Skocz do zawartości

Władza - LiwSzaKup 3×NIE


Rekomendowane odpowiedzi

stary układ ma się dobrze
Godzinę temu, Olo napisał:

Jeśli zaklepał Jacek, Michał, Włodek to co ma z tym zrobić rajca? Oni rajcę robią w karola......

Ja bym tak szybko nie ferował wyroków, Jolka to stary układ, Jacek, Michał i Włodek to nowa władza. Jolka dyrektorowania uczyła się od Czubka i mogła postąpić według starego schematu, przecież to jej siostrzenica a nie Jacka czy Michała. Po roku dyrektorowania Jolka mogła się urwać ze smyczy i zatrudniając siostrzenicę strzeliła Jackowi, Michałowi i Włodkowi w kolano. Ja będę czekał na wyjaśnienia Rajcy w tej kwestii.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 2.4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

18 minut temu, stary układ ma się dobrze napisał:

Ja bym tak szybko nie ferował wyroków, Jolka to stary układ, Jacek, Michał i Włodek to nowa władza. Jolka dyrektorowania uczyła się od Czubka i mogła postąpić według starego schematu, przecież to jej siostrzenica a nie Jacka czy Michała. Po roku dyrektorowania Jolka mogła się urwać ze smyczy i zatrudniając siostrzenicę strzeliła Jackowi, Michałowi i Włodkowi w kolano. Ja będę czekał na wyjaśnienia Rajcy w tej kwestii.

Nie czepiaj się rajcy bo on ma teraz tyle do powiedzenia co ty w poprzedniej kadencji.....a niby z jakiego komitetu startowała pani kozanecka nie od jacka michała i włodka.....a konopka heniek to od kogo starował..... ty bencwale i w tym wszystkim jeszcze czekasz na wyjaśnienia ????? Ty nam to wyjaśnij gałganie ......

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Olo napisał:

Nie czepiaj się rajcy bo on ma teraz tyle do powiedzenia co ty w poprzedniej kadencji.....a niby z jakiego komitetu startowała pani kozanecka nie od jacka michała i włodka.....a konopka heniek to od kogo starował..... ty bencwale i w tym wszystkim jeszcze czekasz na wyjaśnienia ????? Ty nam to wyjaśnij gałganie ......

A to tak kombinujesz, no może w tym być trochę racji

Odnośnik do odpowiedzi

Olo co tak bronisz Rajcy.On przecież dla obrony siebie za zaniżenie podatków do 50% stworzenia stanowiska dla Szafrana  i zostawienie Pana Krzysia zmontował koalicję.On wie że Pani Dyrektor zatrudniła swą siostrzenice ,Kaziu swa synową .I tak wszystko jak za Racina się dzieje.Zmian żadnych tylko same kombinacje.Najgorsze jest to że radni buzia w kubeł i cichutko siedzą bo a nuż może coś ukręcą jak Żwirownię.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gość napisał:

A ty wiesz że dwa dni temu w wypadku zginął "orzechowy biznesmen"grzał merolem 200 na godzinę. Zderzył się z ciężarówką została puszka po konserwie. Chyba orzechy szczęścia nie dają.

Ty tu nie bazgrol o orzechach, tylko powiedz mi gdzie rajca jeździł ze ślimakiem, koło południa wywalił go z samochodu pod lewiatanem ? Pewnie do Grzesiaka byli z pokłonami o otwarcie żwirowni i z teczką po kase !! 

Odnośnik do odpowiedzi
34 minut temu, marek napisał:

Ty tu nie bazgrol o orzechach, tylko powiedz mi gdzie rajca jeździł ze ślimakiem, koło południa wywalił go z samochodu pod lewiatanem ? Pewnie do Grzesiaka byli z pokłonami o otwarcie żwirowni i z teczką po kase !! 

Rajca nigdy już nie sprzyniewierzy się przeciwnikom żwirowni.....raz publicznie powiedział że żwirowni nie będzie i basta w przeciwieństwie do innych kacyków....a przy okazji jeśli prawdą jest że cwaniaczek orzeszkowy się przekręcił to może zemsta kolegów z PO że się nie dzielił. Ale rwać na jednopasmówce 200 km to chyba raczej samobójca a nie cwaniak.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Rajcy jak wiatr zawieje to takie zadanie ma odnośnie żwirowni.U Racina był za żwirownią.Kacy ja tu taka formułkę przybrałeś to on pierwszy.

Rajca przynajmniej się nawrócił a ty dalej knujesz za plecami judaszu.....byłeś przeciw żwirowni potem za żwirownią.....potem znów przeciw żeby wygrać wybory a teraz pokrętnie dajesz zezwolenia na wydobycie w Storkowie żeby do wyborów przetrzymać i mordę żwirowni zamykać i ciemny lud oszukiwać.....żeby w efekcie końcowym jak wygrasz drugi raz dać żwirkom to co chcą....taka jest właśnie różnica między przyzwoitym rajcą a takim łajdusem jak ty...

Odnośnik do odpowiedzi

Olo .Mam przeczucie że jak pisałeś te bzdury o Rajcy to kupy nie robiłeś.Rajca i jego nawrócenie śmiechu warte.Ugrał podatki ugrał sobie plan zagospodarowania co wojewoda mu uwalił i teraz mówi że jest przeciw a mi zawsze mówił co innego.Nie wiadomo  co chce sobie jeszcze ukręcić wiec jego za czy przeciw zawsze będą płynne.

Co do Ciebie to ty mu smarowałeś tyłek tu na cafe a teraz się nawróciłeś.Jesteś taki płynny jak on tyle w tym temacie.Jeśli chodzi o mnie to ja zawsze byłam przeciw żwirowni i czerwonym pływakom.

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Gość napisał:

WSTYD.Ty masz problem z sobą bo ja nie mam.Należysz do tych wszystkich kombinatorów co na gminnym garnuszku siedzą.

A ty do tych kombinatorów musisz przyjść i d*** nam lizać a tu udajesz bohatera. Ja tam wolę swój garnuszek.

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nic nie pisze o materiałach na Sesję która ma być 29.Czytając opinię RIO co do wykonania budżetu za I półrocze to jest bardzo ciekawe.Kasy brak.520 tys to co wykazali na dodatek żaden bank nie udzielił kredytu konsolidacyjnego jednak RIO daje opinię pozytywną ponieważ  wszystkie zapisy zostały dokonane zgodnie z prawem finansowym i nic po za tym .BIEDA BIEDĘ POGANIA a chłopcy nic nie robią.

Odnośnik do odpowiedzi
człowiek z gminy

Nasza władza po układach mówiła że nic nie będzie a co robią 

szkoła sekretariat młoda Trelowa -gdzie był jakiś konkurs na sekretarke do szkoły

Biblioteka -Tarkowska ciocia Dyrektorką

Zaraz przyjma młodego Jańczaka kolega Michałka

a miało być tak pięknie wszędzie układy i układziki

Syf jak wszędzie 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, człowiek z gminy napisał:

Nasza władza po układach mówiła że nic nie będzie a co robią 

szkoła sekretariat młoda Trelowa -gdzie był jakiś konkurs na sekretarke do szkoły

Biblioteka -Tarkowska ciocia Dyrektorką

Zaraz przyjma młodego Jańczaka kolega Michałka

a miało być tak pięknie wszędzie układy i układziki

Syf jak wszędzie 

Ale to jest układ liwaka i spóki.....przez 8 lat rządów racin i spółka tyle nie grabili co ci w pół kadencji....tak wybraliście? widziały gały co brały...  

Odnośnik do odpowiedzi
O 24.09.2016 o 13:18, marek napisał:
38 minut temu, Olo napisał:

Ale to jest układ liwaka i spóki.....przez 8 lat rządów racin i spółka tyle nie grabili co ci w pół kadencji....tak wybraliście? widziały gały co brały...  

38 minut temu, Olo napisał:

Ale to jest układ liwaka i spóki.....przez 8 lat rządów racin i spółka tyle nie grabili co ci w pół kadencji....tak wybraliście? widziały gały co brały...  

Za kazdego burmistrza bylo to samo insko to male miasteczko kazdy z kimis to rodzina lub kolega! Lepiej zeby prace mial ktos z inska a nie jak liwak z Michalem pchaja ludzi z wegorzyna 

Odnośnik do odpowiedzi

A to śmieszne jest no dziesiątki mieszkańców naszej gminy dojeźdża fo pracy po kilka i kilkanaście km. A nowa stara władza ściąga obcych....śmiech po prostu....liwak robi jak jego nauczyła ciocia wieża jego promotorka....ona też węgorzyno do nas ściągała....noooo jacek musi gdzieś mieć pracę zagwarantowaną tak jak mochałek....raz pomagamy my a potem oni nam i tak to leci od wyborów do wyborów.....a realnych zmian brak.....

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Olo napisał:

Ale to jest układ liwaka i spóki.....przez 8 lat rządów racin i spółka tyle nie grabili co ci w pół kadencji....tak wybraliście? widziały gały co brały...  

Olo przecież ty przed wyborami popierałeś Liwaka i na niego głosowałeś!

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, gość napisał:

Olo przecież ty przed wyborami popierałeś Liwaka i na niego głosowałeś!

Kto ci to powiedział????? Ja nie pamiętam żebym głosował na Ińsko XXI.... ta nacja to nie moja bajka......liwaki kupczaki i szafrany to stado przygłupów którzy niczego dla gminy dobrego nie zrobią....NIC NIE ZROBIĄ.. ..

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...