Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

44 minut temu, Łukasz Łagoda napisał:

To się huju podpisz z Imienia i nazwiska, napinacze z internetu 

Nie musisz bluzgać ,bo ten Kubuś nabrał kolesi co tylko szmal biorą za nieróbstwo.Bardzo dobrze że odchodzi .Superowo .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gość napisał:

Pacanie z łobza, co ty tu się w ińsku wcinasz ? klapsa w zęby chcesz wyłapać ?

Po pierwsze nie jestem z Łobza, tylko ze Szczecina, jestem w Ińsku w sobotę jak chcesz na solo to zapraszam. Godzine napisz ja napewno przyjdę, a jak nie to i tak cię dorwę, żebyś się nie zdziwił, chociaż jak mi to zajmie nawet rok to i tak cię namierzę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej wy w kinie zróbcie zbiórkę dla chłopca z Chociwla .jest w ciężkim stanie.Napewno wie ten Pan który dorabia w I C K w Ińsku.Jest pan wice z Chociwla to niech  pan pomoże zrobić coś może nie tylko za pieniądze,a coś w czynie dla potrzebującego.Wez pan swoją panią i pomóżcie dla idei.Niech coś zostanie w Ińsku dobrego dla chłopca z pana pracy Chociwla.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, Joanna napisał:

Ej wy w kinie zróbcie zbiórkę dla chłopca z Chociwla .jest w ciężkim stanie.Napewno wie ten Pan który dorabia w I C K w Ińsku.Jest pan wice z Chociwla to niech  pan pomoże zrobić coś może nie tylko za pieniądze,a coś w czynie dla potrzebującego.Wez pan swoją panią i pomóżcie dla idei.Niech coś zostanie w Ińsku dobrego dla chłopca z pana pracy Chociwla.

I słusznie.Ta akcja może być w obu gminach.W Ińsku i w Chociwlu. Sadzę,że wielu Ińszczan akcję tę wspomoże.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Balbinka z krzywinka
16 minut temu, Pomoc napisał:

I słusznie.Ta akcja może być w obu gminach.W Ińsku i w Chociwlu. Sadzę,że wielu Ińszczan akcję tę wspomoże.

Niech się pan wykaże czymś dobrym,niech ludzie widzą że ick coś zrobi dla bardzo potrzebujących chorych.Bo tylko robić burzeto nie trendy droga.Trzeba pomysłu dla dobra innych.Bo w Ick będzie nie długo wojna na noże.Teraz ludzie są poróżnieni,ale może być dobrze.Jakub niech idzie w swoją wyznaczona drogę .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Joanna napisał:

Ej wy w kinie zróbcie zbiórkę dla chłopca z Chociwla .jest w ciężkim stanie.Napewno wie ten Pan który dorabia w I C K w Ińsku.Jest pan wice z Chociwla to niech  pan pomoże zrobić coś może nie tylko za pieniądze,a coś w czynie dla potrzebującego.Wez pan swoją panią i pomóżcie dla idei.Niech coś zostanie w Ińsku dobrego dla chłopca z pana pracy Chociwla.

Ty jesteś tak dobra, to sama zorganizuj.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj ,przeciez nikt nie odniósł niczego,i nie pokażą żadnych zdjęć.Bo pani nie potrafi uczyć, jak widać i słychać..Dzieci się cofają przy tej kobiecie..Slychac bylo na koledowaniu i na festiwalu i na orkiestrze.Jak Kuba chciał tak ma sukcesy zero.Doskonalych fachmanow wzlal z wykopalisk.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Cieniutko napisał:

Nie pytaj ,przeciez nikt nie odniósł niczego,i nie pokażą żadnych zdjęć.Bo pani nie potrafi uczyć, jak widać i słychać..Dzieci się cofają przy tej kobiecie..Slychac bylo na koledowaniu i na festiwalu i na orkiestrze.Jak Kuba chciał tak ma sukcesy zero.Doskonalych fachmanow wzlal z wykopalisk.

Najwyraźniej jesteś słabo poinformowany!! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gdzie? napisał:

Ja także chcę poznać wyniki konkursu. Kto był w jury? Dlaczego jest to tajemnica skoro festiwal organizowany jest za nasze podatki?

Podobno byłeś i słyszałeś jak dzieci fałszowały, to też zapewne widziałeś kto był w jury!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gdzie? napisał:

Ja także chcę poznać wyniki konkursu. Kto był w jury? Dlaczego jest to tajemnica skoro festiwal organizowany jest za nasze podatki?

Informacji nie będzie, bo informator nie ma co pokazac.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ińszczanin napisał:

Przecież Ty wiesz wszystko najlepiej!! Wszędzie byłeś i  wszystko widziałeś!!!

Nie pyskuj tylko zamieszczaj zdjecia i informacje z imprezy zorganizowanej z moich podatków.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nie pyskuj napisał:

Nie pyskuj tylko zamieszczaj zdjecia i informacje z imprezy zorganizowanej z moich podatków.

Nie ma co wystawić dyr,bo kicha po całości.Biora  kasiore i tak jak w tamtym roku, facet wcale nie przyjeżdżał .Olewał ,a płacone miał.Jakubek płacił mu i krył go.To taki super dyr.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...