Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

Takie były w Rewalu montowane to do tej pory maja kłopoty finansowe.Ja bym proponował jak dawniej było na naftę i Michał z Jackiem wieczorem po Ińsku bedą palic a rano gasić a sołectwa obejmą radni z Ińsko Razem

Odnośnik do odpowiedzi

My mamy w nosie te lampy przy chodniku chcemy nowe lampy na naszym osiedlu i to takie

Mnie nikt lamp nie stawia, a jak chce mieć jasno to musze sobie sam lampę kupić i zaświecić a wam trzeba wszystko gratisowo fundować
Odnośnik do odpowiedzi

Wiocha wiochę pogania.Nawet na budynku urzędu nie zawiesili dekoracji a taka była.Michał powinien siedzieć w piwnicy i naprawiać resztę ozdób a nie snuć się po urzędzie.W budynku urzędu też choinka pożal się boże-jak im nie wstyd-na promenadzie choinka stoi światełka wiszą ale prądu chyba zabrakło bo nie świecą-czekają na pewno na mikołaja .Nieroby nic nie potrafią już liczą w przyszłym roku ile trzynastki dostana.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie jest nagranie z.komisji wklejaj michał

damo wklej sobie sama.A z jakiej racji Pan Michał ma cokolwiek wklejać i nagrywać?Żądać to możesz od swojego osobistego,a nie od Pana Michała.Imiona piszemy z wielkiej litery!!!

Odnośnik do odpowiedzi

damo wklej sobie sama.A z jakiej racji Pan Michał ma cokolwiek wklejać i nagrywać?Żądać to możesz od swojego osobistego,a nie od Pana Michała.Imiona piszemy z wielkiej litery!!!

Jaki pan? Zwykły cwaniak bez doświadczenia za to szybko przebranżowiony na działacza samorządowego.Już mu się nie chce być dla ogółu mieszkańców.Teraz boją się krytyki bo jest za co na nich wieszać psy.

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki pan? Zwykły cwaniak bez doświadczenia za to szybko przebranżowiony na działacza samorządowego.Już mu się nie chce być dla ogółu mieszkańców.Teraz boją się krytyki bo jest za co na nich wieszać psy.

Pan to może on jest dla Edka Deca psa co się wabi łatek! Chłopiec od wprowadzania psa burmistrzem parodia! Szafran był rzekomo taki chory a dwa tygodnie pod rząd w nagance parobkował biegajac po lesie musi chłop podwójnie naganiac za tego cwaniaka lenia Liwaka
Odnośnik do odpowiedzi

A co Terenia, kup sobie kamerę i nagrywaj. Szafran ma swoją prywatną kamerę i jak nie chce to nie musi nagrywać. Załóż babską telewizję i siej propagandę sukcesu.

Tu masz coś ze swoich dawnych partyjnych dziejów co byś z prawy nie wyszła

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście to mi wisi czy wklei czy nie aczkolwiek już dawno powiedział że nic się nie zmieni w tej materii. Nie wiem więc po co ktoś szczuje na Michała. Były komisje będą nagrania. Trochę cierpliwości. Co Włodek chcesz zabłyszczeć? Żeby to tylko się nie odbiło przeciwko tobie.

Odnośnik do odpowiedzi

a ja myślę że włodek celowo nie bierze kamery żeby nie było widać ze teresa błyszczy na posiedzeniach bardziej od niego, a gmina żeby uniezależnić się od włodkowej kamery powinna zakupić taki sprzęt na urząd aby nagrywanie posiedzeń stało się normalną praktyką w urzędzie

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście to mi wisi czy wklei czy nie aczkolwiek już dawno powiedział że nic się nie zmieni w tej materii. Nie wiem więc po co ktoś szczuje na Michała. Były komisje będą nagrania. Trochę cierpliwości. Co Włodek chcesz zabłyszczeć? Żeby to tylko się nie odbiło przeciwko tobie.

A ty co do włodka pijesz? Zatwardzenie masz?
Odnośnik do odpowiedzi

a ja myślę że włodek celowo nie bierze kamery żeby nie było widać ze teresa błyszczy na posiedzeniach bardziej od niego, a gmina żeby uniezależnić się od włodkowej kamery powinna zakupić taki sprzęt na urząd aby nagrywanie posiedzeń stało się normalną praktyką w urzędzie

Do pierwszej części zdania się nie będę wypowiadał, bo to bzdury, ale druga część to świetny pomysł, już najwyższy czas, aby gmina zakupiła kamerę i na swojej stronie zamieszczała nagrania z posiedzeń, przynajmniej ta banda nierobów miała by zajęcie.
Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...