Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No a ten niemiec to nie razem z michałkiem grali w czasie referendum. Ja michałka widziałem w bmw z plakatem. Może teraz wszyscy się łączą z opozycją przeciw racinowskiemu. Żeby potem sobie oczu nie wybrali.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Rajca na poziomie inwektyw i połajanek - nie dyskutuje "gościu" od ciecia z ....

Widzisz" rajco" jaki mają wspólny front. Aspiracje do władzy powodują aspołeczne zachowania. Niemiecka szumowina i polaczek z młodzieżówki. Włodek siedzi i korzysta z dobrodziejstw odpisu na internet jako emeryt. Co za bydło.

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie się zdaje że niemiaszek zdurniał do reszty. To kiedy teraz będziesz w Ińsku? perskie dywany tu na ciebie czekają.

Jest już dzisiaj :) maszyny chodzą jak trzeba ;) Pewnie w Niemczech mają go dosyć więc szykuje powrót do ziemi obiecanej :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Mazurek nie jest prymitywem tego pokroju co wiadomy pan. Wyższość człowieka polega na jego postawie a nie klekotaniu.

Jak to nigdy nie wiadomo kto z czyjej pomocy korzystał będzie łłleeeee

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzcie jak dzisiaj cicho na temat Pana Mazurka. To znaczyć może tylko jedno że to jednak niemiaszek te bzdety wypisuje skoro jest w Ińsku teraz. Panie przewodniczący trza by było się przyjrzeć temu populiście od zazdroszczenia. Sam się rozwija a innym wytyka że robi plan. Panie Maćku nie płacił pan za plan a Wisola sama za siebie zapłaci. Wstydem jest atakować innych a samemu korzystać z dobra gminnego.

Odnośnik do odpowiedzi

To ci dopiero szumowina z tego niemiaszka. Tak obsmarować pana Mazurka i teraz siedzieć cicho bo ruszyli jego. Widać nie zna miejscowych standardów.Jak tu zamieszka to się dostosuje do większości. Marnie widzę jego aklimatyzację w tej społeczności. Wypierdek z zachodu.

Odnośnik do odpowiedzi

Mariusz to ile skasowałeś tego bambra niemieckiego? Przyznaj hojny nie był i żyłował ile się da. Ale widzę kabelek do bramy pociągnął. Tyle ciągnąć kabel to trza mieć trochę kasy. Nie ma co!

Odnośnik do odpowiedzi

super że jesteśmy na bieżąco informowani panie szafran i wiemy co się w gminie dzieje , kto pisze na Mazurka i innych włodarzy , nawet kto pisze na opozycje . To pan robi zamęt w tej gminie podcina się pan za innych i szczeka jak wściekły kundel . Jest to objaw prymitywu którego niestety panu nie brakuje . Tego może pan nie widzi , ale styl posiada pan nie do podrobienia .

Odnośnik do odpowiedzi

ty myślisz, ze szafran siedzi w krzakach na Miałce i obserwuje co bauwan robi? stuknij się w łepetynę zanim cos napiszesz

Nie on myśli, że jest taki ważny i trzeba o nim mówić. Kretyn niemiecki. To ty się stuknij w ten łysy łeb.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja widziałem autko na rejestracjach HH koło byłego psa. Czy to o tego niemca idzie? Dla mnie wporzo kolo w sklepie go widzę, grzeczy, uprzejmy czego od niego chcecie? Zazdrościcie i tyle!

Odnośnik do odpowiedzi

jestem podobnego zdania , jednak widać że komuś to nie pasuje i stara się jak może go zaszczuć .

Nawet jak komuś się nie podoba to może powinien to przyjąć do wiadomości. Może powinno się połączyć siły Włodka i "nowego" i razem coś ugrać. Bo osobno można wiele stracić. Ja już tu prawie nie piszę a czytam forum jak mi czas pozwala. Nie mam ochoty się tu udzielać ale nie mogłem sobie odmówić żeby tego hasła nie rzucić. Co wy wszyscy na to żeby łączyć siły a nie na sibie naskakiwać.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...