Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Gość napisał:

Zauważyłem Olo,że jesteś za powstaniem żydowsko-ukraińskego państwa POLIN. To nikt inny,jak PiS ściąga do Polski miliony Ukraińców-twardy elektorat,który pod patronatem Zwiazku Ukraińców w Polsce ma zagwarantować PiS-owi kolejne dwie kadencje.Młodzi i tak wyjadą z kraju,bo Ukraińcy zaniżajac pobory wyrugują z etatów wszystkich Polaków.Przykre to,ale prawdziwe. Z natury nigdy nie byłem fatalistą,ale" wszystkie klocki składają się  same w niechcianą całość.

Ukraińcy żyją z nami już od czasów skończonej II wojny ale ty tego nie zauważyłeś...Obecnie 80 % mieszkańców Ińska to pochodzenia ukraińskiego nawet z nimi we władzach rządzisz i ci nie przeszkadza...UPA to inna para kaloszy i tu powiem że nie mam litości dla czczenia Bandery i jego pobratymców ale cały Naród nie może odpowiadać za błędy władzy........ Ukraińców nie chcesz ale muzułmanie mogą być....ekstra pomyślunek........

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

15 minut temu, Gość napisał:

Zauważyłem Olo,że jesteś za powstaniem żydowsko-ukraińskego państwa POLIN. To nikt inny,jak PiS ściąga do Polski miliony Ukraińców-twardy elektorat,który pod patronatem Zwiazku Ukraińców w Polsce ma zagwarantować PiS-owi kolejne dwie kadencje.Młodzi i tak wyjadą z kraju,bo Ukraińcy zaniżajac pobory wyrugują z etatów wszystkich Polaków.Przykre to,ale prawdziwe. Z natury nigdy nie byłem fatalistą,ale" wszystkie klocki składają się  same w niechcianą całość.

Zgadzam się z Tobą w 50%. Nie chodzi jednak  o zaniżane pobory , ponieważ tych się nie da , ale o to ,że w obecnym systemie Państwa nie opłaca się pracować ... bo niby po co? Lepsze są 500+ , dofinansowania , nielegalna praca , a wyjazdy z kraju też będą nieopodatkowane ... koło się zamyka... Skończy się tym ,że zlikwidowane będą zakłady pracy , renciści stracą swoje świadczenia a emerytom zabiorą to co im się należało.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, wiem napisał:

RZGW drogi olo podlega ministrowi "dobrej zmiany" więc co ty pierniczysz?

To RZGW będzie organizował przetargi na dzierżawę jezior nie marszałek, starosta czy burmistrz.

biedny ten nasz Olo, trzyma się swojej teorii spiskowej jak pijany płotu. Nie dociera do jego pustej łepetyny że to PiS-dzielcy pozbawili dzierżawy jezior naszego człowieka. Wszystko co złego się u nas dzieje to wina Tuska, tfuu, wina Liwaka i sp-łki ! Tak działa na wahliwe mózgownice propaganda Jaro

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Olo napisał:

Przestań z tą "dobrą zmianą" bo jesteś żałosny.....Powiedz gdzie ty masz w samorządzie "dobrą zmianę" ,,,,wybory dopiero będą i mamy zamiar was lewaków, komuchów i słomiaków pogonić.......w samorządzie województwa rządzi PO-PSL czyli platfusy ze słomą Rzepą......wszystko w temacie!

Kogo proponujesz na ich miejsce? Bo jak ich pogonisz to ktoś za nich musi być, no to kto?

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, kto? napisał:

Kogo proponujesz na ich miejsce? Bo jak ich pogonisz to ktoś za nich musi być, no to kto?

Była szansa na to,by zamiast 500+ wszystkim potrzebujacym wybudowac mieszkania i w stanie surowym je przekazać za symboliczna złotówkę.Można sobie jedynie wyobrazić powstawanie ogromnej ilości firm robiącym tzw. wykończeniówkę z wyposażeniem.Do Polski wróciłoby wielu i w tym kraju realizowałoby swoje marzenia wychowując swoje dzieci we własnym kraju.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość napisał:

Była szansa na to,by zamiast 500+ wszystkim potrzebujacym wybudowac mieszkania i w stanie surowym je przekazać za symboliczna złotówkę.Można sobie jedynie wyobrazić powstawanie ogromnej ilości firm robiącym tzw. wykończeniówkę z wyposażeniem.Do Polski wróciłoby wielu i w tym kraju realizowałoby swoje marzenia wychowując swoje dzieci we własnym kraju.

Ale polityka... czyli dzieci mają dalej przymierać głodem bo twoje wyrosły i nie dostajesz ....ale masz wnuki to źle że dostajesz na nie? Mieszkania + też już będą ale pytam dlaczego ty taki dobroczyńca nie oddałeś gminnych mieszkań komunalnych za grosz....ludzie by sami o swoje dbali a tak zdzierasz z nich haracz .....taką wykończeniówkę jak zubiki....ej jak walniesz to nic tylko za boki się trzymać...Skoro masz takie pomysły to je realizuj w gminie masz realną władzę i nie oglądaj się na Jaro....każda władza w okolicy czymś się pokazuje tworzy nowe projekty a ty tylko piszesz i narzekasz na PIS i Jarka....może weź się do roboty i zrób coś dobrego poza tym że ogłaszasz ciągle że na nic nie masz wkładu własnego........taka uwaga na temat twoich rządów....

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, kto? napisał:

Kogo proponujesz na ich miejsce? Bo jak ich pogonisz to ktoś za nich musi być, no to kto?

 

11 minut temu, kto? napisał:

olo odpowiadaj na pytanie

gdzie twoja odpowiedź wioskowy głupku?

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Olo napisał:

Ale polityka... czyli dzieci mają dalej przymierać głodem bo twoje wyrosły i nie dostajesz ....ale masz wnuki to źle że dostajesz na nie? Mieszkania + też już będą ale pytam dlaczego ty taki dobroczyńca nie oddałeś gminnych mieszkań komunalnych za grosz....ludzie by sami o swoje dbali a tak zdzierasz z nich haracz .....taką wykończeniówkę jak zubiki....ej jak walniesz to nic tylko za boki się trzymać...Skoro masz takie pomysły to je realizuj w gminie masz realną władzę i nie oglądaj się na Jaro....każda władza w okolicy czymś się pokazuje tworzy nowe projekty a ty tylko piszesz i narzekasz na PIS i Jarka....może weź się do roboty i zrób coś dobrego poza tym że ogłaszasz ciągle że na nic nie masz wkładu własnego........taka uwaga na temat twoich rządów....

."taką wykończeniówkę jak zubiki" Trzeba było doczytać.Powtałoby mnóstwo firm,a właściciel mieszkania mógłby wybrać z wielu ofert na rynku i ZUBIKów też,gdyby taka firma powstała.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo każdy kto wynajmuje mieszkanie komunalne może je wykupić za 5% wartości i 2016 roku sprzedano tak wiele mieszkań. Nie wszyscy chcą wykupić ale wpływają kolejne wnioski i burmistrz ma zamiar każdemu kto chce kupić mieszkanie sprzedać. Znów nie wiesz a mądrzysz się.

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, wiem napisał:

Olo każdy kto wynajmuje mieszkanie komunalne może je wykupić za 5% wartości i 2016 roku sprzedano tak wiele mieszkań. Nie wszyscy chcą wykupić ale wpływają kolejne wnioski i burmistrz ma zamiar każdemu kto chce kupić mieszkanie sprzedać. Znów nie wiesz a mądrzysz się.

'wiem" ty mu nie tłumacz bo Olo to kłamca i wioskowy głupek on nic nie skuma

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, kto? napisał:

'wiem" ty mu nie tłumacz bo Olo to kłamca i wioskowy głupek on nic nie skuma

Nie będę odpowiadał białym myszkom.....a to co wypisuje "wiem" to słomiakowe dyrdymały....boom , rozwój no to rób to .....a ty nawet nie umiesz własnym zagonkiem gospodarować...klepiesz i klepiesz i uprawiasz pslowską propagandę..........to już nie zdążysz bo Rzepa odpłynie wraz z platfusami.........

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, rajca napisał:

 

4 godziny temu, Gość napisał:

Pan Czerepaniak powinien wystartować w przetargu. Podstawić kogoś do przetargu i udowodnić im kto tu rządzi.Niech Pan się nie poddaje.

Ponoć Klemens ma stanąć teraz do przetargu jest to już wiadome od dawna! 

Odnośnik do odpowiedzi

Można było się od razu domyśleć że ten oszust kopie dołki. Jeszcze mu mało? Po układach wciśnie tego świrniętego synalka i będą te lody kręcić razem  a tuś go wprowadzi w biznes wędzarni. A to szumowina. No to po co piszecie że to "dobra zmiana" . Klemens to głęboka komuna.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, gość napisał:

A syn Klemensa przecież startował z "dobrą zmianą" na radnego. Klemens teraz lata do kościoła i głosuje na PiS ! Czyli jednak "dobra zmiana" wkracza na jeziorny biznes

Chyba nie zabardzo dobra! 

Odnośnik do odpowiedzi

no to już całkiem prądem jezioro wytrzebią. Toś nam Terebecki załątwił. Przecież Janka żona wszystko z rybołówstwa wynosiła, klepała Jankowi, Janek Bogdanowi, Bodzio donosił wyżej i tak "dobra zmiana" załatwiła swojemu jeziora i wszystko pieprzło

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, gość napisał:

A syn Klemensa przecież startował z "dobrą zmianą" na radnego. Klemens teraz lata do kościoła i głosuje na PiS ! Czyli jednak "dobra zmiana" wkracza na jeziorny biznes

to akurat prawda! ale żeby tak potraktować Michała - rękę która przez wiele lat karmiła? Ja widzę że wszystkie stare komuchy nagle pierwsi leżą krzyżem przy ołtarzu. Świat się kończy. 

Odnośnik do odpowiedzi

No proszę jak się wszystko wyjaśniło. Tylko po co ten pieprznięty w głupi łeb olo od razu wina obarczył burmistrza? jak olo nie znasz stosunków w Insku to na drugi raz nie zabieraj głosu.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, olo manolo napisał:

No proszę jak się wszystko wyjaśniło. Tylko po co ten pieprznięty w głupi łeb olo od razu wina obarczył burmistrza? jak olo nie znasz stosunków w Insku to na drugi raz nie zabieraj głosu.

Stosunki to ja mam z żoną a ty możesz mieć stosunki z kim chcesz........Klemens zawsze miał apetyt na GR ale ciągle nie był pewien zdrowia.....widać więcej udaje niż mówi do ludzi......zatem przechwyci wszystko- ma już wieżę telefonii co Teresa załatwiła, wędzarnię pod domem, staw który bezprawnie wykopał, wieżę myśliwską, ziemię co rzekomo za długi przejął a tak na prawdę to wyrolował właściciela, żonę na emeryturze, syn jeździ mercem on też, żonę jako stróża zatrudnił, czyli klemensy będą żyć do końca świata i jeden dzień dłużej.............Gdybym był na miejscu Czerepaniaka walczył bym do końca....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...