Skocz do zawartości

Czyli Jacek, Michał i Włodek kłamali


widać

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, pytania napisał:

Po co jacenty tak często spotyka się z grzesiakiem i kieliszkiem? Kilka razy w miesiacu to przypadkiem nie za dużo? o czym rozmawiają? O du*pie marynie? O pogodzie?

Co ta łajza ma innego do roboty. W kasie pusto we łbie pusto. Taki gminny pustostan.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Nie nie "rajco" już nas kolejny raz nie wyr+chacie.....przyznaj chociaż raz że nie macie pomysłu na pozbycie się na zawsze problemu żwirowni......dobrze wiesz kiedy jacenty był u ciebie z grześkiem co worek "piasku" nosi............to ty myślisz że mieszkasz na końcu świata ale to przypadki rządzą losem.......widziano jak jacenty z grześkiem do ciebie wjeżdżali.......chłopie kogo ty chcesz kołować...........rozmowy tak ale w biurze u burmistrza a nie za kotarą......stracisz chłopie wszystko na razie tylko dobre imię a potem resztkę spokoju......to ja ci mówię że żwirowni nie będzie bo jakkolwiek zdecydujesz to ludzie się sprzeciwią......ale wy wolicie narazić sie biedocie niż cwaniakom z kasą........ taka to jest prawda o waszym rządzeniu.......nie obrażam JA TAK NA PRAWDĘ MYŚLĘ.........

Czekam kiedy "rajca" chociaż trochę zaprzeczy. Ale widzę że chyba to ty masz rację Olo. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, jak zwykle napisał:

Czekam kiedy "rajca" chociaż trochę zaprzeczy. Ale widzę że chyba to ty masz rację Olo. 

Czemu rajca ma zaprzeczać? Co taki rajca znaczy? Nic! W gminie rządzi burmistrz i taki rajca ma tyle do gadania co żyd za okupacji, taka prawda.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, taka prawda napisał:

Czemu rajca ma zaprzeczać? Co taki rajca znaczy? Nic! W gminie rządzi burmistrz i taki rajca ma tyle do gadania co żyd za okupacji, taka prawda.

Bzdura - w gminie w Ińsku nikt nie rządzi tu jest rozpiździaj i każdy sobie rzepkę skrobie. Po gminie halny fruwa dlatego w kasie nima nic. Nawet na muszlę klozetową brak.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, pustki napisał:

Bzdura - w gminie w Ińsku nikt nie rządzi tu jest rozpiździaj i każdy sobie rzepkę skrobie. Po gminie halny fruwa dlatego w kasie nima nic. Nawet na muszlę klozetową brak.

ale za to w lewiatanie pełno urzędników

Odnośnik do odpowiedzi

Rajca jak i reszta jego kompanów z Ińsko razem sami kłamcy.Nepotyzm nic więcej.Sam gminny pustostan.On ponadto nigdy prawdy nie powiedział.Ma takie powiedzenie że jak sobie sam nie pomoże to nikt mu nie pomoże .

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jak był u Racina to żwirownia mu nie przeszkadzała ,nawet to że samochody miały  w bliskiej  odległości przemieszczać się koło jego domu.Teraz jest niby przeciw żwirowni.bo chce sobie coś zakombinować.Jemu na dobru gminy nigdy nie zależało tylko na jego własnym interesie.

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Olo napisał:

Chodzi o to że buraczek i wicek z "rajcą" zawiedli na całej linii .................przedłużali sprawę kopalni a teraz będą łżeć że zmusiło ich SKO..........pisałem już nie raz że liwak prowadzi kuluarowe rozmowy o których Szafran nic nie wie.........pisałem tu już nie raz i nie dwa że "rajca" kłamie i ciągle wypisuje brednie że żwirowni nie będzie.....jeszcze kretyn nie wie że to on najwięcej straci a nie cwele michał i jacek........nie wiem tylko jak ludziom w oczy spojrzy jeden z drugim......buraczek od wczoraj ciężko skupiony na pisaniu decyzji środowiskowej.....jak myślicie jakiej?????? Ma w d**** co mówią mieszkańcy.....nie słucha nikogo tylko "koperty"........

Olo a skąd ty to wszystko tak dokładnie wiesz ?? i skąd to przekonanie że szafran nic o rozmowach liwaka nie wie ??? coś robisz się coraz bardziej śmieszny z tą obroną właśnie szafrana  !!! dla mnie dorwali się we 3 do władzy i trzej są winni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bez wyjątków

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, obiektywny napisał:

Olo a skąd ty to wszystko tak dokładnie wiesz ?? i skąd to przekonanie że szafran nic o rozmowach liwaka nie wie ??? coś robisz się coraz bardziej śmieszny z tą obroną właśnie szafrana  !!! dla mnie dorwali się we 3 do władzy i trzej są winni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bez wyjątków

Olo może mieć rację z tym Szafranem, powiedzcie mi, który burmistrz słuchał rad swoich radnych? Żaden, wszyscy po wyborach wypinali się na swoich radnych i śmiem twierdzić, że z Liwakiem i Szafranem jest tak samo.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran to dopiero ancymonek.On także do tego rękę przyłożył ale tak jak zawsze głupa pali tak jak z podatkiem rolnym w tamtym roku  co uchwalił Rajca za jego zgodą.To on przede wszystkim  gminę rozkłada na łopatki a Rajca mu w tym pomaga.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość napisał:

Szafran to dopiero ancymonek.On także do tego rękę przyłożył ale tak jak zawsze głupa pali tak jak z podatkiem rolnym w tamtym roku  co uchwalił Rajca za jego zgodą.To on przede wszystkim  gminę rozkłada na łopatki a Rajca mu w tym pomaga.

W jaki sposób rozkłada gminę na łopatki?

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Gość napisał:

Szafran to dopiero ancymonek.On także do tego rękę przyłożył ale tak jak zawsze głupa pali tak jak z podatkiem rolnym w tamtym roku  co uchwalił Rajca za jego zgodą.To on przede wszystkim  gminę rozkłada na łopatki a Rajca mu w tym pomaga.

Ty durniu w gminie rządzi burmistrz a nie ancymonek czy rajca, to radni muszą słuchać burmistrza, a nie burmistrz radnych, tak było, jest i będzie.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, gość napisał:

Ty durniu w gminie rządzi burmistrz a nie ancymonek czy rajca, to radni muszą słuchać burmistrza, a nie burmistrz radnych, tak było, jest i będzie.

To prawda, radny ma grzecznie podnosić rączką w górę na sesji, a jak się wychyli to dostaje po uszach.

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie - tu chodzi o powstanie żwirowni a nie o inne dyrdymały. Jacenty z Michałkiem tak już wymiksowali się od Włodka że ten nawet nie wie co w gminie się dzieje.....ma chłop dobre chęci tylko zawsze się o wszystkim dowiaduje w ostatnim dniu....Jacenty stwierdził że to najlepszy sposób że Michałek czół się ważny....Szafran to w tej chwili "wróg publiczny nr 1" dla burka i wicka.............

Odnośnik do odpowiedzi
prawda czy fałsz
2 minuty temu, Olo napisał:

Ludzie - tu chodzi o powstanie żwirowni a nie o inne dyrdymały. Jacenty z Michałkiem tak już wymiksowali się od Włodka że ten nawet nie wie co w gminie się dzieje.....ma chłop dobre chęci tylko zawsze się o wszystkim dowiaduje w ostatnim dniu....Jacenty stwierdził że to najlepszy sposób że Michałek czół się ważny....Szafran to w tej chwili "wróg publiczny nr 1" dla burka i wicka.............

Ciekawa teoria, jeszcze ciekawsze jest to skąd ty Olo to wszystko wiesz i czy to jest prawda????????????

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, prawda czy fałsz napisał:

Ciekawa teoria, jeszcze ciekawsze jest to skąd ty Olo to wszystko wiesz i czy to jest prawda????????????

Najprawdziwsza prawda....obserwuję to każdego dnia.....taka praca....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...