Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, Michał napisał:

Jak tak bardzo chcecie żeby Pan Kazimierz dalej uczył to niech robi to społecznie, skoro to jest jego pasja to niech robi to za darmo i pokaże że na kasę nie leci. 

I właśnie tak się dzieje.Pan Kazimierz we własnym mieszkaniu uczy śpiewania gratisowo nawet osoby spoza Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie lada mieszkać w małym mieście  i mieć   taką wiedzą jaką mają plotkary skupiajace sie wokół sklepu Hania
 i za kazdym rogiem ulicy  obserwować jak ten, czy ów mieszkaniec Inska  mieszka tu, kogo zna 
i z kim trzyma, z kim sypia,jak się ubiera, co wkłada do garnka ....Nie wiem i co więcej, 
nie interesuje mnie to zupełnie.Jakim pustym człowiekiem trzeba być, żeby tak oceniać ludzi,
którzy sa znajomymi, sasiadami , nauczycielami, pracownikami szkoły czy urzedu.
  Jak nisko trzeba upaść, żeby wymyślać o nich, niewbredne oszczerstwa, nazywać ich obrzydliwymi
epitetami....  To dość typowe dla pieniaczy niedouczonych a wywyższajacych swoje ja
 ... określajacych siebie jako inteligencja z kultura osobistą z najwyższej półki. Chamstwo wychodzi 
z mózgu człowieka chciwego i szukajacego zemsty bo zostali zwolnieni z pracy  i biedaczyska mierzą innych swoją miarą.
 W sklepie u "Hani"siedzi ciągle Baska Konusowa ....ta baba to ma tupet bez pardonu włazi z buciorami 
 w życiorysy komu popadnie ..z braku zajecia  bo siedzi w sklepie godzinami i słucha kręcąc sie blisko klientów niczego
 nie świadomych... jesli nie posłucha to zmyśli a dopnie swego przypięla łatke fryzjerce, i sklepowej G  bo tam też zauwazyła 
że pani zostawiła swojego chłopa... widać brak seksu doskwirają mocmo mis Basi...  ostatnio trafiła pod rondo sybirackie ...druga to paniusia której dziecko 
miało stać sie Lady GAGA. Z zalu do p Deca wypisuje  bzdety... raz jej szkoda Kazia ...tak mocno żałuje
że aż kipi złością i okazuje to w sposób chorobliwy Natomiast swoją córka sie nie zajmuje to dziecko
 przychodziło do szkoły zawsza- wione bo matka zajmuje sie chodzeniem po Ińsku i patrzeniem kto czym pali i jaki kolor ma jego gówno.
 O pani A nie będę pisać ona sama wystawiła sobie świadectwo opiekujac sie matką. Pamieta o niej wpisując jej imie do obrzydliwych postów 
o kmuszym swiecie, powiazaniach w kliki, o wielkiej d****, krokodylu, cioci wieży itp ... Ktoś kiedyś nie odpusci i zjmie sie ta grupa
uzdrawiaczy wszystkich...  ktos powinien dostac nauczke  by zakończyć ten proces zniesławiania ludzi, którzy uczciwie pracuja i pełnia jakies określone funkcje urzedowe.  
  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, mieszkaniec napisał:

Nie lada mieszkać w małym mieście  i mieć   taką wiedzą jaką mają plotkary skupiajace sie wokół sklepu Hania
 i za kazdym rogiem ulicy  obserwować jak ten, czy ów mieszkaniec Inska  mieszka tu, kogo zna 
i z kim trzyma, z kim sypia,jak się ubiera, co wkłada do garnka ....Nie wiem i co więcej, 
nie interesuje mnie to zupełnie.Jakim pustym człowiekiem trzeba być, żeby tak oceniać ludzi,
którzy sa znajomymi, sasiadami , nauczycielami, pracownikami szkoły czy urzedu.
  Jak nisko trzeba upaść, żeby wymyślać o nich, niewbredne oszczerstwa, nazywać ich obrzydliwymi
epitetami....  To dość typowe dla pieniaczy niedouczonych a wywyższajacych swoje ja
 ... określajacych siebie jako inteligencja z kultura osobistą z najwyższej półki. Chamstwo wychodzi 
z mózgu człowieka chciwego i szukajacego zemsty bo zostali zwolnieni z pracy  i biedaczyska mierzą innych swoją miarą.
 W sklepie u "Hani"siedzi ciągle Baska Konusowa ....ta baba to ma tupet bez pardonu włazi z buciorami 
 w życiorysy komu popadnie ..z braku zajecia  bo siedzi w sklepie godzinami i słucha kręcąc sie blisko klientów niczego
 nie świadomych... jesli nie posłucha to zmyśli a dopnie swego przypięla łatke fryzjerce, i sklepowej G  bo tam też zauwazyła 
że pani zostawiła swojego chłopa... widać brak seksu doskwirają mocmo mis Basi...  ostatnio trafiła pod rondo sybirackie ...druga to paniusia której dziecko 
miało stać sie Lady GAGA. Z zalu do p Deca wypisuje  bzdety... raz jej szkoda Kazia ...tak mocno żałuje
że aż kipi złością i okazuje to w sposób chorobliwy Natomiast swoją córka sie nie zajmuje to dziecko
 przychodziło do szkoły zawsza- wione bo matka zajmuje sie chodzeniem po Ińsku i patrzeniem kto czym pali i jaki kolor ma jego gówno.
 O pani A nie będę pisać ona sama wystawiła sobie świadectwo opiekujac sie matką. Pamieta o niej wpisując jej imie do obrzydliwych postów 
o kmuszym swiecie, powiazaniach w kliki, o wielkiej d****, krokodylu, cioci wieży itp ... Ktoś kiedyś nie odpusci i zjmie sie ta grupa
uzdrawiaczy wszystkich...  ktos powinien dostac nauczke  by zakończyć ten proces zniesławiania ludzi, którzy uczciwie pracuja i pełnia jakies określone funkcje urzedowe.  
  

Pisz konkretnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mieszkaniec napisał:

Nie lada mieszkać w małym mieście  i mieć   taką wiedzą jaką mają plotkary skupiajace sie wokół sklepu Hania
 i za kazdym rogiem ulicy  obserwować jak ten, czy ów mieszkaniec Inska  mieszka tu, kogo zna 
i z kim trzyma, z kim sypia,jak się ubiera, co wkłada do garnka ....Nie wiem i co więcej, 
nie interesuje mnie to zupełnie.Jakim pustym człowiekiem trzeba być, żeby tak oceniać ludzi,
którzy sa znajomymi, sasiadami , nauczycielami, pracownikami szkoły czy urzedu.
  Jak nisko trzeba upaść, żeby wymyślać o nich, niewbredne oszczerstwa, nazywać ich obrzydliwymi
epitetami....  To dość typowe dla pieniaczy niedouczonych a wywyższajacych swoje ja
 ... określajacych siebie jako inteligencja z kultura osobistą z najwyższej półki. Chamstwo wychodzi 
z mózgu człowieka chciwego i szukajacego zemsty bo zostali zwolnieni z pracy  i biedaczyska mierzą innych swoją miarą.
 W sklepie u "Hani"siedzi ciągle Baska Konusowa ....ta baba to ma tupet bez pardonu włazi z buciorami 
 w życiorysy komu popadnie ..z braku zajecia  bo siedzi w sklepie godzinami i słucha kręcąc sie blisko klientów niczego
 nie świadomych... jesli nie posłucha to zmyśli a dopnie swego przypięla łatke fryzjerce, i sklepowej G  bo tam też zauwazyła 
że pani zostawiła swojego chłopa... widać brak seksu doskwirają mocmo mis Basi...  ostatnio trafiła pod rondo sybirackie ...druga to paniusia której dziecko 
miało stać sie Lady GAGA. Z zalu do p Deca wypisuje  bzdety... raz jej szkoda Kazia ...tak mocno żałuje
że aż kipi złością i okazuje to w sposób chorobliwy Natomiast swoją córka sie nie zajmuje to dziecko
 przychodziło do szkoły zawsza- wione bo matka zajmuje sie chodzeniem po Ińsku i patrzeniem kto czym pali i jaki kolor ma jego gówno.
 O pani A nie będę pisać ona sama wystawiła sobie świadectwo opiekujac sie matką. Pamieta o niej wpisując jej imie do obrzydliwych postów 
o kmuszym swiecie, powiazaniach w kliki, o wielkiej d****, krokodylu, cioci wieży itp ... Ktoś kiedyś nie odpusci i zjmie sie ta grupa
uzdrawiaczy wszystkich...  ktos powinien dostac nauczke  by zakończyć ten proces zniesławiania ludzi, którzy uczciwie pracuja i pełnia jakies określone funkcje urzedowe.  
  

Nie zabłysnęłaś tą wypowiedzią.  Wynika z niej,że jesteś świetnie zorientowana kto,gdzie i kiedy. Czas zastanowic się nad sobą. Jeżeli zamierzasz poważnie udzielać się na forum,to zacznij swoje wywody od konkretów A nie oczerniani innych. Zrobiłaś to samo,co Twoi przedmowcy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Słuch napisał:

I właśnie tak się dzieje.Pan Kazimierz we własnym mieszkaniu uczy śpiewania gratisowo nawet osoby spoza Ińska.

Super Kazimierz nie jesteś od nikogo zależny.Pasja to twoje życie.Powodzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Słuch napisał:

I właśnie tak się dzieje.Pan Kazimierz we własnym mieszkaniu uczy śpiewania gratisowo nawet osoby spoza Ińska.

Jak widać i słychać nie leci na kasę,bo w życiu jeszcze się honor liczy .Warto o tym pamiętać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwalcie się w końcu od Pana Deca. Ile jeszcze będziecie się jego czepiać. Skupcie się na tych co kasę biorą i nic nie robią. Bo imprezy od czapy tworzone w kinie nikomu nie są potrzebne,a kasa na to idzie bardzo duża.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mieszkancy napisał:

Ja na miejscu Kuby dawno bym zrezygnował z tego bagna, władza rzuca kłody pod nogi od czasu aż zwolnił Kazika, jeszcze zapłacze jeden z drugim jak on to rzuci. Kuba jesteśmy z tobą mieszkańcy. 

Jesteś słabo poinformowany. Nikt Kazika nie zwolnił,tylko nie została przedłużona umowa,którą miał do czerwca.  Przestańcie mylić pojęcia i zejdzcie z tego człowieka. Ma on emeryturę i zajmuje się za darmo tym co lubi. Wara od niego. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mieszkancy napisał:

Ja na miejscu Kuby dawno bym zrezygnował z tego bagna, władza rzuca kłody pod nogi od czasu aż zwolnił Kazika, jeszcze zapłacze jeden z drugim jak on to rzuci. Kuba jesteśmy z tobą mieszkańcy. 

Nie macie żadnych osiągnięć już  z dziećmi ,sasrana pani nie potrafi uczyć pokazała to na festiwalu 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie raz będziecie szukać kogoś kto tak jak Dec poprowadzi profesjonalnie zajęcia z dzieciakami..Mam nadzieję że ten dupek beknie za swoje zachowanie w obec swoich byłych pracowników.Dec ,Moroz to byli super fachowcy ,ja bardzo żałuję że ktoś ich zniszczył.Ale też cieszę się że Kazimierz dalej uczy i nie musi na nich patrzeć ,bo nie widać go w kinie .I pokazał że można i to zadarmo .BRAWO.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kapitalizm napisał:

Jeszcze nie raz będziecie szukać kogoś kto tak jak Dec poprowadzi profesjonalnie zajęcia z dzieciakami..Mam nadzieję że ten dupek beknie za swoje zachowanie w obec swoich byłych pracowników.Dec ,Moroz to byli super fachowcy ,ja bardzo żałuję że ktoś ich zniszczył.Ale też cieszę się że Kazimierz dalej uczy i nie musi na nich patrzeć ,bo nie widać go w kinie .I pokazał że można i to zadarmo .BRAWO.

Super Panie Kazimierzu trzeba jak Pan mieć honor i styl ,a Pan pokazał Burmistrzowi i dyr że ma honor i godność jaki im brakuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Kazimierzu,to tak na przyszłość. Niech Pan swoje dzieci pokazuje z dala od tych cymbalow z Inska,którzy Panu stale zazdroszczą. Teraz to nie wiadomo czego,bo kasy Pan z tego.nie ma. Olac ich i robić swoje. Gratuluję wytrwałości,bo po tej nagonce na Pana,to mało osób by się zdecydowało,by dalej uczyć śpiewać i to gratis. Pozdrawiam i życzę sukcesów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mieszkaniec Inska napisał:

Nie wszystko Panie Burmistrzu można kupić za pieniadze .Honoru i godności się nie kupi.Moroz i Dec to ludzie godni do naśladowania.Dali tego dowód.Pozdrawiam Panów.

To wzorem Adamowicza i Wałęsy nadajcie mu nazwę ulicy np:Kazimierza II no bo wielki był kilka wieków wcześniej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość napisał:

Panie Kazimierzu,to tak na przyszłość. Niech Pan swoje dzieci pokazuje z dala od tych cymbalow z Inska,którzy Panu stale zazdroszczą. Teraz to nie wiadomo czego,bo kasy Pan z tego.nie ma. Olac ich i robić swoje. Gratuluję wytrwałości,bo po tej nagonce na Pana,to mało osób by się zdecydowało,by dalej uczyć śpiewać i to gratis. Pozdrawiam i życzę sukcesów. 

To tylko Dec może uczyć gratis,bo on to uwielbia ,oto jego pasja.Godne do naśladowania. Wstyd Kuba i Burmistrzu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka WęglarzWojtaszek

Zwracam się do osób które uparcie piszą sugerując, że to ja pisze tu oskarżenia , wyzwiska skierowane do Kuby czy jego rodziny , Burmistrza , czy działań w kinie. Poprostu nie chce się tego czytać , bo wszyscy czują się pewni i bezkarni ponieważ nie stać ich na podpisanie się . Gdy miałam jakieś zarzuty do dyrektora Klyma najzwyczajniej w świecie napisałam skargę , podpisałam ją i wysłałam do zwierzchnika . I tyle w temacie . Dostałam odpowiedz , dokumenty są dostępne w Radzie Miejskiej lub udostępnione na BIP Insko . Dlatego też osoby które sugerują że ja tutaj pisze , obrażam kogoś czy wytykam jakieś działania lub ich brak są w błędzie , Ja w przeciwnym razie do tych osób mam odwagę się podpisać . Słabe jest obrażanie , wyzywanie ludzi czy ich rodzin a tym bardziej robiąc to anonimowo . Jest to tchórzostwo i osoba taka nie ma honoru i ambicji . 
Jeżeli miałam problem zgłosiłam to , podpisałam i stawiłam temu „czoło”. Jeśli się z tym nie zgodziłam oddałam sprawę innym instancjom o czym pewnie w najbliższym czasie osoby wszystko wiedzące w tej gminie poinformują Was tutaj . 
i na koniec 

To nie w moim stylu wyzywać kogoś , ubliżać i czepiać się ich rodzin . Każdy z Was niech uderzy się w pierś i zastanowi się nad wypisywaniem tutaj totalnych bzdur czy to dotyczących Kuby , Burmistrza , Margaret , P. Deca czy mnie 
Masz honor i odwagę to się podpisz !!  I przestańcie sugerować że Ja pisze że P Kazimierz czy druga strona 

Wiec czekam na następnych odważnych którzy się podpiszą 

Miłego i spokojnego wieczoru , bez oszczerstw , kłamstw i sugerowania kto , co i kiedy 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Widz festiwalu napisał:

A ta pała kinowa nic nie potrafi tylko moci i ryjem plecie trzy po trzy i niech się ubiera zgodnie z okolicznością.Bo błazen ma kłopot  z ubiorem.

Pałw to twoja stara robi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...