Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, ania napisał:

Jeżeli sobie dobrze przypominam, to Racin przegrał wybory a oni razem ze Skonieczko, weszli do rady ! Raczej Andrzej ich "porzucił" ?

Jako opozycja mogli kontrolować władzę . Bez opozycji każda władza się psuje.  Oni woleli przywileje  w zamian za przytakiwanie władzy!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

40 minut temu, xxxxx napisał:

Jako opozycja mogli kontrolować władzę . Bez opozycji każda władza się psuje.  Oni woleli przywileje  w zamian za przytakiwanie władzy!

Obecny burek nie ma opozycji i tu jest pies pogrzebany.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ania napisał:

Jeżeli sobie dobrze przypominam, to Racin przegrał wybory a oni razem ze Skonieczko, weszli do rady ! Raczej Andrzej ich "porzucił" ?

Ja pitolę co to jest ,jak Jacek to nie ogarnie to komucha nim  zawladnie na całego.Chlopie co ty robisz .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Laluniaz Inska napisał:

 

Ja bardzo cenię ludzi kulturalnych rzetelnych,bardzo oddanych swojej  pracy,godnych do naśladowania i z duza wiedzą jaką mają, czy mieli w pracy.Wiecie o kim myślę.Napewno nie tych z ciotką wieżą,bo  nigdy nie dawali szacunku ,żeby ich szanować.Ja nie jestem za komuną i nigdy nie bede źle sobie przypominam tamte czasy,było mi źle i zle traktowali ludzi,to bardzo zła partia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Pamiętać napisał:

I teraz działają w innej sekcie,Kazio też do niej należy i inni.

 

Nikt nie porzucił Pana Andrzeja jolopie.Wygral Liwak i wygrali ci radni to do twojej mózgownicy nie dociera.W innej sekcie to działają między innymi Jakub  z ludzmi pracującymi w kinie ,a ta sekta to partia komunistyczna ich przewodnicząca jest ciotką wieża.To logiczne i niewolno im wchodzić w drogę.Burek też jest z Michałem w tej sekcie.Stare emerytki też Marylka i Elka załapali się do komuny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Aldefons napisał:

Nikt nie porzucił Pana Andrzeja jolopie.Wygral Liwak i wygrali ci radni to do twojej mózgownicy nie dociera.W innej sekcie to działają między innymi Jakub  z ludzmi pracującymi w kinie ,a ta sekta to partia komunistyczna ich przewodnicząca jest ciotką wieża.To logiczne i niewolno im wchodzić w drogę.Burek też jest z Michałem w tej sekcie.Stare emerytki też Marylka i Elka załapali się do komuny.

Te stare emerytowane gwiazdy kina, Marylka i Elka jemu nie przeszkadzają ,temu wszechwiedzacemu bufonowi z kina .Ja się dziwię i nie dziwię,jeśli Panie są komunistyczne to ok.To klika nie do pokonania jak na dzisiejsze dni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co z wami? Jak można pisać takie rzeczy? Zwykli hejterzy. Tragedia jak można zniżyć się do takiego poziomu!! W internecie fajnie się piszę nie? Wątpię, że ktokolwiek z Was hejterow miałby odwagę powiedzieć to wszystko prosto w oczy! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Nie mogę napisał:

Nie wpitalaj się,jak nie masz pojęcia co ten bufon zrobiła TRZEMA swoimi pracownikami.To komunista za kasę kościoła.Wstyd.Trzeba było się wykształcić za klera .

Ja tak myślę jak ty .Bo ten pizdzielec nigdy poważnie nie będzie traktował ludzi bo ciotką tak sobie życzy.To ta olbrzymia ropucha nim włada i nie tylko..Tylko dobrze że nie ma jej w gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Nie mogę napisał:

Nie wpitalaj się,jak nie masz pojęcia co ten bufon zrobiła TRZEMA swoimi pracownikami.To komunista za kasę kościoła.Wstyd.Trzeba było się wykształcić za klera .

Język polski się kłania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Hustawka napisał:

Ja tak myślę jak ty .Bo ten pizdzielec nigdy poważnie nie będzie traktował ludzi bo ciotką tak sobie życzy.To ta olbrzymia ropucha nim włada i nie tylko..Tylko dobrze że nie ma jej w gminie.

To potwór władający  ta świta ,oni tak jak w amoku ,jak lep na muchy 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.01.2020 o 13:56, gość napisał:

Wychwala na fejsie 22 tysiące zbiórki a Reptowo, wioska za Stargardem ponad 30 tyś. !  Nie ma KADAM-u nie ma wyników ! Garska chętnych do loterii, sponsorzy odeszli w siną dal, jedynie tatuś bufona, kupił malowidło bo nie było chętnego. Żenada, lipa i upadek ICK.

Co kogo obchodzi Reptowo, jaki był wynik rok temu w Ińsku? 15 tys, w tym roku jest o 7tys więcej...szanujmy się ludzie, bez KADAMU kino sobie poradziło...:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, 1234 napisał:

Co kogo obchodzi Reptowo, jaki był wynik rok temu w Ińsku? 15 tys, w tym roku jest o 7tys więcej...szanujmy się ludzie, bez KADAMU kino sobie poradziło...:)

Normalni ludzie to wiedzą. Tutaj po prostu ci co polecieli płaczą jak źle jest. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, 1234 napisał:

Co kogo obchodzi Reptowo, jaki był wynik rok temu w Ińsku? 15 tys, w tym roku jest o 7tys więcej...szanujmy się ludzie, bez KADAMU kino sobie poradziło...:)

Masz rację ten popitolony za tace wyuczony troszkę ,szedł do Pana Boga po wzrost , inni po rozum i tak mu zostało.Kad robił najwieksza i najcięższą robotę ,a ten śmigał się i jęzorem ujadał jak psisko ciotki wieży.Jakie to pieniądze ludzi mądrych ,porządnych sponsorów nawet wykopał .To idiota jakich mało To dyr do d*** .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kadomik napisał:

Masz rację ten popitolony za tace wyuczony troszkę ,szedł do Pana Boga po wzrost , inni po rozum i tak mu zostało.Kad robił najwieksza i najcięższą robotę ,a ten śmigał się i jęzorem ujadał jak psisko ciotki wieży.Jakie to pieniądze ludzi mądrych ,porządnych sponsorów nawet wykopał .To idiota jakich mało To dyr do d*** .

Odstaw butelkę...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kadomik napisał:

Masz rację ten popitolony za tace wyuczony troszkę ,szedł do Pana Boga po wzrost , inni po rozum i tak mu zostało.Kad robił najwieksza i najcięższą robotę ,a ten śmigał się i jęzorem ujadał jak psisko ciotki wieży.Jakie to pieniądze ludzi mądrych ,porządnych sponsorów nawet wykopał .To idiota jakich mało To dyr do d*** .

jęzorem to właśnie Ty ujadasz na tym portalu.. już nie chce mi się powtarzać, ze 7 tys złotych to jednak spora różnica. Jak tak Ci bardzo nie pasuje, to zrob petycje przeciwko dyrektorowi i zobaczymy kto wtedy będzie taki mądry i podpisze się imieniem i nazwiskiem, bo narazie jak widzę to wszyscy tylko tutaj potrafią się wypowiadać.. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was wszystkich przeswietlilam komuchy ,jesteście siebie wart.To patola komunistyczna.Ja na was leję.Hamow poznać z dala.A to wasze szkaractwo kinowe to do muzeum.Nie macie pojęcia o niczym.Chcecie ale nie wiecie co z czym ugrysc .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Dagusia napisał:

Ja was wszystkich przeswietlilam komuchy ,jesteście siebie wart.To patola komunistyczna.Ja na was leję.Hamow poznać z dala.A to wasze szkaractwo kinowe to do muzeum.Nie macie pojęcia o niczym.Chcecie ale nie wiecie co z czym ugrysc .

Banda komunistyczna pod władaniem komuchy cioty wieży.Jacek to prezydent komuchy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieniasy w kinie nie potraficie uczyć ,dzisiaj to wyszło Wstyd .Myślałam ,widziałam że to będzie poraszka.Ta pani nie się lepiej przyłoży bo kiszka .A buraczek jest zadowolony .Szkoda mi t niektórych,bo się marnują,a więcej cofają.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Henryka po napisał:

Cieniasy w kinie nie potraficie uczyć ,dzisiaj to wyszło Wstyd .Myślałam ,widziałam że to będzie poraszka.Ta pani nie się lepiej przyłoży bo kiszka .A buraczek jest zadowolony .Szkoda mi t niektórych,bo się marnują,a więcej cofają.

Mówisz o konkursie ? Powiedz coś więcej bo na fejsie kubuś nie promuje się  ! !! coś musi być na rzeczy !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...