Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Racinowski jest super facet do likwidowania, tyle w tym temacie

Co zlikwidował? Tak pytam bo jeśli masz na myśli PGR to nie tylko on ma w tym zasługi. Są lepsi od niego. Co tobie zlikwidował? Bo jak piszesz to jasno i bez podtekstów. Tylko wal co ci na wątrobie leży. masz prawo o tym pisać. Tylko pisz jasno z czym masz wątpliwości. Bo jak stwierdzasz tylko że jest od likwidowania to ja jako mieszkaniec nie wiem co zlikwidował. Chociaż mieszkam w centrum. Nic się nie wybyło z mojego miejsca. Może gdzieś dalej gdzie moje oczy nie sięgają.

Odnośnik do odpowiedzi

Co zlikwidował? Tak pytam bo jeśli masz na myśli PGR to nie tylko on ma w tym zasługi. Są lepsi od niego. Co tobie zlikwidował? Bo jak piszesz to jasno i bez podtekstów. Tylko wal co ci na wątrobie leży. masz prawo o tym pisać. Tylko pisz jasno z czym masz wątpliwości. Bo jak stwierdzasz tylko że jest od likwidowania to ja jako mieszkaniec nie wiem co zlikwidował. Chociaż mieszkam w centrum. Nic się nie wybyło z mojego miejsca. Może gdzieś dalej gdzie moje oczy nie sięgają.

Zlikwidował całkowity rozwój gminy. Doprowadził do stagnacji większej niż była do 1989 r.Nie wykonano żadnych,powtarzam żadnych prac infrastrukturalnych obejmujących całą gminę a nie tylko odcinki chodników i ulic. Zaprzepaścił wszelkie dotacje UE jakie można było uzyskać praktycznie na każde infrastrukturalne zadanie. To jedyna gmina w okolica, gdzie gołym okiem widać recesję, zastój gospodarczy i turystyczny.

Odnośnik do odpowiedzi
Leszek Olgrzymek, wójt Bytnicy w województwie lubuskim, nie zgadza się ze zmianami, jakie wprowadzono podczas trwającego już naboru wniosków do Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.

„Uważam, że zmiana zasad już po zamknięciu naboru i ogłoszeniu listy rankingowej jest działaniem niezwykle krzywdzącym dla jednostek, które wygospodarowały w budżetach środki w nadziei na realizację inwestycji mimo niskiego poziomu dotacji†– uważa wójt i wzywa wojewodę lubuskiego do zmian w programie.

Zmiana zasad naboru polegająca na zwiększeniu poziomu dofinansowania przy jednoczesnym zmniejszeniu o połowę środków przeznaczonych na drogi gminne oraz przeprowadzeniu dodatkowego naboru sprawiła, że wniosek gminy Bytnica nie zakwalifikował się ostatecznie do dofinansowania.

A iński burak potrafi jedynie powiedzieć,że ustawa tak mu nakazuje. A w łepetynie to co? Sieczka czy buraki?

Odnośnik do odpowiedzi

W gazetach naszego powiatu można więcej się dowiedzieć niż z komisji i sesji rady miejskiej. Nawet o likwidacji budynku gminy dowiadujemy się jako mieszkańcy z prasy. To już napawa na śmieszność. Burmistrz szczyci się ochroną środowiska w naszym regionie. mam przez to rozumieć, że powstanie kopalni żwiru to ten największy krok w tej dziedzinie? Że jak zyskamy kawałek ziemi na plaży bo stracimy kilka metrów brzegu to jest to działanie na rzecz ochrony przyrody? Burmistrz robi wszystko po swojej poprzedniczce, żeby w Ińsku zniszczyć wszystko co mamy najpiękniejszego. Jak wczoraj przeczytałem wypowiedź burmistrza to głośno się zaśmiałem. Robi dokładnie odwrotnie niż podaje do gazet. Niszczy wszystko co jest w jego zasięgu. Nie mamy już nic. Zostaną zgliszcza i dziura w budżecie taka duża jak ozonowa. jeszcze jedno kiedy burmistrz zrobił takie inwestycje jak wodno -kanalizacyjne czy oczyszczalnie??????? Kiedy i gdzie ja piersze słyszę o takim przedsięwzięciu. Jak babcię rybcię nic z tego co powiedział dla gazety nie jest zrobione w gminie. Mieszkankę Olę pozdrawiam bo chyba mamy to samo spojrzenie na pracę burmistrza. No i jeszcze za odwagę pisania na łamach gazety.

Odnośnik do odpowiedzi

To podobnie jak było z PGR-ami. też były i zniknęły. Miasteczko też było i znika. Widocznie ten kacyk wzorem afrykańskich plemion sprzed stu lat chce mieć swoich poddanych. Tutaj rzeczywiści już tylko psy d***** szczekają a burmistrz uprawia w prasie i co najgorsze w życiu komunistyczną propagandę sukcesu i rozwoju.Ale ta miejscowość tak naprawdę to zasługuje na takie przywódcę. Zresztą rada miejska stanowi wypadkową tej głupoty. I to też widać na każdym kroku.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Racinowski i Panie Terebecki zwracam się do Was z apelem,żeby informację o posiedzeniach Komisji Sesji podawać wcześniej wraz z tematyką i proponowanymi szczegółami. Wynika to z faktu,że bycie na takich posiedzeniach w przeciwieństwie do roli radnych trzeba zaplanować. Wy jesteście do tego obligowani, my musimy znaleźć czas na udział. jeżeli sie NAS MIESZKAŃCÓW nie boicie , to podawajcie te informacje do wiadomości stosownie wcześniej. jeżeli natomiast ma to być sposób na NIEBYT MIESZKAŃCÓW to dalej stosujcie dotychczasowe metody. Z poważaniem mieszkaniec.

Odnośnik do odpowiedzi

7b9d1838752dbd0b7586094d36b87e21.png

Panie Terebecki a teraz w podobny sposób dokonajcie zmiany STATUT I REGULAMINU GMINY do obowiązującej Ustawy oraz innych przepisów obowiązujących w zakresie dostępu do informacji publicznej. Tak aby były one zgodne z przepisami wyższego rzędu. Minął już czas mamienia mieszkanców ,że ktoś , kiedyś ten bubel stworzył. Zmieniły się przepisy i należy NIEZWŁOCZNIE dostosować je do aktualnej sytuacji prawnej.

Odnośnik do odpowiedzi

7b9d1838752dbd0b7586094d36b87e21.png

Panie Terebecki a teraz w podobny sposób dokonajcie zmiany STATUT I REGULAMINU GMINY do obowiązującej Ustawy oraz innych przepisów obowiązujących w zakresie dostępu do informacji publicznej. Tak aby były one zgodne z przepisami wyższego rzędu. Minął już czas mamienia mieszkanców ,że ktoś , kiedyś ten bubel stworzył. Zmieniły się przepisy i należy NIEZWŁOCZNIE dostosować je do aktualnej sytuacji prawnej.

Panie Krokus i na to przyjdzie czas. Tylko Pana nie będzie już w Radzie !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Szafran! Ty to masz marzenia. Dobrze że to darmowe.

Że też taki człowiek chce startować na burmistrza! Przecież prostszego urządzenia niż Włodek nie można sobie wyobrazić :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie burmistrzem

Nie będzie i ja wam to mówię. To pieniacz i karierowicz. Ale nikim już w naszej gminie nie zostanie. Lepiej niech się trzyma na swoim ranczo tych cielaczków. Reszta marnie mu wychodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty człowieku wiesz? Nic nie wiesz co myślą ludzie. Ludzie wolą tak jak jest teraz. Nikomu nie przeszkadza Racin. Dużo ludziom pomógł i mają dla niego wdzięczność. Taki przykładowo Krokus czy Michał nie będzie nam tu psuł kolektywu. Portal jest śmietnikiem jak vcity. tam jest bagno. dawno bym to kazał pozamykać takie strony. Portal co przekazuje domysły jakiegoś nawiedzonego górnika i forum co tylko prywatnym życiem ludzi żyje. To niech już zostanie jak jest.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak , mnie dał ale nie z kasy gminy tylko z tej co państwo daje żeby mi gmina dała. Szkoda, że muszę iść do budynku gminy powinienem do starostwa żeby taka gnida jak ty mi tego nie wypominała. Wszystko co z gminy to twoje podatki? Może mi się od państwa też coś należy!

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj, że w "państwie" też pieniadze biorą się z naszych podatków, a burmistrz wcale ci nie pomógł, wykonał tylko to do czego go obliguje ustawa o pomocy społecznej, spełniłeś warunki do zapomogi, to ci burmistrz musiał przydzielić, tyle w tym temacie

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty tu z "państwem" wyjeżdżasz! Idąc takim myśleniem to wszystko co w kasie gminy , państwa i reszty gryzoni to przejadane nasze pieniądze. Ińsko jest tego przykładem najlepszym. każdy wie, ze teraz w samorządzie najlepsza kasa lepsza od warszawki. Ponoć teraz lepsze wzięcie ma samorząd niż posłowanie i senatorowanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...