Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

A obal tę władzę i zobaczysz sam co można zrealizować gdy nie ma kasy i w najbliższym czasie jej nie będzie.

A ty co pierwszy raz słyszysz że w kasie pusto? Przecież byłeś radnym i dobrze wiedziałeś co tam zastaniesz. Ale pomimo to obiecywałeś i rwałeś się do koryta wszystkim czteroma kończynami. Jak widać na twoje potrzeby wystarcza. Dla ogółu mieszkańców już brak. Po to wam była ta władza. Dla siebie nie dla innych. Już nas więcej nie oszukacie polonistyczno-politologiczne szmiry.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty co pierwszy raz słyszysz że w kasie pusto? Przecież byłeś radnym i dobrze wiedziałeś co tam zastaniesz. Ale pomimo to obiecywałeś i rwałeś się do koryta wszystkim czteroma kończynami. Jak widać na twoje potrzeby wystarcza. Dla ogółu mieszkańców już brak. Po to wam była ta władza. Dla siebie nie dla innych. Już nas więcej nie oszukacie polonistyczno-politologiczne szmiry.

"czteroma kończynami"-czterema kończynami,chyba że są one czterokanciaste...

Odnośnik do odpowiedzi

"czteroma kończynami"-czterema kończynami,chyba że są one czterokanciaste...

Jak twoja "kwadratura koła" oj ty poprawiaczu forumowiczów weź się do pracy i rób coś dla dobra wspólnego nie tylko dla kolesi z Ińsko Razem.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak twoja "kwadratura koła" oj ty poprawiaczu forumowiczów weź się do pracy i rób coś dla dobra wspólnego nie tylko dla kolesi z Ińsko Razem.

"rób coś dla dobra wspólnego" Nie ma sprawy.Zrobię coś dla dobra wspólnego.Wyjaśnij mi tylko co to jest dobro wspólne.

Odnośnik do odpowiedzi

"rób coś dla dobra wspólnego" Nie ma sprawy.Zrobię coś dla dobra wspólnego.Wyjaśnij mi tylko co to jest dobro wspólne.

Proszę, proszę jak polonista, politolog i górnik z zarządcą zapomnieli co to dobro wspólne. Szybko woda sodowa do gara uderza. Wpisz w wujka google on ci pomoże jak ci studia nie pomogły.

Odnośnik do odpowiedzi

Za rok już nie będzie w ogóle świątecznych światełek.Bo te resztki to tylko wstyd.Czy my aby nie cofamy się w rozwoju.Drogi jak ser,promenada prawie nie świeci a idą święta.Po prostu coraz większe dno i wiocha.

Odnośnik do odpowiedzi

Za rok już nie będzie w ogóle świątecznych światełek.Bo te resztki to tylko wstyd.Czy my aby nie cofamy się w rozwoju.Drogi jak ser,promenada prawie nie świeci a idą święta.Po prostu coraz większe dno i wiocha.

Pokaż swoje świecidełka i wystaw je. Nikt nikomu tego nie zabrania.Jeśli gminę nie stac na świecidełka,to ich nie kupuje.Czy to tak trudno zrozumieć?Mnie nie stać na nowe auto,ani na świecidełka,więc nie kupuję.Uważam,że przy niedoborze(braku) środków finansowych kupowanie świecidełek byłoby nieodpowiedzialne.

Odnośnik do odpowiedzi

Na bzdury wam nie brakuje.Więcej urzędasów zatrudnijcie.Może było pomyśleć czy w ogóle taką ilość zawieszać.W Miałce można by je zawiesić tam by wystarczyło.Co tu pisać bieda biedę pogania .Jak można do świąt przez rok się nie przygotować .Malcer tylko zarobił i na paczkę będzie miał.

Odnośnik do odpowiedzi

Malcer to najlepiej na drzewie zarobił

A co ma sprzedawać zanieczyszczone powietrze? Ja też bym chętnie sprzedał kilkadziesiąt drzew z pobliskich lasów,ale nie ma chętnych.Ciekawe kto u niego kupił to drzewo?

Odnośnik do odpowiedzi

Zbliżają się święta mam domek i chciałabym pospacerować oświetloną promenadą w kierunku plaży.Tymczasem nie świeci nawet co 3 lampa.Czy gmina ,burmistrz wieczorem nie dba o miasteczko?Panie z opozycji,proszę o interwencję i wymuszenie dbałości o to,co stanowi o normalności.Czyli energia elektryczna.

Odnośnik do odpowiedzi

Zbliżają się święta mam domek i chciałabym pospacerować oświetloną promenadą w kierunku plaży.Tymczasem nie świeci nawet co 3 lampa.Czy gmina ,burmistrz wieczorem nie dba o miasteczko?Panie z opozycji,proszę o interwencję i wymuszenie dbałości o to,co stanowi o normalności.Czyli energia elektryczna.

Wstaw sobie licznik przedpłatowy na każdą lampę i będą świecić ci w święta. A najlepiej siedź w domu i nie marudź nam tu !

Odnośnik do odpowiedzi

Wstaw sobie licznik przedpłatowy na każdą lampę i będą świecić ci w święta. A najlepiej siedź w domu i nie marudź nam tu !

Przecież gminny chamie żyjesz z moich podatków.Lecz się psychicznie jeżeli tych rzeczy nie rozumiesz.Zresztą nie tylko ty,bo jest tam was o wiele więcej.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież gminny chamie żyjesz z moich podatków.Lecz się psychicznie jeżeli tych rzeczy nie rozumiesz.Zresztą nie tylko ty,bo jest tam was o wiele więcej.

A ile tych podatków płacisz kmiocie ? I czy one przypadkowo nie wpływają do Szczecina ? Bo jak znamy życie najwięksi krzykacze i roszczeniowcy tutaj u nas srają i śmiecą oraz żądają czerwonych dywanów a podatki w zębach niosą do Szczecina,Stargardu..

Odnośnik do odpowiedzi

Zbliżają się święta mam domek i chciałabym pospacerować oświetloną promenadą w kierunku plaży.Tymczasem nie świeci nawet co 3 lampa.Czy gmina ,burmistrz wieczorem nie dba o miasteczko?Panie z opozycji,proszę o interwencję i wymuszenie dbałości o to,co stanowi o normalności.Czyli energia elektryczna.

Masz rację .Te gamonie już nic nie robią.Cały schemat rządzenia Racina powielają .U niego tez wszystko świeciło w kratkę.Bieda bieda pogania a urzędasy się dobrze mają a radni oczywiście do bani.Nic na władzy wymusić nie potrafią.

Odnośnik do odpowiedzi

Zbliżają się święta mam domek i chciałabym pospacerować oświetloną promenadą w kierunku plaży.Tymczasem nie świeci nawet co 3 lampa.Czy gmina ,burmistrz wieczorem nie dba o miasteczko?Panie z opozycji,proszę o interwencję i wymuszenie dbałości o to,co stanowi o normalności.Czyli energia elektryczna.

Masz rację .Te gamonie już nic nie robią.Cały schemat rządzenia Racina powielają .U niego tez wszystko świeciło w kratkę.Bieda bieda pogania a urzędasy się dobrze mają a radni oczywiście do bani.Nic na władzy wymusić nie potrafią.

Odnośnik do odpowiedzi

A ile tych podatków płacisz kmiocie ? I czy one przypadkowo nie wpływają do Szczecina ? Bo jak znamy życie najwięksi krzykacze i roszczeniowcy tutaj u nas srają i śmiecą oraz żądają czerwonych dywanów a podatki w zębach niosą do Szczecina,Stargardu..

Gminny dupku płacę zgodnie z taryfą a wasz zasrany obowiązek polega na zapewnieniu podstawowych celów istnienia gminy.Ja przecież nie żądam dla siebie wygórowanych wymysłów.Głupcze z gminy zacznij używać rozum albo wynocha.czas wys przegonić bo jesteście podobni do poprzedników.

Odnośnik do odpowiedzi
Gminny dupek radny

Gminny dupku płacę zgodnie z taryfą a wasz zasrany obowiązek polega na zapewnieniu podstawowych celów istnienia gminy.Ja przecież nie żądam dla siebie wygórowanych wymysłów.Głupcze z gminy zacznij używać rozum albo wynocha.czas wys przegonić bo jesteście podobni do poprzedników.

Czcigodny,wielce szanowny gościu.Gminie brakuje środków finansowych na podstawową egzystencję,w tym na opłaty dla Enei.Musimy wspólnie przeczekać kryzys.Radni doskonale znają potrzeby,lecz znają też kondycję finansową.Pozostała nam jedynie cierpliwość i czekanie nie na Godota,ale na lepsze czasy.

Odnośnik do odpowiedzi

Czcigodny,wielce szanowny gościu.Gminie brakuje środków finansowych na podstawową egzystencję,w tym na opłaty dla Enei.Musimy wspólnie przeczekać kryzys.Radni doskonale znają potrzeby,lecz znają też kondycję finansową.Pozostała nam jedynie cierpliwość i czekanie nie na Godota,ale na lepsze czasy.

Nie jestem gościem tylko płacącą podatki obywatelką.Nie żądam nic ponadto co gwarantują mi przepisy na które tak chętnie się powołujecie.Proponuję wam obniżenie zarobków o 500 zł i znajdą się środki na potrzeby mieszkańców.Cierpliwi to my już byliśmy 26 lat.teraz należy was wypieprzyć na zbity pysk bo nie nadajecie się nawet do sprzątania...

Odnośnik do odpowiedzi

A Michałek się bawi ,nawalonego jak stodoła koło straży go widziałam jak szedł

Módl się aby on nie skojarzył kogo widział koło straży. Jak tylko sobie przypomni i ciebie wskaże to nie chciałabym być w twojej skórze !!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...