Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mówił Kargul: a gdzież ty tu widzisz tych chrześcijan? Toż to same bawole jaja.

Składanie życzeń z okazji świąt swoim poddanym jest zwyczajem przyjętym w Polsce już w XIII w.Sama wola złożenia życzeń cieszyła poddanych,bo nie wszyscy panowie to czynili.Nikt formą tych życzeń nie zaprzątał swojej głowy,aż tu w Ińsku w XXI w.znaleźli się tacy,którzy ten zwyczaj krytykują.Pewnie i oni sami nie życzą nikomu dobrze.Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzę z całego serca wszystkim. Wierzacym i ateistom.Wszystkim bez wyjątku mieszkańcom i gościom Ziemi Ińskiej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Proponuję żebyś wsadził sobie te dyrdymały życzeń w dupę. Tomkowiak, Terebecki i Racinowski nie mają prawa do takich czynności bo niszczą wszystko co mieszkańcy zbudowali. Po co mi te skłamane życzenia jak są wredne, nieszczere i gówno warte. Bo chleba mi od tego nie przybędzie. Bynajmniej ten co to obśmiał miał rację. Bo chodziło mu o tych trzech pacanów. Jeśli przeczytałem ze zrozumieniem. A nie bynajmniej o samo składanie życzeń. Podzielili się przed świętami nagrodami, trzynastkami a z ludzi śmieją się i mają ubaw po pachy, że dzięki nam ich rodziny na święta oszczędzać nie muszą. Taka jedna rodzinna banda od jednego koryta. Niech ta trójca pokłoni się nisko przed ołtarzem, tylko czy Pan Bóg to zrozumie? Mieszkańcy już swoje wiedzą i nikt im w twarz pluł nie będzie!!!!!!!!! Wstydu nie macie i jeszcze próbujecie mieszkańcom usta zamykać.

Odnośnik do odpowiedzi

radny Szafran tu nie pisze pacanie jeden!

Najwyższa pora żeby zaczął. Ma całą wiedzę żeby dowalić tym darmozjadom z gminy. Panie Szafran pisz Pan tu wszystko co wie. Tylko w Panu nadzieja. Bo ludzie boją się przychodzić na sesje a wiedza ich wzbogaca. Przy urnach pokażą takim terebeckim i kościelnym gdzie raki zimują. Możecie tu się wyżywać na Szafranie ile chcecie a On was pustaki i tak wykończy faktami i prawdą. Amen.

Odnośnik do odpowiedzi

a kto ? ten baran jest głupszy od swoich krówek . Z drugiej strony skąd ty to wszystko wiesz i ta pewność ? baranie :D

Baran to jest z ciebie zajmij się swoimi borówkami. Przestań pyskolić bo ci nosa utrzemy.Łysy palancie. Zrób coś sam a nie czepiaj się tych co poświęcają się dla mieszkańców.
Odnośnik do odpowiedzi

coś radnemu uciekają argumenty

Coś ci się buraku pomyliło ja nie jestem radnym tylko zwolennikiem opozycji mam prawo jej bronić. Ty łachu od razu myślisz że tu tylko pisze albo Michał albo Szafran. Zdziwiłbyś się jak już mają was dosyć za te rodzinne koneksje. Dołączył kolejny ród z orlika. Żona w szkole, on specjalista sportowy ekspert i jego syn. Poczekamy żeby jeszcze jeden podrósł i też pomagał tacie przy boisku.

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze co było na sesji? Dobry zwyczaj był kiedy to Michał krótko i rzetelnie takie relacje dawał. Michał może trzeba do tego zwyczaju wrócić bo ta banda bazuje na tym, że mieszkańcy boją się chodzić na takie olimpiady. dał 20 bezrobotnym pracę za parobków ale dla nich to i tak szczyt marzeń. boją się nawet o to. Ale potrafią komentować sytuacje. Zapodaj coś a dyskusja będzie barwniejsza. Przestańcie się łamać bo potem pretensje że forum opanowane przez ifs. Bo oni się o wszystkim informują a my nie wiemy nic.

Odnośnik do odpowiedzi

Słusznie się zastanawiasz. Opozycji opadła szczena. Sam wasz kandydat na burka przyznał, że jest w szoku i po zagłosoowaniu za funduszem sołeckim prosił o przerwę w obradach aby ochłonąć. Nie mógł uwierzyć, że IFS jednogłośnie poprze fundusz. A już całkiem dobiła bidaka jednoznaczna deklaracja burmistrza, że zwirownia nie powstanie !!!

Nie ma się argumentów do krytyki to się dyplomatycznie milczy.

Z poniedziałkowych komisji także martwa cisza !

Odnośnik do odpowiedzi

Cierpliwości. Byłem dziś na sesji i po sesji wyjechałem do Szczecina. Dopiero wszedłem do domu dajcie mi odsapnąć. Postaram się dzisiaj kilka słów o sesji napisać. Natomiast nie wiem czy widzieliście wpis satyra na portalu. Wróciłem do domu zmęczony po całym dniu i owy satyr od razu mi humor na cały dzień poprawił :)

Odnośnik do odpowiedzi

Cierpliwości. Byłem dziś na sesji i po sesji wyjechałem do Szczecina. Dopiero wszedłem do domu dajcie mi odsapnąć. Postaram się dzisiaj kilka słów o sesji napisać. Natomiast nie wiem czy widzieliście wpis satyra na portalu. Wróciłem do domu zmęczony po całym dniu i owy satyr od razu mi humor na cały dzień poprawił :)

Tylko nie zapomnij nadmienić, że włodek praktycznie pozbawił Ińskie Lato Filmowe jednego z głównych sponsorów festiwalu i powiedz nauczycielom jak próbował wmawiać wszystkim, ze nauczyliele zarabiają tak dużo a wyniki marne !!

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chciała mieć 2700 a muszę w sklepie zapierdzielać za 850

Trzeba było się uczyć. Kto ma szkołę tan ma lżej, lub kto nie chciał nosić teczki, ten teraz w sklepie sprzedaje bułeczki !!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...