Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Olo ty znasz Włodka i "nowego"? Da się ich połączyć? Ja ich nie znam i nie wiem czy jest możliwa taka współpraca

Niestety osobiście nie miałem przyjemności. Może szkoda? Pana"nowego" miałem okazję słyszeć w kinie przed referendum mnie się spodobał. Pana Szafrana "słucham" na nagraniach z sesji i komisji. Też mi się podoba. Chyba lepiej się łączyć niż dzielić? nie wiem jakimi charakterami są Panowie i czy będą mogli współpracować. Przecież nikt nie powiedział, że ludzie muszą się zgadzać. Rzuciłem hasło i tyle. Szukam alternatywy na pozbycie się Racina z naszej gminy. Może wspólnymi siłami? Do tego Michał. Może coś takiego by podziałało? Jasna cholera wymyślajcie coś a nie tylko atakujcie siebie nawzajem. Każdy z wymienionych ma swoją grupę ludzi ich popierających a wtedy to już tłumy!!! Przekalkulujcie współny interes i może coś się urodzi???!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Twój pomysł o połączeniu sił jest słuszny, nie wydaje mi się jednak, że to Włodek z nowym atakują się nawzajem, przecież już dawno IFS zapowiedział, że przejmuje caffe, a Racinowskiemu i IFS najbardziej zależy na utrzymaniu władzy, popatrz tylko na ustawioną rodzinkę, pociotków i znajomków, w razie przegranych wyborów stracą wszystko, a Włodek i nowy nie stracą nic, poza tym obaj mają z czego żyć, a Racinowski najpewniej wyląduje na bezrobociu, więc to jemu najbardziej zależy na tępieniu wszelkiego zagrożenia

Odnośnik do odpowiedzi

Kto jest winny temu że tu się rządzi ifs? Jak pisał Michał, gaga, Olo, Hubble, Klara i wielu innych normalnych forumowiczów to było dobrze. Pozwoliliście rozpanoszyć się gnidom. Na dodatek nie używacie kontr argumentów na tyle by ich wyrąbać z tego forum. Forum jak wiele razy pokazywało jest niezależne a wygrywa ten co ma wiecej do powiedzenia. My przeciwnicy burka mamy jak widać coraz mniej do powiedzenia i tak to wygląda. Dowodem może być nawet twoje prostackie podejście, że ci to mają z czego żyć i im nie zależy a burkowi zależy. i jak tu z wami dyskutować jak ednek głupszy od drugiego. Do tego teraz sprowadza wszystko opozycja jej nie zależy. To po jasny h** pchacie się do koryta??? Nie zagrywajcie z mieszkancami bo jak was zapamiętamy , że nie musicie to my wam na wyborach pokażemy, ze takich pierdolników nie potrzebujemy. I już!!!! Teraz mi tu ględzi o ifs baran a co robisz na tym forum, żeby nie mieli tu głosu? Przecież tobie baranie nie zależy ty nie musisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Kto jest winny temu że tu się rządzi ifs? Jak pisał Michał, gaga, Olo, Hubble, Klara i wielu innych normalnych forumowiczów to było dobrze. Pozwoliliście rozpanoszyć się gnidom. Na dodatek nie używacie kontr argumentów na tyle by ich wyrąbać z tego forum. Forum jak wiele razy pokazywało jest niezależne a wygrywa ten co ma wiecej do powiedzenia. My przeciwnicy burka mamy jak widać coraz mniej do powiedzenia i tak to wygląda. Dowodem może być nawet twoje prostackie podejście, że ci to mają z czego żyć i im nie zależy a burkowi zależy. i jak tu z wami dyskutować jak ednek głupszy od drugiego. Do tego teraz sprowadza wszystko opozycja jej nie zależy. To po jasny h** pchacie się do koryta??? Nie zagrywajcie z mieszkancami bo jak was zapamiętamy , że nie musicie to my wam na wyborach pokażemy, ze takich pierdolników nie potrzebujemy. I już!!!! Teraz mi tu ględzi o ifs baran a co robisz na tym forum, żeby nie mieli tu głosu? Przecież tobie baranie nie zależy ty nie musisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ty debilu IFS tylko możesz podziwiać a buraka (jak go łaskawie nazywasz) weź sobie za przykład jako osoby skutecznej w dążeniu do celu.

I tylko zostało ci poszczekać na takim forum jak to bo twa niemoc jestaż zanadto widoczna. IFS rządzi i pozostanie przy władzy a takie pierdoły mogą tylko.........??!!

Odnośnik do odpowiedzi

Twój pomysł o połączeniu sił jest słuszny, nie wydaje mi się jednak, że to Włodek z nowym atakują się nawzajem, przecież już dawno IFS zapowiedział, że przejmuje caffe, a Racinowskiemu i IFS najbardziej zależy na utrzymaniu władzy, popatrz tylko na ustawioną rodzinkę, pociotków i znajomków, w razie przegranych wyborów stracą wszystko, a Włodek i nowy nie stracą nic, poza tym obaj mają z czego żyć, a Racinowski najpewniej wyląduje na bezrobociu, więc to jemu najbardziej zależy na tępieniu wszelkiego zagrożenia

Dlatego właśnie popyt mają tacy jak mój przedmówca. Bo oni jako układ rządzący wiedzą do czego dążą. A w opozycji tylko spory i niesnaski. Ktoś dobrze się wyraził. Po co wy się nazywacie OPOZYCJA do kogo w tej opozycji jesteście ? Na sto procent nie do Racinowskiego. Ja jednak widzę, że bardziej do siebie! Krzyż wam na drogę. Potem mają pretensje do rudego że ma dzieci rude hłehłe hłe.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz "Olo" u nas to miałbyś granty za taką walkę i oddanie. U nich jesteś tylko tym co ma oddać głos ale oni wcale go nie potrzebują. Jaki to obciach opozycjo wstyd. Dlatego większość woli nas. Co się tak dziwicie?

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie wspomniał nic o "grantach" radny ! Olo wyraził swoją opinie na temat ewentualnego połączenia sił wszelakiej opozycji do was w naszej gminie! Widać jaki macie w IFS tok rozumowania. Śmieszny jesteś. Według ciebie na "granty" zasługują tylko ci, którzy oddają się w popieraniu was i obronie? Pokazujesz prawdziwe oblicze waszego ugrupowania podobnie jak z tym twoim beznadziejnym wpisie na temat zatrudniania rodziny. Owe "granty", którymi swoim poplecznikom chcecie rozdawać należą się całej społeczności naszej gminy przez to, że płacą podatki na wasze pensje, które i tak w większości przypadków są za wysokie ponieważ nie ma efektów waszej "pracy". Pieniędzy w kasie gminy mało a tu ostatnio 13 wypłacono w urzędzie. Przez trzy miesiące nie płacicie za autobusy szkolne, zmniejszono ilość odwozów ze szkoły przez co dzieci muszą czekać po 2 godziny na świetlicy. Spora grupa dzieci nie posila się w stołówce szkolnej przez co siedzą na świetlicach głodne. Kiedy jedno dziecko zapytało się na korytarzu pana dyrektora dlaczego tak zrobił z autobusami to "wspaniałomyślny" pan Czubkowski powiedział do chłopca: "Jak ci się nie podoba to powiedz rodzicom żeby cię do Chociwla przenieśli". To jest polityka IFS, a według radnego "granty" należą się tym co pomagają im propagandzie sukcesu. Szkoda tylko, że już 7 rok ten sukces za wami ucieka.

Odnośnik do odpowiedzi

Za to wy macie jeden kretyński sposób komunikowania mieszkańcom ile mamy długu, ile płatności wymagalne ile wynosi budżet? A kogo to obchodzi. Wiesz, że tym wpisem narażasz to biedne dziecko na przykrości? Bo cytując konkretne zdarzenie dajesz sygnał, że wkracza w to polityka. Chyba, ze łżesz jak pies i wymyślasz te zdarzenia na okoliczność swoich wpisów. Taka to z wami robota. Olo ma rację jak opozycja się nie połączy to tylko straci. A jej bohaterowie zostaną na lodzie. Tylko, że Michał, Włodek i Liwak mają już chyba jakieś przejścia za sobą. Ech tam szkoda mówić. Boję się o to samo co mówi "Olo" nawet jak może to strachy na lachy.

Odnośnik do odpowiedzi

Uważasz, że mieszkańcy nie powinni wiedzieć jaka jest sytuacja z budżetem gminy? Jeżeli tak myślisz no to jesteś w błędzie. Sytuacja z dzieckiem jest prawdziwa, a jeżeli dziecko to z tego powodu będzie miało przykrości w szkole to wtedy pan dyrektor narazi się na problemy! Ja jestem za tym aby połączyć wszystkie siły opozycyjne w Ińsku. Nie widzimy w tym żadnych przeciwwskazań. My się mamy bardzo dobrze nie ma żadnych zgrzytów a i sympatyków jak na razie przybywa. Wiadomo, że nie da się wszystkich do siebie przekonać dlatego połączenie sił w przyszłych wyborach powinno mieć miejsce. Nawet po wyborach ta siła powinna nadal utrzymywać ze sobą kontakt i działać na rzecz naszej gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Mądre słowa Michał. Też tak uważam. Bo niby w jaki sposób my mamy się dowiedzieć co w gminie się dzieje. Tylko wytykając władzy na forum można to robić. Bo na sesjach i tak głos odbierają. Mieszkańcom też za wiele nie chcą pozwolić się pytać. Pytania odbierane są jako atak na rządzących a wcale tak nie jest. Bo to mój przywilej, że idę na sesję i w wolnych wnioskach zadaję pytania i żądam odpowiedzi. Odkąd pewni ludzie przstali chodzić na sesje to i włodarze poczuli się pewnie i złośliwie. Trochę te sesje takie mdłe są. Tylko nawalanka Szafrana i burka a i jeszcze Terebecki z Kościelnym wielcy mądrale. Lewy rolnik i lewy stolarz. Doborowa para.

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi kto chce! Każdy może komu leży na sercu dobro gminy. Nikogo w tyłek całować nie mam zamiaru żeby przychodził. Może to i lepiej. Dla mnie najgorszy jest Mazurek i Paluch i tego się trzymam!

Odnośnik do odpowiedzi
zorientowany

Mądre słowa Michał. Też tak uważam. Bo niby w jaki sposób my mamy się dowiedzieć co w gminie się dzieje. Tylko wytykając władzy na forum można to robić. Bo na sesjach i tak głos odbierają. Mieszkańcom też za wiele nie chcą pozwolić się pytać. Pytania odbierane są jako atak na rządzących a wcale tak nie jest. Bo to mój przywilej, że idę na sesję i w wolnych wnioskach zadaję pytania i żądam odpowiedzi. Odkąd pewni ludzie przstali chodzić na sesje to i włodarze poczuli się pewnie i złośliwie. Trochę te sesje takie mdłe są. Tylko nawalanka Szafrana i burka a i jeszcze Terebecki z Kościelnym wielcy mądrale. Lewy rolnik i lewy stolarz. Doborowa para.

Jak sama nazwa wskazuje są to SESJE RADY,a nie zebrania wiejskie,czy miejskie.Publiczność nie ma prawa głosu.Może się wyłącznie przysłuchiwać.W wyjątkowych przypadkach gościom,a nie publiczności głosu może udzielić przewodniczący rady.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sama nazwa wskazuje są to SESJE RADY,a nie zebrania wiejskie,czy miejskie.Publiczność nie ma prawa głosu.Może się wyłącznie przysłuchiwać.W wyjątkowych przypadkach gościom,a nie publiczności głosu może udzielić przewodniczący rady.

Tożeś sobie teraz wymyślił!!! Ty półgłówku każdy ma prawo z mieszkańców zabrać głos nawet jeśli to nie są wolne wnioski. To taki tłumok jak ty będzie to nazywał że to jest TYLKO SESJA RADY. Chcecie mieć na sesji wszystkich mieszkańców?????? NO problem!!!!! Możemy wam to załatwić! Ciekawe czy taki mongoł jak terebecki, mazurek,paluch czy racinowski coś tym wskórają. Oby się to nie skończyło dla nich ZAWAŁEM!!!! Złóżcie zamówienie ciecie a będziecie mieć wykonalność 100% zamówienia. Zapomnij "zorientowany" że to wam przejdzie. Poczytaj jeszcze raz ustawę, statut, regulamin i nie pie....ol farmazonów.

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się nie podoba twoja postawa. Wszystko ci przeszkadza nic ci nie pasuje. masz pretensje do opozycji a sam co zrobiłeś? Niech opozycja będzie opozycją i niech każdy będzie sobą a nie na siłę się w pary. Co za moda teraz jak nie lezby to homo.

Odnośnik do odpowiedzi

Witam w świecie nie odśnieżonego Ińska :) burak znów poczeka aż dostanie listy od mieszkańców. Dzisiaj niespodzianka! Terebecki, Paluch , Mazurek i Burak odśnieżają gratis każdemu kto zgłosi taką potrzebę. Bo zubiki już nie mają za co. Tak więc siła robocza jest wystarczy zgłosić do urzędu gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież jak zwykle paraliż miasta. Porządny burmistrz to już wczoraj by odśnieżał ale taki burak nawet w normalny dzień pracy nie da rozkazu bo na trzynastki dla urzędasów wydał a na odśnieżanie już nie starczyło. Chociaż o powrocie zimy wszystkie jaskółki które jeszcze nie przyleciały ćwierkały. Na drogach bocznych katastrofa. Nie można nijak się ruszyć. Tradycja tej władzy.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Racinowski jeżeli was stać na 13tki , to tym bardziej musi was stać na odśnieżanie ulic i chodników. To zadanie jest waszym obowiązkiem. A więc Terebecki,Paluch i Racinowski do pługa.Przecież nie możecie żyć za darmo, udając tyle lat że coś tam robicie.Nawet destrukcyjni szpiedzy wykazywali się większą inicjatywą. A więc lenie do roboty..Mieszkańcy chcą bezpiecznie jeździć i chodzić. Racinowski, okazie tępoty bierz się do odśnieżania , to nie prośba lecz twój zasrany obowiązek. Za twoją pensję była by ręczna brygada do odśnieżania a ty kapusiu co?

Odnośnik do odpowiedzi

Tępy buraku za co ci płacimy podatki. Weź się za robotę bo ulice i chodniki nie do pokonania. To twój zasrany obowiązek ty PGR-owski konowale i kapusiu.

Miotłę i łopatę w "graby" i do roboty ....wiechciu !

Pan Burmistrz jest o nadzoru nad takimi tępakami.

A więc wio aż ci pot po jajach spłynie. A podatki nie zapomniji wnieść w terminie bo ............ci postępowanie wdrożymy !!

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz robi na tyle ile go stać a wy nawet tego nie umiecie uszanować. Nawet sołtysowa wam się w Storkowie nie podoba! Ona jest taka kobieca i powabna, że aż wstyd za takie wasze postępowanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz robi na tyle ile go stać a wy nawet tego nie umiecie uszanować. Nawet sołtysowa wam się w Storkowie nie podoba! Ona jest taka kobieca i powabna, że aż wstyd za takie wasze postępowanie.

Czyli nie robi nic!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...