Skocz do zawartości

Jak się szybko tworzy plan dla nowej żwirowni


kopalnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Hej Gościu a gdzie on napisał, że w 18 dniach się nie zmieści? Z tego co tam pisze to wynika,że w dniu skladania wniosku nie zawsze wylania sie wykonawce, a na wylonienie to ma 30 dni - i tyle - nie odwracaj kota ogonem.

Odnośnik do odpowiedzi
Hej Gościu a gdzie on napisał, że w 18 dniach się nie zmieści? Z tego co tam pisze to wynika,że w dniu skladania wniosku nie zawsze wylania sie wykonawce, a na wylonienie to ma 30 dni - i tyle - nie odwracaj kota ogonem.

Skąd ty takie szczegóły znasz? Nikt tak dokładnie tego wpisu teraz nie kojarzy? Oj Jarku ,Jarku wstyd tak się szmacić!

Odnośnik do odpowiedzi
Hej Gościu a gdzie on napisał, że w 18 dniach się nie zmieści? Z tego co tam pisze to wynika,że w dniu skladania wniosku nie zawsze wylania sie wykonawce, a na wylonienie to ma 30 dni - i tyle - nie odwracaj kota ogonem.

Naucz się czytać ze zrozumieniem :D

Leśkiw płakał jezioro na forum, że taki pracuś z niego i dopiero ruszył się ze swoją rzetelnością jak mu ktoś powiedział, że jego robotę może każdy zrobić. Na jego miejsce znajdzie się setki innych więc nic nie szkodzi jak się obrazi i wyjedzie do rodzimych stron na wschodzie :D:D:D

Może tam się przeciąga wszystko do 30 dni ale tutaj w Polsce gdzie Polacy pracują to musi być solidna firma a nie jakaś firma krzak :D

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi zwolnieniami to nie ma żartów. Ja już tylko w jednym zawodzie śmigam bo były "cięcia".

Pracownicy gminy też odczują skutki złego gospodarowania gminą. Najpierw będzie obcinanie pensji a potem "przykro nam ale już nie potrzebujemy pańskich usług". Na pęczki teraz młodych, którzy dobrze się znają na komputerach, znają język więc będzie co wybierać. Leśkiw tutaj na pewno nie jest niezastąpiony. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem jeszcze dodać, że młodzi tak się nie cenią co według mnie jest głupie bo potem trzeba zapierdzielać za grosze bo ludzie za wszystko się wezmą byle mieć co do miski włożyć...

Odnośnik do odpowiedzi

Plany dla żwirowni, Wisoli i Vogla tworzy się jak Radny Szafran napisał na swoim portalu w bardzo nie wiadomy sposób. Sam burmistrz nie umie w prosty sposób tego wyjaśnić. To już powinno pozostałym radnym dać do myślenia. Bo przecież radni dają pozwolenie dla działań burmistrza. W tej gminie jakoś śmiesznie się złożyło, że wszyscy teraz sami sobie robią plan a kiedyś to było niemożliwe. Może nowy młody urzędnik daje światło na "nowe"????? A może jego poprzednik zamiast ferrari jechał furmanką do Europy???? jak to było czas pokaże ale ,że MichałK teraz razem z Krokusem grają do jednej bramki to dla mnie zdziwienie.

Odnośnik do odpowiedzi
trenują cały czas a nie przez cztery tygodnie przed meczem wiec maja szanse na strzelenie gola

Heeeeehehe chyba strzelą sobie obaj samobója lu w kolano!!!!!! To czeka michała jak się pobrata z krokusem hehehehe ten pierwszy szuka wodza a drugi szuka frajera!!!!!?????? Jak oni grają do wspólnej bramki to ja wolę Endriu.

Odnośnik do odpowiedzi
Wolisz Endriu? No to na pewno upadłeś na głowę

Każdy wybiera podług siebie. Masz pretensje,że nie lubi Krokusa czy Michała? Sam pisałeś,że to wolny kraj i demokracja jest. Lubisz sporty serwowane przez Burmistrza a jego nie lubisz???? Taki z ciebie skrzyżowany nicpoń. Chciałbyś a boisz się icon_cool.gif całkiem ja w tej piosence :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty taki w gorącej wodzie kąpany? Pożartować nie można? Stary ja myślę ,że tego plastusia już nikt nie chce. Z drugiej strony to powiedz sam co oferujecie????? Ja nic nie słyszę!!! Stary nic a nic to co mam myśleć sobie tak czy nie.

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą. Trzeba też coś zaoferować w zamian za to, że zmieni się grupa trzymająca władzę. Jeżeli przyszłe wybory mają wyglądać tak, że każdy dużo naobiecuje a będzie kłamał jak racinowski podczas kampanii, że zastanowi się dwa razy zanim powstanie żwirownia to nie ma najmniejszego sensu. Od razu mówię, że Szulc, Szafran i niemiaszek ode mnie dostają wilczą kartę.

Odnośnik do odpowiedzi

Korektor ty jesteś durniejszy od koła od roweru , tworzysz tu pseudo intelektualne wywody ale tym niestety nie podniesiesz swego ego . Jak chcesz coś pisać to z sensem , a nie tylko żeby się wybełkotać . Do tego celu masz kolesi przy stolikach koło Pomidora tam na pewno zabłyśniesz .

Odnośnik do odpowiedzi
Korektor ty jesteś durniejszy od koła od roweru , tworzysz tu pseudo intelektualne wywody ale tym niestety nie podniesiesz swego ego . Jak chcesz coś pisać to z sensem , a nie tylko żeby się wybełkotać . Do tego celu masz kolesi przy stolikach koło Pomidora tam na pewno zabłyśniesz .

A ty co jeden z trzech wymienionych!!! Poirytowałeś się widzę. Pomidora zostaw w spokoju jest tam czysto i ludzie chętnie tam przesiadują co ciebie to tak boli?? Do Pomidora też musisz iść po swój przyszły "mandat" i co mu wtedy powiesz icon_redface.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Chcesz coś sensownego usłyszeć? Proszę bardzo.

1. Racinowski - Ten Pan niestety nie nadaje się na stanowisko burmistrza bo zwyczajnie nie ma aparycji do władania gminą. Gmina potrzebuje lidera a nie gamonia z PGR, który już nie wie jak traktorem jeździć. Ponadto ten pan jest bardzo prymitywny i niekomunikatywny co jest niedopuszczalne przy pełnieniu takiej funkcji. O kłamliwości już pisałem i ja uważam, że to go automatycznie eliminuje jako kandydata na burmistrza. Jest to jednak moje zdanie i nie wiem jak inni rozliczają swoich włodarzy.

2. Szulc - Ten Pan w przeciwieństwie do Racinowskiego jest znacznie bardziej wyrachowany i cwany, co pokazał przy referendum z Panem Manske, a przy tym wygadany. Ponadto jest medialny co niewątpliwie działa na jego korzyść. Z drugiej strony ten Pan sprawia również wrażenie osoby, która niekoniecznie chce się utożsamiać z mieszkańcami nie zbijając na tym kapitału w postaci przyszłych wyborców. Z tego co pamiętam to tego Pana widziałem tylko w telewizji ale jakiś działań z jego strony nie było w ogóle widać.

3. Szafran - Aktywny radny, sprawia wrażenie komunikatywnego i solidnego. Niestety brakuje mu ogłady w pewnych sprawach. Sprawia też wrażenie bardzo upartego i butnego a to cechy dyktatora a nie burmistrza. Z dobrych cech można jeszcze wymienić to, że stworzył portal o ińsku. Tego nigdy za wiele ale forma jaką sobie obrał jest trochę kontrowersyjna. Wolałbym żeby ten Pan był bardziej stanowczy w swoich działaniach a co za tym idzie: składał wnioski w sprawach budzących wątpliwości, był mediatorem społecznym bo stać go na to, skoro jest opozycją to jak najczęściej korzystał z możliwości informowania odpowiednich służb o tym, że dzieje się źle lub dziwnie u nas w gminie. Tego bym się spodziewał po nim ale nie sądzę, że się przełamie. Chciałbym się mylić.

4. Niemiaszek - Ja osobiście nie znam tego Pana. Z tego co słyszałem to jest on z Berlina i dał o sobie znać kiedy były spotkania z mieszkańcami w sprawie żwirowni (chwała mu za to). Nie mniej jednak to, że jest z takiej metropolii eliminuje go z wyścigu o stanowisko burmistrza. Realia niemieckie a polskie są całkowicie inne i nie sądzę by temu Pan łatwo przyszło dostosowanie siebie do tego co jest w tej gminie. Zwłaszcza, że jest fatalnie co widać po długu i inwestycjach (całkowity ich brak). Ponadto skoro jest z Niemiec to jak sobie wyobraża zarządzanie gminą? Burmistrz jest potrzebny tu na miejscu a nie w Berlinie.

Tyle na temat konkretów.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...