Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

szafran właśnie dlatego nie ma najmniejszych szans w wyborach , pisze bzdury , mówi banialuki i zachowuje się jak arogancki gbur , czy chcemy takiego burmistrza ?

A jednak ktoś się lęka tego szafrana. Bo tylko o nim piszecie! Czyżby tylko on był zagrożeniem? Co w takim razie z Michałem i Liwakiem?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A jednak ktoś się lęka tego szafrana. Bo tylko o nim piszecie! Czyżby tylko on był zagrożeniem? Co w takim razie z Michałem i Liwakiem?

ja myślę , że to nie lęk przed szafranem ale ludzką głupotą i manipulacjami tego oszołoma , należy się spytać gdzie i od kogo nauczył się takich metod ? w normalnej kopalni raczej nie :ph34r:

Odnośnik do odpowiedzi

7fc7173d6367050f66c85088ae0d8e5c.png

514e95610c594ada59560b2cab95ceeb.png

46621e70077c0bb0b2fdba07ac0d1e8e.png

95574da82dbab6de1e77ac5a1df1286d.png

4c5d0d6ae9abf108d062d83c0ff7106f.png

A w Ińsku to jest klika IHS-u.Kto i gdzie oraz jakie stołki, odpowiedzcie sobie sami. Niestety od samej góry po dół rządzą lokalne układy.Wszędzie pachnie korupcją oraz niekompetencją. Zgodnie z zasadą - "oby żyło się lepiej" - oczywiście wiadomo komu...

Odnośnik do odpowiedzi

Władza, władza, władza

W swojej głowie wciąż powtarzasz

Władza, władza, władza

Klęczysz już przy jej ołtarzach

Ilu ludzi dziś okłamiesz

By upadli do twych stóp

By stworzyli z twojej władzy

Jedną z wielkich cnót

Władza panią jest przebiegłą

Gdy w jej sidła wpadniesz

Uważaj bo nie wygrasz na pewno

Władza panią jest okrutną

Strzeż się jej

Bo niebo zamieni Ci w piekło

W imię władzy dziś zabijasz, oszukujesz lecz przegrywasz

Władza drogą bardzo krętą

Poprowadzi Cię przez piekło

Dla niej dasz się upokorzyć

Swojej duszy dasz sie pozbyć

By należeć by posiadać

Sprzedasz wszystkich nawet brata

Już na smyczy chodzisz grzecznie

chciałeś władze mieć koniecznie

Władzy jesteś niewolnikiem

Władzy ślepym najemnikiem.

Odnośnik do odpowiedzi

A czy jest jakaś różnicy pomiędzy tą która była , jest obecnie lub będzie? Wszyscy oni skorzystali lub korzystają ze stołków nie wykazując troski o dobro wspólne mieszkanców gminy. Mieszkańcy ze swojej strony też nie wykazali się mądrością i rzetelnym osądem.Efekt: jedni i drudzy są albo przebiegli , albo tak zacofani.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ważne kto? moim zdaniem tylko czy jest gdzieś taki człowiek co nie musi tylko może? Zawsze decyzja o dojściu do władzy to zamysł na szybkie wzbogacenie się. Dotyczy Burmistrza, zastępcy, radnych i wszystkich urzędników. Niech nikt nie wierzy, że tak jak napisał gość" nie musi a może". To jakiś głupek napisał i tyle w temacie.

Odnośnik do odpowiedzi

jak to głupek napisał to tobie wystaje słoma z gumiaków palancie bo masz dziurę na miejscu mózgu i za dużo przebywasz z tymi swoimi krówkami lub im podobnymi osłami . Jestem pewien że są tacy ludzie , nie jestem natomiast pewien czy mają na tyle siły żeby z taką hołotą jak ty Myćko użerać się parę lat i odbierać sobie zdrowie . Ty należysz do takich którzy zawsze będą niezadowoleni i zawsze będą innych zniechęcać . Moim skromnym zdaniem jeżeli znajdzie się faktycznie taki człowiek to będzie chyba desperatem .

Odnośnik do odpowiedzi

jak to głupek napisał to tobie wystaje słoma z gumiaków palancie bo masz dziurę na miejscu mózgu i za dużo przebywasz z tymi swoimi krówkami lub im podobnymi osłami . Jestem pewien że są tacy ludzie , nie jestem natomiast pewien czy mają na tyle siły żeby z taką hołotą jak ty Myćko użerać się parę lat i odbierać sobie zdrowie . Ty należysz do takich którzy zawsze będą niezadowoleni i zawsze będą innych zniechęcać . Moim skromnym zdaniem jeżeli znajdzie się faktycznie taki człowiek to będzie chyba desperatem .

Brzmi znajomo :D wszyscy są be tylko jeden mędrzec się znalazł :P To wracaj i zasiadaj w ławce dla burmistrza ;) Już widzę te tłumy jak lecą i na ciebie głosują :blink: Kłapać każdy tu może zwłaszcza anonimowo. Ty jesteś szczególnie głupim przypadkiem. zmień portal bo na vcity przynajmniej nikt ci w wypisywaniu bzdur nie przeszkadza. Tu tak nie ma :rolleyes: Nie masz nic mądrego do powiedzenia- nie wypowiadaj się ;) Daj spokój tym biednym przedszkolankom bo chyba dekiel ci całkiem wyparował :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ważne kto? moim zdaniem tylko czy jest gdzieś taki człowiek co nie musi tylko może? Zawsze decyzja o dojściu do władzy to zamysł na szybkie wzbogacenie się. Dotyczy Burmistrza, zastępcy, radnych i wszystkich urzędników. Niech nikt nie wierzy, że tak jak napisał gość" nie musi a może". To jakiś głupek napisał i tyle w temacie.

Ty po tych twoich wypocinach widać jak ci komuna wyżarła rozum :D :D :D jesteś wypadkiem bez nadziei

Odnośnik do odpowiedzi

Andrzej! Każ zdjąć te straszydła świecące w Ińsku!!!! Ta choinka i te pstrokate drzewa przy pomidorze to wstyd na całą okolicę. Jak ci ciemniaku nie wstyd coś takiego trzymać tyle czasu? Lampy na ulicach nie świecą a żaróweczki kretyńskie wiszą do dzisiaj. Dekoracji na święta nie dałeś ślimaku a te pstrokate żaróweczki ciągną prąd nie wiadomo dla kogo!!!!! Nie wychodzisz po 17 z domu??? Co z ciebie za gospodarz!!! Zdejmij te żaróweczki bo ci prostaku w twarz napluję za brak gospodarności.

Odnośnik do odpowiedzi

Codziennie chodzę po chleb do piekarni i też jest mi wstyd za ten "wygląd" gminy. Czy ten durny radny dec tego pod nosem nie widzi? Widać wojna o stołki to idzie dobrze ale ani władza ani opozycja nie zauważa " TADNDETY"

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma się z czego śmiać ludziska. Takie wasze podejście do problemów ogółu mieszkańców pogłębia jeszcze bardziej upadek tej gminy. Niestety to od aktywności mieszkańców zależy czego w gminie chcą co im się nie podoba czego chcą a czego sobie nie życzą. Brak waszego działania daje efekt taki, że burmistrz czuje się pewnie i stabilnie. Nietykalny głupi "pan" za przyzwoleniem nic nie chcących mieszkańców robi co chce i na dodatek dobrze z tego żyje. A opozycja obraża się nie wiem na co , bo tak odbieram ich zachowanie w formie "milczenia". Jak dla mnie to jest głupie- beznadziejnie głupie.

Odnośnik do odpowiedzi

Słuszna uwaga "Olo" szkoda, że ty tak mało się teraz tu udzielasz. Bo dobrze mądrego posłuchać. Pewnie "opozycja" myśli, że jak się nie będzie wdawać w dyskusję to nie będą ich jeździć jak bo burej.......

Ludzie jednak gadają na mieście, że jak się szybko rodziła opozycja tak szybko "zeszła". Tak to w Ińsku wygląda.

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie wiecie jaką rolę powinna spełniać OPOZYCJA. To ludzie którzy nie tylko mogą ale wręcz muszą patrzeć rządzącej władzy na rączki. Obrażanie nie powinno mieć miejsca i z pewnością tak nie jest. Chociaż milczenie "opozycji" na forum jest zaskakujące to ja wierzę, ze obrażanie się jest domeną tylko burmistrza i jego zwolenników. To moje zdanie.Być może racji nie mam to czas pokaże jak zachowa się radny Szafran i Michał.

Odnośnik do odpowiedzi

Po co to czcze gadanie opozycja to jak nieudany związek partnerski. Jak może Michał pasować do Włodka toż to taka różnica pokoleń, że nie ma szans na powodzenie. Dobrze ,że Gowin miał swoich ludzi i zablokował legalizację zboków. Niech milczą i nie piszą tu. Tyle jest spokoju dzięki temu. Nic dobrego nie zrobili a tylko zamęt robili. To już lepiej nich jest jak jest!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...