Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, szkoda pomyleńca napisał:

Czyli nie ważne że dziurawe drogi, kopci fabryka i truje mieszkańców, że strach dziecko wysłać do miasta bo żwirek go rozjeździe, ceny podatków rosną, urzędnicy wydają pieniądze na byle co, że brud smród i ubóstwo. Dla Ciebie najważniejsze że Kuba zwyczajnie zgodnie z prawem i przepisami odwołał pracowników którzy uważali się za panów samych siebie. Gratuluję głupoty mściwości bo przecież musi to Ciebie dotyczyć skoro tyle pomyj wylewasz pomyleńcu.

Ten Kuba to taki sam jak ty ,gdyby cebie zwolnił bez powodu to byś się zacieszal . Jesteś taki naiwny.Przeciez to członek partii komunistycznej.Nie pleć, jak nie wiesz to zamilcz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

45 minut temu, Astek napisał:

Ten Kuba to taki sam jak ty ,gdyby cebie zwolnił bez powodu to byś się zacieszal . Jesteś taki naiwny.Przeciez to członek partii komunistycznej.Nie pleć, jak nie wiesz to zamilcz.

To bym sobie znalazł nową pracę, ale ty gamoniu pewnie całe życie na zasiłku i sam nic sobie byś nie ogarnoł

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zobaczcie ta stara Komuche jak śpiewa na kolędach ,jak ja wystawili na pierwsze miejsce żeby nie umknęła widowni.Ta rapuche wszyscy widzą jak na wystawie manekecie w markecie.Ten wieloryb śpiewać nie umie i by się mogła nie afiszować ,bo rzygać mi się chciało na jej widok .Jakub niech tego krokodyla 

na afisz kina umieści o ile mu się zmieści .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Smiech napisał:

A zobaczcie ta stara Komuche jak śpiewa na kolędach ,jak ja wystawili na pierwsze miejsce żeby nie umknęła widowni.Ta rapuche wszyscy widzą jak na wystawie manekecie w markecie.Ten wieloryb śpiewać nie umie i by się mogła nie afiszować ,bo rzygać mi się chciało na jej widok .Jakub niech tego krokodyla 

na afisz kina umieści o ile mu się zmieści .

To śpiewała Ińska partia komunistyczna.kiedys to dziadostwo nie śpiewało i do kościoła nie chrzcilo .dzieciaki chrzciła u dziadków na swojej wsi zabitej dechami.A teraz stanęła na pierwszym miejscu .Ten hipopotam nie ma wstydu śpiewać ,nawet nie potrafi tylko chce na sile się pokazać.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, obłuda napisał:

A kto to całe towarzystwo przez lata wspierał i popierał? Nie wy?Tutaj od 1945 r komuchy rządzą w kolejnych pokoleniach.Nie gryzą was sumienia za taką dwulicowość?

Nigdy nie byłam za komuna,nigdy nie wspierałam tego ,nigdy się nie pogdzę z ta baba co w Ińsku narobiła tyle złego i jeszcze robi zament przez ludzi przyklejonych do niej.Ci ludzie to chcą być na afiszu i nie bardzo wiedzą jak to zrobić.Kino to bardzo dobre miejsce,jest ciepło przytulnie i są ludzie jej poddani.   Burmistrz też jej poddał się .Chłopu ta baba bardzo imponuje,tylko czym .Nie wiem nie pojęcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestań świrze
8 minut temu, Baska napisał:

Co w tym Ińsku za kultura.Ta baba i ten dyr to się bardzo nadają na mydło toaletowe.Speluna po całości.

w********** debilko bo zgłoszę cię do administratora. Dziwię się że jeszcze cię nie zablokował. Ty świrusko chora na głowę. Tobie całkiem odbiło. Idź się leczyć psychopatko. Można kogoś krytykować ale siać nienawiść i obrażać to już choroba.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
technika zwodzenia
Godzinę temu, Manka napisał:

Nigdy nie byłam za komuna,nigdy nie wspierałam tego ,nigdy się nie pogdzę z ta baba co w Ińsku narobiła tyle złego i jeszcze robi zament przez ludzi przyklejonych do niej.Ci ludzie to chcą być na afiszu i nie bardzo wiedzą jak to zrobić.Kino to bardzo dobre miejsce,jest ciepło przytulnie i są ludzie jej poddani.   Burmistrz też jej poddał się .Chłopu ta baba bardzo imponuje,tylko czym .Nie wiem nie pojęcia.

Tak ty nie byłaś a oni byli i cały czas są.Bierz się za naukę i samodzielne myślenie.Inaczej będziesz zamiatała ulice.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kol napisał:

To ścierwo komunistyczne tak się promuje tylko trzeba jako tako śpiewać a nie wyc jak w oborze.

Ona zawsze śpiewała w tym Międzynarodówkę teraz kolędy.A ty zamiast myśleć ryczysz jak w oborze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jeden z drugim i ci krytykujący i ci którzy są za Kubą spotkanie we wtorek o 16 w Kinie, może czas sobie wszystko wyjaśnić a nie pluc jadem. Ja będę i czekam zarówno na tych krytykujących jak i zwolenników. PS nie jestem ani Kuba ani Kazik ani Teresa jestem mieszkańcem kto chętny zapraszam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ryszard napisał:

Słuchaj jeden z drugim i ci krytykujący i ci którzy są za Kubą spotkanie we wtorek o 16 w Kinie, może czas sobie wszystko wyjaśnić a nie pluc jadem. Ja będę i czekam zarówno na tych krytykujących jak i zwolenników. PS nie jestem ani Kuba ani Kazik ani Teresa jestem mieszkańcem kto chętny zapraszam. 

Jesteś organizator? To przedstaw się negocjatorze.Świat nie lubi cichociemnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dobroczynca,Wsyscy wiedzą jakie sa z wymienionych to ludzie. Jakie mają osiągnięcia ,jak ich traktowano,co swoją osobą reprezentują.Wiem tylko ,że gdyby była tak bardzo źle ,po hamsku ,w bezszczelny i nie ludzki sposób potraktowana ,to z taki ludźmi nie chciałabym się spotkać i mieć z nim nic a nic do czynienia.Tak miał kiedyś w życiu.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, karamba napisał:

Jesteś organizator? To przedstaw się negocjatorze.Świat nie lubi cichociemnych.

Kino to jest komunistyczne, wszyscy już o tym mówiąTam obywają się posiedzenia partii komunistycznej pod przykrywką Rzeczpospolitej babskiej.Ona wiedziała jak to poukładać.I się promować na występach,tylko trzeba mieć choć trochę talentu a nie wagi

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malgoska napisał:

Jaki dobroczynca,Wsyscy wiedzą jakie sa z wymienionych to ludzie. Jakie mają osiągnięcia ,jak ich traktowano,co swoją osobą reprezentują.Wiem tylko ,że gdyby była tak bardzo źle ,po hamsku ,w bezszczelny i nie ludzki sposób potraktowana ,to z taki ludźmi nie chciałabym się spotkać i mieć z nim nic a nic do czynienia.Tak miał kiedyś w życiu.

 

 

 

1 godzinę temu, Widz napisał:

Kino to jest komunistyczne, wszyscy już o tym mówiąTam obywają się posiedzenia partii komunistycznej pod przykrywką Rzeczpospolitej babskiej.Ona wiedziała jak to poukładać.I się promować na występach,tylko trzeba mieć choć trochę talentu a nie wagi

 

 

Tobie się tak chcę psycholko?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jprd napisał:

 

Tobie się tak chcę psycholko?

Nie pasują wam,że ludzie mająja was za nic specjalnego.Wszyscy wiedzą że patałachy kina pozbawili ludzi pracy ,a komucha nadal z d*** gruba tam siedzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Widz napisał:

Nie pasują wam,że ludzie mająja was za nic specjalnego.Wszyscy wiedzą że patałachy kina pozbawili ludzi pracy ,a komucha nadal z d*** gruba tam siedzi.

Wreszcie ktoś zrobił z wami porządek, a nie układy i układziki nam mieszkańcom Kuba zaimponował

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...