Skocz do zawartości

Czyli Jacek, Michał i Włodek kłamali


widać

Rekomendowane odpowiedzi

http://bip.insko.pl/...ko/File/282.pdf

Jacek poczytaj uchwałę, za którą głosowałeś, decyzja, którą chcesz podjąć to też żwirownia, pamiętaj o tym!

jednak mądrych ludzi w Ińsku nie brakuje. Brawo "kos" to jest dopiero chryja na 40 fajerek co ten liwak wyrabia. Może prokurator by się gnidą zainteresował? Tak nas tu straszyli jak krytykowaliśmy nowa władzę że oszczerstwa i że do prokuratury nas za te pisania. Może czas najwyższy odpowiednie osoby wkazać prokuraturze które powinny się wyspowiadać gdzie trzeba bo do księdza nie mogą.

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiednie środki finansowe zawsze pomagają uzgodnić i zatwierdzić każdą inwestycję szkodliwą dla środowiska. Tutaj nie liczy się dobro gminy lecz interes spółki i pazerność osób i instytucji biorących udział w tym procederze.Za kilkanaście lat , będą widoczne pierwsze oznaki zgliszcz w gminie,ubytek wody w jeziorze wytłumaczono ogólnopolskim stanem braku opadów. Zysk gminy to około 100 tys.zł w skali roku oraz ewentualne wsparcie jak dotychczas.Nowych miejsc pracy nie będzie, gdyż do obsługi tej inwestycji wystarczy ta sama obsada pracownicza.

392b21111d930048af0b8af50feeef04.png

dd85df3cf1ed57027fd4059a74bdebdb.png

ae8c8ff8bf79c6963d0555c320ac7124.png

0b9697f2fc00c6afc53287b903eecd8f.png

83486a499e28090ad246351cc85cb6f5.png

9ddf65a1d50f3340e0adcf787139af28.png

085d7c6d4e9261559c1e1a1044a48921.png

638f5ebaea96d8862c0ea51a26c81307.png

171054ab14aaf14dbb350bae77523b33.png

68a800e8e3fb6c6864a6f2a01339b972.png

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dlatego ci nie wierzę! Nie bedzie nie będzie, w zamrażarce, w lodówce efekt końcowy zatwierdzenie raportu, wydanie decyzji srodowiskowej i podniesienie rąk za planem. Kłamcy i wywrotowcy. Jak można wydać zgodę na to że ciążarówki będą jeździć nie trasa wyzmnaczoną tylko po całej gminie gdzie komu pasuje a ciemnym władzom mówi że inwestor jest zobowiązany pomóc w pozyskaniu wszelkich zgód na drogi alternatywne??? Przecież Racin podjał uchwałę tylko pod warunkiem drogi poligonowej a ta nigdy nie powstanie, Czy jacek chociaż raz miał raport przed oczyma czy mu oczy spermą zarosły.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...
35 minut temu, rajca napisał:

Nie będzie żwirowni !!!

Rajco niech Jacek i wy radni w końcu się zdecydują na coś.........gracie na nerwach mieszkańcom......Jakby Jacek był z jajami to wydałby decyzję  odmowną po raz klejny ale ma nóż na gardle i podejmie decyzję "pod wpływem".........mówiłem przecież że SKO was wyśmieje........Jacek nie ma pomysłu jak skutecznie zablokować żwirownię....a tu nie trzeba pomysłów tylko męska decyzja.....Rajco a ja tak ciebie broniłem - zawiodłem się....

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie decyzja odmowna, Olo !! Procedury,przepisy, pozory. Ale finalnie będzie decyzja odmowna do każdej następnej decyzji SKO ! Trzeba to robić "z głową" i nie jest to gra na nerwach mieszkańców. To jest sprawa zbyt poważna aby się nią bawić. W tej chwili jest to także sprawa ambicjonalna i starcie z SKSM-em, które jak się wydaje, mają "wejścia" w ..!

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Olo napisał:

Rajco niech Jacek i wy radni w końcu się zdecydują na coś.........gracie na nerwach mieszkańcom......Jakby Jacek był z jajami to wydałby decyzję  odmowną po raz klejny ale ma nóż na gardle i podejmie decyzję "pod wpływem".........mówiłem przecież że SKO was wyśmieje........Jacek nie ma pomysłu jak skutecznie zablokować żwirownię....a tu nie trzeba pomysłów tylko męska decyzja.....Rajco a ja tak ciebie broniłem - zawiodłem się....

Problem nie polega na braku jaj, ja Jackowi w gaciach nie grzebię i jego jaja mnie nie interesują. Problem polega na tym, że Jacek dąży do otwarcia żwirowni i tylko pozoruje ruchy przeciwne. Gdyby rzeczywiście był przeciwny żwirowni, tak jak obiecał to w kampanii wyborczej to problem już dawno był by rozwiązany. Wystarczyło uchylić żwirową uchwałę, ale Jacek tego nie chciał, bo jest za żwirownią. On woli dogadywać się z grzesiakiem, zamiast ze swoimi wyborcami. Tu właśnie leży problem.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, rajca napisał:

Będzie decyzja odmowna, Olo !! Procedury,przepisy, pozory. Ale finalnie będzie decyzja odmowna do każdej następnej decyzji SKO ! Trzeba to robić "z głową" i nie jest to gra na nerwach mieszkańców. To jest sprawa zbyt poważna aby się nią bawić. W tej chwili jest to także sprawa ambicjonalna i starcie z SKSM-em, które jak się wydaje, mają "wejścia" w ..!

Co ty rajca prawisz? Takie rzeczy możesz dzieciom w przedszkolu opowiadać, uchyl wreszcie tą nieszczęsną uchwałę, którą jeszcze z racinem uchwaliłeś i będzie po kłopocie.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, rajca napisał:

Będzie decyzja odmowna, Olo !! Procedury,przepisy, pozory. Ale finalnie będzie decyzja odmowna do każdej następnej decyzji SKO ! Trzeba to robić "z głową" i nie jest to gra na nerwach mieszkańców. To jest sprawa zbyt poważna aby się nią bawić. W tej chwili jest to także sprawa ambicjonalna i starcie z SKSM-em, które jak się wydaje, mają "wejścia" w ..!

 

 

 

Już Ci nie wierzę....mydlenie oczu.....jacek i michał zasługują na kopa w najbliższych wyborach....dobrze "wyborca" napisał trza było uwalić uchwałę i basta....teraz zrobiliście "świński ryj" .....tej władzy która dużo obiecała NIC NIE WYSZŁO....niestety.......czytasz przecież fejsa portalowego i widzisz nastroje....ludzie naplują wam w twarz.............

Odnośnik do odpowiedzi
44 minut temu, Olo napisał:

Już Ci nie wierzę....mydlenie oczu.........dobrze "wyborca" napisał trza było uwalić uchwałę i basta....teraz zrobiliście "świński ryj" .....tej władzy która dużo obiecała NIC NIE WYSZŁO....niestety.......czytasz przecież fejsa portalowego i widzisz nastroje....ludzie naplują wam w twarz.............

"jacek i michał zasługują na kopa w najbliższych wyborach"  i tak będzie! Po pierwsze okłamali nas zw żwirownią, po drugie przez dwa lata nic nie zrobili, a miało być tak pięknie, po trzecie zatrudniają znajomków i rodzinkę, czyli nic się nie zmieniło. Jacek będzie pierwszym burmistrzem jednej kadencji w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi

Odpierd+l się kmiocie od naszych burmistrzów i przewodniczącego ! Rajca mówi,że żwirowni nie będzie to nie będzie i finito ! Jak będziesz jadaczką szczekał to możesz nie chcący wypuścić Dżina z butelki! Morda w kubeł i obserwuj co się dzieje !  

Odnośnik do odpowiedzi
Prawda jest TAKA !!!!

żaden rajca czy inny palant który kopie tylko pod siebie nie może zagwarantować obecnie NIC . liwak szafran i arogancki żółtodziób grają do jednej bramki i jest nią żwirownia . Ta kasa która stoi za tą inwestycją jest w stanie kupić wszystko , ekologów , rdosie , burków i ich kacyków , sołtysów . Gdyby było inaczej dawno sprawa byłaby jednoznacznie zamknięta i nie byłoby tematu . Zwodzenie ludzi latami i pieprzenie że żwirowni nie będzie to kłamstwo i matactwo .Oni starają się ludzi powoli przygotować do swojej pozytywnej decyzji której argumentacja ma być tego rodzaju " innej możliwości z biedy nie było a i może będą miejsca pracy " czyli taki nasz iński "układ zamknięty"

 

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, gość napisał:

"jacek i michał zasługują na kopa w najbliższych wyborach"  i tak będzie! Po pierwsze okłamali nas zw żwirownią, po drugie przez dwa lata nic nie zrobili, a miało być tak pięknie, po trzecie zatrudniają znajomków i rodzinkę, czyli nic się nie zmieniło. Jacek będzie pierwszym burmistrzem jednej kadencji w Ińsku.

dziękujemy ci szafran za obiektywizm , choć nie do końca krętaczu bo zapomniałeś o sobie

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, pytam napisał:

Ja się pytam jak można w przeciągu dwóch miesięcy zgromadzić materiały dotyczące tak ważnej i skomplikowanej sprawy jak żwirownia? Gdzie naszemu burmistrzowi się tak śpieszy? O co tu chodzi? 

Chodzi o to że buraczek i wicek z "rajcą" zawiedli na całej linii .................przedłużali sprawę kopalni a teraz będą łżeć że zmusiło ich SKO..........pisałem już nie raz że liwak prowadzi kuluarowe rozmowy o których Szafran nic nie wie.........pisałem tu już nie raz i nie dwa że "rajca" kłamie i ciągle wypisuje brednie że żwirowni nie będzie.....jeszcze kretyn nie wie że to on najwięcej straci a nie cwele michał i jacek........nie wiem tylko jak ludziom w oczy spojrzy jeden z drugim......buraczek od wczoraj ciężko skupiony na pisaniu decyzji środowiskowej.....jak myślicie jakiej?????? Ma w d**** co mówią mieszkańcy.....nie słucha nikogo tylko "koperty"........

Odnośnik do odpowiedzi

Olo nie używaj słów tak obelżywych, których nie tłumaczy nawet Twój stan emocjonalny. Jeżeli masz z tym problem to weź jakiś suplement. Kilka wpisów wstecz zarzekasz się, że w sposób parlamentarny dyskutujesz na tym forum. A tu takie "perełki"...wstyd ! I co najgorsze posądzasz burmistrza o korupcję. Musisz mieć twarde dowody skoro robisz to pro publico bono ! Życzę powodzenia w ewentualnych "bliskich spotkaniach.....................".

Jedno trafne spostrzeżenie z Twojego wpisu można wyłuskać. Ten kret..., który najwięcej straci na ew. otwarciu żwirowni, stanie na ...aby żwirowni nie było ! Dlatego twierdzi że jej nie będzie ! Ty mówisz inaczej co stwarza wrażenie że oczekujesz ....otwarcia tej kopalni ??!

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, rajca napisał:

Olo nie używaj słów tak obelżywych, których nie tłumaczy nawet Twój stan emocjonalny. Jeżeli masz z tym problem to weź jakiś suplement. Kilka wpisów wstecz zarzekasz się, że w sposób parlamentarny dyskutujesz na tym forum. A tu takie "perełki"...wstyd ! I co najgorsze posądzasz burmistrza o korupcję. Musisz mieć twarde dowody skoro robisz to pro publico bono ! Życzę powodzenia w ewentualnych "bliskich spotkaniach.....................".

Jedno trafne spostrzeżenie z Twojego wpisu można wyłuskać. Ten kret..., który najwięcej straci na ew. otwarciu żwirowni, stanie na ...aby żwirowni nie było ! Dlatego twierdzi że jej nie będzie ! Ty mówisz inaczej co stwarza wrażenie że oczekujesz ....otwarcia tej kopalni ??!

Nie nie "rajco" już nas kolejny raz nie wyr+chacie.....przyznaj chociaż raz że nie macie pomysłu na pozbycie się na zawsze problemu żwirowni......dobrze wiesz kiedy jacenty był u ciebie z grześkiem co worek "piasku" nosi............to ty myślisz że mieszkasz na końcu świata ale to przypadki rządzą losem.......widziano jak jacenty z grześkiem do ciebie wjeżdżali.......chłopie kogo ty chcesz kołować...........rozmowy tak ale w biurze u burmistrza a nie za kotarą......stracisz chłopie wszystko na razie tylko dobre imię a potem resztkę spokoju......to ja ci mówię że żwirowni nie będzie bo jakkolwiek zdecydujesz to ludzie się sprzeciwią......ale wy wolicie narazić sie biedocie niż cwaniakom z kasą........ taka to jest prawda o waszym rządzeniu.......nie obrażam JA TAK NA PRAWDĘ MYŚLĘ.........

Odnośnik do odpowiedzi
dla chcącego nic trudnego
13 minut temu, Olo napisał:

Nie nie "rajco" już nas kolejny raz nie wyr+chacie.....przyznaj chociaż raz że nie macie pomysłu na pozbycie się na zawsze problemu żwirowni......dobrze wiesz kiedy jacenty był u ciebie z grześkiem co worek "piasku" nosi............to ty myślisz że mieszkasz na końcu świata ale to przypadki rządzą losem.......widziano jak jacenty z grześkiem do ciebie wjeżdżali.......chłopie kogo ty chcesz kołować...........rozmowy tak ale w biurze u burmistrza a nie za kotarą......stracisz chłopie wszystko na razie tylko dobre imię a potem resztkę spokoju......to ja ci mówię że żwirowni nie będzie bo jakkolwiek zdecydujesz to ludzie się sprzeciwią......ale wy wolicie narazić sie biedocie niż cwaniakom z kasą........ taka to jest prawda o waszym rządzeniu.......nie obrażam JA TAK NA PRAWDĘ MYŚLĘ.........

Olo jak się nie chce to nie ma pomysłu, bo gdyby chcieli to pomysł by się znalazł.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Olo napisał:

Nie nie "rajco" już nas kolejny raz nie wyr+chacie.....przyznaj chociaż raz że nie macie pomysłu na pozbycie się na zawsze problemu żwirowni......dobrze wiesz kiedy jacenty był u ciebie z grześkiem co worek "piasku" nosi............to ty myślisz że mieszkasz na końcu świata ale to przypadki rządzą losem.......widziano jak jacenty z grześkiem do ciebie wjeżdżali.......chłopie kogo ty chcesz kołować...........rozmowy tak ale w biurze u burmistrza a nie za kotarą......stracisz chłopie wszystko na razie tylko dobre imię a potem resztkę spokoju......to ja ci mówię że żwirowni nie będzie bo jakkolwiek zdecydujesz to ludzie się sprzeciwią......ale wy wolicie narazić sie biedocie niż cwaniakom z kasą........ taka to jest prawda o waszym rządzeniu.......nie obrażam JA TAK NA PRAWDĘ MYŚLĘ.........

:giggle:bardzo dobre przemyślenia:D ja się zgadzam.

Odnośnik do odpowiedzi
i ja tak myślę
18 minut temu, Olo napisał:

Nie nie "rajco" już nas kolejny raz nie wyr+chacie.....przyznaj chociaż raz że nie macie pomysłu na pozbycie się na zawsze problemu żwirowni......dobrze wiesz kiedy jacenty był u ciebie z grześkiem co worek "piasku" nosi............to ty myślisz że mieszkasz na końcu świata ale to przypadki rządzą losem.......widziano jak jacenty z grześkiem do ciebie wjeżdżali.......chłopie kogo ty chcesz kołować...........rozmowy tak ale w biurze u burmistrza a nie za kotarą......stracisz chłopie wszystko na razie tylko dobre imię a potem resztkę spokoju......to ja ci mówię że żwirowni nie będzie bo jakkolwiek zdecydujesz to ludzie się sprzeciwią......ale wy wolicie narazić sie biedocie niż cwaniakom z kasą........ taka to jest prawda o waszym rządzeniu.......nie obrażam JA TAK NA PRAWDĘ MYŚLĘ.........

Brawo- jak też tak myślę!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...