Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

30 minut temu, Gość napisał:

???Raczej dysputę,albo dyskurs. Miłej niedzieli.

Czepiasz się błahostek a tym czasem w TV znów pieprzą że na naszym Ińskim jeziorze trzeba spiętrzać wodę albo poprawiać drenaż. Większej ściemy nie słyszałem. Komuś z melioracji zależy żeby robotę chycić...to dopiero będzie niszczenie na przyrody....nie łatwiej podjąć męską decyzję o likwidacji kopalni ......Niechże się ktoś wreszcie obudzi z marazmu.....obecnej władzy nie stać na miarodajny gest i pokazanie gestu Kozakiewicza wszystkim decydentom zza biurek w Szczecinie.....Michał mówiłeś że to nasza mała ojczyzna - masz władzę - to bierz się uczciwie do pracy a nie w prochowcu ganiasz po plaży i udajesz przeciwnika żwirowni. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Czepiasz się błahostek a tym czasem w TV znów pieprzą że na naszym Ińskim jeziorze trzeba spiętrzać wodę albo poprawiać drenaż. Większej ściemy nie słyszałem. Komuś z melioracji zależy żeby robotę chycić...to dopiero będzie niszczenie na przyrody....nie łatwiej podjąć męską decyzję o likwidacji kopalni ......Niechże się ktoś wreszcie obudzi z marazmu.....obecnej władzy nie stać na miarodajny gest i pokazanie gestu Kozakiewicza wszystkim decydentom zza biurek w Szczecinie.....Michał mówiłeś że to nasza mała ojczyzna - masz władzę - to bierz się uczciwie do pracy a nie w prochowcu ganiasz po plaży i udajesz przeciwnika żwirowni. 

Olo zostaniesz vice burkiem to od ręki załatwisz temat, liczę na ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Medyk napisał:

Olo to prymityw. Jaki vice burek?? Jesli by sie dostał to dopiero byłaby porażka. Gość tylko gada a nie ma pojęcia o działaniu. Żadnych rozsądnych pomysłów nigdy nie przedstawił. Typowy pieniacz. 

Szykuje się, szykuje już od poprzednich wyborów, wcześniej się nie udało, ale teraz pojawia się nowa szansa. Czy się nadaje ja się nie wypowiadam, to sami musicie ocenić.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wyborca napisał:

Szykuje się, szykuje już od poprzednich wyborów, wcześniej się nie udało, ale teraz pojawia się nowa szansa. Czy się nadaje ja się nie wypowiadam, to sami musicie ocenić.

No i dobrze robisz ....nie oceniaj bo się możesz zawieść....Kozioł został Prezydentem to ja mogę wice burkiem moje prawo...

Godzinę temu, socjolog napisał:

olo nienawidzi ludzi a zwłaszcza płci pięknej i to go eliminuje z walki o stołek.

Kto ci to powiedział???? Skąd ty czerpiesz te swoje wywody??? Gdzie i kiedy powiedziałem że płci pięknej nienawidzę???? Słowo "NIENAWIŚĆ" jest mi obce....nie mylić z krytyką władzy.....ale uważam że w partii Nowoczesna Panie jak otworzą dzióbki to nic tylko ryczeć ze śmiechu....ale czy to od razu nienawiść jest??????Ktoś popada w paranoję i ma stracha przed moim wyborem..............

Moim mentorem jestem JA SAM....Pozdrawiam.........

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Olo napisał:

No i dobrze robisz ....nie oceniaj bo się możesz zawieść....Kozioł został Prezydentem to ja mogę wice burkiem moje prawo...

Kto ci to powiedział???? Skąd ty czerpiesz te swoje wywody??? Gdzie i kiedy powiedziałem że płci pięknej nienawidzę???? Słowo "NIENAWIŚĆ" jest mi obce....nie mylić z krytyką władzy.....ale uważam że w partii Nowoczesna Panie jak otworzą dzióbki to nic tylko ryczeć ze śmiechu....ale czy to od razu nienawiść jest??????Ktoś popada w paranoję i ma stracha przed moim wyborem..............

Moim mentorem jestem JA SAM....Pozdrawiam.........

Nienawidzisz ludzi, poczytaj swoje wpisy. Na burka nie wystartujesz, za wysokie progi, ale na vicka się ciśniesz i jest jeden taki co cie weźmie, mimo ze się nie nadajesz

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, wyborca napisał:

Nienawidzisz ludzi, poczytaj swoje wpisy. Na burka nie wystartujesz, za wysokie progi, ale na vicka się ciśniesz i jest jeden taki co cie weźmie, mimo ze się nie nadajesz

Widzę że ty też się ślinisz......ale prawo wyborcze mają tylko mieszkańcy a nie przygłupy....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wyborca napisał:

Nienawidzisz ludzi, poczytaj swoje wpisy. Na burka nie wystartujesz, za wysokie progi, ale na vicka się ciśniesz i jest jeden taki co cie weźmie, mimo ze się nie nadajesz

Kto weźmie Olo na viceburka ? Mów tu zaraz !!

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Olo napisał:

Ale macie problemy....ja jestem waszym zmartwieniem? To współczuję! Gmina wysycha nie tylko z wody ale też rozumu....

Olo startuj bo jak widać nieroby zaczynają się Ciebie obawiać. To chyba najlepszy znak.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gość napisał:

Jakie nieroby? Nierobem jest Olo. Siedzi na forum, komentuje, nic innego nie robi. Tylko potrafi negować. Zero działania.

 

7 godzin temu, Gosc napisał:

A kim jest Olo? Skoro pcha sie do władzy niech powie kim jest. Nazwisko, osiągnięcia, edukacja...

Właśnie o to chodzi, że nic nie robi, ani nigdy nic nie zrobił, siedzi w domu i wali po klawiszach, to jedyne jego "osiagnięcie"

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Gosc napisał:

A kim jest Olo? Skoro pcha sie do władzy niech powie kim jest. Nazwisko, osiągnięcia, edukacja...

Po wpisach widać jakie wy macie osiągnięcia! Nawet sprawy żwirowni nie potraficie załatwić. Olo dobieraj sie im wszystkim do d***. Bo warto zagonić im kota. 

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie jesteś sam.Te ĆWOKI czy jak tam zwał nic nie potrafią.Widać co zrobili przez te dwa lata.Gmina pogrążona a najlepsza inwestycja jaka im wyszła to spie...lić chodnik koło Gospodarstwa Rybnego.Cud techniki przebudowy dobrze funkcjonujących chodników.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, zaganiaj napisał:

Po wpisach widać jakie wy macie osiągnięcia! Nawet sprawy żwirowni nie potraficie załatwić. Olo dobieraj sie im wszystkim do d***. Bo warto zagonić im kota. 

Najlepiej ciagle marudzić i nic innego nie robić. Z tym odbieraniem sie do d... zapewne bedzie podobnie. Olo gawędziarz. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...