Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

22 godzin temu, radny napisał:

f392571bcc28ddca1311404100783ed1.png

Ślimak widzę tylko projektuje a wykonawcą będą następcy albo projekty pójdą się rypać. Jak można projektować nie zabezpieczając kasy na inwestycję. Chyba tylko tak może polonista, politolog i górnik.

Jednak ten "polonista" i projektuje i kombinuje w jaki sposób ten budynek ma powstać.Dwa pomieszczenia na gastronomię...i bardzo prawdopodobne,że właśnie gastronomicy zasilą brakująca kwotę by uzyskac z programu resztę.

 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

33 minut temu, Gość napisał:

Jednak ten "polonista" i projektuje i kombinuje w jaki sposób ten budynek ma powstać.Dwa pomieszczenia na gastronomię...i bardzo prawdopodobne,że właśnie gastronomicy zasilą brakująca kwotę by uzyskac z programu resztę.

 

Ty chyba jesteś tylko Piotrusiem Panem nic więcej. Jacy gastronomicy? Budynek na plaży mimo że przystosowany całe lato świeci pustkami , ten z "zabytkowej " szopki powiązał się z władzą i ceny takie wywindował że drożej niż nad morzem, kto ci będzie zasilał na twoją inwestycję!!!! Czub.

Odnośnik do odpowiedzi
śmiech na sali
3 godziny temu, popieram napisał:

Ja uważam że to jeden z lepszych kandydatur. Ma charakter i umie zarządzać i ludźmi i majątkiem. 

i większego krętacza i wlazowdupa nie ma w gminie . CO zapomnieliście pacany jak to zgrabnie zmniejszył sobie podatki . Następny krętacz się chyba sam kreuje .

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, prawda napisał:

ktoś kto wykorzystuje swoją powierzoną przez wyborców pozycję dla osiągnięcia prywatnych korzyści tak jak mazurek , jest dla mnie śmierdzącym łajnem

Gdzie masz dowód że "rajca" wykorzystał swoją pozycję do osiągnięcia prywatnych korzyści......Podaj nam tu jakikolwiek dokument.....śmierdzącym łajnem jest ten kto rzuca oskarżenia bez pokrycia....jak nam tu pokażesz choć jeden dowód na swoją tezę to pogadamy.............

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, prawda napisał:

ktoś kto wykorzystuje swoją powierzoną przez wyborców pozycję dla osiągnięcia prywatnych korzyści tak jak mazurek , jest dla mnie śmierdzącym łajnem

Moim zdaniem Rajca powinien takiego gnoja pozwać przed sąd za szkalowanie i pomówienia.Jeżeli gmina zmniejsza lub większa komuś podatki, to na podstawie ważnych dokumentów a nie za ładną twarz czy zasługi wobec burmistrza. Jakie podatki do Gminy płacimy wszyscy ? Tzw. gruntowy i od budynków. To co działka na wisoli się "skurczyła(jedynie woda "uciekła"!!) ? Musiały nastąpić zmiany w klasyfikacji gruntów pod działalność gospodarczą lub zmieniła się ilość budowli i budynków .Takie dokumenty są ogólnie dostępne w Urzędzie, lub Geodezji w Stargardzie, można sprawdzić bez najmniejszych przeszkód.Można zadać publiczne pytanie do Burmistrza na stronie Urzędu.Ale tego nie zrobi ta gminna wesz i gnida, tylko najłatwiej anonimowo obrzucać błotem, myśląc że to jest bezkarne i bezpieczne . Jeszcze raz namawiam P.Mazurka do zrobienia "użytku" z tego postu "gównia+ej prawdy" !

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, prawda napisał:

ktoś kto wykorzystuje swoją powierzoną przez wyborców pozycję dla osiągnięcia prywatnych korzyści tak jak mazurek , jest dla mnie śmierdzącym łajnem

Gdybyś uczciwie napisał "radziecka prawda",to wiadomo, że tym wpisem zamierzasz dyskredytować osobę ważna w radzie gminy,ale wolisz mieszać,więc napisz,że jesteś mieszadło do gnoju.

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Olo napisał:

Gdzie masz dowód że "rajca" wykorzystał swoją pozycję do osiągnięcia prywatnych korzyści......Podaj nam tu jakikolwiek dokument.....śmierdzącym łajnem jest ten kto rzuca oskarżenia bez pokrycia....jak nam tu pokażesz choć jeden dowód na swoją tezę to pogadamy.............

To prawda Olo. Zatem podasz teraz dowody na twoje wcześniejsze oskarżenia rożnego rodzaju? Czy moze jesteś tylko tym kto rzuca oskarżenia bez pokrycia, czyli śmierdzącym łajnem?

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Gość napisał:

To prawda Olo. Zatem podasz teraz dowody na twoje wcześniejsze oskarżenia rożnego rodzaju? Czy moze jesteś tylko tym kto rzuca oskarżenia bez pokrycia, czyli śmierdzącym łajnem?

Ja nie oskarżam nikogo.....ja oceniam wasze rządzenie.....a ono jest dalekie od oczekiwań z obietnic wyborczych....powiedz czy nie mam racji z podatkiem rolnym? czy nie mam racji z oceną szkoły w której pozwala się na praktyki rodzinnych koligacji a przecież taki sam zarzut był wasz do poprzedników, a robienie projektów na które nie ma zagwarantowanej kasy ach można by tak bez końca .....bo wam się nic nie udaje tylko przepychanka z SKSM na szczebli SKO czy WSA....jeśli myślicie że RDOŚ wam w czymś pomoże to powiem krótko"chcesz liczyć licz na siebie" .....wy liczycie na Rzepę i jemu podobnych ....powiedz gdzie ja w tej ocenie oskarżam???? wejdź do słownika i poczytaj co oznacza ocena a co oskarżenie....

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze bym zapomniał! Teraz kiedy nie hektolitrów wody na 600 hektarowym akwenie robicie telewizyjne szoł....a przecież mieszkańcy już od roku krzyczą na fejsie, na caffe, w zadaj pytanie burmistrzowi, że dzieje się źle to kpiliście....a przecież o tym że woda ucieka przez żwirownię dawno było wiadomo bo w dokumentacji starej było czarno na białym napisane....Szafran może tego nie wiedzieć bo on był wtedy w opozycji do referendum ale Michał i Jacek dobrze wiedzieli co jest w starych materiałach były na stronie referendalnej dla wszystkich dostępne....Trzeba było wszystkim czytać a nie nie wiedząc o co chodzi nie pójść na głosowanie.....brawo inicjatorzy gamonie z Ińska nie dorośli do poziomu intelektualnego a tej sprawie....teraz lecą na plażę jak Colombo i martwić się o brak wody...Jak wam nie wstyd....

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Olo napisał:

Jeszcze bym zapomniał! Teraz kiedy nie hektolitrów wody na 600 hektarowym akwenie robicie telewizyjne szoł....a przecież mieszkańcy już od roku krzyczą na fejsie, na caffe, w zadaj pytanie burmistrzowi, że dzieje się źle to kpiliście....a przecież o tym że woda ucieka przez żwirownię dawno było wiadomo bo w dokumentacji starej było czarno na białym napisane....Szafran może tego nie wiedzieć bo on był wtedy w opozycji do referendum ale Michał i Jacek dobrze wiedzieli co jest w starych materiałach były na stronie referendalnej dla wszystkich dostępne....Trzeba było wszystkim czytać a nie nie wiedząc o co chodzi nie pójść na głosowanie.....brawo inicjatorzy gamonie z Ińska nie dorośli do poziomu intelektualnego a tej sprawie....teraz lecą na plażę jak Colombo i martwić się o brak wody...Jak wam nie wstyd....

To mają nie sciagać telewizji i otworzyć żwirownię? O to ci chodzi?

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Olo napisał:

Jeszcze bym zapomniał! Teraz kiedy nie hektolitrów wody na 600 hektarowym akwenie robicie telewizyjne szoł....a przecież mieszkańcy już od roku krzyczą na fejsie, na caffe, w zadaj pytanie burmistrzowi, że dzieje się źle to kpiliście....a przecież o tym że woda ucieka przez żwirownię dawno było wiadomo bo w dokumentacji starej było czarno na białym napisane....Szafran może tego nie wiedzieć bo on był wtedy w opozycji do referendum ale Michał i Jacek dobrze wiedzieli co jest w starych materiałach były na stronie referendalnej dla wszystkich dostępne....Trzeba było wszystkim czytać a nie nie wiedząc o co chodzi nie pójść na głosowanie.....brawo inicjatorzy gamonie z Ińska nie dorośli do poziomu intelektualnego a tej sprawie....teraz lecą na plażę jak Colombo i martwić się o brak wody...Jak wam nie wstyd....

Masz rację jak było referendum to się w domach pozamykali a teraz TV ściągają. Trzeba było nie zazdrościć innym że na pomysł referendum wpadli tylko dołączyć do dobrej inicjatywy bo to było słuszne. A teraz robią wszystko pod kątem wyborów i udawania że tylko ONI powstrzymają żwirownię. Co za pustostan.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, brawo napisał:

Masz rację jak było referendum to się w domach pozamykali a teraz TV ściągają. Trzeba było nie zazdrościć innym że na pomysł referendum wpadli tylko dołączyć do dobrej inicjatywy bo to było słuszne. A teraz robią wszystko pod kątem wyborów i udawania że tylko ONI powstrzymają żwirownię. Co za pustostan.

Co to za referendum było bo ja nic nie wiem?

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Olo napisał:

Ja nie oskarżam nikogo.....ja oceniam wasze rządzenie.....a ono jest dalekie od oczekiwań z obietnic wyborczych....powiedz czy nie mam racji z podatkiem rolnym? czy nie mam racji z oceną szkoły w której pozwala się na praktyki rodzinnych koligacji a przecież taki sam zarzut był wasz do poprzedników, a robienie projektów na które nie ma zagwarantowanej kasy ach można by tak bez końca .....bo wam się nic nie udaje tylko przepychanka z SKSM na szczebli SKO czy WSA....jeśli myślicie że RDOŚ wam w czymś pomoże to powiem krótko"chcesz liczyć licz na siebie" .....wy liczycie na Rzepę i jemu podobnych ....powiedz gdzie ja w tej ocenie oskarżam???? wejdź do słownika i poczytaj co oznacza ocena a co oskarżenie....

Widzę, ze paranoja kolegi nie opuszcza. Ja nie jestem z urzędu ani z nikim z władz związany. Jestem za zmiana władzy i przeciw żwirowni. Cały czas odnoszę sie do twoich wcześniejszych wypowiedzi o korupcji, praniu pieniedzy (to jest zwłaszcza ciekawe), straszeniu prokuratorem i zbieranymi kwitami. Oczywiscie wszystko bez pokrycia, na zasadzie (jak wcześniej pisałem) "wiem, ale nie powiem". I to sa oskarżenia a nie ocena. Widzę, ze to kolega musi zajrzeć do słownika...

i ktos taki, kto codziennie zabiera głos, zamiast prowadzić zetelna dyskusje, obraza innych, nazywa śmierdzącym łajnem, tym samym sprowadzając dialog do rynsztoka. Ty chyba rzeczywiście nienawidzisz ludzi.

Jak chcesz cos zrobić to zacznij robić. Tymczasem jak sobie pomyśle, ze odwołując obecna mierna władze, ty mógłbyś sie znaleść gdzieś u steru to myśle, ze szkoda kasy na referendum. Jeszcze nie widziałem u ciebie żadnego pomysłu. Same jedzenie i marudzenie oraz obrażanie innych.

Odnośnik do odpowiedzi

Teee "Gosc" tylko bez takich mi tu tekstów.....bo ja nigdy o żadnym rynsztoku nie piszę...może ewentualnie odgryzam się tym samym słownictwem...ale ty jako "Gosc" pisze właśnie w tym klimacie....to tobie bliska jest nienawiść....promujesz się na yntelygenta a słoma z ciebie wychodzi każdego dnia....skup się na treści a nie na szablonie....wpis który nic nie wniósł tylko wodę na młyn....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Teee "Gosc" tylko bez takich mi tu tekstów.....bo ja nigdy o żadnym rynsztoku nie piszę...może ewentualnie odgryzam się tym samym słownictwem...ale ty jako "Gosc" pisze właśnie w tym klimacie....to tobie bliska jest nienawiść....promujesz się na yntelygenta a słoma z ciebie wychodzi każdego dnia....skup się na treści a nie na szablonie....wpis który nic nie wniósł tylko wodę na młyn....

gosc ma racje, jestes zakala tego forum, obrobiles dupe kazdemu i w ogole jestes do niczego

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Gość napisał:

 

Jak Pan Mazurek taki czysty to niech zamieści jakie podatki płacił pięć lat temu a jakie płaci teraz .Jest Komisja Rewizyjna Pana Skonieczki to  niech sprawdzi.jak grunty się poprzekształcało.Tak ten dba o interes gminy że 50 % płaci podatki mniejsze niż płacił.Takie rzeczy oczywiście nie dzieją się  w naszej gminie w innych też a urzędnicy wiedzą komu mają  podpowiedzieć jak budżet prywatny podreperować a gminny osłabić.Radni oczywiście głową w piasek aby udawać że nic nie wiedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Zabolało KAKAO

Pan Mazurek wyjaśniał tu już kilkakrotnie od czego płaci podatki. Nie będzie płacił podatków od obiektów,które zostaly zlikwidowane itp itd. A więc jeśli w działalności gospodarczej zgłosiłem pięć lat temu dwa sklepy,a od dwóch lat mam jeden,to aktualny podatek również będzie za jeden. Czy to tak trudno pojąć?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...