Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Racin był , jest i będzie TW "Janek".Jego pojęcie służenia mieszkańcom nosi znamiona z czasów kiedy był kapusiem.Jego z-ca to też hochsztapler z doświadczeniem od czasów konia. Biorą ogromne kwoty za grzanie stołków.Niestety odpowiada za ten stan bezradna rada Terebeckiego. Ludzie takich konowałów wybrali , a więc wiedzą w czym rzecz była i jest.Kto bliżej koryta, ten więcej się nażre.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

zmiana planu woj.zach.

https://bip.wzp.pl/a...n. 30.10.12.pdf

Panie Burmistrzu , gdzie Pan jest. Taka Uchwała Sejmiku obliguje Pana do sprostowania niezgodnych z prawem zapisów odnoszących się do Ińskiego Parku Krajobrazowego.Przecież posiada Pan odpowiedź ww.z argumentacją ,że tematem zajmą się w terminie późniejszym, gdy będą środki finansowe.Skoro robią aktualizację , to mają środki.Mam nadzieję ,że nie w kosmosie.Dlaczego Rada i Burmistrz nie kiwnęli nawet palcem w interesie gminy? Czyżby żwirownia zasypała wam patrzałki żwirem?

Odnośnik do odpowiedzi
Polacy wciąż wyrzucają zużyty sprzęt RTV i AGD na śmietnik czy do lasów, zamiast oddawać do legalnych punktów. Jest to nie tylko niebezpieczne dla środowiska

Gminy mają także obowiązek informowania o miejscach, gdzie można bezpłatnie wyrzucać elektrośmieci – w każdej gminie powinno być przynajmniej jedno miejsce, gdzie można zostawić zużyty sprzęt RTV i AGD.

Zobowiązanie to wynika z Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw – przepisy wskazują, że po stronie gmin istnieje obowiązek stworzenia punktów selektywnego zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego pochodzącego z gospodarstw domowych i dokładne wskazanie takich miejsc, by bez problemu można było z nich korzystać.

DYREKTYWA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY 2012/19/UE

z dnia 4 lipca 2012 r.

w sprawie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (WEEE)

Nie czekaj burmistrzu do lipca, ruszaj łepetyną i publikuj terminy zbieranie oraz punkty, to twój obowiązek. A nie sztuczne cenniki za śmieci.

Odnośnik do odpowiedzi

INFORMUJEMY,

ŻE W DNIU DZISIEJSZYM TJ.18.02.2013 r.

ZOSTAJE ODWOŁANY DYŻUR BURMISTRZA IŃSKA

W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH

Z POWODU WYJAZDU SŁUŻBOWEGO

Przecież ten konował nawet jak jest, to go nie ma. Zresztą czy wśród nich jest ktoś mądry? Raczej sami darmozjadzi, prawda torbo zapowietrzona?

Odnośnik do odpowiedzi

INFORMUJEMY,

ŻE W DNIU DZISIEJSZYM TJ.18.02.2013 r.

ZOSTAJE ODWOŁANY DYŻUR BURMISTRZA IŃSKA

W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH

Z POWODU WYJAZDU SŁUŻBOWEGO

Przecież ten konował nawet jak jest, to go nie ma. Zresztą czy wśród nich jest ktoś mądry? Raczej sami darmozjadzi, prawda torbo zapowietrzona?

Odnośnik do odpowiedzi

Dyżur buraka zawsze jest odwoływany przez tzw. wyjazd służbowy. Dlaczego nie popatrzy w grafik i nie ustali jak w innych gminach. Przecież nikt bez końca nie będzie wierzył, że za każdym razem kryje się niezaplanowany wyjazd służbowy.

Odnośnik do odpowiedzi

W cywilizowanych urzędach, jeśli szef ma pilny wyjazd (z nie powinien, bo dyżur to rzecz święta) to zawsze ktoś za niego przyjmuje interesantów, ale u nas dyżuru niet i koniec filma

Nie lepiej ci pisać po śląsku? Błędów byś uniknął i chyba bliżej ci do przyjaciół zza Odry :)

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrzu Ińska A. Racinowski jest połowa lutego a więc zima w pełni, rusz człowieku swoją dupę po gminie i zacznij wypełniać swój obowiązek polegający na odśnieżaniu lokalnych dróg,ulic i chodników.To nie jest twoje prawo ale obowiązek. A więc w poczuciu brania pensji za coś, zacznij natychmiast wywiązywać się z obowiązków, bo śnieg będzie dalej padał.Chyba masz coś pod czerepem, a więc zacznij myśleć i działać. I to jeszcze dzisiaj. Bo każde nieszczęście pójdzie na twój rachunek.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zamiaru wykonywać ustawowe obowiązki gminy.Co najwyżej mogę zgłosić gdzie trzeba zagrożenie życia spowodowane brakiem działań burmistrza.czy jak my nie zapłacimy podatków bo nie mamy z czego to gmina się o swoje nie upomni? To jest ta sama zasada, do roboty burmistrzu. A jak nie macie forsy , to swoich urzędników i wio , bo i tak tylko d*** grzejecie, pracy żadnej nie widać... Przynajmniej główne ulice w Ińsku zróbcie obiboki. A gdzie jest Terebecki, przewodniczący występujący w imieniu mieszkańców,czyżby go zawiało, nie wie co robić? No to też swoich apostołów do łopaty i wio.

Odnośnik do odpowiedzi

Odwołać darmozjadów! Referendum i niech idą do roboty do łopaty

Ty samozwańczy idioto! To je zrób pokaż mi, że ci się to udało. Dla mnie to ty jesteś darmozjad rwący się na siłę do władzy by zobaczyć jak żłób smakuje. Ja ci powiem co będzie- referendum nie będzie, wybory przegracie i dostaniecie moralnego kaca. tak to wszystko wygląda.

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrzu Ińska A. Racinowski jest połowa lutego a więc zima w pełni, rusz człowieku swoją dupę po gminie i zacznij wypełniać swój obowiązek polegający na odśnieżaniu lokalnych dróg,ulic i chodników.To nie jest twoje prawo ale obowiązek. A więc w poczuciu brania pensji za coś, zacznij natychmiast wywiązywać się z obowiązków, bo śnieg będzie dalej padał.Chyba masz coś pod czerepem, a więc zacznij myśleć i działać. I to jeszcze dzisiaj. Bo każde nieszczęście pójdzie na twój rachunek.

I znowu dopadało,ciekawe jak jest na drogach? Czy ktoś coś wie? Odśnieżają?

Odnośnik do odpowiedzi

Zimowe utrzymanie dróg gminnych z 8 proc. VAT

Obecnie, czyli w 2013 r., Głównie na bocznych drogach gminnych. Będzie także zlecać obcym firmom wykonywanie odśnieżania dróg gminnych oraz posypywanie ich piaskiem.

Wyjrzyj za okno burmistrzu i nie czekaj aż całkiem zasypie, tylko realizuj swoje zadanie , zgodnie z prawem.Dla bezpieczeństwa głosujących na ciebie mieszkańców. Pamiętaj ,że to ty odpowiesz materialnie za wszelkie wypadki ludzi i samochodów. Terebecki powinien także zareagować na ten bałagan. Gdzie są radni z poszczególnych okręgów, co zasypało ich?

Odnośnik do odpowiedzi
Kłamałem z rana, kłamałem z wieczora

Kłamałem przed wyborami i po wyborach.

Kłamałem na "dzień dobry" i na "do widzenia",

amstwo odziedziczyłem po rodzicach w genach.

Kłamać lubię, kłamać kocham i z tego zasłynę,

Że kłamać mogę tysiąc razy na jedną godzinę.

Kłamię, więc młodym, kłamię, więc starym,

Bajer im wciskam kłamiąc bez miary.

Kłamstwo jest dla mnie jak heroina.

Kłamię, więc mówiąc, która godzina

Gdy ktoś zapyta mnie o godzinę

Wiedząc, że z kłamstwem nigdy nie zginę.

Kłamałem pisząc, wydaje mi się,

Że jestem Kaszub, choć w życiorysie

Piszą żem Żyd jest spod Bełchatowa.

Od tego kłamstwa boli mnie głowa.

Gdy przed ołtarzem po latach dwudziestu

Ślub z żoną brałem przed Boga obliczem

Też nakłamałem by dalej móc kłamać

Choć prochem jestem dla Boga i niczem.

Kłamię, więc dalej moim rodakom

Choć do mnie mówią: - przestań pokrako,

Kłamstwa już dosyć nam przekazałeś

Drugą Irlandię nam obiecałeś.

Dalej bym kłamał, lecz kończyć już muszę

Spytam, więc prosto i choć was tym wzruszę

Do natężenia rozumu was wzywam

I proszę zgadnąć: jak ja się nazywam???

Ale to pasuje do buraka.

Odnośnik do odpowiedzi

Pytają o przeszłość burmistrza

Dodano: 2013-02-22 15:03:49

Gryfice. „Czy to prawda, że ukonstytuował się Pan w Obywatelskim Komitecie Ocalenia Narodowego 1 lutego 1981 roku†– pytał o przeszłość burmistrza Gryfic, radny Krzysztof Kozak, radny klubu „Razem dla Przeszłościâ€, podczas czwartkowej sesji rady gminy. Burmistrz tłumaczył, że rok 81 był dla niego, ważny, ale wyłącznie dlatego, że urodziła mu się córka w tym czasie.

- Mam pytanie w sprawie odezwy do mieszkańców miasta i gminy Gryfice z 1 lutego 1981 roku (…) Czy prawdą jest treść odezwy? Czy rzeczywiście Szczygieł Andrzej z SHR Trzygłów ukonstytuował się w Obywatelskim Komitecie Ocalenia Narodowego 1 lutego 1981 w celu zwalczania spekulacji i pasożytnictwa i wspiera wysiłków wojskowej grupy operacyjnej†- pytał radny Krzysztof Kozak, nawiązując do ujawnionej, jakiś czas temu przez jeden z gryfickich tygodników Kurier Gryficki, treści odezwy, pod którą znalazło się nazwisko burmistrza Gryfic. Wzywała ona m.in mieszkańców miasta do „realizacji politycznych, społecznych i gospodarczych celów podejmowanych przez Wojskową Radę Ocalenia Narodowego†(na czele WRON stał Wojciech Jaruzelski). Radny pytał także, czy burmistrz czerpał jakieś korzyści z tytułu uczestnictwa w Obywatelskim Komitecie Ocalenia Narodowego.

Tymczasem, nieobecny na sali konferencyjnej Andrzej Szczygieł, przerwał spotkanie z urzędnikami z Urzędu Marszałkowskiego i wrócił na obrady, by odpowiedzieć na pytania. – Dla mnie w roku 81 najważniejszym wydarzeniem było to, że urodziła się moja córka. Więc na wieść, że pan tu wykrył odezwę do mieszkańców Gryfic, to nie wiem czy się cieszyć czy płakać, bo nie wiem to spotkanie, kto powoływał, czy ten związek funkcjonował, bo się nie aktywnie nie udzielałem, nie wiem czy były spotkania czy nie było, a żadnych korzyści z tego tytułu nie miałem – wyjaśniał Andrzej Szczygieł.

Odnośnik do odpowiedzi

136d894698c7b5fea53787210e74186d.png

509f628e3271ed51e2c14ff63d472c4c.png

A jak w rzeczywistości jest w gminie ińskiej? Bieda aż piszczy,żadnych prorozwojowych działań na przestrzeni 6-7 lat i co? Żadnego deficytu budżetowego?

A może umiejętne jego ukrywanie, tak jak u kolegów i koleżanek.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.ekonomia2...kul/984200.html

Ale w tej gminie można kupić teren za bezcen,bo sama gmina tak sprzedaje. jest zrozumiałe,że nikt nie chce budować się przy żwirowni,bioetanolu czy wypalarni węgla drzewnego. To żadne atrakcja. Tym bardziej że to zadupie nie utrzymało nawet stacji benzynowej. Sądzę ,że najlepiej Ińsko przyłączyć do którejś z sąsiednich gmin. Przynajmniej jako wiocha będziemy płacili mniejsze podatki.Tutaj już nawet psy nie chcą d***** szczekać.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.ekonomia2...kul/984200.html

Ale w tej gminie można kupić teren za bezcen,bo sama gmina tak sprzedaje. jest zrozumiałe,że nikt nie chce budować się przy żwirowni,bioetanolu czy wypalarni węgla drzewnego. To żadne atrakcja. Tym bardziej że to zadupie nie utrzymało nawet stacji benzynowej. Sądzę ,że najlepiej Ińsko przyłączyć do którejś z sąsiednich gmin. Przynajmniej jako wiocha będziemy płacili mniejsze podatki.Tutaj już nawet psy nie chcą d***** szczekać.

Co ty tu za gnioty wklejasz dupku ?

Jak ci nie pasuje ta wiocha to wynocha.....

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty tu za gnioty wklejasz dupku ?

Jak ci nie pasuje ta wiocha to wynocha.....

Wiochę z tej gminy robicie wy,przedstawiciele władzy, bez wizji rozwoju. To właśnie wasza głupota doprowadziła gminę na skraj bytu. I to co najważniejsze, ta wiocha nie jest wasza,TYM BARDZIEJ TWOJA , NIEDOUCZONY DUPKU. Gniotem jest wasza nieudolna władza, uzurpująca sobie bezprawie w zakresie istoty rozwoju i właściwego zrozumienia środowiska naturalnego.A więc goń się dupku bez mózgownicy.

Odnośnik do odpowiedzi

Ta gminy to niestety wiocha , nie tylko dlatego że źle rządzona od ponad 20 lat . Tutaj ludzie mają jeszcze w dużej większości wiejskie nawyki , poglądy i mentalność , tego nie zmieni jedno pokolenie .

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.strefabiz...i-i-swiatlowody

Może w końcu oszołomi z tej gminy zrozumieją ,ze bez infrastruktury, światłowodów,dróg nie będzie żadnego rozwoju.Tylko dziury i smród spalin. Kołki z gminy świat idzie do przodu, więc za takie pieniądze jakie bierzecie za swoje nieróbstwo, zacznijcie przynajmniej myśleć. Nieługo utoniecie w bagnie i zdemontowanej infrastrukturze.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...