Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

10 godzin temu, Gość napisał:

A ty dalej walkujesz temat Kazika. Daj temu człowiekowi już spokój. Jest na emeryturze i na pewno nie wróci do pracy.  Jeszcze Wam się to nie znudziło. Ludzie on od czerwca nie pracuje. Ile to jeszcze będzie trwało.

Trzeba to wałkować bo to on nakręcił tę spiralę nienawiści. Jego kolega szafran został odpowiednio potraktowany przez Kubę i stąd to puszczenie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, jednak siarka napisał:

Trzeba to wałkować bo to on nakręcił tę spiralę nienawiści. Jego kolega szafran został odpowiednio potraktowany przez Kubę i stąd to puszczenie.

Szafran popisał się pod postem zamiast wysłać do kolegi Mazurek screeny udostępnił na swojej tablicy, jeszcze mogli szampana otworzyć 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Józef napisał:

Szafran popisał się pod postem zamiast wysłać do kolegi Mazurek screeny udostępnił na swojej tablicy, jeszcze mogli szampana otworzyć 

Co ty Józek bełkoczesz ? Bo nie wiem o co chodzi ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ania napisał:

Palanty ciotki wieży,nie wyrabiają, ciśnienie w majtochach mają tak duże ,że im galoty wnet pękną.Czepiaja się radnych i po licho.Czepcie się siebie nawzajem .Kuba ten ograniczony zaczął wyrzucać ludzi z pracy i od tego się zaczęło.Nikt i nigdy tam nie było takiej wojny ,jak nastał ten cymbał i zaczął wojawac.To było nie fer z jego strony.I nie s******* jak najdalej.Wy komuch przez rok będziecie go opłakiwać .I ryczcie baranim głosem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to czytam zastanawiam się kto to pisze. I niestety stwierdzam, że są to osoby bez kultury osobistej i wyobraźni. Mieliście odpowiednią osobę na odpowiednim stanowisku. Osobę zaangażowaną, chętną do pracy z pomysłami. Powiew młodości. Teraz nie będzie nic. Ińsko tylko na tym straci. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ela napisał:

Tak jak to czytam zastanawiam się kto to pisze. I niestety stwierdzam, że są to osoby bez kultury osobistej i wyobraźni. Mieliście odpowiednią osobę na odpowiednim stanowisku. Osobę zaangażowaną, chętną do pracy z pomysłami. Powiew młodości. Teraz nie będzie nic. Ińsko tylko na tym straci. 

To taka strata,jak się zesram i wodę spuszcze.,po dyrektorze waszym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę ,że już go nie zobaczę na żadnej imprezie.Poniewaz nie potrafił się ubrać ,peplal dużo ,nie zawsze to było potrzebne ,grał pana,był cwaniakiem ,nieszanowal niektórych ludzi,d*** Kubus lubił obrabiać.Ja jestem dobrym obserwatorem. Nie żałuję że odchodzi.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Ela napisał:

Teraz to już droga Patko na imprezie nikogo nie zobaczysz, ponieważ nie będzie miał kto jej zorganizować i poprowadzić. Chyba że sama to zrobisz.!! Wyglądał zawsze odpowiednio do sytuacji. 

O czym ty mówisz,nie ma ludzi niezastąpionych.jak nie on to będzie ktoś inny.Ale ten gość grał mi na nerwach.Byl niesympatyczny.Jak odejdzie to nie będę płakać bo nie ma za kim.Gosc był nastawiony wrogo do niektórych osób .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Ela napisał:

Każdego można zastąpić, tylko nie każdy będzie tak zaangażowany. Może Pani grał na nerwach  ale dzieci były zadowolone i chętnie chodziły na zajęcia. NIE JESTEŚMY NA TY

Pinda głupia co te dzieci osiągnęły , były w Wegorzynie i na festiwalu w Ińsku i klapa nic ,bo pani nie potrafi uczyć ,pani tylko wie każdy przychodzą na konto pieniądze.Wziela dzieci z łapanki ,a nie utalentowane,i nic nie osiągnie ,nawet jakby cuda robiła.Ja mam słuch i widzę że pani nie nadaje się do tej pracy ,nie ma pojęcia że osiągając jakikolwiek sukces trzeba mieć talent .Co ty wiesz ,jak nie masz pojęcia to niepieprz głupot.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ela napisał:

Pani Urszulo to jak ma pani słuch talent i odpowiednią szkołę skończona to może powinna Pani zamiast wypisywać na foru sama uczyć utalentowane dzieci z Ińska. Może wtedy będą osiągnięcia? 

Z szacunków do pani ,ale mam wspaniała pracę i jestem bardzo z niej zadowolona.Sa fachowcy w tej dziedzinie ,można zrobić nabór i wybrać odpowiwdniwgo fachowca.A w kinie zapisywała Jolka z łapanki ,czy umie czy nie umie ,aby więcej,by Deca wypędzić.Wiem bo koleżanka mi powiedziała.To jest prawda.No i Kuba wziął kumplico nie bardzo potrafią,jak widać i słychać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, Olo napisał:
17 minut temu, Słuch mam napisał:

Z szacunków do pani ,ale mam wspaniała pracę i jestem bardzo z niej zadowolona.Sa fachowcy w tej dziedzinie ,można zrobić nabór i wybrać odpowiwdniwgo fachowca.A w kinie zapisywała Jolka z łapanki ,czy umie czy nie umie ,aby więcej,by Deca wypędzić.Wiem bo koleżanka mi powiedziała.To jest prawda.No i Kuba wziął kumplico nie bardzo potrafią,jak widać i słychać

Kumplica ja to Pani raczyła ja nazwać jest osobą wykształconą po odpowiedniej szkole i z odpowiednimi umiejętnościami. Pan Jakub próbował wprowadzić do placowki osoby wykształcone i na poziomie. Niestety nie każdy to rozumie. I to jest przykre. Proszę wykonywać swoją pracę i pozwalać robić  to innym. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ela napisał:

 

I co ta pani zrobiła przez te .miesiące ,wiesz kobieto ta pani  tylko się uśmiecha jakby to ja niebardzo obchodziło.Nie wie z której strony to ugryźć To koleżanka Kuby i niech się bawi bo nauczyć. nie potrafi..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Widzi mówisz napisał:

I co ta pani zrobiła przez te .miesiące ,wiesz kobieto ta pani  tylko się uśmiecha jakby to ja niebardzo obchodziło.Nie wie z której strony to ugryźć To koleżanka Kuby i niech się bawi bo nauczyć. nie potrafi..

W Szczecinie jej niechca.przyjal Kuba ja i efekty zero.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ania napisał:

Na stronie ICK pod postem o rezygnacji, radny P.Woźniak, przeprasza dyrektora tysiąclecia. Tylko nie pisze za co ? Może ktoś wie co takiego złego uczynił pan radny, że publicznie przeprasza naszego "gminnego kryształa" ? Ktoś, coś ?

Masz problem to tu się nie pytaj tylko idz do P.Wozniaka .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie staje ogniem
21 minut temu, Ela napisał:

Jesteście wszyscy bardzo zakompleksieni. Sami, zero umiejętności i osiągnięć. Do powiedzenia na każdy temat dużo,ale tylko na forum. Bo widziała i słyszała. Bardzo to smutne. 

Nie masz co chwalić bo nie ma kogo i za co

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...