale kto dał zgodę i jakie przekręty zastosowane na 1500m działce aby wśród domów jednorodzinnych powstał taki moloch? Wiadomo kto wtedy zarządzał tą działką w gminie,nic więc dziwnego,że serce nie wytrzymało obciążenia.Tylko,że ez zgody burmistrza też zapewne się nie obyło. Teraz proszę sobie wyobrazić ,dookoła my w naszych domkach, tych o normalnych parametrach i nagle przyjeżdża tylko 40--60 osób na wypoczynek,Niech to będzie tylko 10-15 samochodów.Gdzie to wszystko się zmieści? Jaki to będzie wypoczynek ,jeśli na człowieka przypada kilka metrów podwórka/ A więc najważniejsze.Jak można było wydać takie pozwolenie nie pytając sąsiadów o ich zdanie, gdzie w planie jest zapis na cztery kondygnacje,gdzie w ogóle jest zapis, że tam można zbudować taki moloch? Jak myślicie, kto dostał w łapę ,aby przemycić coś takiego na osiedlu domków jednorodzinnych? Chyba aż tak naiwny Racinowski nie jest.coś w tym wszystkim nie gra...... Podobny moloch powstaje po byłym tartaku. A co z resztą działek? Stają się bezwartościowe przy tym kolejnym "domku rekreacyjnym". Co prawda tam problem sam sobie stwarza właściciel całego terenu, to trochę inna perspektywa. Ale tutaj my byliśmy dużo wcześniej i należało pomyśleć o nas , w końcu płacimy za spokój i ciszę, której już nie będzie. A jak okaże się,że poza burdelem inne wykorzystanie nie ma szans? Co wtedy panie burmistrzu? Strasznie cuchnie w gminie od tych wybiórczych zezwoleń wydawanych przez byłego inspektora, chociaż zapewne za zgodą burmistrza. Gdzie są nasze prawa do zachowania odpowiedniej kubatury i przeznaczenia, skoro taki bubel,chociaż budowany zgodnie ze sztuką murarską powstaje w tak nieodpowiednim miejscu i to wbrew zawartym w planie szczegółowym zapisom co do możliwości zabudowy? Kto teraz za to beknie,skoro bezpośredniego urzędnika nie ma a burmistrz może zwalić odpowiedzialność na niego.

Odnośnik do odpowiedzi

Cytat z ulotki Racinowskiego - Niźele radzą sobie także firmy działające w branży turystycznej-uruchomiona została ponownie Restauracja

''Srebrna Rybka" wraz z hotelem.

Człowieku gdzie ty żyjesz??? Rybka zamknięta na cztery spusty a pomidor ledwo zipie,obniżył cenę sklepu w Wiewiecku z 250 na 140 tysięcy żeby rybkę

Spłacić http://olx.pl/oferta...html#a6d261e69e

A w Ińsku dom z 1.200 tysięcy na 950 tysięcy wystawił i jeszcze do negocjaci

http://olx.pl/oferta...html#a6d261e69e

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...