Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że jak we władzach polonista i politolog to umieją czytać ze zrozumieniem. W tej chwili "grupą trzymającą władzę" są wymienieni i na ich ręce patrzymy. Co mają do tego "baby" kto wie co będzie - może Racin wróci. Przez takich chłystków co to naobiecywali i teraz nic nie robią moż nawet komuna wrócić. Chociaż jak dla mnie nigdy stąd nie wyszła. Kamer nie ma ale nie wiesz czy "sowa" śpi.....

Te Olo nie kracz. To chyba najczarniejszy scenariusz. Spadliśmy na dno już teraz myślałem że już gorzej nie będzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałem że jak we władzach polonista i politolog to umieją czytać ze zrozumieniem. W tej chwili "grupą trzymającą władzę" są wymienieni i na ich ręce patrzymy. Co mają do tego "baby" kto wie co będzie - może Racin wróci. Przez takich chłystków co to naobiecywali i teraz nic nie robią moż nawet komuna wrócić. Chociaż jak dla mnie nigdy stąd nie wyszła. Kamer nie ma ale nie wiesz czy "sowa" śpi.....

Chcesz powiedzieć, że masz kreta w gremiach władzy ? To ty jesteś Olin...a nie Olo !!

Odnośnik do odpowiedzi

Władza przez rok nic nie zrobiła.Szumne hasła jak oni wszystko ujawnią zgłoszą do prokuratury wszystkie przekręty,jak Palucha delegacje ,hangar szkolny że podatków nie płacą, żee wszkole jest katering i.t.d - teraz sami się utopiliściez tymi pzrekrętami..Ze Strażakami stworzyliście towarzystwo wzajemnej adoracji.Sprzęt który ma służyć tylko do zadań niesienia pomocy wykorzystujecie sobie jak chcecie.Przykłady bedą pózniej żebyście mogli mieć więcej do czytaniaZgłosili do prokuratury Szymczyka i Czubkowskiego a najlepsi mająsię dobrze.Tak panie Mazurek pana kolesie .Tak w tamtej kadencji i przed wyborami w d.... pan im wchodził za mieszkanienm w ciemniku.Myśli pan że ja to włądza - do czasu sielanka trwa.Dla tych sławnych podatków kneblujecie usta pracownikom gminy .Zachowujecie się gorzej jak czerwone buraki bo już określenia na Was nie ma..Tak pan wybudował nam świetlice w Czertyniu i z tym Szfranem swoim koleśiem drogę w Ściennym zbudował że wszystkie gminy śasiednie nam pozazdroszczą.Obejżyjcie się na tej swej kamerze jakie czerwone łby macie i nic pozatym prowadząc komisje i sesjie.Jak w tamtej kadencji nic pan nie zrobił dla gminy o sołectwie nie wspomnę to w tej kadencji zasłużył pan się mieszkańcom i rolnikom forsując swą głupotą nie uzasadnione podwyżki z tymi radnymi z Ińsko Razem

Odnośnik do odpowiedzi

Władza przez rok nic nie zrobiła.Szumne hasła jak oni wszystko ujawnią zgłoszą do prokuratury wszystkie przekręty,jak Palucha delegacje ,hangar szkolny że podatków nie płacą, żee wszkole jest katering i.t.d - teraz sami się utopiliściez tymi pzrekrętami..Ze Strażakami stworzyliście towarzystwo wzajemnej adoracji.Sprzęt który ma służyć tylko do zadań niesienia pomocy wykorzystujecie sobie jak chcecie.Przykłady bedą pózniej żebyście mogli mieć więcej do czytaniaZgłosili do prokuratury Szymczyka i Czubkowskiego a najlepsi mająsię dobrze.Tak panie Mazurek pana kolesie .Tak w tamtej kadencji i przed wyborami w d.... pan im wchodził za mieszkanienm w ciemniku.Myśli pan że ja to włądza - do czasu sielanka trwa.Dla tych sławnych podatków kneblujecie usta pracownikom gminy .Zachowujecie się gorzej jak czerwone buraki bo już określenia na Was nie ma..Tak pan wybudował nam świetlice w Czertyniu i z tym Szfranem swoim koleśiem drogę w Ściennym zbudował że wszystkie gminy śasiednie nam pozazdroszczą.Obejżyjcie się na tej swej kamerze jakie czerwone łby macie i nic pozatym prowadząc komisje i sesjie.Jak w tamtej kadencji nic pan nie zrobił dla gminy o sołectwie nie wspomnę to w tej kadencji zasłużył pan się mieszkańcom i rolnikom forsując swą głupotą nie uzasadnione podwyżki z tymi radnymi z Ińsko Razem

Piszesz to samo po raz e-nty. Oskarżasz te same osoby o te same przekręty. Zgłoś w końcu to tam gdzie trzeba bo rzeczywiście jest to nudne do kwadratu i rzygać się już chce. Niech organy do tego powołane przeprowadzą kontrolę w Urzędzie i Radzie Miejskiej, zaaresztują złoczyńców to będzie okazja do przeprowadzenia wyborów uzupełniających i wyboru nowego burmistrza albo burmistrzyni ?

Odnośnik do odpowiedzi

No to przez wasze nieudacznictwo wytrzymało 15 lat to i tak długo. Całkowicie zgadzam się z Olo nikt nic nie robił a teraz żale nie wiadomo do kogo. Zastanawia mnie tylko czemu ktos wraca do Działoszewskiej jak po niej 8 lat był Racinowski. Zamieniam się w słuch co zrobił przez te lata już, już, słucham! Pan "rajca" pierwszy.

Już wymieniam: droga asfaltowa Ścienne Llinówko droga z parkingami przy plaży ulica z chodnikiem w Storkowie droga do bloków w Ściennem świetlice w Studnicy i Ciemniku wodociag na Waliszewie w Ińsku ul Reja Żeromskiego Poznańska oraz kilometry chodników chodnik przez Linówko mieszkania w Ciemniku place zabaw w Ińsku i na wsiach i wile innych chodżby gaz w Ińsku Zobaczymy co Wy zrobicie ?

Odnośnik do odpowiedzi

Już wymieniam: droga asfaltowa Ścienne Llinówko droga z parkingami przy plaży ulica z chodnikiem w Storkowie droga do bloków w Ściennem świetlice w Studnicy i Ciemniku wodociag na Waliszewie w Ińsku ul Reja Żeromskiego Poznańska oraz kilometry chodników chodnik przez Linówko mieszkania w Ciemniku place zabaw w Ińsku i na wsiach i wile innych chodżby gaz w Ińsku Zobaczymy co Wy zrobicie ?

Dodaj orlik w Ińsku i promenada.Te inwestycje "zatkały" możliwości inwestycyjne gminy na trzy lata.

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga pracownicy gminy wasze komputery są pod kontrolą .Michaś będzie was sprawdzał .Czyszczą także wpisy nie korzystne dla obecnej ekipy rządzącej na CAFE.Komuna w najlepszym wydaniu.BURAKI

Hau,hau.Komputery w gminie są narzedziem pracy urzędników,a nie prywatnym narzędziem do uprawiania polityki.I tu zgadzam się z obecna władzą.

Odnośnik do odpowiedzi

http://bip.insko.pl/...orze_oferty.pdf

Takim oto sposobem człowiek który w naszej gminie nie jedno spieprzył ma znów fuchę. Trzeba przyznać że Liwakowi można każdą świnię podłożyć. Jak można było wybrać takiego wykonawcę spośród tylu porządnych ofert??? Może ten wybraniec wiedział jaką ofertę złożyć??

Mam nadzieje,że wszelkie uzgodnienia dotyczyć będą fazy projektowej,anie wykonawczej.Dotychczas wszystkie projekty tego jegomościa były totalnym bublem.

Odnośnik do odpowiedzi

f7796a8f0bcdcbc6898da847bbcd6ae8.png

To miał być hak na Olo....ale się nie udał....od jutra mam internet mobilny....Nikt mnie nie zatrzyma....Co za ćwoki rządzą gminą....Michał idź na dodatkowe studia a Liwak niech skończy coś praktyczne a nie filozoficzne fakultety...Gdzie ta wasza INNOWACYJNOŚĆ?!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...