Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Coooo boicie się tej opozycji jak ognia :) W końcu ktoś patrzy wam na łapki. To wam nie w smak prawda? Do "opozycji" róbcie to co robicie po to dobra robota. I jeszcze jedno nie migajdzie się od dyskusji bo oni myślą żeście się posrali.

A w Ińsku w ogóle kiedyś była opozycja czy szczekaczki, które chcą się dobrać do władzy :mellow: :mellow: :mellow: ???

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Te barany myślą że Liwak, Kupczyński i Szafran są tylko w opozycji :ph34r:

Zacznijcie myśleć buraczne łęty :D

Kiedyś pan Z zaczął myśleć że jest panem i władcą Ińska i ludzi inaczej myślących miał za nic.

I to był jego koniec.

Obecny kacyk nie wyciągnął żadnych wniosków z porażki kolegi, więc ????????????

Odnośnik do odpowiedzi

Opozycja się na chwilę pogubiła. Niedługo uderzy z większym impetem. Czuję to w powietrzu uuuummmmm

Ja jestem bardzo ciekawy co opozycja wymyśliła bo to co u siebie pokazują teraz to nie robi na mnie większego wrażenia. Trzy propozycje z czego żadna nie jest jakaś powalająca. Rajca odpowiadał już jak IFS widzi żwirownię. Fundusz sołecki nie został uchwalony bo sołtysi po rozmowie z budżetem nie robili problemu a rozwiązanie umowy z PUWiS to coś czego nie można zrobić bo nie ma żadnej alternatywy ale tego opozycja nie zrozumiała chyba.

Kiedy pojawi się jakaś informacja?

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu Ifs się wymądrza, rajca ściemnia i kłamie w sprawie żwirowni tak samo jak jego burak, im już wierzyć nie można, z puwisem już dawno trzeba było zrobić porządek, ale burak tłumaczył, że tereska zawaliła, ale to nieprawda, burakowi puwis pasuje, można się tylko domyślać dlaczego, woda brudna i na wyższych piętrach leci jak krew z nosa, i wiele innych rzeczy. Burak wykańcza nasze firmy ale piastuje te zewnętrzne, coś tu jest podejrzanego. Fundusz sołecki istnieje prawie w każdej gminie tylko na buraczysku jakoś nie może, na caffe było o tym już pisane 100 tysięcy razy. Dla mnie opozycja dobrze robi bo pokazuje co u nas kuleje, a fałsz obecnej władza, a zwłaszcza nepotyzm jest właśnie POWALAJĄCY

Odnośnik do odpowiedzi

Ale opozycja tylko pisała o funduszu i nic więcej. Byli z ludźmi na ten temat porozmawiać? Nie przypominam sobie żeby ktoś o tym pisał. Ja wiem, że dla nich wygodnie jest siedzieć za biurkiem i pisać ale tak nie zdobędą niczyjego głosu.

Odnośnik do odpowiedzi
Fundatorami nagród byli: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Starosta Stargardzki Waldemar Gil, Burmistrz Ińska Andrzej Racinowski, Posłanka na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej - Zofia Ławrynowicz, Dyrektor Generalny Szczecińskich Kopalni Surowców Mineralnych – Krzysztof Grzesiak, Michał Czerepaniak – Ińskie Centrum Rybactwa, Radny Rady Miejskiej w Ińsku.]

Czy nie podanie nazwiska fundatora radnego rady to zamierzony cel czy przeoczenie Deca???? Jak się podaje innych z nazwiska to trzeba wszystkich. Jak zwykle żwirek wszędzie sponsorem ale jak miejscowy radny to podane dla głupców "radny Rady Miejskiej w Ińsku" . Panie Dec - flecie jeden gdzie nazwisko radnego kurduplu jeden. Porządek musi być. Tak czy nie?

Odnośnik do odpowiedzi

Czy nie podanie nazwiska fundatora radnego rady to zamierzony cel czy przeoczenie Deca???? Jak się podaje innych z nazwiska to trzeba wszystkich. Jak zwykle żwirek wszędzie sponsorem ale jak miejscowy radny to podane dla głupców "radny Rady Miejskiej w Ińsku" . Panie Dec - flecie jeden gdzie nazwisko radnego kurduplu jeden. Porządek musi być. Tak czy nie?

A który to radny taki zamożny, że funduje nagrody ? Wszyscy biedni jak myszy kościelne - emeryci, renciści, diet nie otrzymują ect. a tu jeden sie wychyla ! Czyżby to ten radny, wyjątek z wyjątków "spadochroniarz" ze Ślunska z wysoką górniczą emeryturką ? Jeżeli tak to ten hodowca byków, może się "rozrzucać" i niech go gawiedź podziwia !!??

Odnośnik do odpowiedzi

Gówno mnie obchodzi co to był za radny. Obchodzi mnie dlaczego nie ma jego nazwiska albo wszyscy albo nikt.

Jak cię nie obchodzi jego nazwisko to dlaczego japę drzesz jak stare prześcieradło ... baranie ?

Co ty jego rzecznik prasowy jesteś ?

Ciebie g...o obchodzi, opisującego tą imprezę jeszcze większe g...o i pozostałych także g...o !!

Odnośnik do odpowiedzi

Zważam uwagę iż wszyscy sponsorzy są podani faktycznie z imienia i nazwiska jak i reprezentującej partii, urzędu czy zakładu. Tym bardziej dziwi mnie takie podanie treści przez pana Deca. Chyba że tym sponsorem był on sam.

Odnośnik do odpowiedzi

Zważam uwagę iż wszyscy sponsorzy są podani faktycznie z imienia i nazwiska jak i reprezentującej partii, urzędu czy zakładu. Tym bardziej dziwi mnie takie podanie treści przez pana Deca. Chyba że tym sponsorem był on sam.

Daj spokój wśród radnych jest "krzywa" zwierciadła. Nawet jak ma być to nie będzie dobrze bo tak widocznie komuś pasuje. Ciemniaki z buraczane i opozycyjne razem grają tylko tak na niby ma wyglądać ,że się kłócą hahahahhah

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się tak wydaje. Po co by inaczej nie podawali imię i nazwisko żeby pieniacz nie miał pożywki...

jakoś nie zauważyłem, ze by Szafran krytykował radnych za sponsorowanie dzieci, wprost przeciwnie, było tu pisane, że złożyl propozycje aby radni oddali diety na ILF, nie zwalajcie więc winy za wszystko na Szafrana

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy by gnębił i niby w jaki sposób ale nie uważacie, że to się mieszkańcom należy??? Przecież jak sponsorował to cześć mu i chwała za dobra chęci. Dlaczego jego nie wyróżnić??? Kimkolwiek jest to brawa dla tego radnego za dobre zachowanie. Chociaż jeden porządny nie pochytrzył na swojej diecie. Brawo radny.

Odnośnik do odpowiedzi
jakoś nie zauważyłem, ze by Szafran krytykował radnych za sponsorowanie dzieci, wprost przeciwnie, było tu pisane, że złożyl propozycje aby radni oddali diety na ILF, nie zwalajcie więc winy za wszystko na Szafrana

Pieniacz to pieniacz. Strać go na wszystko żeby dostać poklask.

Odnośnik do odpowiedzi

Po co te bzdety, Zarówno Michał jak i Włodek dobrze wiedzą o kogo chodzi. Piszą tu teraz i głupawkę sobie urządzają. Przecież i tak nam "radny" albo lepiej " rajca" napiszą o jakiego radnego chodzi. Jeśli to radny IFS to wstyd dla "opozycji" a jeśli :opozycji to wstyd dla ifs-su i tyle. Po co robić tajemnice? Głupole i tyle!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...