Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szafran dietę musi na portal odkładać. Nie starczy mu na nagrody dla dzieci :D

I tu się mylisz kolego. Szafran to człowiek wielkiego serca. Być może że to właśnie on był tym sponsorem a Racin go nie chciał wyróżnić na złość. Popatrz trochę na to z innej beczki. Przecież nie raz pisano nawet tu na forum o jego hojności i dobrym sercu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tak się składa że dietę ufundował Szafran:) Łyso wam?

Tak myślałem dlatego chciałem żeby doprowadzić do ujawnienia tego nazwiska. Dlaczego miałby nie być wymieniony skoro zrobił taki gest? Tylko nie trzeba było tak od razu?

Odnośnik do odpowiedzi
I tu się mylisz kolego. Szafran to człowiek wielkiego serca. Być może że to właśnie on był tym sponsorem a Racin go nie chciał wyróżnić na złość. Popatrz trochę na to z innej beczki. Przecież nie raz pisano nawet tu na forum o jego hojności i dobrym sercu.

Ja widzę jak włodzio robi burdy na sesjach. Tam jakoś ani nie widać jego wielkiego serca ani rozumu :D

Odnośnik do odpowiedzi

to świadczy o tym jaka obecna władza jest mała. sami 10 zł z własnej kieszeni nie poświęcą a innym odmawiają należnego im splendoru. gdyby nagrodę fundował ktoryś z radnych ifs, to choćby dał 5 zł byłoby o tym głośno

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie spokój ktoś jaja sobie z was robi, że to Szafran a wy od razu mu wierzycie. Ja widziałem kilka razy Szafrana na żywo i jego nie stać na taki gest.

"hehe" dobrze pisze. On nie potrafi się zachować na sesjach a co dopiero przekazać pieniądze komuś. W końcu po co on jest w radzie? Jest taki pazerny na forsę, że nawet dla tej diety radnego zrobił portal żeby się promować.

Odnośnik do odpowiedzi

To ty farmazony piszesz przecież dawał dla dzieci na pasowanie do Pani Jamroży klasy. I co to też kłamstwo?

Na pewno nie on jest tym radnym w informacji na insko.pl

Wiesz czemu o tym wiem? Bo zawsze umieszcza informacje zachwalając co robi. Teraz tego nie zrobił i dlatego milczy.

Odnośnik do odpowiedzi
rozwiazanie zagadki

Doszło do skandalu na 7 Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Ińsku.

W grudniu jeden z radnych IFSu zaproponował mi zasponsorowanie nagrody na festiwalu, oczywiście pomysł mi się spodobał i razem z radnym Liwakiem ufundowaliśmy nagrodę pieniężną dla najmłodszego uczestnika, taką mieliśmy propozycję. Ale gdy z Zosią wszedłem do kina usłyszałem, że burmistrz nie życzy sobie nas za sponsorów. Po zamieszaniu padła propozycja, abym z jury uzgodnił sponsoring, lub dołączył się do nagrody głównej, którą ufundowała pani poseł Zofia Ławrynowicz. Odmówiłem, ponieważ jury nie jest od szukania sponsorów i był by jeszcze większy skandal, zaś pani poseł to dla radnego za wysokie progi, tym bardziej że jej nie było i mogłaby sobie nas w tej nagrodzie nie życzyć. Takim to sposobem radni opozycyjni nie mogli zasponsorować nagrody dla utalentowanych dzieci. Ale SKSM oczywiście mogła! Szokujace jest to, że nagrody nie były bogate, widzieliśmy tam np. radiomagnetofon i video(!). To już druga taka afera, gdy ITP zasponsorowało przejazd dzieci autobusem na basen, to burmistrz oskarżył nauczycielkę o uprawianie polityki, tym razem w ogóle nie dopuścił nas do wręczenia nagrody. A cierpią na tym dzieci i to jest tragiczne.

Odnośnik do odpowiedzi

Pieniacz uprawia znowu politykę...

Jak tylko zobaczył, że mu mieszkańcy mówią jaką mendą jest to zaraz zamieścił artykuł.

Szafran udzielasz się tutaj a pieprzysz, że tego nie robisz i to jest prawdziwym skandalem. Tak samo robiłeś na vcity i robisz teraz takie vcity z caffe.

Nie można Tobie ufać pod żadnym pozorem. Wszystko potrafisz zamienić w politykę nawet pieniądze dla dzieci.

Pomyślałeś, że nikt nie chce już twoich pieniędzy bo kto się z tobą zadaje ten szybko widzi twoją prawdziwą twarz? Nikt nie będzie szanował takich dwulicowych radnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Pokazał jakie są prawdziwe twarze w IFS

Pokazał, że tutaj pisze i robi z caffe vcity.

A jak ma cymbał pretensje do kogoś o nie zamieszczenie jego imienia i nazwiska to niech idzie do nich załatwić sprawę a nie robi szopkę na forach internetowych. Tak będzie załatwiał sprawy mieszkańców w przyszłości? PIsał o tym na caffe i na portalu?

Ludzie obudźcie się i nie dajcie się mamić takiego cymbałowi bo to tylko pogrąży Ińsko jeszcze bardziej.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran albo się zarejestruj i zacznij pisać pod swoim nickiem albo wyp....... stąd. Takie twoje gry z mieszkańcami już wszystkich zaczynają denerwować.

Jak nie wierzysz to idź popytać mieszkańców. To, że tobie odpowiada robić szambo z caffe to nie znaczy, że inni mieszkańcy tego chcą. Wiecznie tylko o tobie widzę tematy tak jakbyś był najważniejszy. Ińsko ma inne ważne problemy z którymi musi się borykać. Szkoda mi marnować nawet czas na pisanie na twój temat. Rada ode mnie jest taka. Idź do organizatorów imprezy zapytać dlaczego nie umieścili twoje imie a nie robisz szambo na forach o Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi

Idź do organizatorów imprezy zapytać dlaczego nie umieścili twoje imie a nie robisz szambo na forach o Ińsku.

Ty nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, Szafran nie ufundował nagrody bo mu nie pozwolono, to nie ten radny

Odnośnik do odpowiedzi

Włodku gdzie i kiedy zgłosiłeś swój udział jako sponsor???? Pytam gdzie!!! Bo jeśli chciałeś z zaskoczenia wejść na wizję to niestety tak nie można. Czas antenowy trzeba wcześniej opłacić i go wynegocjować. Ty dogadywałeś się nie z radnym IFS tylko z kierownikiem ośrodka kultury a to już nie jest oficjalna procedura. Trzeba było zrobić to dużo wcześniej i oficjalnie i nikt w dniu Festiwalu nic ci nie powiedział. Jednak ty chciałeś zrobić jak zwykle popis i zasiąść w loży dla VIP-ów. Włodku wasza przeznaczona suma Twoja i Jacka jest wręcz śmieszna. Dlatego gdybyś zrobił z kolegą tak jak żądałeś od radnych IFS to gra warta by była świeczki a tak WYBACZ. Skandalem jest to co ty próbowałeś zrobić. Nie próbuj znów nam tyłka smarować bo znów racja jest w innym miejscu niż ty ją malujesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Radny ludzie potrafią czytać, ze zrozumieniem, jeden z waszych kolegów zaproponował Szafranowi już w grudniu ten sponsoring. Daliście d*** po całości i nie próbuj bronić siebie, i swoich buraczanych kolegów! Czy to takie ważne ile dali? Najważniejsze dla mnie jest to, że przystali na propozycje radnego z IFS. Ty coś dałeś sam od siebie czy dalej będziesz wybielał burmistrza z zburaczenia totalnego?

Odnośnik do odpowiedzi

Doszło do skandalu na 7 Zachodniopomorskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Ińsku.

W grudniu jeden z radnych IFSu zaproponował mi zasponsorowanie nagrody na festiwalu, oczywiście pomysł mi się spodobał i razem z radnym Liwakiem ufundowaliśmy nagrodę pieniężną dla najmłodszego uczestnika, taką mieliśmy propozycję. Ale gdy z Zosią wszedłem do kina usłyszałem, że burmistrz nie życzy sobie nas za sponsorów. Po zamieszaniu padła propozycja, abym z jury uzgodnił sponsoring, lub dołączył się do nagrody głównej, którą ufundowała pani poseł Zofia Ławrynowicz. Odmówiłem, ponieważ jury nie jest od szukania sponsorów i był by jeszcze większy skandal, zaś pani poseł to dla radnego za wysokie progi, tym bardziej że jej nie było i mogłaby sobie nas w tej nagrodzie nie życzyć. Takim to sposobem radni opozycyjni nie mogli zasponsorować nagrody dla utalentowanych dzieci. Ale SKSM oczywiście mogła! Szokujace jest to, że nagrody nie były bogate, widzieliśmy tam np. radiomagnetofon i video(!). To już druga taka afera, gdy ITP zasponsorowało przejazd dzieci autobusem na basen, to burmistrz oskarżył nauczycielkę o uprawianie polityki, tym razem w ogóle nie dopuścił nas do wręczenia nagrody. A cierpią na tym dzieci i to jest tragiczne.

czytaj radny ze zrozumieniem Włodka i nie odwracaj kota ogonem

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...