Skocz do zawartości

Czyli Jacek, Michał i Włodek kłamali


widać

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, gość napisał:

Nie jest to wina tej ekipy ! Tego trupa w szafie zostawił arogancki Racin, który arbitralnie jednoosobowo, bez konsultacji ze swoją "13-tką" radnych, podjął decyzję o wstrzymaniu (poniekąd słusznym), zapłaty za fuszerkę w Ciemniku. Klimek podał Gminę do sądu i na razie jest jak jest. A że jest ciągłość władzy, więc obecnie Liwak musi nadstawiać karku. Miejmy nadzieję że skutecznie się odwoła !!!Trzymajmy kciuki i pamiętajmy o tym fakcie przy ewentualnym starcie Racina w najbliższych wyborach !!!!!

Twierdzisz, że Liwak jest niewinny? Co robi w urzędzie prawa ręka Racina? Przygotował wadliwą umowę z Klimkiem a Liwak mu zapewnił ciepłą posadkę. Co do sądu, to trzeba było wziąć lepszego adwokata, tu też jest wina Liwaka.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ma Olo zrobić? Pewnie mozna wbić kolejna szpilę w burmistrza. Pewnie mozna po fakcie mówić, ze sprawa mogła byc prowadzona inaczej, ale faktem jest, ze to poprzednia władza nawaliła najbardziej. Mnie tylko zastanawia, ze obecny burmistrz nie wyjaśnia dokładnie co sie stało. Moim zdaniem najbardziej brakuje informacji i dodatkowo najbardziej zawinił prawnik. Moze trzeba go zmienic? Ale moze sprawa była na starcie przegrana bo Racin uniósł sie emocjami bez przemyślenia sprawy. W każdym razie brakuje mi zetelnej informacji, co sugeruje, ze obecna władza mogła tez cos zaniedbać...

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Olo napisał:

Mówisz na mnie gminna gmina ale to ty zdradzasz strategiczne sprawy gminy.

Jesteś bardzo oszczędny w słowach. Gdy zostaniesz zastępcą burmistrza to w jaki sposób zamierzasz rozwiązać problem zadłużenia gminy?

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu tak bronicie Liwaka.Radnym trzy kadencje.Co spał na posiedzeniach i tak się gminą interesował.Teraz można zganiać na poprzedników ,pytam się gdzie był przez cały czas..Widać że gminą się nie interesował a Szafran ten drugi niemota.Chcieli władzy to mają niech nie biedolą tylko do pracy się biorą.Olo nie musi nic mówić chyba że chce muminki jak nie dajecie rady to złożyć mandat i nie marnować pieniędzy podatników tylko na posadki.Z tych posadek co natworzyliście brakuje wam kasy.Tak miało być inaczej ale wam nie wyszło.

Odnośnik do odpowiedzi

Liwak powinien odejść. Nawet nie ze wzgledu na zaniedbania bo to by było cieżko udowodnić. Musi odejść bo nie ma żadnego pomysłu na gminę. To nie jest człowiek który jest w stanie wyznaczyć kierunek i go realizować.

Odnośnik do odpowiedzi
43 minut temu, Tomek napisał:

Liwak powinien odejść. Nawet nie ze wzgledu na zaniedbania bo to by było cieżko udowodnić. Musi odejść bo nie ma żadnego pomysłu na gminę. To nie jest człowiek który jest w stanie wyznaczyć kierunek i go realizować.

A Racinowski i Dzialoszewska jaki kierunek mieli wyznaczony?! 

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Olo napisał:

Takich pacanów nieogarniętych jeszcze nasza gmina nie miała?

To może ciebie nam niebiosa ześlą, wybawco ??! Przybądź och panie i ogarnij te trzody, które na manowce prowadzą obecni pomazańcy !

A tak na marginesie kmiocie przebrzydły, ty jesteś najmniej kompetentny do wystawiania ocen tej czy poprzedniej władzy ! Zionie z ciebie nienawiść, zaprzaństwo, totalna negacja wszystkiego i wszystkich. O głupocie nie wspomnę bo to widać zaraz po pierwszym wyrazie każdego twojego wpisu na tym forum ! 

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi o co chodzi, bo nie kumam. Burmistrz w ostatnich odpowiedziach napisał, ze pozyskał inwestorów:

"Co do poszukiwania inwestorów - pozyskaliśmy inwestorów na zakup ośrodka łączności przy plaży, jednak Poczta Polska ociąga się ze sprzedażą tego obiektu. [...] Namawiamy właściciela działki po byłym hotelu nad jeziorem by ją sprzedał, bo i tu jest gotowy inwestor do działania."

czyli jest sprzedający, jest chętny a gmina namawia sprzedającego? Z tego co wiem, to działka po hotelu była wystawiona za około 150 tys. To znaczy, ze jest inwestor, tylko, ze go nie stać na 150 tys.? Co to za inwestor? To samo z ośrodkiem przy plazy. Ktos cos wie?

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Inwestycja napisał:

Powiedzcie mi o co chodzi, bo nie kumam. Burmistrz w ostatnich odpowiedziach napisał, ze pozyskał inwestorów:

"Co do poszukiwania inwestorów - pozyskaliśmy inwestorów na zakup ośrodka łączności przy plaży, jednak Poczta Polska ociąga się ze sprzedażą tego obiektu. [...] Namawiamy właściciela działki po byłym hotelu nad jeziorem by ją sprzedał, bo i tu jest gotowy inwestor do działania."

czyli jest sprzedający, jest chętny a gmina namawia sprzedającego? Z tego co wiem, to działka po hotelu była wystawiona za około 150 tys. To znaczy, ze jest inwestor, tylko, ze go nie stać na 150 tys.? Co to za inwestor? To samo z ośrodkiem przy plazy. Ktos cos wie?

Kupiłbym wieś, ale pieniądze gdzieś.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, gość napisał:

To może ciebie nam niebiosa ześlą, wybawco ??! Przybądź och panie i ogarnij te trzody, które na manowce prowadzą obecni pomazańcy !

A tak na marginesie kmiocie przebrzydły, ty jesteś najmniej kompetentny do wystawiania ocen tej czy poprzedniej władzy ! Zionie z ciebie nienawiść, zaprzaństwo, totalna negacja wszystkiego i wszystkich. O głupocie nie wspomnę bo to widać zaraz po pierwszym wyrazie każdego twojego wpisu na tym forum ! 

Z ust mi to wyjąłeś, gościu !

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Takich pacanów nieogarniętych jeszcze nasza gmina nie miała?

wpis ińskiego geniusza emeryta od kilofa

59 minut temu, gość napisał:

To może ciebie nam niebiosa ześlą, wybawco ??! Przybądź och panie i ogarnij te trzody, które na manowce prowadzą obecni pomazańcy !

A tak na marginesie kmiocie przebrzydły, ty jesteś najmniej kompetentny do wystawiania ocen tej czy poprzedniej władzy ! Zionie z ciebie nienawiść, zaprzaństwo, totalna negacja wszystkiego i wszystkich. O głupocie nie wspomnę bo to widać zaraz po pierwszym wyrazie każdego twojego wpisu na tym forum ! 

popieram !!!!

emerycie z kamerką , iński donosicielu jedź tam skąd uciekłeś bo i tam mieli ciebie dosyć , wszyscy wiedzą że jesteś kompletny kretyn tylko do ciebie to jakoś nie dociera ,,,, hahaha

Odnośnik do odpowiedzi

Facet chce dobrze, jest zaangażowany. Ale jak u każdego zaślepionego ekstremisty nie potrafi dyskutować jesli ktos ma inne zdanie. To go niestety gubi. Nigdy nie bedzie w stanie nic zbudować bo wszędzie węszy spisek. Jesli (oby nie) w jakiś sposób dobrał sie do władzy to bedzie mogl współpracować tylko z podobnymi zaślepionymi osobnikami. Razem nic nie zrobią bo bedą myśleli cały czas o spisku przeciw sobie. Trochę pokory Olo. To nie jest tak, ze wszyscy sa źli a ty najlepszy. Trzeba po prostu kulturalnie dyskutować. Tylko wtedy cos moze sie dobrego urodzic. Przemysl to bo myśle, ze masz ogólnie dobre intencje i szkoda zeby sie zmarnowały. 

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Inwestycja napisał:

Powiedzcie mi o co chodzi, bo nie kumam. Burmistrz w ostatnich odpowiedziach napisał, ze pozyskał inwestorów:

"Co do poszukiwania inwestorów - pozyskaliśmy inwestorów na zakup ośrodka łączności przy plaży, jednak Poczta Polska ociąga się ze sprzedażą tego obiektu. [...] Namawiamy właściciela działki po byłym hotelu nad jeziorem by ją sprzedał, bo i tu jest gotowy inwestor do działania."

czyli jest sprzedający, jest chętny a gmina namawia sprzedającego? Z tego co wiem, to działka po hotelu była wystawiona za około 150 tys. To znaczy, ze jest inwestor, tylko, ze go nie stać na 150 tys.? Co to za inwestor? To samo z ośrodkiem przy plazy. Ktos cos wie?

Ma ktos jakies informacje jacy to inwestorzy?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...