Skocz do zawartości

Czyli Jacek, Michał i Włodek kłamali


widać

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Gość napisał:

"To tak apropo dzisiaj spęd mikołajkowy....Jacenty na promyku od darczyńców paczki daruje....wszyscy walą drzwiami i oknami....."

Olo , Ty niedoinformowany???????? Paczki były na polu namiotowym.

Zaczynasz pisać bzdury.

Chciałem wiedzieć czy wyślesz swojego szpicla żeby sprawdził iiiiiii sprawdził hahahahah. Przecież Mikołajki są każdego roku przecież wszystkim dzieciom należą się paczki....Taki dzień w roku.....

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Olo napisał:

Chciałem wiedzieć czy wyślesz swojego szpicla żeby sprawdził iiiiiii sprawdził hahahahah. Przecież Mikołajki są każdego roku przecież wszystkim dzieciom należą się paczki....Taki dzień w roku.....

Zaczynasz zachowywać się jak nienormalny. Tyle o Tobie, Olo.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, gość napisał:

Przestańcie się wyzywać, Jacek robi żwirownię a wy się kłócicie.

A kto to jest "Jacek" oszust wyborczy? Już niedługo koperciarza posuną. Nie wiem czy była kiedykolwiek głupsza władza niż jest teraz. Nawet dawniej przywożona w "teczce" coś dla gminy robiła a ten z tym michałem totalna porażka. Jeszcze brakuje żeby wydał zgodę na kopalnię to kamieniem w łeb dostanie jak będzie szedł do domu. 

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Gość napisał:

Z tobą naprawdę jest coraz gorzej. Może mniej chlej Olo?

 

22 minut temu, gość napisał:

Tobie proponuje mniej ćpać.........

 

9 minut temu, gość napisał:

Przestańcie się wyzywać, Jacek robi żwirownię a wy się kłócicie.

Mnie po prostu już wkurza , jak sobie Olo robi jaja z nas wszystkich i manipuluje ludźmi. To nie , tamto nie. Spotkanie?" O,

Boże!!!! Rozdziewiczą mnie!!!" Kłócić się będę , bo samymi wielokropkami to raczej marne ma szanse nawet ten gwiazdor , który uważa się " bożka wody".

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

 

 

Mnie po prostu już wkurza , jak sobie Olo robi jaja z nas wszystkich i manipuluje ludźmi. To nie , tamto nie. Spotkanie?" O,

Boże!!!! Rozdziewiczą mnie!!!" Kłócić się będę , bo samymi wielokropkami to raczej marne ma szanse nawet ten gwiazdor , który uważa się " bożka wody".

Po co mam się spotykać??? Co- mam za ciebie podejmować decyzje??? Przecież to ty chciałeś mieć władzę i odebrałeś ją Racinowi.......naobiecywałeś wyborcom gruszek na wierzbie a teraz jak trzeba JASNO postawić sprawę to szukasz frajera.........Obiecałeś że żwirowni nie będzie że to zagwarantujesz.....że będzie lepiej i przejrzyściej w gminie......jest tak ciemno że nic nie można na BIP znaleźć.....ja za ciebie odpowiadał nie będę ale jak wydasz pozytywną decyzję żwirowni dokopię ci że pożałujesz ruski miesiąc........Pchałeś się do władzy jak świnia do koryta to teraz wszystkie konsekwencje ponoś sam.........Kropkował będę i punktował też i przyjdzie czas zapłaty i nic wam nie pomoże......nie szukaj u mnie pomocy -przed wyborami miałeś sposób na wszystko  a teraz moja wina  bo mam w d**** wasze spotkania???Rozdziewiczyć można "cnotkę" a nie rozbuchanych czterech gamoni z Ińsko Razem.........bleee pluję na was wymiocinami bo w pełni na to zasługujecie.........

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Po co mam się spotykać??? Co- mam za ciebie podejmować decyzje??? Przecież to ty chciałeś mieć władzę i odebrałeś ją Racinowi.......naobiecywałeś wyborcom gruszek na wierzbie a teraz jak trzeba JASNO postawić sprawę to szukasz frajera.........Obiecałeś że żwirowni nie będzie że to zagwarantujesz.....że będzie lepiej i przejrzyściej w gminie......jest tak ciemno że nic nie można na BIP znaleźć.....ja za ciebie odpowiadał nie będę ale jak wydasz pozytywną decyzję żwirowni dokopię ci że pożałujesz ruski miesiąc........Pchałeś się do władzy jak świnia do koryta to teraz wszystkie konsekwencje ponoś sam.........Kropkował będę i punktował też i przyjdzie czas zapłaty i nic wam nie pomoże......nie szukaj u mnie pomocy -przed wyborami miałeś sposób na wszystko  a teraz moja wina  bo mam w d**** wasze spotkania???Rozdziewiczyć można "cnotkę" a nie rozbuchanych czterech gamoni z Ińsko Razem.........bleee pluję na was wymiocinami bo w pełni na to zasługujecie.........

Wymiociny? Może faktycznie zapiles? ☺

Odnośnik do odpowiedzi
pajac znów się odezwał
1 godzinę temu, Olo napisał:

Po co mam się spotykać??? Co- mam za ciebie podejmować decyzje??? Przecież to ty chciałeś mieć władzę i odebrałeś ją Racinowi.......naobiecywałeś wyborcom gruszek na wierzbie a teraz jak trzeba JASNO postawić sprawę to szukasz frajera.........Obiecałeś że żwirowni nie będzie że to zagwarantujesz.....że będzie lepiej i przejrzyściej w gminie......jest tak ciemno że nic nie można na BIP znaleźć.....ja za ciebie odpowiadał nie będę ale jak wydasz pozytywną decyzję żwirowni dokopię ci że pożałujesz ruski miesiąc........Pchałeś się do władzy jak świnia do koryta to teraz wszystkie konsekwencje ponoś sam.........Kropkował będę i punktował też i przyjdzie czas zapłaty i nic wam nie pomoże......nie szukaj u mnie pomocy -przed wyborami miałeś sposób na wszystko  a teraz moja wina  bo mam w d**** wasze spotkania???Rozdziewiczyć można "cnotkę" a nie rozbuchanych czterech gamoni z Ińsko Razem.........bleee pluję na was wymiocinami bo w pełni na to zasługujecie.........

Brawo!!!!!

9 minut temu, zabawa napisał:

Wymiociny? Może faktycznie zapiles? ☺

Spadaj pajacu.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

Po co mam się spotykać??? Co- mam za ciebie podejmować decyzje??? Przecież to ty chciałeś mieć władzę i odebrałeś ją Racinowi.......naobiecywałeś wyborcom gruszek na wierzbie a teraz jak trzeba JASNO postawić sprawę to szukasz frajera.........Obiecałeś że żwirowni nie będzie że to zagwarantujesz.....że będzie lepiej i przejrzyściej w gminie......jest tak ciemno że nic nie można na BIP znaleźć.....ja za ciebie odpowiadał nie będę ale jak wydasz pozytywną decyzję żwirowni dokopię ci że pożałujesz ruski miesiąc........Pchałeś się do władzy jak świnia do koryta to teraz wszystkie konsekwencje ponoś sam.........Kropkował będę i punktował też i przyjdzie czas zapłaty i nic wam nie pomoże......nie szukaj u mnie pomocy -przed wyborami miałeś sposób na wszystko  a teraz moja wina  bo mam w d**** wasze spotkania???Rozdziewiczyć można "cnotkę" a nie rozbuchanych czterech gamoni z Ińsko Razem.........bleee pluję na was wymiocinami bo w pełni na to zasługujecie.........

Ma rację.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Piotrek napisał:

Jacek za Drawskiem chałupe wybudował i będzie miał nas gdzieś 

To po hu..pana zawracał gitarę mieszkańcom gminy? Tym domem to on się nie nacieszy po codziennie będzie zmywał gówno z elewacji. już niedługo może mieć w Ińsku okna gównem na pacykowane.

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, gnój napisał:

To po hu..pana zawracał gitarę mieszkańcom gminy? Tym domem to on się nie nacieszy po codziennie będzie zmywał gówno z elewacji. już niedługo może mieć w Ińsku okna gównem na pacykowane.

Podsumowując rządy Ińsko Razem to słowami Sienkiewicza- h** , d*** i kamieni kupa:censored:

 

Odnośnik do odpowiedzi

32509c226de1e507cb8e94ecd75f0f5d.png

 

Koniecznie Pan Szafran musi wrócić do tego dobrego pomysłu na który wpadł sam i robił to najrzetelniej jak sie tylko dało. Teraz Jacek z Michałem wszystko ukrywają przed mieszkańcami gdzie się da. Panie Włodku przecież Jacek sam złośliwie się tego domaga. Może przyszedł najwyższy czas na krytykę tych gamoni. Bo ja wiem jakie walki kręcą za Pana plecami. Śmiało Panie Szafran odwagi!

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie Panie Włodku

To on kamerę schował pod pretekstem że nawaliła.Pluto na nich to schował.Ma teraz Burak za swoje.Ostatnio Reni głosu na sesji nie udzielił.Ona go broniła jak przyboczny Rycerz -wszędzie razem a teraz wystawił Ją jak i sołectwo Linówko do wiatru.Donosił do powiatu jak żle chodnik w Linówku zrobili ponieważ w drogę wjazdy wjazdy wchodzą a w Ściennym taką samą fuchę odwalił z tymi parkingami.Dla kogo te puste miejsca pytam się .W drogę ten materiaił trzeba było włożyć a nie na psełdo parkingi.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

Jakie Panie Włodku

To on kamerę schował pod pretekstem że nawaliła.Pluto na nich to schował.Ma teraz Burak za swoje.Ostatnio Reni głosu na sesji nie udzielił.Ona go broniła jak przyboczny Rycerz -wszędzie razem a teraz wystawił Ją jak i sołectwo Linówko do wiatru.Donosił do powiatu jak żle chodnik w Linówku zrobili ponieważ w drogę wjazdy wjazdy wchodzą a w Ściennym taką samą fuchę odwalił z tymi parkingami.Dla kogo te puste miejsca pytam się .W drogę ten materiaił trzeba było włożyć a nie na psełdo parkingi.

a TO niewinna GADZINA !!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, a to judasz napisał:

a TO niewinna GADZINA !!!!!!!!!!

Teraz judasz??? A jeszcze nie dawno razem piątkę przybijałeś. A może Włodek stał się niewygodny!!! Może chce dużo zrobić dla mieszkańców i wypełnić obietnice dane wyborcom. Może Włodek za dużo o was wie???  Może jednak nacisnął ci na odcisk bo wymaga działań. No tych może jest o wiele wiele więcej tak to widzę. Tym bardziej Włodek powinien wrócić do korzeni i zacząć nagrywać żeby potem miał dowód że to ty gadzino siedzisz i kosisz kasę. Już was widzę po Nowym Roku jak będziecie musieli podnieść pensje urzędnikom samorządowym i to nie mało. A budżet trzeba już teraz zaplanować niestety nie ma z czego. Ciężko , ciężko coraz ciężej..Ciągle wierzyłem w "rajcę" a on się okazał zdrajca Ciekawe czy dalej będzie bredził że żwirownia nie powstanie- chciałby to jeszcze raz usłyszeć i przeczytać.Dzisiaj wedle życzenia bez kropkowania.

Odnośnik do odpowiedzi
O 4.12.2016 o 15:28, Olo napisał:

Chciałem wiedzieć czy wyślesz swojego szpicla żeby sprawdził iiiiiii sprawdził hahahahah. Przecież Mikołajki są każdego roku przecież wszystkim dzieciom należą się paczki....Taki dzień w roku.....

Tak Olo.Niewatpliwie paczki są od św.Mikołaja,ale sponsorują je rodzice.I nie mów,że na to nie maja grosza.Dość dziadowania.Rodziny już na to stać.

 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Gość napisał:

Tak Olo.Niewatpliwie paczki są od św.Mikołaja,ale sponsorują je rodzice.I nie mów,że na to nie maja grosza.Dość dziadowania.Rodziny już na to stać.

 

Tylko że to nie twoja zasługa. Dzięki PIS rodzice raz w roku mogą sobie bez waszej jałmużny i bez żwirkowych srebrników. Z pewnością zasług w tym nie ma PSL i PO.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Olo napisał:

Tylko że to nie twoja zasługa. Dzięki PIS rodzice raz w roku mogą sobie bez waszej jałmużny i bez żwirkowych srebrników. Z pewnością zasług w tym nie ma PSL i PO.

Akurat tak się składa,że do mojego dziecka nie dokłada PiS.Od tych debili nie potzebuje nic.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, Olo napisał:

Tylko że to nie twoja zasługa. Dzięki PIS rodzice raz w roku mogą sobie bez waszej jałmużny i bez żwirkowych srebrników. Z pewnością zasług w tym nie ma PSL i PO.

A ciekawe skąd PiS te pieniądze bierze? Wnieśli w walizkach po wygranych wyborach czy moze to sa jednak pieniądze, które wszyscy wpłacamy? I zapewne wpłacać będziemy musieli coraz wiecej. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...