Skocz do zawartości

Czyli Jacek, Michał i Włodek kłamali


widać

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mieszczuchy uważają, że im się tylko należy, a na wsiach to już psy d***** mają szczekać, a przecież my płacimy wiecej podatków od mieszczuchów i nam się też coś należy.

Uważam że wszędzie trzeba robić ale w lesie gdzie tatry i tak je rozjadą to syzyf. Dlaczego Jacek tego nie przemyślał co mu przyszło do tej komuszej głowy. Racinowi drogę do działki robił czy innym lisom chytrusom.

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę ci pokazac du**pę a nie dokument, skąd niby mam go mieć? Idź jutro do urzędu i sie zapytaj to ci powiedzą.

Bo decyzja była z d*** więc jej teraz tam szukaj. Michały Jacki i inne włodki zaczęły w końcu robić głupoty i narażać się ludziom. To było takie przewidywalne. A skąd zatem wiesz że to gminna droga??????????????????????????????????????

Odnośnik do odpowiedzi

Bo decyzja była z d*** więc jej teraz tam szukaj. Michały Jacki i inne włodki zaczęły w końcu robić głupoty i narażać się ludziom. To było takie przewidywalne. A skąd zatem wiesz że to gminna droga??????????????????????????????????????

Widać że ten palant nie ma argumentów przemawiających za remontem drogi. Takie są ich decyzje hahahah z d*** wziete. Super"czekam" dobrze to oceniłeś.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wierzę że to czytam!!! Teraz to wieża wam mówi co macie naprawiać....Niedawno ją posunąłeś ze stołka teraz się nią zasłaniasz a kto ci każe robić to co robiła wieża? Jacek jako radny wieży wypełnia jej postulaty? Czy robi dla partyjnych koleków bo tam sami tacy właśnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wierzę że to czytam!!! Teraz to wieża wam mówi co macie naprawiać....Niedawno ją posunąłeś ze stołka teraz się nią zasłaniasz a kto ci każe robić to co robiła wieża? Jacek jako radny wieży wypełnia jej postulaty? Czy robi dla partyjnych koleków bo tam sami tacy właśnie.

Co ty pier**dolisz?
Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec wsi

Mieszczuchy sa rozpuszczeni jak dziadowskie psy, mają wszysto, drogi, lampy, plażę molo, promenadę i wiele innych a wsie to maja pokrzywami zarosnac! kogos tu poje***bało na całego, co wy kur**wa myslicie, że wiesniaki maja w gnoju chodzić a wy w szpileczkach? Wy patafiany won do szczecina tam możecie sobie po chodniczkach chodzić, a na manhatanie trzeba gomofilce zalozyc i zaznać troche wiejskiego życia.

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań tu chamie bluzgać mięsem a zacznij odpowiadać na pytania. Co kierowało Liwakiem że wyremontował drogę w lesie a nie chociażby nie wyrównał na Orzechowej gdzie najcząściej ludzie chodzą na spacery. Tam też są doły wyrwy i tam faktycznie jeżdżą auta a nawet dziesiatki a na Wierzchucicach jeździ trzy osoby i ciężki sprzed leśny dla pozyskiwania drewna. Czisz fazę głąbie? Co nim kierowało i jeszcze wynika że to nawet nie gminna droga idioto.

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszczuchy sa rozpuszczeni jak dziadowskie psy, mają wszysto, drogi, lampy, plażę molo, promenadę i wiele innych a wsie to maja pokrzywami zarosnac! kogos tu poje***bało na całego, co wy kur**wa myslicie, że wiesniaki maja w gnoju chodzić a wy w szpileczkach? Wy patafiany won do szczecina tam możecie sobie po chodniczkach chodzić, a na manhatanie trzeba gomofilce zalozyc i zaznać troche wiejskiego życia.

Ciebie Włodek też pojebało. Dostałeś zjebki od Jacka i próbujesz ratować własną d***. Jakich mieszczuchów ty wyzywasz tych z manhatanu czy tych co im drogę zrobiłeś. Wiadomo kto tam w lesie jeździ mam ci z nazwiska wymienić? I napisać kto kim jest to ludzie którzy maja firmy i to wielkie zawodowo czynni i wcale podatków do gminy nie płacą ale jak wyjdzie na jaw komu jacek drogę zrobił to po was barany.

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec wsi

Ciebie Włodek też pojebało. Dostałeś zjebki od Jacka i próbujesz ratować własną d***. Jakich mieszczuchów ty wyzywasz tych z manhatanu czy tych co im drogę zrobiłeś. Wiadomo kto tam w lesie jeździ mam ci z nazwiska wymienić? I napisać kto kim jest to ludzie którzy maja firmy i to wielkie zawodowo czynni i wcale podatków do gminy nie płacą ale jak wyjdzie na jaw komu jacek drogę zrobił to po was barany.

Włodek mi wisi koło harego, ale jakaś sprawiedliwość musi być, zrobił wam jacek chodnik na przybrzeżnej to niech tez robi drogi na wsiach, o chodnikach nie wspomnę.
Odnośnik do odpowiedzi

Włodek mi wisi koło harego, ale jakaś sprawiedliwość musi być, zrobił wam jacek chodnik na przybrzeżnej to niech tez robi drogi na wsiach, o chodnikach nie wspomnę.

Wcale ci nie wisi bo widać cię boli polityczna wpadka. jakbyś zrobił drogę NA WSI nikt by się nie czepiał a ty zrobiłeś nie dla mieszkańców wiski tylko dla trzech willi na WIERZCHUCICACH.No nie rżniej głupa że nie rozumiesz o co łazi. Dla trzech willi i po jednym sezonie zostanie tak jak było. Wyrzuciłeś publiczne pieniądze w błoto na dodatek nie swoja drogę.

Odnośnik do odpowiedzi

Do koga ta mowa? Mnie wasza polityka nie obchodzi, jacek ma sprawiedliwie dzielic wydatki, w Ińsku macie wszystko, na wsiach bida az piszczy.

I dlatego wydałeś na trzech snobów w lesie kasę? Włodek nie pogrążaj się cwelu. Liwak zrobił popisówę. Pojechał do lasu tam spotkał się z kilkoma madralami z kasą i posługując sie bezrobotnymi i naszą gminna kasą wydał je na nieswoja drogę :D No Szafran nie łapiesz newsa :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dopuściliśmy do władzy obszczyjmurków z pod Deca to nie daiwmy sie teraz.

Co jeszcze Mongołowi nie podoba się?Czyżby w jurcie zastał obszczymura ze swoją wybranką i teraz mści się.?Porzadki zaprowadzaj we własnym kraju,Tatarze.

Odnośnik do odpowiedzi

Coś dla naszych lokalnych łosi::

http://vod.pl/progra...-kopacz/vp0ve#0

coś dl;a naszych lokalnych łosi .........naprawdę nie poswięciłaś minutki a wtrąciłaś KOPACZOWĄ ale po co?nie chodzisz na wybory ...bo nie masz kiecki... nie uczestniczych w sesji gminy bo tam nic nie daja .. nie chodzisz do kościoła bo nie masz na tacę dużo moge wymienić ... czy to coś zmieni? ... ty nieziemska istotko nigdy ci nikt nie dogodził? ciągłe narzekania nic nie dają , a ty tkwisz gdzieś w przestrzeni zatwardziałków i czekaniem wypatrujesz cudu ... dzisiaj w nocy szukali jakiegos złodzieja syrena wyła a ty co ???? rano wstałaś i szukałas w gminie jakiegoś haka KTO KOGO a póxżniej ktoś cię uświadomił że to tylko nabranie wody do wozu gaśniczego.......
Odnośnik do odpowiedzi

Już 26 rok demokracji w Polsce tylko jakoś w tej nieszczęsnej gminie nie widać efektów UE dobrobytu.Mało.Jakby wszystkiego ubyło od czasów komuny a przecież komuchy w tej gminie czują się świetnie.Władza "jaki piszesz "dogadza" mieszkańcom,coraz więcej zakładów pracy a i sklepów nam przybyło wraz z kosmicznymi cenami.Kogo ty klaro pouczasz? Prześpij się lepiej to znowu zarobisz.

Odnośnik do odpowiedzi
malinowa klara

Już 26 rok demokracji w Polsce tylko jakoś w tej nieszczęsnej gminie nie widać efektów UE dobrobytu.Mało.Jakby wszystkiego ubyło od czasów komuny a przecież komuchy w tej gminie czują się świetnie.Władza "jaki piszesz "dogadza" mieszkańcom,coraz więcej zakładów pracy a i sklepów nam przybyło wraz z kosmicznymi cenami.Kogo ty klaro pouczasz? Prześpij się lepiej to znowu zarobisz.

Nie wiem do czego pijesz twój wpis to jakieś nieporozumienie ! ja nic nie piszę o komuchach o dogadzaniu komukolwiek a twoja gadajaca szczeka coś nowego wymyśliła i jeszcze mówisz ze pouczam ...napisz proszę o co tobie idzie ze na koniec każesz mi spać ... włoż nową kieckę i pokaż sie na forum tak , jak robię to ja ... pozdrawiam twoją gębę to nic że trochę stara ....
Odnośnik do odpowiedzi

Stwierdzam że pomiędzy tymi z PO i PSL a komuchami nie ma różnicy.Mało tego ,oni nawet się dogadali jak cyckać mieszkańców i nieźle sobie radzą.Ty Klaro dalej klaruj po swojemu,przecież bije z tych słów sama mądrość i pozytywne tendencje na przyszłość. Chyba jednak masz do czynienia z podobnymi do ciebie półgłówkami niestety.Stąd nie zrozumienie moich propozycji na noc. Nie sądzę,żebyś stanowiła omnibus na tym zaniedbanym i zdewastowanym terenie.

Odnośnik do odpowiedzi

Już 26 rok demokracji w Polsce tylko jakoś w tej nieszczęsnej gminie nie widać efektów UE dobrobytu.Mało.Jakby wszystkiego ubyło od czasów komuny a przecież komuchy w tej gminie czują się świetnie.Władza "jaki piszesz "dogadza" mieszkańcom,coraz więcej zakładów pracy a i sklepów nam przybyło wraz z kosmicznymi cenami.Kogo ty klaro pouczasz? Prześpij się lepiej to znowu zarobisz.

Coś dla naszych lokalnych łosi::

http://vod.pl/progra...-kopacz/vp0ve#0

malina z gadajacej szczęki zmieniasz to co kabaretowe w realistyczny fakt i nic dziwnego ze ktoś dał ci kopa bo tak naprawde to ty tu zyjesz, tu chowasz swoje pociecy, tu robisz zakupy , tu widzisz wszystko zło czyli jesteś MEGA na nie ,a od UE oczekujesz zbyt wiele, zgoda może jestes bezrobotna, może jestes biedna emerytką nie wiem ,,, ale tak nie można wszystkiego negować ... zobacz jak wyglada plac przystanku te piękne kwiaty ktos tam sadził , ktoś je podlewał w czsie suszy i teraz ten piękny "dywan kwiatowy robi wrażenie wizualne ... tylko ty jestes ślepa .. to tylko ułamek tego co widzę ja ... teraz jestem szczęśliwa ze nikt nie jezdzi czołgiem pod moim oknem... ze nikt nie budzi w nocy moich rodziców w celu złożenia czegoś tam ....zobacz promenadę ... piękna jest ...ale tylko dla mnie ...siedziałam wieczorem na ławeczce i być może widziałam twoje dziecko , które jechało rozpędzonym rowrem i nagle ostry hamulec robi Ósemki i wielki smiech jak to fajnie jest i moze twoje pociechy gryza słonecznik ... a może robią coś jeszcze i nie można zganiać wszystkiego na komuchy ... na nie wiem kogo ...tamte czasy być może zostawiły ślad na twojej duszy ... miej świadomość że od ciebie załeży również przyszłośc twojego bytu na tej INSKIEJ ZIEMI
Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...