Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wygrał przetarg, zalicytował najwyższą cenę i kupił, proste jak drut

Tak, tak ;) Wiem jak to wyglądało :P Działoszewska dała mu taką pensję, że mógł ten kredyt wziąć. Ech świńskie ryje jak wy umiecie swoje na wierzchu postawić. Ludzie jednak wszystko widzą i słyszą też :P Komusza gnida zawsze wyjdzie na swoje. Gówno zawsze na wierzch wypłynie. teraz np. jest z synem wielkim animatorem sportu :) NIEZASTĄPIONYM :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tak ;) Wiem jak to wyglądało :P Działoszewska dała mu taką pensję, że mógł ten kredyt wziąć. Ech świńskie ryje jak wy umiecie swoje na wierzchu postawić. Ludzie jednak wszystko widzą i słyszą też :P Komusza gnida zawsze wyjdzie na swoje. Gówno zawsze na wierzch wypłynie. teraz np. jest z synem wielkim animatorem sportu :) NIEZASTĄPIONYM :rolleyes:

paciej zawsze wiedział jak się ustawić żeby mu w oczy nie wiało, najpierw wieża, teraz burek
Odnośnik do odpowiedzi

To może coś na rzeczy być. Bo Jacek dużo później się wybudował. Pewnie bank mu odmawiał kredytu przecież był tylko nauczycielem. No i najważniejsza sprawa- Jacek ma dom 70 metrów a Tomek 150. To jak to jest, ze jednego stać od razu a drugiego nawet na małe nie stać. Trzeba wiedzieć gdzie stać i liznąć. Nie ujmując Tomkowi jurności ciekawe czy dalej tak może jak kiedyś?

Odnośnik do odpowiedzi
HAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA

Racin zatrudnia cała rodzinę Pacieja, coś tu na rzeczy musi być

NASRANE MASZ W TEJ GŁOWIE? ILE RAZY JESZCZE TO SAMO DEBILU WPISZESZ?

HEJ MICHAŁEK JAK TAM FUNDACJA BATOREGO????? MYŚLISZ, ŻE ZAPOMNIAŁEM O TOBIE NIEUDACZNIKU????? BĘDZIESZ SIĘ CHOWAŁ POD NICKAMI BO JAJ CI BRAKUJE ŻEBY NAPISAĆ, ŻE GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓWNO MOŻECIE ANDRZEJOWI ZROBIĆ????

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHA, ŻAŁOSNY JESTEŚ MICHAŁKU I BĘDĘ CI O TYM PRZYPOMINAŁ. MOŻESZ SKOCZYĆ ANDRZEJOWI!

NIE MIGAJ SIĘ NIEUDACZNIKU OD ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TO CO TUTAJ WYPISUJESZ.

https://forum.caffe-insko.net/topic/320-powazne-problemy-inska/page__st__120

TUTAJ WIELKI SZCZEKACZ Z CIEBIE ALE JA CI POWIEM KIM JESTEŚ RAZEM Z WŁODKIEM I JACKIEM.

NIE-U-DACZ-NI-CY

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA

Odnośnik do odpowiedzi

Nie myśl sobie gminny pacanie, że tylko Michał widzi wasze chachmęty, dostaniesz podziękowanie w wyborach, pójdziecie na szczaw to dopiero zrozumiesz, jak należy wykorzystywać nasze wspólne pieniądze, odechce ci się prywaty

Odnośnik do odpowiedzi

Michał zawsze tylko dużo widzi ale jakoś zawsze dziwnym sposobem wychodzi na to, że nie ma racji. To z tym zatrudnianiem rodziny to on wałkował cały czas i teraz wychodzi, że z niego po prostu krętacz jest. Najpierw zrobił zasłonę dymną w postaci tego zapytania do fundacji a teraz będzie się wymigiwał, że oni go olali i, że nie ma burmistrzowi nic do zarzucenia. Takie zachowanie źle wróży dla przyszłości Ińska bo już teraz taki gówniarz jak on zamiast robić coś pożytecznego uprawia politykę w komunistycznym wydaniu. Młody z niego chłoptaś, który myśli, że gadaniem, nas, starszych mieszkańców będzie mamił. My Michale żyjemy znacznie dłużej od takich jak ty i dobrze wiemy co możesz a czego nie możesz. Od roku zacząłeś się zmieniać na gorsze i wiele osób to zauważyło z burmistrzem i radą na czele.

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym słowem nie ma godnego następcy burka.

Może zacznijmy od tego czy może michał nim kiedykolwiek miał być? Chłopak nie raz już się skompromitował. Wiek tutaj nie ma nic do rzeczy z prostej przyczyny. Kto głupim się urodził, głupim umrze. A michał niestety nigdy nie popisał się bystrością czy to w dyskusjach czy to w polityce. Włodek zresztą też. Ale niech michałowi się nie wydaje, że jak zmieni nauczyciela z włodka na kogoś innego to nagle nabierze siły sprawczej. I tutaj przywołam znowu bardzo mądre życiowe stwierdzenie. Kto małym się czuje, małe będzie miał dokonania. Z tym, że to się tyczy całej opozycji i tych co teraz rządzą...

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty tak jedziesz dzisiaj po tym Michale? Człowieku chłopak się stara wrzuca nagrania a wam i tak nie dogodzi. Jak dla mnie chłopak postawny, wyuczony, grzeczny. Uczy się życia a ono do łatwych nie należy. mam tylko nadzieję, że jak już do rady dotrze to nie zrobi jak liwak i paciejewski i w pierwszej kolejności nie kupi działki i nie wybuduje domu. Resztę akceptuję.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty tak jedziesz dzisiaj po tym Michale? Człowieku chłopak się stara wrzuca nagrania a wam i tak nie dogodzi. Jak dla mnie chłopak postawny, wyuczony, grzeczny. Uczy się życia a ono do łatwych nie należy. mam tylko nadzieję, że jak już do rady dotrze to nie zrobi jak liwak i paciejewski i w pierwszej kolejności nie kupi działki i nie wybuduje domu. Resztę akceptuję.

Wiesz koło czego mi jego nagrania hulają? Ten chłopak o niczym nie ma pojęcia. Czytałeś ten link do wątku? On zamiast kierować sprawę do prokuratury najpierw woli to "konsultować". To tchórz, który za głupi jest na zrobienie czegoś dobrego dla tej gminy. A wyuczony to on może jest wśród swoich czyli na uczelni. Dobrze, że dla takich jak on praca w McDonaldzie się zawsze znajdzie bo biedak by musiał na zmywaku w anglii z papierkiem zasuwać :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Ten kto się czepia Michała jest burakiem i na dodatek zawistnym. Chłop się rozwija i mnie to odpowiada. Tak trzymaj Michał i pamiętaj rób swoje.

Tak was czytam i wam powiem jedno, wszyscy jesteście burakami (cytowany post popieram) ci przy korycie atakują opozycję i im się nie dziwie, czują się zagrożeni, władza im się wymyka z rąk, ale reszta to już przejawia całkowite zepsucie, cieszmy sie, że w ogóle jest jakas opozycja, bez nich nic byśmy nie wiedzieli, a burak to w ogóle by nie miał hamulców, mnie ta opozycja odpowiada
Odnośnik do odpowiedzi

Ten kto się czepia Michała jest burakiem i na dodatek zawistnym. Chłop się rozwija i mnie to odpowiada. Tak trzymaj Michał i pamiętaj rób swoje.

Jasne, niech robi swoje czyli trwa w swoim stanie bo w ten sposób większe zło jakim jest on, Szafran i Liwak nigdy koryta na oczy nie zobaczą. Niech się nauczy, że życie błędów nie wybacza a on ich za dużo popełnił żeby ludzie mu zaufali. Skutki widać teraz, ja niegdyś bym go wziął w obronę ale teraz to jest mi to obojętne. Cała opozycja to pośmiewisko a razem z nią pogrąża się nasze miasto. Wyjedźcie z Ińska i posłuchajcie co się na temat Ińska mówi. Nie musicie daleko. Gazetki robią z całej gminy pośmiewisko a opozycja zadowolona bo oni mają tylko dwóch radnych i nic nie mogą.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak was czytam i wam powiem jedno, wszyscy jesteście burakami (cytowany post popieram) ci przy korycie atakują opozycję i im się nie dziwie, czują się zagrożeni, władza im się wymyka z rąk, ale reszta to już przejawia całkowite zepsucie, cieszmy sie, że w ogóle jest jakas opozycja, bez nich nic byśmy nie wiedzieli, a burak to w ogóle by nie miał hamulców, mnie ta opozycja odpowiada

Nie rozkazuj mi śmieciu z opozycji. Twoja nic nie warta karykatura opozycji nie potrafi mi naocznie pokazać, że racinowski to pomyłka więc tylko pomyleniec pójdzie z nimi coś robić.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...