Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

,Jak widać golym  okiem ,że nie którym emerytom tylko można pracować w kinie .To są emeryci którzy pracują i to są kumple komuny Burmistrza i dyr.W tym kinie to tylko wybrani mogą pracować.Ja jako osoba prywatna chciałabym,żeby pracował człowiek bardzo kompetentny i wykwalifikowany .Moje dziecko nie chce teraz brać udziału w zajęciach,ponieważ przyjęci tam nie bardzo  im się chcę pracować.I  nie widać postępów pracy. Gdyby był np Pan Moroz to dzieci mogłyby już wyjeżdżać i się pokazywać.A niestety tam jest chała po całości.Ten Pan dyr to ma tylko swoich ludzi ,ktorzy należą do partii komunistycznej i super się takimi obstawiono co nie wiele maja  z kul do czynienia .Tam się zwalnia super  ludzi ,a przyjmuje się byle co to w porządku .Co ci emeryci co zostali robią tam karierę pytam .Źle to w pływa na Ińska kulturę.Majac swoich doskonałych fachowców ,nie powinno brać ludzi obcych i gorszych jak widać gołym okiem.To tylko moje zdanie i mają obserwacja.

10 godzin temu, do Romanka napisał:

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Balbinka napisał:

,Jak widać golym  okiem ,że nie którym emerytom tylko można pracować w kinie .To są emeryci którzy pracują i to są kumple komuny Burmistrza i dyr.W tym kinie to tylko wybrani mogą pracować.Ja jako osoba prywatna chciałabym,żeby pracował człowiek bardzo kompetentny i wykwalifikowany .Moje dziecko nie chce teraz brać udziału w zajęciach,ponieważ przyjęci tam nie bardzo  im się chcę pracować.I  nie widać postępów pracy. Gdyby był np Pan Moroz to dzieci mogłyby już wyjeżdżać i się pokazywać.A niestety tam jest chała po całości.Ten Pan dyr to ma tylko swoich ludzi ,ktorzy należą do partii komunistycznej i super się takimi obstawiono co nie wiele maja  z kul do czynienia .Tam się zwalnia super  ludzi ,a przyjmuje się byle co to w porządku .Co ci emeryci co zostali robią tam karierę pytam .Źle to w pływa na Ińska kulturę.Majac swoich doskonałych fachowców ,nie powinno brać ludzi obcych i gorszych jak widać gołym okiem.To tylko moje zdanie i mają obserwacja.

Przestań już p********, bo rzygac się chce jak czytam te wypociny, wszystkie dzieci zadowolone z nowej pani, tylko twoje niezadowolone, to możesz wozić je gdzie indziej 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ryszard napisał:

Przestań już p********, bo rzygac się chce jak czytam te wypociny, wszystkie dzieci zadowolone z nowej pani, tylko twoje niezadowolone, to możesz wozić je gdzie indziej 

To jest twoje zdanie p dyr i to są twoi ludzie których przyjeles.Co ci ta pani i pan osiągnęli,pytałam rodziców i nic a nic.To co oni robią.Tylko tobie oni pasują.Ale bez obaw śledzę dalej te wasze prace.Wiadomo mi że więcej ich nie ma  jak są.A ty musisz dobrze pisać ,bo co napiszesz prawdę.Przeciez to twoi kumple wszyscy wiedzą.kadam dobrze mowil że ciebie wszyscy jeszcze poznają z tej fiksowanej strony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na taką zapiździałą wiochę zwaną miastem to macie bardzo aktywnych dwóch pisowskich trolli ,których dane osobowe opublikuję wkrótce.Będzie się działo ....będzie zabawa i w*******"=________________)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jakniejaktak napisał:

Jak na taką zapiździałą wiochę zwaną miastem to macie bardzo aktywnych dwóch pisowskich trolli ,których dane osobowe opublikuję wkrótce.Będzie się działo ....będzie zabawa i w*******"=________________)

Tak jest jak działa komuna

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Jakniejaktak napisał:

Jak na taką zapiździałą wiochę zwaną miastem to macie bardzo aktywnych dwóch pisowskich trolli ,których dane osobowe opublikuję wkrótce.Będzie się działo ....będzie zabawa i w*******"=________________)

Jaką opcję ty cieciu reprezentujesz?Syf i bagno?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, tak napisał:

Jaką opcję ty cieciu reprezentujesz?Syf i bagno?

Opcję myślących ,wolnych i inteligentnych ludzi .Polaków po prostu.Nie kumasz? Nie dziwię się..............................................cieciu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, //// napisał:

Opcję myślących ,wolnych i inteligentnych ludzi .Polaków po prostu.Nie kumasz? Nie dziwię się..............................................cieciu

To wszystkiemu jest winna ta komunistka,ona za wszelką cenę niszczy to co było piękne,gdyż od wielu lat chce jeszcze działać na nie korzyść Ińska.Dlategp usadolila się w kinie.Zebrala wielu głodnych na karierę osiłków,no cóż nimi pomiata jak chce.Oni nie bardzo wiedzą w czym rzecz.W kinie jest cicho ciepło ,pod dachem i nie ma już niepotrzebnych pracowników i o to chodzi komunistce.To jej teraz pasuje .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się wy wszyscy pierdolnijcie w te puste łby, jak kolega Ryszard zapraszał to jakoś nikt nie przyszedł porozmawiać, tylko komuna, dyrektor, Kazik, Agnieszka itp. Jeśli uważasz jeden z drugim że Dyrektor źle postąpił to jest PIP, Sąd Pracy, ale widocznie miał podstawy żeby was zwolnić. Przestań już jeden z drugim pisać te brednie bo to już jest nudne. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty go nie broń ,jeśli by burmistrz był ok to by tego gościa zwolnił w sekundzie ,a ty nie pisz że ci ludzie są zwolnieni  bo zasłużyli .Nie prawda jest, bo wszyscy byli super pracownikami  z kwalifikacjami i nikt nie podpadł z niczym.To sprawka Dyr  .Nie zwalnia się ludzi bez przyczyny.A właśnie ci ludzie zrobili w kul największa pracę za co zostali wykopani i ty to dobre wiesz .Bardzo mi szkoda tych ludzi.A teraz jest w tym waszym kinie komunistka która wami włada na wszystkie sposoby.A ten dyr to niech zmieni w końcu ten beznadziejny gajerek w krateczke i buty niepasujące.Do takiej imprezy też należało się ubrać odpowiednio,jaka była gala śpiewających kolęd.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...