Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko synku nie sbecy!!! bo mleko masz pod nosem i sam nie wiesz z kim ty kolaborujesz. Jak mleko z butelką odstawisz to bierz się za nauki a nie spiskowanie. Ale wam ten szafran w głowach namącił. Włodek twoje słowa- kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

nie jestem nikim z opozycji panie Mazurek !!! Zobaczysz te kartki od Racinowskiego jak świnia niebo. Plujesz świniom w twarz to powiedzą, że deszcz pada taka o was prawda Mazurek! IFS to zbitek pozbawionych kręgosłupa moralnego kreatur z TW Jankiem Racinowskim na czele. Nie ma na kogo głosować w przyszłych wyborach więc rozsądną decyzją będzie bojkot wyborów samorządowych w 2014

Odnośnik do odpowiedzi

To pokaż co tam jest? Sami ocenimy czy to są rewelacje

Zostawiam dla was tę okoliczność. Wtedy 7dni nie miałoby co pisać. Włodek wklej te rewelacje i daj upust swemu sercu. Chyba lepiej na portalu niż w szpitalu :D

Odnośnik do odpowiedzi

nie jestem nikim z opozycji panie Mazurek !!! Zobaczysz te kartki od Racinowskiego jak świnia niebo. Plujesz świniom w twarz to powiedzą, że deszcz pada taka o was prawda Mazurek! IFS to zbitek pozbawionych kręgosłupa moralnego kreatur z TW Jankiem Racinowskim na czele. Nie ma na kogo głosować w przyszłych wyborach więc rozsądną decyzją będzie bojkot wyborów samorządowych w 2014

nie noooo! ty masz kręgosłup? wsiaszu jeden. Jak Racinowski robił dobrą robotę ty wyście srali w nocnik. Kartki możesz sobie wsadzić w tłusty opozycyjny tyłek. na kartkach nic nie ma. Bojkot a tak oczywiście nie idźcie o to nam chodzi, róbcie bojkot my nie zawiedziemy.

Odnośnik do odpowiedzi

Zostawiam dla was tę okoliczność. Wtedy 7dni nie miałoby co pisać. Włodek wklej te rewelacje i daj upust swemu sercu. Chyba lepiej na portalu niż w szpitalu :D

A dlaczego Włodek ma to wklejać? potrafisz pyskować to wklej swoją teczkę, a Włodek swoją

Odnośnik do odpowiedzi

Jakaś logika w tym jest jeśli chodzi o bojkot. Przecież wy nie macie żadnego zaplecza politycznego. Z kim chcecie i gdzie stratować? U szafrana byczki macać chłopki. Się zwierzaki ucieszą.

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem do kogo pijesz Mazurek cwaniaku jeden ale odpowiedz mi na pytanie:

Kiedy Racinowski robił dobrą robotę? Jestem w Ińsku raz na miesiąc i widzę tylko, że jest co raz gorzej!

Nie wiem czy wasza opozycja kartki widziała. Ja widziałem i owszem są tam ciekawe informacje i one ujrzą w końcu światło dzienne doczekacie się komuchy. Ty Mazurek z tego co się dowiedziałem też masz ciekawą przeszłość

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego Włodek ma to wklejać? potrafisz pyskować to wklej swoją teczkę, a Włodek swoją

Spoko! Nic nie wklei! Włodek boi się sam siebie. Jakby miał jakiekolwiek teczki na Andrzeja już dawno by ich użył. Ale on tylko stróżuje przy byczkach.

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem do kogo pijesz Mazurek cwaniaku jeden ale odpowiedz mi na pytanie:

Kiedy Racinowski robił dobrą robotę? Jestem w Ińsku raz na miesiąc i widzę tylko, że jest co raz gorzej!

Nie wiem czy wasza opozycja kartki widziała. Ja widziałem i owszem są tam ciekawe informacje i one ujrzą w końcu światło dzienne doczekacie się komuchy. Ty Mazurek z tego co się dowiedziałem też masz ciekawą przeszłość

Znasz li ten kraj??? macku nie wychylaj się bo twoją teczkę też wyciągnę. Trening z plakatem mistrza nie czyni. A kuku????

Odnośnik do odpowiedzi

Mackiem też nie jestem Mazurek !

Masz zagwozdkę teraz cieciu jeden nie?

Cały czas wymieniasz błędne osoby :P to pokazuje jak bardzo IFS zależy na dowiedzeniu się kto ich krytykuje. Jesteście stworzeni do likwidacji z waszym TW Jankiem Racinowskim na czele. Zniszczycie każdego o kim wiecie, że ma odwagę was skrytykować. Głąby kapuściane nigdy nie dowiecie się kim jestem. Mazurek do grabek a nie do komputera. Zamiast korzystać z darmowego internetu na Wisoli to weź się za pracę

Odnośnik do odpowiedzi

Mazurek konowale nawet pewnie nie wie że mu tu bebechy wypruwasz. Ale ciebie zawistny ćwoku można poznać od razu. Jak ci szkoda darmowego internetu to niestety ty też z takiego korzystasz.

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie spokój? wykończą się sami i między sobą. Wkleja idiota raz tu raz na vcity ten rysunek. Przecież tam można wstawić głowę Michała, Włodka, Jacka i Halejciowej. Będzie band aż miło. Trochę wyobraźni.

Odnośnik do odpowiedzi

będę się śmiał Mazurek cieciu bo ja nie znajdę się na tym zdjęciu cały czas pudłujesz cieciu z Wisoli

Znajdziecie się na zdjęciach wcześniej czy później wszyscy. Łącznie ze starym bmw.

Odnośnik do odpowiedzi

będę się śmiał Mazurek cieciu bo ja nie znajdę się na tym zdjęciu cały czas pudłujesz cieciu z Wisoli

Ty jesteś psychopatą człowieku? Lecz się psycholu. Mam nadzieję, że popełnisz samobójstwo przez harakiry.

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jest tu jeden nakręcony i ześwirował. psuje meritum sprawy. To ten sam typ co na vcity. Zwykły głupek upośledzony psychicznie. Przecież gdyby ten tekst przeczytał psychiatra to od razu w kaftan i na oddział zamknięty.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...