Skocz do zawartości

Jak się szybko tworzy plan dla nowej żwirowni


kopalnia

Rekomendowane odpowiedzi

Cola tylko zaakcentował jednego sponsora który ma wielki biznes do ugrania na głupocie ludzi, radnych i władzy gminnej. Tak "ja" rozumiem jego czy jej wypowiedź. Zresztą słusznie bo to sponsorowanie i obnoszenie się z tym jest uwłaczające godności rajców gminnych ale oni takiej cechy jak wstyd nie posiadają.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 255
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mnie nurtuje co organizatorzy zrobili z pieniążkami które albo zostały albo nie z referendum. Może mieszkańcy wszyscy powinni wiedzieć ile było całej kasy ile wydano na ten nieudany interes a ile przekazano no coś pożytecznego. Michałku nam się to należy.W końcu zakończcie to po męsku i nie kryjcie jak podzieliliście łatwą kasiorkę. Michałku liczyłeś many czy byłeś wykluczony?

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca ma rację! Nikt nie wie gdzie poszły pieniądze a przecież MichałK też należał do rady "pięciu" i musi wiedzieć co z nimi zrobił. Chyba że do kasy go dopuścili :lol: Taki wyżeracz jak Szulc i taki muł jak Manske widać sami sobie z forsą poradzili ;) Po co dopuszczać jakieś stare babcie czy młodych cymbałków. Według mnie to Michał musi wiedzieć gdzie poszła forsa icon_rolleyes.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Rozliczenia powinni domagać się ci,którzy dali na ten cel choćby grosz.Jeśli dałeś jakikolwiek grosz konkretnej osobie,to od tej osoby domagaj się rozliczenia, a nie od P.Michała.

To jakieś osoby zbierały? Myślałam, że było konto na które chętni mieli wpłacać. Za konto odpowiada jeden człowiek bo bank nie da pełnomocnictwa wszystkim organizatorom. Zatem słuszna jest uwaga, że nie Misiek za nie odpowiada tylko wyznaczona osoba. Ale czy tą osobą nie był właśnie On trudno teraz stwierdzić. Pytanie zostaje bez odpowiedzi ile pieniędzy zebrano, wydano i ile się ostało co powinno iść na cel charytatywny. Natomiast nie ma wątpliwości, że wszyscy organizatorzy na pewno byli przy rozliczaniu bo każdy musi protokół podpisać- to chyba oczywiste. No i ustalić gdzie pójdzie reszta! Może poszła na pomoc dla ratowania budżetu gminy!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Pieniążki jeszcze zostały i będą wykorzystane odpowiednio nie martw się rajco. Nie pamiętam dokładnie ile było zebranych pieniędzy. Ja nie byłem wyznaczony do pieniędzy i nawet nie chciałem. Nikt sobie do kieszeni ich nie schował a takie zarzuty są bezpodstawne. Ciebie rajco akurat nie powinny te pieniądze interesować zajmij się podupadającym budżetem gminy i tymi fakturami nie zapłaconymi a nie forsą referendalną !!!

Odnośnik do odpowiedzi

No to pięknie....... jeszcze do tej pory Michał i jego poplecznicy nie wiedzą ile było razem pieniędzy i ile przehulali kasy ludzi dobrej woli.......

Fakturami zajmuje się księgowa spokojna Twoja mała głowa......

Nie ściemniaj i powiedz ile zebraliście i ile przepuściliście.......

Wtedy będę z Tobą dyskutował a tak szkoda dyskusji.....

Odnośnik do odpowiedzi

Zostało około 1000 nie masz prawa domagać się rozliczenia. Pieniądze, które zostały są i czekają. Tak się księgowa zajmuje, że 512 tys. faktur nie opłaconych. Nie macie się czego czepić to się znów do referendum przypieprzacie? Może mamy pozostałe pieniądze wpłacić na konto gminy co? Dostał byś może wtedy swoją zaległą dietę. Pieniądze na pewno nie zostaną przekazane gminie zapomnij

Odnośnik do odpowiedzi

P.Michale niech Pan się nie tłumaczy przed chołotą i ludźmi którzy z tą sprawą nie mają nic wspólnego . Co niektórzy z dawnych przyzwyczajeń SB jak TW Janek i im podobne gnidy chcieliby za dużo wiedzieć , choć mieli swoich kapusiów .

Jak ktoś z tych którzy wpłacali ma pytania , powinien się zwrócić do osoby która zarządzała finansami .

Tutaj pytając daje tylko możliwości tej bandzie do ataków .

Odnośnik do odpowiedzi

Te śmieciu "vito" jak nie dałeś grosza to nie musisz wiedzieć co z nimi się stało ale ja akurat nie widzę powodu żeby to ukrywać. Bo to dopiero są podejrzenia ,że zgarnęli kasę i nikt nie wie co z nią się stało. Ten Rajca chociaż wróg to ma 100% racji. Bo przecież sprawa żwirowni nie jest zakończona i jak dalej rozmawiać z ludźmi pokroju Kupczyński, Szulc, czy Manske bo dwójki pozostałych organizatorów to nawet nikt nie zna :lol: Chyba ,że oni już się sprzedali i będą popierać ten absurdalny pomysł. Kasa musi być pokazana na co ile i gdzie reszta i koniec! Na koniec dodam, że z tych wszystkich występów profesorków to jeszcze najmądrzej mówił ten gość co z zagranicy był. Grzesiak aż się pienił jak ten gostek nawijał. Gdyby tak od razu ta grupa działała to by inaczej z tym referendum było. No co! taka prawda jest. Gówno mnie obchodzi czy zostało tysiąc czy dwa. Macie podać ile było i na co poszły i jeszcze pójdzie reszta. A jak macie coś do ukrycia to można kogoś zainteresować. Teraz takie tematy szybko idą jak świeże bułeczki. Ja tak sobie myślę, że to już niedługo rok po referendum a oni jeszcze nie wiedzą co z forsą!!!! ja pitolę śmiech na dwadzieścia fajerek. A ty "vito" stul pysk i nie wypowiadaj się na tematy na których się nie znasz. Gdybym wiedział to dogadałbym się z tym od tego banera co jeździł samochodem i był w kinie i lepiej by wyszło niż to wasze biadolenie o domach starości!!! Macie co chcieliście.

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo Olo . Kochajmy się jak bracia.....

Stara zasada pszczół......

Co do Pana od baneru to dla mnie on jest też spoko, na dodatek nie pokoligacony z tym ińskim syfem. Może takiego właśnie trzeba? Tylko żeby nie zszedł szybko jak Szafran na psy :D

Odnośnik do odpowiedzi
pomysł dla Ińska

pomysł - może masz dobry - on jeden jest ostry i ma zapał jak było widać i myślę że szybko zrobiłby porządek z tym ińskim syfem i układami . Pytanie czy będzie chciał wrócić z normalnego kraju i tu się z tą mafią denerwować ?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli czuje się polakiem i ma tu coś swojego_ mam na myśli nieruchomość to co stoi na przeszkodzie?

Teraz nigdzie nie jest normalnie, każdy kraj ma swojego idiotę_ my Tuska. Niemcy Merkel a Francja Sarkozego. Tam dom mój gdzie ziemia moja- tak czy nie.Chcieć to móc a móc to chcieć.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę, że tu nie chodzi kto kim się czuje tylko komu zależy na dobru tego miasteczka. Z tego co tu piszecie pan ten był bardzo zaangażowany w referendum a to już mu daje glejt na to by ubiegać się o ten stołek. Każdy kto nie dopuści do powstania żwirowni i będzie to manifestował zasługuje na to by być we władzach . Mądrych i rozwijających ten region ludzi należy popierać.

Odnośnik do odpowiedzi
dobry pomysł

tam ojczyzna twoja gdzie daje ci jeść i żyć , z stąd wszyscy którzy mają możliwość uciekają . Jego zachęcasz do płynięcia pod prąd , do gminy która jest plajtę i w której brak jedności . To nie jest dobra motywacja .

Choć jak sądzę po jego zaangażowaniu w referendum on jest inny . Może trzeba porozmawiać z człowiekiem i zapytać co sądzi na ten temat ?!

Facet mówił wtedy w kinie że on może ale nie musi i że jeżeli znajdzie odpowiednie poparcie u mieszkańców to jest w stanie przemyśleć taką propozycję . Niestety mam poważne wątpliwości czy znajdzie takie poparcie , u nas brakuje rozsądku , ale nie szczekaczy . Uważam że jego nastawienie jest bardzo zdrowe .

Odnośnik do odpowiedzi

Mówił może rzeczowo na temat skutków powstania żwirowni ale na temat wizji jak rozwijać gminę nic nie słyszałam. Owszem mowa była konkretna i na temat. Ale jak się kogoś nie zna to trudno ocenić co sobą reprezentuje. Co zaś do długów to dobry gospodarz nie będzie zadłużał tylko oddłużał i szukał inwestorów nie ich odpędzał. Wszystkich inwestorów a nie tylko "wybrańców" powiązanych ze żwirownią jak Vogel.Firma Vogel może zdjęła stronę ale po blokach szczecińskich latają ulotki sprzedam działkę za 25 zł zapomnieli tylko dopisać, że bez studium i planu. I jak mawiał"władza" można tam tylko marchewkę sadzić :lol: Do inwestowania zaprasza się wszystkich a nie tylko zaprzyjaźnionych cwaniaków. Nie wiem więc czy człowiek który żyje w normalnym cywilizowanym kraju odnajdzie się w komunistycznej polskiej rzeczywistości. Ale nie mam też nic przeciw takim kandydatom.

Odnośnik do odpowiedzi
IV.4.4) Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert: 27.04.2012 godzina 10:00, miejsce: Urząd Gminy i Miasta w Ińsku ul. Boh. Warszawy 38 73-140 Ińsko sekretariat.

My tu gadu gadu a gdzie na bip ogłoszenie o wyborze firmy na wykonanie planu????? Wybierać na stanowiska będziecie się za trzy lata icon_evil.gif Teraz wykażcie się mądrością i wiedzą. Potem będę decydował na kogo zagłosuję. Na pewno nie na idiotę który chce zniszczyć wszystko co mamy najpiękniejsze.Gmina już 27.04 powinna podać kogo wybrała bądź, że nie wybrała. Panie Leśkiw od jutra do roboty -majówki czas kończyć.Pomyśleć, że to Pan odpowiada za przetarg na plan żwirowni wprost na pański dom icon_cool.gif taki polsko-ukraiński absurd.Mam nadzieję, że turyści będą do Państwa jechać drzwiami i oknami z widokami na hałdy jak na śląsku icon_eek.gif

Odnośnik do odpowiedzi
zrób to sam a

co ty stresujesz innych -piszę- a może zamiast innych ścigać zadasz sobie sam lub sama trochę trudu i odpowiesz na to pytanie :lol: babroków nierobów mamy dosyć którzy wysługują się innymi

Odnośnik do odpowiedzi

No i już widać czym was można zająć najszybciej!!! Kasa,kasa,kasa reszta choćby ginęła to wy po trupach do kasy się pchacie. Dobrze was ktoś zapytał dlaczego tych faktów gmina nie podaje. A wy byleby wypiąć się i nie odpowiedzieć. Jakbyście chociaż przejawili zainteresowanie typu "faktycznie" czemu tego nie ma!!!! To kretyn jeden z drugim pisze zrób se sam.Przecież kutafonie nie tylko on czy ona ma problem. Ciężarówki,kusz hałas będziesz miał też ty! Chyba że to ten zagraniczniak taki mądry i jego nie dotyczy! To nich napisze wprost!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Adam ty gadzie przebrzydły przestań marudzic, kto ci odpowie jak nikt nic nie wie? jak jestes taki niecierpliwy to zadzwon jutro do leśkiwa zapytaj i tu napisz i nie marudz jak stara baba

Odnośnik do odpowiedzi
Adam ty gadzie przebrzydły przestań marudzic, kto ci odpowie jak nikt nic nie wie? jak jestes taki niecierpliwy to zadzwon jutro do leśkiwa zapytaj i tu napisz i nie marudz jak stara baba

Widzisz gnoju takich to u nas w Ińsku na pęczki a ty się do dyskusji nie nadajesz,za prostak jesteś i nie podążasz za biegnącym czasem. Daj spokój idź spać bo jutro bauer będzie cię ganiał że obijasz się obiboku .

Odnośnik do odpowiedzi
to ty jesteś leń smierdzacy bo ci sie nie chce do leskiwa zadzwonić tylko wysługujesz sie innymi

Naucz się, że jak coś ma być zrobione to ma być zrobione. Jak on jest leniem śmierdzącym bo nie chce zadzwonić to kim jest Leśkiw skoro nie zamieszcza tego? Opóźniony w reakcji czy może niedysponowany bo zdolności manualne mu nie pozwalają na umieszczanie tego na stronie gminy? A może andrzej burakogębny wydał rozkaz dla pracowników pałacu gminnego żeby niczego nie robili co mają robić? To też przypadek niegospodarności. Nie dotrzymywanie terminów i obowiązków. Tylko w tej debilnej gminie jakiś radny się znajdzie, który odwróci kota ogonem i powie, że to, że czegoś nie zrobiono to przypadek i nie należy tego rozdmuchiwać. Zyskujecie dzięki caffe na popularności. Tak trzymać :). Panie Kościelny może Pan napisze jakiś spektakl na następną sesję? Kamera Panu przeszkadzała a tutaj nie chce się Pan wykazać mądrością?

A może Pan Panie Włodku? Czy jednak nie skończył Pan opychać się jedzeniem rzuconym przez andrzeja?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...