Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Radny ludzie potrafią czytać, ze zrozumieniem, jeden z waszych kolegów zaproponował Szafranowi już w grudniu ten sponsoring. Daliście d*** po całości i nie próbuj bronić siebie, i swoich buraczanych kolegów! Czy to takie ważne ile dali? Najważniejsze dla mnie jest to, że przystali na propozycje radnego z IFS. Ty coś dałeś sam od siebie czy dalej będziesz wybielał burmistrza z zburaczenia totalnego?

Taka hołota co się na niczym nie zna rwie się do koryta. Puć, puć, puć świnki do żłobu może coś wam skapnie ale raczej nie. Politolog i górnik znawcy od opozycji. Wiecie chociaż co to są ZASADY??? No to Michał idź drugi raz studiować politologię. Bo o samorządzie nie masz zielonego pojęcia :(

Odnośnik do odpowiedzi

a co do waszej kierowniczki Ośrodka kultury przez małe "k" to wymienicie ją na lepszy model ponieważ pod waszymi i jej rządami kultura w gminie spadła na niski poziom. Brak jej innowacyjności, rok w rok ten sam stały schemat imprez. Pani Agnieszko proszę zacząć szanować ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi

nie jestem ani Włodkiem ani Michałem ale udowadniacie mi swoim zachowaniem radny, że jesteście totalnymi burakami. Myślę, że młody ma dużo lepsze wykształcenie od Ciebie i wie o wiele więcej. Ty za to wiesz tylko jak używać chamskiego języka i w każdym krytycznym wpisie widzisz opozycję tym przekonujesz mnie aby na was nie głosować

Odnośnik do odpowiedzi

Opozycja to debile i na tym zakończcie dyskusję na ten temat. Niech ktoś lepiej powie kto to ten czwarty muszkieter bo mi się nie podoba to, że Szafran jakieś wywłoki wkręca do ińskiej polityki. Tak jakby mało było naszych mieszkańców, którzy by chcieli coś dla ińska zrobić.

Odnośnik do odpowiedzi

a co do waszej kierowniczki Ośrodka kultury przez małe "k" to wymienicie ją na lepszy model ponieważ pod waszymi i jej rządami kultura w gminie spadła na niski poziom. Brak jej innowacyjności, rok w rok ten sam stały schemat imprez. Pani Agnieszko proszę zacząć szanować ludzi.

Jeśli przez małe "k" to dlaczego tak "opozycja" na każdą imprezę leci jak za marchewką na kiju??? Sami sobie zaprzeczacie tumany. Gdzie te twoje żołnierzyki z facebooka czemu cię (was ) nie bronią?

Odnośnik do odpowiedzi

a może był ze swoją kobietą a wy już ją wyzywacie może zajmiemy się połówkami radnych i burków z IFS?

Jak on sam nie umie szanować prywatności swojej kobiety i pisze, że idzie z nią gdzieś to ja bym takiego faceta kopnęła między nogi.

Odnośnik do odpowiedzi

proszę bardzo prawdziwy język debilnej opozycji, pokazujecie klasę nie ma co hahahahaha

pisz tak dalej niech sobie ludzie poczytają myślę, że opozycja się z was śmieje, nie wiem dlaczego chodzą na te marne imprezy zapytaj ich, ja ze swoją rodziną nie chodzę bo nie ma po co

Odnośnik do odpowiedzi

pisz tak dalej niech sobie ludzie poczytają myślę, że opozycja się z was śmieje, nie wiem dlaczego chodzą na te marne imprezy zapytaj ich, ja ze swoją rodziną nie chodzę bo nie ma po co

pisz tak dalej niech sobie ludzie poczytają myślę, że IFS się z opozycji śmieje, nie wiem dlaczego chodzą na te marne imprezy zapytaj ich, ja ze swoją rodziną nie chodzę bo nie ma po co

Odnośnik do odpowiedzi

Jak on sam nie umie szanować prywatności swojej kobiety i pisze, że idzie z nią gdzieś to ja bym takiego faceta kopnęła między nogi.

Niestety ale się z tobą zgadzam. Sam pcha do polityki swoją babę. Do tej pory wszystkie baby byłych burmistrzów były na boku strony politycznej. Nie wliczając Działoszewskiej bo ona z męża zrobiła pantofla.

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ale się z tobą zgadzam. Sam pcha do polityki swoją babę. Do tej pory wszystkie baby byłych burmistrzów były na boku strony politycznej. Nie wliczając Działoszewskiej bo ona z męża zrobiła pantofla.

Ludzie! O czym wy tu pie.......licie? Jakiej polityki? Opamietajcie się! To była kulturalna impreza, festiwal KOLĘD i PASTORAŁEK wiecie co to jest KOLĘDA? Na takie imprezy się idzie z rodziną. Szafran bardzo dobrze zrobił, że wziął żonę! Tak trzymaj Szafran!

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie! O czym wy tu pie.......licie? Jakiej polityki? Opamietajcie się! To była kulturalna impreza, festiwal KOLĘD i PASTORAŁEK wiecie co to jest KOLĘDA? Na takie imprezy się idzie z rodziną. Szafran bardzo dobrze zrobił, że wziął żonę! Tak trzymaj Szafran!

Co cię obchodzi w jakim związku jest radny? jak ci wątroba gnije to idź do lekarza!A ty gościu przestań kręcić że na kolędy idzie się z rodziną. Ja byłem sam i nie żałuję. Było fajsko!

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie! O czym wy tu pie.......licie? Jakiej polityki? Opamietajcie się! To była kulturalna impreza, festiwal KOLĘD i PASTORAŁEK wiecie co to jest KOLĘDA? Na takie imprezy się idzie z rodziną. Szafran bardzo dobrze zrobił, że wziął żonę! Tak trzymaj Szafran!

Tak właśnie znasz twojego ukochanego radnego.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby radny szafran zachowywał się nagannie to rozumiem oburzenie. Ale on przyszedł z osobą towarzyszącą i co wam do tego. Każdy z każdym może iść. To nie jest i nie powinno być napiętnowane. Koniec kropka!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Takim to sposobem radni opozycyjni nie mogli zasponsorować nagrody dla utalentowanych dzieci. Ale SKSM oczywiście mogła!

To jest kłamstwo co radny napisał. Wszyscy sponsorzy zgłosili swój udział miesiąc wcześniej i każdy podał ile on wyniesie. Rzucanie się że nie chciano się zgodzić na sponsorowanie przez "opozycję" jest kłamliwe bo nikt w dniu imprezy nie przyszedł z taką propozycją. Czy określenie sponsorowania w przypadku klasy Pani Eli też wyszła dopiero w dniu pasowania? Czy była już dużo wcześniej umówiona. Dlatego mogę śmiało napisać że Włodek kłamie i już.

Odnośnik do odpowiedzi

ty kłamiesz to, że opozycja sponsoruje wiadome było już w grudniu przynajmniej w ośrodku kultury bo pewnie radny z IFS pracujący tam to zasugerował opozycji, wy oczywiście będziecie kota ogonem odwracać. Grzesiak to pewnie się sam zgłosił bo chce nas przekupić

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...