Skocz do zawartości

Czyli Jacek, Michał i Włodek kłamali


widać

Rekomendowane odpowiedzi

To jak mówimy o pijących kierowcach warto jeszcze wymieńić kilka imion np. Paweł, Ryszard, Marek ,Zdzisław kto zna jeszcze jakieś nie wstydzcie wymieniajcie

Ty gościu zapomniałeś swego imienia? widziałem jak jesteś wypity ....jake robisz uniki ....jesteś ziomalem jednego znich
Odnośnik do odpowiedzi

Stary pies żeni młodego psa. Dlatego obstawa naszych mundurowych.

Ktoś próbuje ten wątek przerzucić na plan dalszy komuś bardzo zależy? Więc powiem tak - ślub nie należał do wykwintnych a weselników też było co kot napłakał. Autobusik młodzi mercem przyjechali tak sobie skromniutko.

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko ludzie w tym miastwczkuy niech wezmą się za robotę a nie tylko filują kto się żeni, kto z kim śpi weżcie się kużwa zaa swoje rodzinki i tyle w tym temacie. Wszyscy macie za uszami przypomnijcie sobie młodośc - teraz wszyscy święci

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się pytam dlaczeg w tym pojebanym ińsku psy wiedza kto prawka nie ma a bukoś z sałdakiem skodą po ińsku jeżdzą czy należy do wegorzyna jechać żeby nasze psy zaczeły reagować czy do wojewudzkiego przedzwonić prawko mu zabrali a jeżdzi i się smieje

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się pytam dlaczeg w tym pojebanym ińsku psy wiedza kto prawka nie ma a bukoś z sałdakiem skodą po ińsku jeżdzą czy należy do wegorzyna jechać żeby nasze psy zaczeły reagować czy do wojewudzkiego przedzwonić prawko mu zabrali a jeżdzi i się smieje

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się pytam dlaczeg w tym pojebanym ińsku psy wiedza kto prawka nie ma a bukoś z sałdakiem skodą po ińsku jeżdzą czy należy do wegorzyna jechać żeby nasze psy zaczeły reagować czy do wojewudzkiego przedzwonić prawko mu zabrali a jeżdzi i się smieje

No i szkoda mu że skodą jeżdżą?A gdyby jeszcze jechali mercem,to zółć by mu pękła.Zazdrośnik !!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...