Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Agatka z .......
24 minut temu, haha napisał:

Nie pójdę do kina i nie wpłacę w necie. Złodziejom się nie daje i tak kradną.

Widziałam że dużo mają ciasta.Niech najpierw nakarmią komunę ,jak nic im nie będzie to może coś kupię ja.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Agatka z ....... napisał:

Widziałam że dużo mają ciasta.Niech najpierw nakarmią komunę ,jak nic im nie będzie to może coś kupię ja.

Chociaż coś robią, a nie jak ty tylko po zasiłek zasuwasz debilu jeden. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tadek napisał:

AżNa Owsiaka dużo ludzi robi wpłaty przez internet.Nie musza się afiszować ,żeby ktoś o kimś co kolwiek mówił.Ja też wpłaty dokonałem i nie muszę iść gdziekolwiek na żaden festyn.

To pokaż dowód wpłaty, bo znając życie h*** wpłaciłes 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, motyka napisał:

Owsiak?Ten cwaniak,który odstawił rodziną wszystkie macki?Płaćcie skoro to wasz idol.Ja słuchając jego krętackich wypowiedzi nie wierzę mu jak słomie.

A twoim idolem jest pewnie Jarosław i jego kot

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gosc napisał:

Brawo Kuba, czego się nie dotkniesz zamienia się w złoto.

To może zbiórka na zadłużenie gminy.Bo radni za darmo nie zamierzają udawać ,że ciężko myślą co by tu jeszcze spieprzyć panowie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Kuba ma komuchów i niech  pracują ,bo do emerytury jeszcze dużo brakuję,i tak nie wiele robi , byłam i wiem że tylko ozorem klepie,bo nic nie potrafi.A może by zrobił taką akcję dla starszych i naprawdę potrzebujących.Ale komucha nie pozwoli.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Katarzynka napisał:

Ten Kuba ma komuchów i niech  pracują ,bo do emerytury jeszcze dużo brakuję,i tak nie wiele robi , byłam i wiem że tylko ozorem klepie,bo nic nie potrafi.A może by zrobił taką akcję dla starszych i naprawdę potrzebujących.Ale komucha nie pozwoli.

A ty co tylko kłapiesz jęzorem i nic nie robisz, skoro jesteś taka mądra to może zrób coś od siebie, a nie krytykujesz każdego, od pomocy jest OPS a nie ICK. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Władek napisał:

A ty co tylko kłapiesz jęzorem i nic nie robisz, skoro jesteś taka mądra to może zrób coś od siebie, a nie krytykujesz każdego, od pomocy jest OPS a nie ICK. 

Co prawda to prawda i tego się nieukryje,że teraz to przyjęła rządy w gminie komuna i Burak też się do nie przykleił.Teraz to widać w działaniu i na oficjalnych zdjęciach.Duzo ludzi to widzi i komentuje.To nic dobrego nie jest dla gminy,jeśli burak jest komunista a jest bo wszyscy widzą jak razem działają.To się ludzom nic nie podoba.On już nie ma nic do gadania,bo gruba mówi co robić .burek na ta chwilę jest u ludzi źle spostrzegany.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 12.01.2020 o 22:04, kto napisał:

Przyznać się! Kto za 22 tysiaki kupił szlafroczek po masturbacji Apostazji?

Wychwala na fejsie 22 tysiące zbiórki a Reptowo, wioska za Stargardem ponad 30 tyś. !  Nie ma KADAM-u nie ma wyników ! Garska chętnych do loterii, sponsorzy odeszli w siną dal, jedynie tatuś bufona, kupił malowidło bo nie było chętnego. Żenada, lipa i upadek ICK.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci debile, których posunęli z posadek w końcu odpuszczą. Przecież dzień w dzień te zjeby tutaj piszą. Spierdalajcie wy nieudacznicy stąd bo wasz płacz nikogo nie obchodzi...

Jak wam nie pasuje Ińsko to wypierdalajcie do Reptowa...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, gość napisał:

Wychwala na fejsie 22 tysiące zbiórki a Reptowo, wioska za Stargardem ponad 30 tyś. !  Nie ma KADAM-u nie ma wyników ! Garska chętnych do loterii, sponsorzy odeszli w siną dal, jedynie tatuś bufona, kupił malowidło bo nie było chętnego. Żenada, lipa i upadek ICK.

Upadek to ty jesteś, żal dupsko ściska, na h** im ten KADAM, niepodoba się to w********** do Reptows

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tadeusz napisał:

Upadek to ty jesteś, żal dupsko ściska, na h** im ten KADAM, niepodoba się to w********** do Reptows

Tu się odkryłes. Młodych z Kadamu pogoniłes a zostawiłeś stare komunistyczne prukwy. Takie to stawianie na młodzież w twoim wydaniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bufon napisał:

Tu się odkryłes. Młodych z Kadamu pogoniłes a zostawiłeś stare komunistyczne prukwy. Takie to stawianie na młodzież w twoim wydaniu.

KAZIU OPANUJ SWOJĄ NIENAWIŚĆ BO ZAWAŁU DOSTANIESZ.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, KAZEK WYLUZUJ napisał:

KAZEK, OPANUJ SIĘ!

Co tu się dzieje ? Hołota w gumiakach, pozwala sobie na taka poufałość ! Dla ciebie, chamie jeden z drugim, Szanowny Pan Kazimierz ! Jasne śmierdziele intelektualne ? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...