Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

9 godzin temu, Henryka po napisał:

Cieniasy w kinie nie potraficie uczyć ,dzisiaj to wyszło Wstyd .Myślałam ,widziałam że to będzie poraszka.Ta pani nie się lepiej przyłoży bo kiszka .A buraczek jest zadowolony .Szkoda mi t niektórych,bo się marnują,a więcej cofają.

A ty się przyłóż lepiej do pisania tłuku, i o******** się w końcu od pracowników ICK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co. Zrobił z dzieciakami Dec poszło dzisiaj na przepal.Jak do tego odniesie się Burmistrz i pajac dyr.Nie wstydze się powiedzieć ,że dobrych  fachowców nie powinno się pozbywać i to takich co potrafią naprawdę robić swoją robotę na pięć.Jak widać nie ma sukcesów dzieci nie rozwijają się ,a wręcz cofają się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Agusia napisał:

To wszystko co. Zrobił z dzieciakami Dec poszło dzisiaj na przepal.Jak do tego odniesie się Burmistrz i pajac dyr.Nie wstydze się powiedzieć ,że dobrych  fachowców nie powinno się pozbywać i to takich co potrafią naprawdę robić swoją robotę na pięć.Jak widać nie ma sukcesów dzieci nie rozwijają się ,a wręcz cofają się.

Wziol znajomków,kumpli i myślał , że będzie lepiej,a to kicha po całości.Trzeba myśleć Kuba,masz kłopot z wyborem pracowników ,i to się mści.Jak widać .Ja mam słuch i słyszałam, co to teraz za fausze ,których słyszałam rok ileś lat temu.Zpieprzyles studio piosenki.To absurd że taki dyr jak ty nie ponosi konsekwencji za swoje widzimisie.Insko tym nie może się szczycić na zewnątrz. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jadenka nie napisał:

Wziol znajomków,kumpli i myślał , że będzie lepiej,a to kicha po całości.Trzeba myśleć Kuba,masz kłopot z wyborem pracowników ,i to się mści.Jak widać .Ja mam słuch i słyszałam, co to teraz za fausze ,których słyszałam rok ileś lat temu.Zpieprzyles studio piosenki.To absurd że taki dyr jak ty nie ponosi konsekwencji za swoje widzimisie.Insko tym nie może się szczycić na zewnątrz. 

Dobrze że ty staremu na flecie dobrze grasz. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jadenka nie napisał:

Wziol znajomków,kumpli i myślał , że będzie lepiej,a to kicha po całości.Trzeba myśleć Kuba,masz kłopot z wyborem pracowników ,i to się mści.Jak widać .Ja mam słuch i słyszałam, co to teraz za fausze ,których słyszałam rok ileś lat temu.Zpieprzyles studio piosenki.To absurd że taki dyr jak ty nie ponosi konsekwencji za swoje widzimisie.Insko tym nie może się szczycić na zewnątrz. 

Ja również mam słuch i śmiało mogę stwierdzić, ze teraz dzieci lepiej spiewaja. A fałsz zawsze będzie,bo to są dzieci, które na pewno się stresują i nie oszukujmy się, za czasów p. DECA również tak to wyglądało. Teraz przynajmniej dzieci mogą zmierzyć się z piosenkami popowymi i rożnego rodzaju, bo przez 20 lat były śpiewane te same piosenki..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Agusia napisał:

To wszystko co. Zrobił z dzieciakami Dec poszło dzisiaj na przepal.Jak do tego odniesie się Burmistrz i pajac dyr.Nie wstydze się powiedzieć ,że dobrych  fachowców nie powinno się pozbywać i to takich co potrafią naprawdę robić swoją robotę na pięć.Jak widać nie ma sukcesów dzieci nie rozwijają się ,a wręcz cofają się.

Cofasz to ty się w rozwoju, odpuść już Kaziu

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Kazimierz chciał tutaj pisać to byśmy się dużo więcej dowiedzieli dlaczego ten typek tak doskonałego fachowca się pozbył .Ja to jatem znajomy Kazimierza i wiem że tego gościa potraktował ten typ bardzo źle..Ale Kazimierz daje sobie radę,tylko że dzieciaki tracą,jak widać .Pan Kuba zrobił krzywdę nie Decowi tylko i wyłącznie dzieciakom.Teraz dzieci nieodnosza żadnych sukcesów .A może im o to chodzi.Kultura się postała w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wilczek napisał:

Gdyby Kazimierz chciał tutaj pisać to byśmy się dużo więcej dowiedzieli dlaczego ten typek tak doskonałego fachowca się pozbył .Ja to jatem znajomy Kazimierza i wiem że tego gościa potraktował ten typ bardzo źle..Ale Kazimierz daje sobie radę,tylko że dzieciaki tracą,jak widać .Pan Kuba zrobił krzywdę nie Decowi tylko i wyłącznie dzieciakom.Teraz dzieci nieodnosza żadnych sukcesów .A może im o to chodzi.Kultura się postała w Ińsku.

Ale się czepiacie ,tylko on wycofał się z honorem,i gwiżdże na ta komunę .Zostawcie go ,dajcie jemu spokój .Zwolniłes i nawet nie wiesz gościu dlaczego.Zobaczcie jak teraz dzieci byle jak śpiewają .Zasługa Kuby.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Maryśka napisał:

Ale się czepiacie ,tylko on wycofał się z honorem,i gwiżdże na ta komunę .Zostawcie go ,dajcie jemu spokój .Zwolniłes i nawet nie wiesz gościu dlaczego.Zobaczcie jak teraz dzieci byle jak śpiewają .Zasługa Kuby.

Bylam w kinie na festiwalu to naprawdę porażka,najgorzej śpiewające dzieci to z Ińska naprawdę.Powodzenia głupiego wyboru pani Kuba.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Wilczek napisał:

Gdyby Kazimierz chciał tutaj pisać to byśmy się dużo więcej dowiedzieli dlaczego ten typek tak doskonałego fachowca się pozbył .Ja to jatem znajomy Kazimierza i wiem że tego gościa potraktował ten typ bardzo źle..Ale Kazimierz daje sobie radę,tylko że dzieciaki tracą,jak widać .Pan Kuba zrobił krzywdę nie Decowi tylko i wyłącznie dzieciakom.Teraz dzieci nieodnosza żadnych sukcesów .A może im o to chodzi.Kultura się postała w Ińsku.

Kaziu już niedosłyszy i dźwięki mu przeskakują interwały.A to nazywa się fałszowaniem.Lepiej niech niańczy wnuki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Altówka napisał:

Kaziu już niedosłyszy i dźwięki mu przeskakują interwały.A to nazywa się fałszowaniem.Lepiej niech niańczy wnuki.

stajesz się nudna , twój styl nie wskazuje na wysoką i szczególną inteligencję , powtarzasz się w swoich wypowiedziach i jako bezstronna mam tego twojego badziewia dosyć . Jak masz żale to napisz donos i zamilknij .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dość napisał:

stajesz się nudna , twój styl nie wskazuje na wysoką i szczególną inteligencję , powtarzasz się w swoich wypowiedziach i jako bezstronna mam tego twojego badziewia dosyć . Jak masz żale to napisz donos i zamilknij .

Wiecie osły ja bym życzyła każdemu takiego słuchu jak  ma Dec.To jeden jedyny człowiek w Ińsku ,który ma taki słuch ,i nikt mu tego nie może zabrać tylko pozazdrościć.A mało kto ma tak dobry słuch ,z tym się rodzi to jest talent .Zazdrościcie bo mało kto ma taki precyzyjny słuch.Ja jemu dosłownie zazdroszczę,ale cieszę się że jest taki gość.Wiele lat zrobił super pracę dziećmi,i był bardzo chwalony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie co chcecie
10 godzin temu, Kumpel napisał:

Taki słuch jak ma Kazimierz to nikt w Ińsku za moich czasów nie posiadał.I wy o czym mówicie to dopiero talent,tylko ludzie zdrosni tego niechca.A szkoda.

I takiego instruktora nie będzie,to jest pewne.Robote robił gość na sto procent.Teraz już widać że nie ma efektow. Czy ludzie nie widzicie różnicy w pracy .Deca nikt nie pobije w tej dziedzinie .Fakt jest faktem.Ja żałuję że nie ma tak wybitnego fachowca..Czekam na dalsze wyniki tej Pani.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Michał napisał:

Jak tak bardzo chcecie żeby Pan Kazimierz dalej uczył to niech robi to społecznie, skoro to jest jego pasja to niech robi to za darmo i pokaże że na kasę nie leci. 

Zajmij się swoimi sprawami, nie zaglądaj do cudzej kieszeni bo to nieladnie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...