Skocz do zawartości

Burmistrz czy hochsztapler ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 532
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Same komuchy w tym Ińsku. Racinowski, Paciejewski, Liwak co wy tu wywlekacie stare kapcie. Nie ma już w kim wybierać? Kapusi też już dość. Ja tam uważam, że najwyższa pora zlustrować burmistrza. Jak czytasz artykuł tu sytuacja podobna jak u nas. Współpracował ale nie donosił, no i był taki dobry, że wynagrodzenia nie brał. No i jeszcze najlepiej przywołać sytuację rodzinną.......................szkoda gadać...............ręce opadają. Opozycja tylko piepszy i nic nie robi. Po co nam taka ściema.

Odnośnik do odpowiedzi

Co na to Racinowski? Dalej twierdzi że nie współpracował? Gdzie dowody na to że jest "kryształ" a może jednak lustracja? Może wyjdzie tak jak u kolegi ze Stargardu!!!

http://www.gs24.pl/a...RGARD/130409815

No to zapodaj go do IPN-u i wypnij pierś do orderów ........pacanie lustracyjny ! Możesz skoczyć na pukiel szanownemu Panu BURMISTRZOWI !

"Paniał", jak to pytają nasi przyjaciele ze wschodu.Chcesz żeby ciebie "namierzyć" ? Masz całe rączki i nóżki ? Oczka też są na swoim miejscu ?

No to "małczaj sabako" i nie tykaj takich tematów !

Odnośnik do odpowiedzi

Ty ciągle z uporem maniaka co opozycja! Tłumaczę -opozycja jest od tego żeby na portalu podawać INFORMACJE jak nie jesteś zadowolony złóż reklamację :) Wlodek i tak ci odpisze, że już o wszystkim napisał i koniec. Teraz niech się burmistrz zlustruje sam :D

Odnośnik do odpowiedzi

No to zapodaj go do IPN-u i wypnij pierś do orderów ........pacanie lustracyjny ! Możesz skoczyć na pukiel szanownemu Panu BURMISTRZOWI !

"Paniał", jak to pytają nasi przyjaciele ze wschodu.Chcesz żeby ciebie "namierzyć" ? Masz całe rączki i nóżki ? Oczka też są na swoim miejscu ?

No to "małczaj sabako" i nie tykaj takich tematów !

Ty J23 nie fikaj. Swoje strachy na lachy wsadź sobie w tylną część ciała. Nie odwołuj się do przyjaciół ze wschodu bo do tego ci dużo brakuje kutasie. Racinowski był TW Janek i tego nie zmieni nawet on sam. Można tylko gnoja sprawdzić jak kisio.

Odnośnik do odpowiedzi

No to zapodaj go do IPN-u i wypnij pierś do orderów ........pacanie lustracyjny ! Możesz skoczyć na pukiel szanownemu Panu BURMISTRZOWI !

"Paniał", jak to pytają nasi przyjaciele ze wschodu.Chcesz żeby ciebie "namierzyć" ? Masz całe rączki i nóżki ? Oczka też są na swoim miejscu ?

No to "małczaj sabako" i nie tykaj takich tematów !

Ooooooooo witamy panie mazurek? jak tam święta minęły? Słonka nie było to chyba ci na pałę nie padło co? Niestety musisz zaakceptować fakt współpracy swego chlebodawcy ze służbami. Trzeba było od razu wszystkie akta zniszczyć albo ukrywać kartki.

Odnośnik do odpowiedzi

hahahah, może za dosadnie ale czy nie ma w tym nutki prawdy? Jakiś komunista będzie swojego chlebodawcę bronił a to co tacy tajni współpracownicy robili to już mu umknęło? Nikt nie zostaje TW z przypadku, Racinowski tym bardziej.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego ktoś powinien pierwszy krok zrobić w tym kierunku. Nie zrobi szafran bo on tylko na niby żre się z burakiem. Cyniczny kłamca jak racinowski.

Szukaj jego oświadczenia lustracyjnego. Może Szafran też będzie miał dla Ińszczan niespodziankę :D

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz ale Michał też nic nie zrobił. Czyli na opozycję nie ma co liczyć. Co proponujecie?

Proponuję najpierw zlustrować krokusa. Wtedy wszystko będzie jasne. Ktoś z nieznanych stron . nie wiadomo dlaczego, taki pan NIKT

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz ale Michał też nic nie zrobił. Czyli na opozycję nie ma co liczyć. Co proponujecie?

Ja proponuję rząd tymczasowy z Paciejewskim jako Burmistrzem. Liwakiem jako jego zastępca. Skarbinkiem będzie Racinowski a Szafran dalej będzie w opozycji bo tylko on potrafi ujadać na najmniejsze drgania ziemi. Michał może być sekretarką w urzędzie gminy.

Jak wam się taki układ podoba :D :D :D :D :D

Myślicie, że gmina by wytrzymała dłużej niż tydzień? :D :D :D :D :D

Odnośnik do odpowiedzi

Szukaj jego oświadczenia lustracyjnego. Może Szafran też będzie miał dla Ińszczan niespodziankę :D

Może szafran chce swoich ludzi wprowadzić do gminy i wtedy się rządzić? Śląski cwaniak jak nic ma swoje plany. ja myślę, że to gorszy wróg niż Racin.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja proponuję rząd tymczasowy z Paciejewskim jako Burmistrzem. Liwakiem jako jego zastępca. Skarbinkiem będzie Racinowski a Szafran dalej będzie w opozycji bo tylko on potrafi ujadać na najmniejsze drgania ziemi. Michał może być sekretarką w urzędzie gminy.

Jak wam się taki układ podoba :D :D :D :D :D

Myślicie, że gmina by wytrzymała dłużej niż tydzień? :D :D :D :D :D

mnie się podoba! Ale tylko w sytuacji kiedy jest "pryma aprylis" ale ten dzień już był i lepiej niech nikt o tym nie przypomina.

Odnośnik do odpowiedzi

mnie się podoba! Ale tylko w sytuacji kiedy jest "pryma aprylis" ale ten dzień już był i lepiej niech nikt o tym nie przypomina.

A ja myślę, że Paciejewski to kolejny potencjalny kandydat na burmistrza. Zobaczcie, że teraz znowu się o nim mówi. Kto wie co będzie za kilka miesięcy :o

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślę, że Paciejewski to kolejny potencjalny kandydat na burmistrza. Zobaczcie, że teraz znowu się o nim mówi. Kto wie co będzie za kilka miesięcy :o

Wykluczyć nie można! Ale czy można się dziwić jak Racin już szans nie ma? Może po to Tomek był tu ściągnięty w tym celu. Zastąpić go bo to przecież szwagier Czubkowskiego.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...