Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam co się wdawać w polemikę z tobą, bo widzę że wiesz lepiej. Jeśli chcesz się wbić w temat to poczytaj bo te samorządy które napisałem przyznały większe budżety niż dostały stowarzyszenia w Ińsku. A co do sponsorów: to w Ińsku są na każdym rogu, a tak poważnie, to można policzyć ich na palcach dwóch rąk.Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam co się wdawać w polemikę z tobą, bo widzę że wiesz lepiej. Jeśli chcesz się wbić w temat to poczytaj bo te samorządy które napisałem przyznały większe budżety niż dostały stowarzyszenia w Ińsku. A co do sponsorów: to w Ińsku są na każdym rogu, a tak poważnie, to można policzyć ich na palcach dwóch rąk.Pozdrawiam

Odpieprzyć się od sponsorów...nauczyliście się wystawiać rękę po wszystko....kto nie chce dać grozicie że potem będzie jakiś problem w załatwianiu spraw...mówicie -tobie ubedzie a wesprzesz - a przecież niekiedy przedsiębiorca nie ma za co podatku zapłacić czy za energie...czy wtedy jest lepiej bo dzieci w tym czasie będą uprawiać karate??? To gmina zarządza tym wszystkim niech zdobywa środki lub sama utrzymuje....przestańcie na wszystkie imprezy żebrać od każdego przedsiębiorcy to jest ŻEBRACTWO.....Jak będę chciał dam sam ale nich mi listów miłosnych nikt nie wysyła .....

Odnośnik do odpowiedzi

ze sponsoringiem jest jak z tacą, dasz albo nie dasz i o co ci chodzi?

No właśnie o to "niby co łaska" ale ......się należy. Z wami też tylko listy wysyłacie i czekacie na zwrotki takie to rządy Ińsko Razem. Potem sprawdzicie które wróciły w gotówce a na które odpowiedzi brak. Znamy te wasze "tacowe" dokładnie jak w kościele.

Odnośnik do odpowiedzi

no dobrze. Sponsor nie wspierasz gminy, tylko określoną organizacje. Inwestor, a sponsor to co innego mylisz pojęcia.

Po co owijać w bawełnę?! Przecież wiadomo o co chodzi każdy sklep, zakład daje wam kasę na każdą imprezę inaczej nic by się nie odbyło. Gmina to teraz jeden wielki "bubel" wykonany przez Insko Razem i dwóch takich co zostali w gminie.

Odnośnik do odpowiedzi

Po co owijać w bawełnę?! Przecież wiadomo o co chodzi każdy sklep, zakład daje wam kasę na każdą imprezę inaczej nic by się nie odbyło. Gmina to teraz jeden wielki "bubel" wykonany przez Insko Razem i dwóch takich co zostali w gminie.

Jakich dwóch co zostali ? Co oni takiego zrobili, zrobią ?

Odnośnik do odpowiedzi

A w tej gminie najwięcej zachmecili Dzialoszewska Zimnicki i Masznicz,to się ciągnie, dług przez tych pajaców .Oni powinni być karani,a jeszcze ta ropucha siedzi jako radna i szczka za duzo. Czego nic dobrego nie zrobiła jak siedziła tą sraką na stołku.

Odnośnik do odpowiedzi

Jakich dwóch co zostali ? Co oni takiego zrobili, zrobią ?

Udajesz głupiego czy głupi jesteś? Nawet trzech zostawili bo Paluch, Jucha i Leśkiw. Ludzie poprzedniego przekleństwa zostają i dostaja odrębne stanowiska lepsze od tych na których byli. Zero odpowiedzialności to się nazywa wygranie bez wojny....

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań "maniek" wracać do tego co było - usiąść i zastanów się co teraz! Kiedyś żadnych możliwości zdobycia środków nie było za to teraz macie wszystko otwarte tylko nie umiecie z tego skorzystać. Weź się nierobie do roboty rób dobre projekty a nie nauczyłeś się krytykować poprzedników. Jakbyś nie spojrzał to cos po sobie zostawili a co ty zostawisz ? wszy i gnidy...

Odnośnik do odpowiedzi

Przestań "maniek" wracać do tego co było - usiąść i zastanów się co teraz! Kiedyś żadnych możliwości zdobycia środków nie było za to teraz macie wszystko otwarte tylko nie umiecie z tego skorzystać. Weź się nierobie do roboty rób dobre projekty a nie nauczyłeś się krytykować poprzedników. Jakbyś nie spojrzał to cos po sobie zostawili a co ty zostawisz ? wszy i gnidy...

Brawo "Olo" tacy mądrzy byli Ińsko Razem a teraz na wypominki ich stać. Do kotła z nimi chociaż ich nawet diabeł w piekle nie zechce tacy leniwi.

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo "Olo" tacy mądrzy byli Ińsko Razem a teraz na wypominki ich stać. Do kotła z nimi chociaż ich nawet diabeł w piekle nie zechce tacy leniwi.

Prawda tkwi w szczegółach. Wystarczy zajrzeć ile kto zastał a ile zostawił będzie czarno na białym a nie plucie na wszystkich bo tak łatwiej.

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda tkwi w szczegółach. Wystarczy zajrzeć ile kto zastał a ile zostawił będzie czarno na białym a nie plucie na wszystkich bo tak łatwiej.

Jasna sprawa ale Liwaki, Kupczyńskie, Szafrany, Mazurki wolą na poprzedników pomyje wylewać. A "mańka" pamiętam z vcity głupek i parch. Widzę że odżył :D ale juz zawsze będzie parch :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi

Udajesz głupiego czy głupi jesteś? Nawet trzech zostawili bo Paluch, Jucha i Leśkiw. Ludzie poprzedniego przekleństwa zostają i dostaja odrębne stanowiska lepsze od tych na których byli. Zero odpowiedzialności to się nazywa wygranie bez wojny....

Zapomniałeś o procyku, ten to dopiero jest ancymonek.
Odnośnik do odpowiedzi

Wróble ćwierkają, że na wylocie ?!

Proszę mi powiedzieć kto w ogóle z gminy nadaje się do pracy? Według mnie tam są same lenie śmierdzące z małymi, nielicznymi wyjątkami. Jacek i Michał to kompletna porażka i tak dalej w dół do szeregowego pracownika.
Odnośnik do odpowiedzi

Proszę mi powiedzieć kto w ogóle z gminy nadaje się do pracy? Według mnie tam są same lenie śmierdzące z małymi, nielicznymi wyjątkami. Jacek i Michał to kompletna porażka i tak dalej w dół do szeregowego pracownika.

A pani sprzątaczka też do d..y ? Durnoto a ty do czego się nadajesz ? Ujawnij swoje predyspozycje może zastąpisz tych których wyganiasz z urzędu !

Odnośnik do odpowiedzi

Tak do wymiany wszystkich ze szkołą naczele.Nigdy tam nie było dobro ucznia przedstawiane tylko odwalenie swiej godzinówki i tyle.Pani Jola druga osoba w szkole obecnie dyrektor nic nie wprowadziłą co do efektywności nauczania.Skupiała sie tylko w pracy jak tu czuba obalić i racina.Człowiek Szafrana ,Michała i Jacka.Tak miało byc dobrze że jest tylko gorzej.nie panuja nad niczym.Konkurs ustawiony jak wszystko w tek gminie i szkole.Same klany rodzinne.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak do wymiany wszystkich ze szkołą naczele.Nigdy tam nie było dobro ucznia przedstawiane tylko odwalenie swiej godzinówki i tyle.Pani Jola druga osoba w szkole obecnie dyrektor nic nie wprowadziłą co do efektywności nauczania.Skupiała sie tylko w pracy jak tu czuba obalić i racina.Człowiek Szafrana ,Michała i Jacka.Tak miało byc dobrze że jest tylko gorzej.nie panuja nad niczym.Konkurs ustawiony jak wszystko w tek gminie i szkole.Same klany rodzinne.

Jeżeli chodzi o wymianę to może zaczniemy as, od wymiany twoich klepek, co ?

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o wymianę to może zaczniemy as, od wymiany twoich klepek, co ?

Z moimi klepkami jest okej u was same dziury bo sęki wam powypadały.Każda wypowiedz władzy którą piastujecie to dziura jak nie wdrodze czy w molu to napewno w budżecie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...