Skocz do zawartości

Jak się szybko tworzy plan dla nowej żwirowni


kopalnia

Rekomendowane odpowiedzi

WAŻNE SPOSTRZEŻENIE

Muszę Wam o czymś powiedzieć. Od kiedy pojawiają się nagrania z sesji i komisji zauważyłem dziwną rzeczy. Zobaczcie jak są głosy liczone. Tempo wyliczania za i przeciw jest trochę dziwnie szybkie. Może jest tak, że po prostu ekipa IFS się spotyka przy kiełbasie i wódce ustalając wcześniej kto jest za a kto przeciw a sesje i komisje to takie formalne zatwierdzenie czegoś co jest ewidentne. To jak to jest??????

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 255
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To żaden klub lecz perfidni i zarozumiali cwaniacy ,dążący do wyciągnięcia na swoje konta jak najwięcej kasy z budżetu gminy.Rzecz w tym ,że Czerwonka i reszta tej grupy pod nazwą IFS to normalni oszuści i to na dodatek nie posiadający żadnej wiedzy samorządowej.Jak zwykle koligacje rodzinne i narodowościowe stworzyły takiego bezmózgowca a ten ssie dzięki brakowi rozumu ogółu mieszkańców ostatnie soki budżetowe.Ludzie tutaj nie grzeszą wykształceniem i inteligencją, można ich kupić dosłownie za pierdoły.

Odnośnik do odpowiedzi
IFS to porażka

No i widzicie drodzy mieszkańcy :D! IFS sobie wszystko ustala co ma jak być żeby zaoszczędzić czas przy głosowaniu. Przecież po to są sesje i komisje żeby najwięcej się dowiedzieć w imię mieszkańców. Wy z IFS jesteście niczym innym jak reprezentantami mieszkańców, którzy was wybrali a robicie sobie tutaj taką samowolkę, że to nieprawdopodobne. Rozpatrujcie projekty uchwał na komisjach a na sesjach uchwały a nie w waszym kółku różańcowym jeszcze przed faktem. Potem właśnie wychodzi taki śmietnik, że nikt o nic się nie pyta bo jest ok. Nie dziwi mnie nawet, że racinowski czyta z karteczki to co się dzieje między sesjami. Przecież gdyby tego nie zrobił to dzięki waszej "sprawnej" organizacji sesja by trwały o połowę krócej.

Odnośnik do odpowiedzi

Re: Jak się szybko tworzy plan dla nowej żwirowni

Post przez rajca 08 Maj 2012, 20:41

"Nie mowę odjęł olo tylko jest robota w ogrodzie !!

To są plotki Michał, kwota jest deko mniejsza !!"

Wzywam rajcę do wyjaśnień!!! Czyli co po raz kolejny oszukujesz ? Pisałem czy jest 500 tys faktur czy więcej piszesz mniej. Rajco mam dla Ciebie informację, iż dochodzę do tego kim jesteś i jestem już przekonany w 65%, że jesteś tym przedstawicielem rady o którym myślę, z resztą nie tylko ja ale i wiele osób. Nadejdzie czas, że ujawnimy twoją skromną osobę a wtedy już wszyscy będziemy wiedzieć kto tak kłamie!

Odnośnik do odpowiedzi

I co teraz racja? Jemu też powiesz, że jest przyjezdnym i nie ma prawa głosu?

Tak jak Michał mówił. Powolutku wszystko wychodzi na jaw i wiadomo z kim są takie problemy. Zapewniam Cie rajco, że nie z winy przyjezdnych tak jak to Racinowski w telewizji mówił gdy jego "światły" umysł oskarżał przyjezdnych o jakieś rewolty i nie wiadomo co jeszcze. Poza tobą i tobie podobnymi nikt nas nie segreguje na tych i tamtych a to daje do myślenia kim na prawdę jesteś i skąd taka pewność siebie u ciebie. Przyłączam się również do sprawy faktur. Jest I kwartał a już widać, że jest gorzej niż było! Niech ktoś się zacznie spowiadać ze swojej nieudolności!

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętajcie też o jednym, że "władza" zniknął na wieki. A tyle złego zrobił na tym forum-straszył, wyzywał, prześmiewał, teraz jest rajca który jest za głupi, żeby jakikolwiek dialog na forum prowadzić. To ograniczona menda i plewi truskawki.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma się z czego cieszyć. o ile ten pierwszy jako tako łączył fakty ze sobą i wiedział o czym pisze o tyle ten drugi jest totalnym idiotą. Rajca to taka podróbka władzy tylko w znacznie gorszym wydaniu.

Władza zniknął może ta menda też zniknie bo tyle bredni co on tutaj wypisuje to szkoda marnować czasu na czytanie. Do roboty się zabierz rajca a nie zbijasz bąki na caffe. Zresztą skoro z ciebie taki antagonista mieszkańców Ińska to nie wiem kogo ty reprezentujesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego tak się pędzi z tym planem dla żwirowni? Czyżby Racin wiedział, że kadencja się kończy i trzeba zobowiązania wobec darczyńców dopełnić??? Firma "Vogel" też się już nie nazywa firmą deweloperską. Co to się dzieje! wszystko nazywa się inaczej.Teraz np nazywa się, że na wniosek właściciela W.P.H "Vogel" jakoś nie brzmi znajomo>>>>

Odnośnik do odpowiedzi

A co tak dociekacie kim jest rajca ? Tutaj kto chce to jest anonim.

Ważne co on pisze, czy kłamie lub konfabuluje.Moim zdaniem trochę prawdy pisze, ale to nie jest radny bo za mało wie !!

Odnośnik do odpowiedzi

Durniem to zapewne jesteś ty pacanie. Nie mam przed kim i przed czym zamiaru bronić swojej d..y. Możesz skoczyć mi na pukiel..

A odpowiadając na zarzuty, że powiedziałem nieprawdę o kwocie za faktury wymagalne, to jeszcze raz mówię, że systematycznie ulega zmniejszeniu !

Odnośnik do odpowiedzi
Durniem to zapewne jesteś ty pacanie. Nie mam przed kim i przed czym zamiaru bronić swojej d..y. Możesz skoczyć mi na pukiel..

A odpowiadając na zarzuty, że powiedziałem nieprawdę o kwocie za faktury wymagalne, to jeszcze raz mówię, że systematycznie ulega zmniejszeniu !

Zmniejsza się objętość Twojego rozumu i TO JEST PEWNE. Nie kituj tu tych swoich tanich frazesów bo kipią kłamstwem na kilometry. Niedługo wymyślicie cegiełki do sprzedaży żeby ratować budżet. Z drugiej strony jak to jest, że Maria Nalepa z takim długim stażem zarabiała mniej niż następująca po niej Tomkowiakowa? Czy tamta była bardziej nieugięta a ta bardziej elastyczna??? Kto to wie "rajco" bez rozumu!!! A ten twój pukiel to sobie zakręć i zaciśnij to zobaczysz jak się cienko piszczy jak już koryta zabraknie!!! Durni i pacanów mamy szczególny dostatek w radzie i wśród urzędników! Zabierać manatki i walić stąd z kapcia nieroby!

Odnośnik do odpowiedzi
Kłamstwa i oszustwa

Żwirownia licząc na łatwiejsze przeforsowanie swoich zamiarów względem nowej żwirowni podała 60ha jako docelowy teren na którym ma odbywać się wydobycie , cyklicznie na 5-6 ha. W tym samym czasie gmina (Z.K.) główkował jak przeforsować całość areału, czyli 250ha, ostatecznie zdecydowano się "ujawnić" do podjętych działań 150ha gruntów.To teren na około 100 lat wydobycia. Od początku o zamysłach żwirowni oprócz Z.K. wiedzieli burmistrz i przewodniczący rady. Stąd zmiany uchwał,podawanie mniejszej powierzchni oraz propagandowych dokumentów przygotowanych przez samą żwirownię. Oczywiście , wszystkie dane to obłuda i kłamstwo, przygotowane dla radnych dla ich całkowitego ogłupienia i spreparowania toku myślowego. Wszystko się udało,pomimo ubytku cichego działania urzędnika, kombinującego jak te teksty umieścić w dokumentach tak, aby nikt nie domyślił się w niecnych, rzeczywistych celach żwirowni oraz burmistrza i przewodniczącego rady.Jak na razie ludzie dali wpuścić się w maliny i brną w ten zaplanowany projekt.Oczywiście radny ze Storkowa zdążył już nabyć akcje swojego zakładu i za działania dostał znaczną podwyżkę (ok.1000zł- w skali miesiąca).To wszystko jest wkalkulowane w tzw. wydatki "zmiękczające mózgi" radnym i nie tylko.Co mają inni decydenci na razie nie wiadomo, ale po działaniach poprzedniczki widać ,że też działając na rzecz inwestora,ma dzisiaj posadę wraz z mężem.Może to nie przemawia do ogłupianych propagandą i straszonych konsekwencjami mieszkańców.Ale tacy jak ja , z zewnątrz są niezależni i mogą bez strachu pisać o tym co wiedzą i przewidują.Zameldowana.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...