Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

43 minut temu, gość napisał:

olo to upowski bodzio

 Rajca pisze że  podatki o 50% obniżył sobie kosztem innych właścicieli ośrodków wczasowych.Tak właśnie szef komisji budżetowej dba o stan kasy gminy.Tak się szuka Panie Rajaca  czy Wkrętak z Wisoli kto kim jest

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o zapoznanie się na BIP Kuratorium Oświaty z Protokołem Kontroli Doraznej w Gimnazjum w Ińsku.Burmistrz nie udzielił Radnej odpowiedzi na zadane pytanie o przedstawieniu wyników kontroli.Radną po prostu zbył mówiąc że to działka Michała.Protokół opublikowano 30 listopada 2016r.Tak właśnie Michaś z Tak zwaną Panią Dyrektor dba o bezpieczeństwo  w szkole.Z protokołu wynika że w szkole jest brak bezpieczeństwa  w 100% a drastyczne zdarzenia nie są nawet zgłaszane na Policję.WSTYD

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Proszę o zapoznanie się na BIP Kuratorium Oświaty z Protokołem Kontroli Doraznej w Gimnazjum w Ińsku.Burmistrz nie udzielił Radnej odpowiedzi na zadane pytanie o przedstawieniu wyników kontroli.Radną po prostu zbył mówiąc że to działka Michała.Protokół opublikowano 30 listopada 2016r.Tak właśnie Michaś z Tak zwaną Panią Dyrektor dba o bezpieczeństwo  w szkole.Z protokołu wynika że w szkole jest brak bezpieczeństwa  w 100% a drastyczne zdarzenia nie są nawet zgłaszane na Policję.WSTYD

To nie jest wstyd, tylko tragedia i skrajna nieodpowiedzialność! Przez miesiąc czasu burmistrz nie zapoznał się z protokołem pokontrolnym? Chyba mnie coś popieści! Co się w tej szkole dzieje? Co się w tym urzędzie dzieje?

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz i Rada nic o tym nie wie.Każdy każdego kryje.Przewodniczący  Komisji od oświaty to nie jaki K.Dec ten co swą synową wcisnął do szkoły też się niczym nie interesuje  .Ważne że synowa dostała posadę.Cała ta władza to istna porażka,burmistrz żeby nie wiedział co w szkole się dzieje to istna kpina.

Odnośnik do odpowiedzi
co to kuzwa jest?
Godzinę temu, Gość napisał:

Burmistrz i Rada nic o tym nie wie.Każdy każdego kryje.Przewodniczący  Komisji od oświaty to nie jaki K.Dec ten co swą synową wcisnął do szkoły też się niczym nie interesuje  .Ważne że synowa dostała posadę.Cała ta władza to istna porażka,burmistrz żeby nie wiedział co w szkole się dzieje to istna kpina.

Ja pitole to jakaś paranoja, przemoc w szkole, ostre uchybienia wytyka kuratorium a burak co robi? NIC kuźwa nie wie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to jest jak są same rodzinki zatrudniane w szkole to zawsze buzia w kubeł i udają że nic się nie stało.Zawsze zganiają że dzieci są najgorsze.Nie dać wypłaty to szybko za pracę się wezmą a dyrektora odwołać i zwolnić.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Rodzic napisał:

Tak to jest jak są same rodzinki zatrudniane w szkole to zawsze buzia w kubeł i udają że nic się nie stało.Zawsze zganiają że dzieci są najgorsze.Nie dać wypłaty to szybko za pracę się wezmą a dyrektora odwołać i zwolnić.

Masz rację, dyrektor się nie nadaje to do widzenia, ona bierze taka kase co miesiąc, że musi sie starać, a jak nie to żegnaj gienia.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Gość napisał:

Jestem ciekaw czy radni poruszą temat i będą żądać odwołania Dyrektora Szkoły.Burmistrz od razu powinien wyciągnąć konsekwencję.

Konsekwencje powinien ponieść dyrektor szkoły i burmistrz za brak nadzoru, takie jest moje zdanie.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Olo napisał:

Jednym słowem szkoła pod wodzą samorządowców to wylęgarnia chuliganów , dewiantów tylko nie uczących się uczniów. Szkoła zamiast uczyć i wychowywać deprawuje. Żeby z takiej super szkoły z dziesiątek lat zrobić totalne dno.....

Ale sie wysiliłes. A co z dyrektorka zrobić? Co z burakiem?

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, gość napisał:

Ale sie wysiliłes. A co z dyrektorka zrobić? Co z burakiem?

Zwolniliście Czubkowskiego - rozumiałem...Ale Dziemiańczuk to jego prawa ręka która wszystkie jego decyzje potakiwała.....Powołanie jej na Dyrektora było chore bo wszyscy wiedzieli że to chorągiewka jak jej wiatr zawieje.....ale ja nie raz tu pisałem jak miał być konkurs że jej wybór jest wyborem politycznym a nie merytorycznym....Liwak w podziękowaniu za wsparcie w wyborach i starcie jej siostry czy bratowej jako radnej od Liwaka ktorej na szczęście mieszkańcy nie poparli przywrócił PSLowski NEPOTYZM w szkole podobnie rzecz dotyczy Kazika Deca. Nie dość że sam się ustawił przez lata to jeszcze syna synową wkręcił .....i tak wam sie to wszystko KUPY trzyma....coraz bardziej KUPY...Są radni , Przewodniczący, wszelkie instytucje jak nawet OPS, och...jest tyle możliwości tylko nikt z tego nie skorzystał....Straszne to i przerażające....Zlikwidować szkołę bo za dużo tam nauczycieli nawet chyba więcej niż samych uczni....nauczyciele bzykają sie między sobą a uczniowie czerpią taki wizerunek...Przenieść szkołę do Chociwla lub Węgorzyna i zobaczycie jak wszystko się zmieni.....

Odnośnik do odpowiedzi

Słusznie mówisz, Jolka nauki dyrektorowania pobierała u czubka, ona się nie nadaje na dyrektorkę. Michał też zawalił sprawę na całej linii bo to on nadzoruje szkołę. Racin na szkole się przewiózł to i Liwak się na szkole przewiezie. Amen.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...