Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

5 minut temu, radny napisał:

Nie wiem czy olo pamiętasz ale wcześniej było 200 zł za wjazd ta rada i ten burmistrz to obniżyli o połowę gamoniu nie wiesz to nie dyskutuj

Nie kłam - wprowadziłeś dwie inne opłaty i wyszło na twoje. Przecież wczoraj przerabiałeś uchwały gamoniu.....

Odnośnik do odpowiedzi

file:///C:/Users/U330Touch/Downloads/akt.pdf

Wytłumacz przewodniczący co zmieniłeś na korzyść rodzin zmarłych ja nic nie wiedzę. Jutro podniesiesz rękę będziesz pierwszy za tobą reszta osłów którzy nawet nie sprawdzili jak było w ubiegłym roku. Zresztą od kiedy to co rok zmienia się opłaty za korzystanie z cmentarza? Kogo w karola robisz kłamco emerytowany górniku, radny, przewodniczący, rolniku i PSLowski pędraku. Przecież to ty w ubiegłym roku zmieniałeś stawki twój podpis tam widnieje i rok później robisz powtórkę z rozrywki.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wierzę....nie umie czytać tekstu ze zrozumieniem.....zmieniają punkty w uchwale z ubiegłego roku za korzystanie z cmentarza palancie....dołożyli dodatkową kasę dokładając dodatkowe punkty czy podpunkty....i mówią że obniżyli stawki....czego cymbale nie rozumiesz....masz uchwałę na obrady na jutro i tą z ubiegłego roku....CO JEST DLA CIEBIE NIEJASNE???????

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz dla mnie jest wszystko jasne, nie wyzywaj mnie od cymbałów, bo ty jesteś stary zgred który wybiera się na tamten świat, ale nie martw się, jak wyciągniesz kopyta to kto inny te opłaty zapłaci. Żeby było jasne, to mnie ta uchwała jeszcze przez kilkadziesiąt lat nie będzie dotyczyła i mam ją głęboko w du+pie. Jasne?

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, o co biega? napisał:

Teraz dla mnie jest wszystko jasne, nie wyzywaj mnie od cymbałów, bo ty jesteś stary zgred który wybiera się na tamten świat, ale nie martw się, jak wyciągniesz kopyta to kto inny te opłaty zapłaci. Żeby było jasne, to mnie ta uchwała jeszcze przez kilkadziesiąt lat nie będzie dotyczyła i mam ją głęboko w du+pie. Jasne?

A ja ci rzeknę że nie znasz dnia ani godziny? To po co podejmujesz tę uchwałę. Tłumacz się ty większy od Boga?!

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gość napisał:

Spadaj baranie, jesteś głupszy niż ta uchwała której się przyczepiłeś

Olo ma jak zwykle rację. Każdy tak myśli ty i tobie tu podobni że ich to nie dotyczy, za młody, bedzie żył do śmierci hahahah życie jest inne i uczy pokory i niech tych tu piszących coś nauczy ten przykład młodego polityka. Choroba i śmierć to nieprzewidywalne zdarzenie trochę pomyślunku , zastanowienia i pokory cyniku jeden z drugim.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 miesiąc później...
ja się nie martwię
25 minut temu, radny napisał:

f392571bcc28ddca1311404100783ed1.png

Ślimak widzę tylko projektuje a wykonawcą będą następcy albo projekty pójdą się rypać. Jak można projektować nie zabezpieczając kasy na inwestycję. Chyba tylko tak może polonista, politolog i górnik.

Ja bym się tym nie martwił, przyjdzie nowy górnik, paciejowy żwirowy górnik i będzie kasiorka na wszystko, a zamiast wody będziemy popijać ptasie mleczko i będzie git.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, ja się nie martwię napisał:

Ja bym się tym nie martwił, przyjdzie nowy górnik, paciejowy żwirowy górnik i będzie kasiorka na wszystko, a zamiast wody będziemy popijać ptasie mleczko i będzie git.

Od zarazy do cholery. Myślę że znajdzie się ktoś bardziej zacny niż ci z powyższego wpisu. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...