Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

43 minut temu, mieszkanka napisał:

Terebeccy, Sękiwy to taka grupa Ukraińców, która uważa że im się wszystko należy. W Ińsku mamy grupę mniejszości i w niej można znaleźć wielu ludzi w porządku którzy żyją dobrze z innymi i nie będę tutaj wymieniała nazwisk bo szkoda mi żeby ktoś szargał opinię tych ludzi. Mamy też niestety taką grupę jak Bodzio, cebulaki i kilku innych to tak zwana 5 kolumna PiS-u, która chciałaby zawładnąć tym krajem gloryfikując faszystowskie organizacje UPA i twierdząc, że UPA nic złego nie zrobiła. Duża część mniejszości w Ińsku odcina się od tych pajaców i są to naprawdę życzliwi ludzi ja np. bardzo szanuje moich sąsiadów z mniejszości.

PiS płaci miliony naszych pieniędzy na tych faszystów chcących się dorwać do władzy na Ukrainie zapominając, że cierpią na tym nie tylko Polacy tam mieszkający ale i społeczność Ukrainy. Niestety takich szkodników jak Bodzio i cebulaki jest w PiS-ie masa co nie wróży nic dobrego dla państwa Polskiego

Ale celny traf ale gorszy od Bodzia jest brat Janusz to jest Ińska zakała dużo krzywdy wyrządził mieszkańcom 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 godzinę temu, Krzysztof napisał:

Ale celny traf ale gorszy od Bodzia jest brat Janusz to jest Ińska zakała dużo krzywdy wyrządził mieszkańcom 

Prawada. Menda PGR-owski złodziej i krętacz. Podpierdalacz, kapuś lepszego sortu !

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem więc zapytam lepiej zorientowanych w temacie: w Ińsku znowu będzie stacja paliw? Jak to przed laty bywało i nie trzeba było jeździć po paliwo do innych miejscowości. Kiedy i gdzie powstanie? Ktoś wie?

Odnośnik do odpowiedzi
kogo złapali
5 godzin temu, gacie napisał:

Nie tylko jego zamkneli i niejeden gaciami ze strachu trzęsie

Niby kto trzęsie? I nie kłam że złapali kogokolwiek bo nasza policja łapie tylko babcie na przejściu.

Odnośnik do odpowiedzi
Cytuj

 Właśnie to skłoniło mnie do zaprojektowania obiektu trwałego na plaży, który będzie wypełniał zarazem kilka funkcji. Gdy projekt będzie gotowy (a to już niebawem), zaprosimy osoby zainteresowane do rozmów. Poza tym proszę nie zapominać, że na plaży znajdują się dwa trwale związane z gruntem obiekty. 

A gdzie ten obiekt przewidziany jak plaża już ma dwa budynki? W którym miejscu jest on przewidziany? Jacek jak te dwa istniejące spełniają potrzeby to ty chyba chodzisz tam na lody i piwo do tego mniejszego budynku. Gość odpala wam lody na imprezy a sam trzepie kasę aż miło a śmieci wyrzuca do gminnych koszy a nie zbiera u siebie.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Gość napisał:

Takiej beznadziejnej Władzy  z Radnymi Ińsko Razem to jeszcze w Ińsku nie było.Tak pociągnąć Ińsko w dół .Tu już nie wiadomo gdzie co jest.Wystarczy zobaczyć jak ta ławka wygląda na ul.Pięknej.Szafran zrób zdjęcie i zamieść na swym portalu.Marszałęk Rzepa może Ci da na deski a może z tej kładki co zwać się ma molem a Iński Park sfinansuje- coś wam zostanie to wymienicie.Teraz widać że z tym aparatem nie latasz jak ze sr.......ką.Napisz jeszcze jak wywierałeś naciski na jednym z burmistrzów jak tu miałeś zamiar wylądować co do zakupu ziemi.Napisz chodząca uczciwizno.

szafran z aparacikiem biegał po mojej ziemi i sąsiada , własność prywatna dla tego nieroba nic nie znaczy . Sąsiad mówi  że jak następny raz gada zobaczy na swoim to psami poszczuje , a i ode mnie dostanie ten bezczelny łotr kopa

Odnośnik do odpowiedzi
jasne że gonić
1 minutę temu, gość napisał:

szafran z aparacikiem biegał po mojej ziemi i sąsiada , własność prywatna dla tego nieroba nic nie znaczy . Sąsiad mówi  że jak następny raz gada zobaczy na swoim to psami poszczuje , a i ode mnie dostanie ten bezczelny łotr kopa

Jak chodzi po prywatnym to gonić dziada. Jako władza powinien wiedzieć że na prywatne się nie wchodzi czy ogrodzone czy nie.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, kłamstwo napisał:

A gdzie ten obiekt przewidziany jak plaża już ma dwa budynki? W którym miejscu jest on przewidziany? Jacek jak te dwa istniejące spełniają potrzeby to ty chyba chodzisz tam na lody i piwo do tego mniejszego budynku. Gość odpala wam lody na imprezy a sam trzepie kasę aż miło a śmieci wyrzuca do gminnych koszy a nie zbiera u siebie.

dobre pytanie gdzie ten trwały obiekt ma być sytuowany bo jakoś sobie tam kolejnego budynku nie wyobrażam.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gość napisał:

Wydaje mi się,że nie muszę objaśniać, który to burmistrz spowodował "niedoróbki prawne" po remoncie swietlicy w Ciemniku. Napewno nie Pan Jacek Liwak.

Z tego co wiem to Szafran z Michałem odbiory robili.To oni z aparatem fotograficznym jezdzili .Jak odebrali tak maja.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie że hotel w Studnicy nie zarabiał na siebie popadł w długi i przerobił sie na "dom seniora"? Ciekawe kto będzie fundował tym seniorom takie hotelowe luksusy. Nasi seniorzy wolą za sklepem u Deca. Ciekawi mnie ile taki pobyt będzie kosztował może im kogoś podeślę.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, hmmmm napisał:

Wiecie że hotel w Studnicy nie zarabiał na siebie popadł w długi i przerobił sie na "dom seniora"? Ciekawe kto będzie fundował tym seniorom takie hotelowe luksusy. Nasi seniorzy wolą za sklepem u Deca. Ciekawi mnie ile taki pobyt będzie kosztował może im kogoś podeślę.

Najlepiej będzie jak do hotelu/domu seniora w Studnicy sam się podeślesz

Odnośnik do odpowiedzi
43 minut temu, łajza napisał:

Najlepiej będzie jak do hotelu/domu seniora w Studnicy sam się podeślesz

Nie mogę! Dom seniora w Studnicy a dla kogo ten dom? Pewnie dla seniorów z Niemiec:D Bo inaczej nikogo na niego nie będzie stać.

Odnośnik do odpowiedzi
za darmoszkę
Godzinę temu, hmmmm napisał:

Wiecie że hotel w Studnicy nie zarabiał na siebie popadł w długi i przerobił sie na "dom seniora"? Ciekawe kto będzie fundował tym seniorom takie hotelowe luksusy. Nasi seniorzy wolą za sklepem u Deca. Ciekawi mnie ile taki pobyt będzie kosztował może im kogoś podeślę.

 

7 minut temu, gość napisał:

Nie mogę! Dom seniora w Studnicy a dla kogo ten dom? Pewnie dla seniorów z Niemiec:D Bo inaczej nikogo na niego nie będzie stać.

Ten dom seniora w Studnicy jest za darmo dla każdego chętnego.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, za darmoszkę napisał:

 

Ten dom seniora w Studnicy jest za darmo dla każdego chętnego.

No to jaki idiota za darmo prowadzi taki dom. Musi być z tego jakaś wielka kasa. Ktoś tu znów kogoś w maliny wprowadza. Piszcie prawdę ile kosztuje taki pobyt cała jego emerytura czy może jak mała to trzeba jeszcze dopłacić?! Prawdę pisać a nie półprawdy.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, słuchaj dobrze napisał:

Ile razy mam ci powtarzać że dom seniora w Studnicy o którym pisałeś jest za darmochę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czyli właściciele dokładają dla staruszków a właściwie utrzymują starców tak za darmo. Prąd kosztuje, pranie, sprzątanie kupno żywności, przerobienie jej, podanie, sprzątanie i to wszystko tak za darmo. Ty głupi jesteś od teraz czy od urodzenia??? Chyba nie wierzysz że tobie ktoś uwierzy. Kto daje na utrzymanie tego domu?????Pytam kto? I dlaczego akurat właściciele w Studnicy maja taki przywilej domu starców. 

Odnośnik do odpowiedzi
za darmoszkę
Godzinę temu, hmmmm napisał:

Wiecie że hotel w Studnicy nie zarabiał na siebie popadł w długi i przerobił sie na "dom seniora"? Ciekawe kto będzie fundował tym seniorom takie hotelowe luksusy. Nasi seniorzy wolą za sklepem u Deca. Ciekawi mnie ile taki pobyt będzie kosztował może im kogoś podeślę.

Nie wiem jak oni to robią, ale ten dom seniora w Studnicy jest za darmo.

Odnośnik do odpowiedzi
jednak wałek
Teraz, za darmoszkę napisał:

Nie wiem jak oni to robią, ale ten dom seniora w Studnicy jest za darmo.

Jeśli wiesz o powstaniu domu ale nie wiesz jak jest finansowany to znaczy że ci wszyscy biedni starcy co tam trafia nędzne życie czeka. A za darmo to można tylko w ryja dostac. Nie wiesz jak to robią? Wałek robią w świetle prawa a gmina im w tym pomaga a to znaczy że wspólny wałek.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gosc napisał:

W Studnicy mieszkają uczciwi ludzie nie robią żadnych wałków.

Jasne w Studnicy mieszka Matka Teresa z Kalkuty i przygarnia do siebie wszystkich starców za friko. Ludzie czy wy to czytacie? Co za wał tam musi iść!!! To będzie gruba afera - dodaj jeszcze że dr. Ewa tam kieruje:decayed:

Odnośnik do odpowiedzi

2533f1f8c322b64e4e3b54e0b07f9df5.png

Ci ludzie wierzą Rzepie który bocznymi drogami wprowadza żwirownię. Czy tak ładnie? Coś nie widzę jednego sołtysa / sołtysowej. Liwak jak ty ciemnota jesteś że jako jedyny z wszystkich gmin w IPK dałeś sobie wcisnąć tą wieże samobójców i pływające molo. Zobaczymy jak to utrzymasz? A ci z fotki reprezentanci mieszkańców wsi też w to wierzą. 

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, hmmmm napisał:

Jasne w Studnicy mieszka Matka Teresa z Kalkuty i przygarnia do siebie wszystkich starców za friko. Ludzie czy wy to czytacie? Co za wał tam musi iść!!! To będzie gruba afera - dodaj jeszcze że dr. Ewa tam kieruje:decayed:

Oczywiście cały czas chodzi o Granicę nie Studnicę. Patrzcie jak milczą te prosiaczki z Ińsko Razem ani pi pi pi jak to ma działać. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...