Skocz do zawartości

Jak się szybko tworzy plan dla nowej żwirowni


kopalnia

Rekomendowane odpowiedzi

http://bip.alfatv.pl/pliki/insko/File/p ... 8_2011.pdf

Uważam,że każdy powinien przeczytać ten protokół z sesji. Chodzi oczywiście o wykład Pana Kalemy i dyskusję po jego zakończeniu. Przeczytajcie dobrze co mówiła ta pani geolog. No i oczywiście macie na widelcu co mówił i o co pytał Pan Radny Szafran. Czy to was usatysfakcjonuje - nie wiem ale tak jest w protokóle. Ważne tam są, rzeczy bardzo ważne. No i warto przypomnieć jak to z tą wodą było!!!! Ile osób brało udział w dyskusji jakie ważne pytania zadawał Pan doktor i Manske? To są pytania i odpowiedzi Pani geolog Walczak-Sy . Plan żwirowni ciągle przed wami więc chyba warto to poczytać. Tak sobie pomyślałam, że pomogę wyjaśnić kwestię płynięcia wód!?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 255
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

zgadza się

przeczytałem, wszystko się zgadza, Szafran: "inżynier była nieprzygotowana", Michał: "inżynier się pogubiła" Wiesia Masznicz: "słowa inżynier o wodzie mnie nie przekonały". Nie ma pomroczności jasnej, nikt nie kręci, trzeba czytać, a ataki na Szafrana i Michała to wynik uprzedzeń

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie a czytał ktoś dalej to co "Nikoś" napisał? Ja czytałem i to właśnie tam doczytałem jak Michał się śmieje,że radny nie wie w którą stronę płynie woda. Czyli by się zgadzało. To co "gaga" wkleiła to jest dobre, że każdy sam sobie może wysnuć wniosek jak naprawdę było. No a było ciekawie....... Mnie bardzo się podobały pytania Pana Manske i dr. Kalemby. Oczywiście nie kwestionuję zasadności wypowiedzi Pani Wiesi i Janka. Ale tamci Panowie zadawali jej te pytania konkretne. Dużo jednak osób brało udział w tej dyskusji i faktycznie ta geolog się w końcu pogubiła. Skąd oni takich specjalistów biorą :lol: I na koniec nie podobał mi się Terebecki cały czas jak nie Szafrana to Pani Wiesi to do Manske to Doktora !!!!! Co ten baran może wiedzieć o tych sprawach??? Tylko pokazał z Racinowskim jak bardzo mu na tej żwirowni zależy. A jak zależy to znaczy ,że będą mieć profity dla siebie nie dla gminy. Proste jest !!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
przeczytałem, wszystko się zgadza, Szafran: "inżynier była nieprzygotowana", Michał: "inżynier się pogubiła" Wiesia Masznicz: "słowa inżynier o wodzie mnie nie przekonały". Nie ma pomroczności jasnej, nikt nie kręci, trzeba czytać, a ataki na Szafrana i Michała to wynik uprzedzeń

No patrzcie zgadzają się z "gagą" a to ci dopiero. To co im pasuje to tak, tak zgadza się. A jak coś innego to gaga jest zgagą. Co za śmieszni ludzie.

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda "?" ma rację. Nauczcie się z "gagą " dyskutować i będzie dużo z tego korzyści. Przecież was nie wykoleguje z przejęcia władzy bo pracuje ponoć w urzędzie to i pewnie tam mieszka. A rady czasem są bezcenne tylko trzeba je dobrze odczytać a nie od razu stukać w klawiaturę, że przyjezdna czy coś tam, coś tam.

Odnośnik do odpowiedzi
Po co się dogadywać czy rozmawiać przecież najlepiej bić pianę icon_eek.gif No i się przy tym wypływa :lol:

Kto chce z takim burakiem jak racinowski współpracować :D?? Postawcie lepiej przed wjazdem do gminy znak drogowy z napisem "Witamy w Skansen City Ińsko!" :D.

Odnośnik do odpowiedzi

http://bip.insko.pl/zamowienia/pokaz/46.dhtml

Panie Leśkiw poproszę o wklejenie poprawnie pliku o udzieleniu zamówienia. Nie jest on możliwy do odczytania tak jak o wyborze oferenta. Ogłoszenie do poprania też musiał Pan wkleić inaczej niż zawiadomienie o wyborze. Tylko jedną rzecz można odczytać z tego przetargowego bubla mianowicie wybór wykonawcy planu. Co z resztą??? Ta wiedza jest dla wszystkich i podaje się ją w takiej formie najprostszej żeby nie szukać nie wiadomo jakich programów. Popraw Pan te dwa pliki dokumentów nie wiem jak szukać pozostałych informacji na ten temat. To żadna łaska bo inaczej można was oskarżyć, że ukrywacie kolejne dokumenty!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

hej , gdzie jest ten od przetargu? Nie widzi, że byle jak zrobił robotę? Nieczytelne to co wkleił na temat zawiadomienia o przetargu. Co to w ogóle jest? Leśkiw wszystkie karty wykładaj na stół łobuzie jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ogloszenie_o_udzieleniu_zamowienia.mht (2012-05-24 10:31:44 | Rozmiar: 25,7KB)

Wyciąg z Rejestru Zmian

Autor dokumentu: Jarosław Leśkiw

Data wytworzenia: 13-04-2012

Wprowadził(a): Jarosław Leśkiw

Data wprowadzenia: 13-04-2012 08:40

Zaktualizował(a): Jarosław Leśkiw

Ostatnia aktualizacja: 24-05-2012 10:31

Dzisiaj coś wbił na stronę bip ale czego się nie otwiera jak to wcześniejsze trudno się domyślić. A może to zamiarowane jest??? Nie wiem tylko po co umieszczać coś co nikt nie przeczyta :lol: chyba ,że w papiórach się musi zgadzać :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu obejmującego część obrębu geod. Ciemnik gm. Ińsko Jarosław Leśkiw 2012-05-24 14:08:35

Opracowanie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu obejmującego część obrębu geod. Ciemnik gm. Ińsko Jarosław Leśkiw 2012-05-24 10:31:44

udzielenie zamówienia

OgA_oszenie_o_udzieleniu_zamowienia.pdf (2012-05-24 14:08:35 | Rozmiar: 1,7MB)

Wyciąg z Rejestru Zmian

Autor dokumentu: Jarosław Leśkiw

Data wytworzenia: 13-04-2012

Wprowadził(a): Jarosław Leśkiw

Data wprowadzenia: 13-04-2012 08:40

Zaktualizował(a): Jarosław Leśkiw

Ostatnia aktualizacja: 24-05-2012 14:08

DZIĘKUJĘ BARDZO. MOŻNA BEZ PROBLEMU OTWORZYĆ.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...
piaskownica na ulicy
Zakazy przewożenia piachu bez przykrycia plandeką czy zamiatania ulic bez polania ich wodą zostaną wprowadzone w trosce o ekologię.

Wystarczy, by w jednym metrze sześciennym powietrza znalazło się więcej niż 25 miligramów pyłu PM 2,5, by samorządy musiały wprowadzić programy ochrony powietrza. Taką normę zawartości drobnego pyłu, szkodliwego dla naszego zdrowia, przewiduje projekt rozporządzenia w sprawie pomiarów niektórych substancji w powietrzu, który przygotowało Ministerstwo Środowiska.

W Ińsku to już teraz są chyba gramy a nie miligramy......

Tak to jest jak urzędnicy z ulicy a nie po odpowiednim przygotowaniu.....

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy kto z kim zaklepał? Ja nic nie wiem a chcę wiedzieć. Czemu ty "rajco" taki ciemniak jesteś i piszesz do takich jak ty którzy są w tej bandzie i wszystko wiedzą. jeśli już się odzywasz to pisz po polsku i wyraźnie. Kto, co, kiedy i za ile. Takie pisanie jak twoje nic nikomu nie mówi. Grypsem to się posługują kryminaliści a ty radnym jesteś. To chyba zobowiązuje????!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Olo nie wyzywaj pana rajcy, bo ci nic nie powie !!

Kiedy ty człowieku cokolwiek tu napisałeś mądrego. Twoje jednozdaniowce przecież nic nie mówią. Ty jesteś ograniczonym tępakiem który nawet nie potrafi poprawnie napisać dla mieszkańców przekazu informacyjnego. Obraza to jest taka, że ty tu piszesz i nic na to poradzić nie można! Jak widzisz nikt tu już na ciebie nie reaguje bo same bzdury piszesz. Wszystkie twoje wypowiedzi nie są warte złamanego szelinga. Jakiś taki otępiały jesteś, nie nadajesz się do dyskusji. Nawet nie wiesz, że u Włodka już wszystko pisze i nic nowego nie napisałeś prócz pokazania swojej ograniczonej tożsamości. Nie nazywaj siebie >panem> no chyba właśnie, że przez małe "p" :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Żwirownia pędzi jak błyskawica by załatwić plan i koncesję na wydobycie. Niech was Włodek nie kołuje, że nie mają zbycia i nie będzie żwirowni w Ińsku. Tak jak termin wyjazdówki na wycieczkę po "plaży" kopalni. Pierwszy nie wypalił bo chętnych nie było nawet wśród radnych. Zobaczymy czy na drugi będzie ktoś zainteresowany. Tyle was obchodzi ta żwirownia. Włodek rozpowszechnia bzdury i wycisza ludzi i ich czujność. Ciekawe co ma chłopak do ugrania?????

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca się śmieje z Michała a ten się tylko udziela na portalowym zasrańcu. Krokus go nie skrytykuje to i po co ma tu pisać. Co go teraz żwirownia obchodzi? On się robi pomału jak ten Krokus dużo krzyczy mało robi.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem z czego tu się śmiać. Michał się po prostu przejęzyczył. Ten chłopak nigdy by nie napisał tak tego słowa. Pisał późno i wkradł się błąd językowy. Niech to dla niego będzie gest zrozumienia i niech przejrzy na oczy, że "rajca" to Włodzio i mu bobu zadaje. Ten młody jest naiwny. Szkoda go dla takiego wyżeracza jak radny Szafran. Lepiej żeby Michał sam na siebie pracował. Żwirownię to widać, że olał bo już nic nie pisze. Ciekawe co tam dalej Endriu teraz robi. Pewnie znów dowiemy się dzień przed decyzją. Michał jesteś niepoprawny bo nikogo nie informujesz co w trawie piszczy. Ludzie tu dowiadują się o wszystkim, chyba nie myślicie, że ktoś na portalu jest bezpieczny??!! Tam ciągle wiedzą kto, gdzie i kiedy. Tak już zostanie!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...