Skocz do zawartości

Jak się szybko tworzy plan dla nowej żwirowni


kopalnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przepraszam bardzo ale ten wątek jest o szybkim tempie robienia planu dla żwirowni. Gdzie tu sens pisania o kandydatach na burmistrza. Z tego co tu się do tej pory pisało to jedynie Krokus mówi o tym a reszta ??? Gdzie są pozostali ? Nawet Michał już nie ten sam. Szkoda, że to była tylko chwila to referendum choć Krokus miał złe wejście w tamtym czasie. To u ludzi zostanie już na zawsze. On musi nauczyć się powagi sytuacji. Nie można prześmiewczo traktować "nawet grupy" ludzi czyli swojego wyborcy prześmiewczo. Każdy ze swoimi poglądami nawet odmiennymi zasługuje na szacunek i zrozumienie. Tak to widzę!

Odnośnik do odpowiedzi
Obrońca Szafrana

Olo nie pisz bzdur, wiele razy rozmawiałem o żwirowni z Szafranem, nigdy i nigdzie nie powiedział, że jest za żwirownią, ani się z ciebie nie naśmiewał, wiec nie pisz więcej takich rzeczy, bo to nieprawda

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz sobie być jego obrońcą a o swojej śmieszności sam wie najlepiej i jego obecny też zwolennik niejaki MichałK który nie jeden i nie dwa razy pisał o głupotach wygadywanych na sesjach. choćby o piasku czy wodzie ??? Zresztą możesz sobie tu odnaleźć bo MichałK pisał pod swoim szyldem. Piszę to o czym tu czytałem i nie wierzę żeby ten młodzian tu kłamał więc możesz sobie bronić ale już za późno!!!! Mleko się wylało!!!! Szafran ma przesrane a MichałK jeszcze gorzej. Co zrobisz taka polityka, trzeba być klarownym od początku ze swoim zdaniem!!! Potem już tylko zostaje cholewa z mordy icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Obrońca Szafrana

Olo nie ośmieszaj się, nie wiesz o co chodziło Szafranowi w pytaniu o to jak woda pod ziemią płynie? No to ci powiem, że pani Sy też nie wiedziała, Szafran specjalnie jej to pytanie zadał, żeby wykazać, że ona nic nie wie. pamiętasz jak stwierdziła, że woda pod ziemią płynie burzliwie jak rwąca rzeka? To bzdura! Gdyby tak było, to ta rwąca rzeka już dawno by porwała żwir i piasek w siną dal i nie mieli byśmy problemu ze żwirownią. Geolog ze żwirowni po prostu opowiadała bzdury i Szafran to wykazał, a ty też się nie skapnąłeś o co tu chodzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Olo nie ośmieszaj się, nie wiesz o co chodziło Szafranowi w pytaniu o to jak woda pod ziemią płynie? No to ci powiem, że pani Sy też nie wiedziała, Szafran specjalnie jej to pytanie zadał, żeby wykazać, że ona nic nie wie. pamiętasz jak stwierdziła, że woda pod ziemią płynie burzliwie jak rwąca rzeka? To bzdura! Gdyby tak było, to ta rwąca rzeka już dawno by porwała żwir i piasek w siną dal i nie mieli byśmy problemu ze żwirownią. Geolog ze żwirowni po prostu opowiadała bzdury i Szafran to wykazał, a ty też się nie skapnąłeś o co tu chodzi.

To czemu MichałK tak tego nie przedstawił? Ja na sesji nie byłem i mam chyba prawo zaufać ludziom co byli i opisali to całe zdarzenie. Jeżeli tak piszesz to sprawa całkiem inaczej wygląda. Skoro tak wykazał się Szafran to czemu powiedział na jednej z sesji, że jest przeciwny? To też wyczytałem jak MichałK to pisał w sprawozdaniu po sesji!!! To co ten chłopak nie wie co pisze? Wtedy wszyscy się tu śmiali na temat Szafrana i był za to na językach znów było inaczej? Wyprostuj mi teraz to bo ja w tym się pogubiłem i zaczynam mieć wątpliwość do osoby MichałaK.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko co napisał michał jest prawdą. Wszystko co pisze obrońca szafrana to bzdury. michał pisze wszystko tak jak bylo . to dobry i rzetelny chłopak ja nie mam żadnych wątpliwości. a do szafrana mam wątpliwość. bo było tak jak piszesz Olo. tyle w temacie!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym wyjaśnić po raz kolejny, że to iż współpracuję z radnym Szafranem przy Portalu Ińsko to nie znaczy, że jestem zwolennikiem takiej kandydatury na burmistrza, współpraca jest na płaszczyźnie tworzenia portalu i informowania społeczności gminy o różnych wydarzeniach. Sprawozdania z sesji czy komisji, które pisałem były zazwyczaj pisane na gorąco ale mi też czasami mogą umknąć pewne rzeczy. Coś było na tej sesji z tą panią geolog ale nie pamiętam dokładnie o czym dyskutowała z radnym Szafranem być może jest to w protokole z sesji ale nie mam pewności.

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań chłopaczku bo robisz się coraz bardziej żałosny. Żadnych konkretów same slogany taki pic na wodę. Szkoda gadać nawet zapomniał co pisał. Ktoś tu ma rację że ogarnęła go pomroczność.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja byłem na sesji i słyszałem co mówi Włodek. Śmiała się cała sala nawet radni już mieli dosyć tego głupawego radnego. Można wejść na stronę z sesjami i uśmiejecie się po pachy. Koniec dyskusji. A Michał niech nie ma zaników pamięci tylko wyzna szczerze,że owszem tak było ale teraz z Panem Radnym mam lepszy kontakt i tyle szczerej prawdy panowie. każdy to wszystko może wyczytać i po co się wypierać do jasnej ciasnej.

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam to śmialiście się wy radni a nie cała sala ja nie pamiętam czego dokładnie dotyczyła dyskusja. Nie boję się nikogo skrytykować i mogę skrytykować nawet radnych opozycja tak samo jak oni mnie mamy do tego pełne prawo i nikt nam nie zabroni

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco przypomnij temu młokosowi jak to z tą wodą było bo przedtem Włodek nie wiedział gdzie woda płynie a teraz Michał nie pamięta o czym była mowa. To się nazywa "rajcowanie" z ogniem :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Re: Sesje Rady Miejskiej w Ińsku

przez MichałK 18 Sie 2011 21:19

Przyszedł czas na opis dzisiejszej sesji XI w tej kadencji. Posiedzenie rozpoczęło się od przywitania gości oraz mieszkańców. Pojawił się nawet przedstawiciel SKSM S.A w postaci Pana Kieliszkowskiego razem ze swoją Panią inżynier, która prezentowała opracowania zlecone przez żwirownię. Po powitaniu gości burmistrz Andrzej Racinowski przedstawił sprawozdanie z działalności międzysesyjnej. Po tym przyszedł czas na zapytania i interpelacje radnych niestety takowych nie było. Ciąg dalszy do głosowanie nad następującymi uchwałami:

a) Przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy i Miasta Ińsko

B) Przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Ińsko dla terenu obejmującego część obrębu geodezyjnego Storkowo

c) Określenia zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania budżetu Gminy Ińsko o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć oraz o informacji o przebiegu wykonania planu finansowego za I półrocze roku budżetowego

d) Zmian w budżecie na 2011 rok

e) Akceptacji kierunku działania Burmistrza Ińska polegającego na zatwierdzeniu projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego

f) Współpracy Gminy Ińsko z Gminą Suchań w zakresie realizacji projektu pod nazwą „Wzmocnienie potencjału kadrowego i organizacyjnego JST powiatu stargardzkiego†współfinansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

g) Przeprowadzenia referendum gminnego dotyczącego powstania kopalni kruszyw w obrębie Ciemnik gmina Ińsko przez Szczecińską Kopalnię Surowców Mineralnych S.A. w Szczecinie

Wszystkie uchwały przeszły jednogłośnie. Następnie punkt 6 posiedzenia dyskusja o przyszłości radnych. I tu wystąpił członek Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Ziemi Ińskiej dr. Kalemba, który przedstawił swoją prezentację o zagrożeniach (opartych na ekspertyzach specjalistów) oraz kierunkach w jakich Ińsko powinno się rozwijać. Nie wszyscy radni przyjęli pozytywnie wystąpienie Pana Kalemby od 20 lat związanego z Ińskiem. Na twarzach, części radnych ukazywał się szyderczy uśmieszek jeden radny nawet przysnął(Zbigniew Mazurek), radnych Pana Drabika, Pana Kościelnego oraz Pana Terebeckiego widocznie to śmieszyło. Prezentacja jest dość obszerna więc nie będę jej tutaj opisywał zostanie ona niedługo dołączona na stronę inskiereferendum.pl oraz zostanie pokazywana mieszkańcom na spotkaniach podczas kampanii referendalnej. Po prezentacji głos zabrała Pani inżynier, której nazwiska niestety nie pamiętam. Przedstawiła Ona ekspertyzy zlecone przezs SKSM pochodzą one z 2006r. Według Pani inżynier są one najbardziej wiarygodne i Ińsku nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Niestety nie ufam badaniom zleconym przez firmę, której zależy aby wydobywać w Ińsku żwir bo chodzi tu o miliony złotych zysków z wydobycia sprzedaży. Wiele pytań skierowanych zostało do Pani inżynier. Niestety nie na wszystkiej potrafiła odpowiedzieć zdecydowanie nawet się lekko pogubiła w pewnym momencie kiedy temat skażonej wody podjął radny Włodzimierz Szafran. Temat ciągnął się dosyć długo przerwał Przewodniczący Rady Miejskiej w Ińsku Bogdan Terebecki bardzo złym porównaniem, że w Czarnobylu czy w Japonii ludzie piją skażoną wodę i żyją. Nawet jeżeli Pan Terebecki żartował to był to żart bardzo głupi i nie na poziomie. Nie można sobie żartować Panie Przewodniczący z ludzkich tragedii, a po drugie Czarnobyl jest opuszczonym miastem Panie Przewodniczący i nikt w tym mieście wody nie pije. Po tym porównaniu mogę tylko stwierdzić, że nie zależy Panu na tym abyśmy mieli w Ińsku czystą wodę bez bakterii.

Tyle Michał napisał na temat sesji.W dziale sesje rady miejskiej gminy na stronie 9 zaczyna się ta kwestia. Poczytajcie też o "władzy" jaki był wówczas oblatany -szkoda chłopaka bo chciwość go zgubiła.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...