Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

co z tym internetem będzie bo wypowiedzieliśmy z sąsiadami umowy w orangu i czekamy już pół roku na światłowody a tu nic

A co zimnicki może zrobić dobrze. Pewnie liczy na ile można oskubać klientów takich jak ty. Co już umowy wypowiedzieli i jak czubki czekają na lepsze łącze a tu długo trzeba czekać.

Odnośnik do odpowiedzi

A co zimnicki może zrobić dobrze. Pewnie liczy na ile można oskubać klientów takich jak ty. Co już umowy wypowiedzieli i jak czubki czekają na lepsze łącze a tu długo trzeba czekać.

A co ma Zimnicki do światłowodów? Przecież to nie on budował odczep się od niego

Odnośnik do odpowiedzi

A co ma Zimnicki do światłowodów? Przecież to nie on budował odczep się od niego

Bo to on jest pośrednikiem który negocjował między gminą a kupującym ten teren. Wszystko się dzieje pod jego okiem i oknem. Chyba nie wierzysz w przypadki.

Odnośnik do odpowiedzi

to jest kwestia negocjacji jak by burmistrz miał to gdzieś to by nie rozmawiał i nawet ktoś by tego centralnego nie zrobił a tak w Storkowie dzieci mają ciepło w świetlicy i dobrze. Za to będą sobie kopać 10 lat koło Storkowa zapominając o Ińsku

Pod droga zrobią tunel i wyjdą na Ińsku .Szafran wie jak to się robi.Mieszkańców ograją

Odnośnik do odpowiedzi

Pod droga zrobią tunel i wyjdą na Ińsku .Szafran wie jak to się robi.Mieszkańców ograją

Taki scenariusz własnie widzę. Ograją żwirki głupców z Insko Razem.

Lampy będą tajemniczy inwestor od stacji paliw zrobi .

U tej władzy wszystko jest owiane tajemniczymi sponsorami. Może czas sprawdzić co to za jedni?

Odnośnik do odpowiedzi

firma zgłosiła się do gminy w październiku z ofertą sprzedaży lamp, opraw itd. nawiązano kontakt i będzie zrobiony odcinek gdzie cały czas przepalają się żarówki

Ale kuźwa sensacja, do mnie cały czas zgłaszają się firmy co chcą mi coś sprzedać, a do was niemoty zgłosiła się jedna w październiku? Ja pitole, wy to macie tempo.
Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...