Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Olo napisał:

Kto ci to powiedział????? Ja nie pamiętam żebym głosował na Ińsko XXI.... ta nacja to nie moja bajka......liwaki kupczaki i szafrany to stado przygłupów którzy niczego dla gminy dobrego nie zrobią....NIC NIE ZROBIĄ.. ..

Najważniejsze, że nie zrobią żwirowni ha ha ha ha!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Olo w 100% wpis poprawny.Co do synowej radnego Deca nie ma wytłumaczenia ,tym bardziej że oświata pod niego podlega.Układ nie samowity ,patologia totalna jak wykorzystuje się funkcję samorządowa w zatrudnieniu swej rodzinki.Nie odbieram tej Pani umiejętności w nauczaniu ale forma zatrudnienia dużo do myślenia daje.

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Olo napisał:

Kto ci to powiedział????? Ja nie pamiętam żebym głosował na Ińsko XXI.... ta nacja to nie moja bajka......liwaki kupczaki i szafrany to stado przygłupów którzy niczego dla gminy dobrego nie zrobią....NIC NIE ZROBIĄ.. ..

Olo a która to jest twoja nacja? Może wieżowa lub burakowa?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Olo napisał:

Jesteś żenujący....szkoda z pustostanem dyskutować....już ci raz pisałem że jak mądrze piszesz to wszyscy czytają jak p********* to szkoda zachodu...

Skoro już sobie pofolgowałeś to teraz mów jak na świetej spowiedzi, nie popierasz Liwaka to kogo? Zapisałeś się do wieżowej kliki? A może do żwirków?

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, wstyd napisał:

Oj chyba coś chlapnąłeś?mamy we władzach trzech debili i żaden nie ma żony?

No i już wszystko wiadomo! Chłopy z krzyża nie spuszczają i sperma im mózg zalewa. Nie potrafią myśleć i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

A propos czy nasza władza wybiera się na pogrzeb naszego byłego vice ministra środowiska M.T. czy jakaś delegacja pojedzie? Pani Janicka i cały RDOŚ w rozpaczy. Przykra sprawa tak grzać 200km/h i czołówka z ciężarówką. A nam chcą tiry i kopalnię zafundować...Kara i ręka BOSKA???

Odnośnik do odpowiedzi
O 27.09.2016 o 07:31, Gość napisał:

a u nas sami się wykończą.

Jak tak będzie wyglądała sesja jak wczoraj komisje to nie dziwota że gmina toczy się na dno......Ińsko Razem postawi gminę w akt biedy i nikt już tego nie udźwignie... Tylko od wszystkiego nowe podatki .....nawet na cmentarzu i umarłych robią biznes....niech to szlag!!! Sto złotych za wejście na cmentarz a że teraz więcej umiera niż się rodzi to tam się już szuka kasiorki....fujjjjj

 

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Olo napisał:

Jak tak będzie wyglądała sesja jak wczoraj komisje to nie dziwota że gmina toczy się na dno......Ińsko Razem postawi gminę w akt biedy i nikt już tego nie udźwignie... Tylko od wszystkiego nowe podatki .....nawet na cmentarzu i umarłych robią biznes....niech to szlag!!! Sto złotych za wejście na cmentarz a że teraz więcej umiera niż się rodzi to tam się już szuka kasiorki....fujjjjj

 

Olo ty gminny zrzędo, cioto po menopauzie, wszystko potrafisz skrytykować nawet opłatę cmentarną ! Już zostaw swoim zstępnym tą stówę, aby mogli wjechać na cmentarz i oklepać łopatami twoje truchło ! 

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Olo napisał:

Jak tak będzie wyglądała sesja jak wczoraj komisje to nie dziwota że gmina toczy się na dno......Ińsko Razem postawi gminę w akt biedy i nikt już tego nie udźwignie... Tylko od wszystkiego nowe podatki .....nawet na cmentarzu i umarłych robią biznes....niech to szlag!!! Sto złotych za wejście na cmentarz a że teraz więcej umiera niż się rodzi to tam się już szuka kasiorki....fujjjjj

Oj garnki ci sie pomyliły.Sprawdź jakie opłaty były przedtem.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, gość napisał:

Olo pisze jak stara zmierzła baba po menopauzie

On przynajmniej pisze o czymś konkretnym a ty ciągle tylko o nim i menopauzie. To nie nasza wina że nie macie żon albo macie konkubiny w wieku menopauzalnym. I tyle a opłaty wzrosły bo za kostnicę trzeba płacić i to każdy dzień. Zdzircy od skubania umarlaków a weź się jeden z drugim za promowanie Ińska, szukanie inwestorów i pozyskiwanie środków zewnętrznych!!! Olo ma rację i ja się z nim zgadzam!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...