Skocz do zawartości

Konsultacje w sprawie żwirowni


Jacek Racinowski

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, gość napisał:

W Storkowie jeden wielki przeciwnik żwirowni dostał pracę na żwirowni i już jest "za" nawet był w agitacyjnej gazetce, drugi wielki przeciwnik wydzierżawił od żwirowni oczko pożwirowe i też jest "za". Tak to się odbywa.

Czyli cwaniacy się ustawiają na wszystkie możliwe przekupne strony ale jak 500+ to wam kul skacze. To przynajmniej sprawiedliwe dla wszystkich a nie cwaniaków.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 882
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

3 minuty temu, mi nie szkoda napisał:

Moje dzieci urosły ale nie widzę w 500+ nic złego. Nikomu nie żałuję. Jak się komuś należy niech bierze. A tobie szkoda???? Tobie wolno wozić d*** a innym żałujesz psie ogrodnika. Bardzo dobrze że w końcu państwo zadbało o dzieci.

Właśnie mnie nie szkoda, 500+ już dawno powinno być, tylko peło i peesel jakoś nie chciało nic dzieciom dać, ale niech mi jakiś zakichany dżonyenglisz nie piepszy o zwykłych ludziach.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, hihuś napisał:

Czyli cwaniacy się ustawiają na wszystkie możliwe przekupne strony ale jak 500+ to wam kul skacze. To przynajmniej sprawiedliwe dla wszystkich a nie cwaniaków.

Jest jeszcze jeden radny który za darmochę otrzymuje piasek na budowę a jego żonka jest największą żwirową tubą propagandową.

Odnośnik do odpowiedzi
23 godzin temu, gość napisał:

Jest jeszcze jeden radny który za darmochę otrzymuje piasek na budowę a jego żonka jest największą żwirową tubą propagandową.

przecież wyraźnie pisze,że radny co ma żonkę agitującą za żwirownia, no to o kogo może chodzić?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...