Skocz do zawartości

Dlaczego Gmina Ińsko ma problemy finansowe


Rekomendowane odpowiedzi

Łolo ty głupku CO PO NIEJ ZOSTAŁO? Molo już się rozleciało, kino w ruinie, beczki po bioetanolu w środku zardzewiałe że nikt nie chce kupić niedługo pójdą na złom, po modernizacji bloków został w Ińsku smog i smród zwłaszcza zimą, TYLE PO NIEJ ZOSTAŁO! O długach nie wspomnę!

Wiesz dlaczego wszystko się rozsypuje ? Bo to było robione hmmm 15 lat temu? Potem nie było gospodarza żeby dbał o nasze wspólne dobro zrobiliście ruinę ze wszystkiego. Kiedy to idioto zrozumiesz!!! Jak nie dasz krowie pić to zdechnie jak nie bedziesz jadł to umrzesz z głodu jak nie dbasz o majątek to niszczeje. Czego tu nie rozumiesz rządzący kretynie.

raczej coś co się rozpada a przetarg na dokonczenie termomodernizacji bloków robiła Działoszewska z Kubiciem i ustawili go tak zeby zubik wygrał

Co zmieniasz zdanie że to nie wieża robiła tak tak kończyła ale syf pozostawiony przez zimnickiego i palucha. Zapytaj Krzyśka on ci wszystko powie.

Odnośnik do odpowiedzi

Same głupoty napisałaś, cały czas tu trąbimy o 200 tyś dlugu smieciowego, o innych długach wiadomo tylko że są to powiedz mi, za co gmina wyremontuje droge w Ściennym, za co wybuduje świetlicę w Czertyniu, za co w Linówku i w Ciemniku? Dobrze że powiat poprawi studzienke i wyremontuje chodnik bo gmina biedna jak mysz kościelna i nawet tego by nie było.

Za co rwałeś się do władzy to umiej rządzić a nie narzekać ,inne gminy dają sobie radę o to przykład wez Gminę Dolice .Jest większa i budżet maja większy a za tym i wydatki większe jadą na tym samym wózku.Oni maja też stary ośrodek zdrowia a podjęli działania budowy publicznego nowego ośrodka zdrowia Inni szukają oszczędności we wszystkich działach administracji redukując zatrudnienie,nie dając żadnych nagród .Łączenia klas w szkołach z redukcją nauczycieli a wy co . wzrost wynagrodzeń w budżetówce.Racinowski pasł wszystkich za głosy na koniec kadencji a Liwak zaraz dawał podwyżki i zwiększył zatrudnienie po objęciu władzy,radni maja pomniejszone diety i można wiele przykładów dawać.Jesteście buraki i niemoty tyle w tym temacie Panie Michale i Łysy.

Odnośnik do odpowiedzi

drewniane molo dobrze zrobione i zakonserwowane od początku powinno wytrzymać minimum 20 lat

No to przez wasze nieudacznictwo wytrzymało 15 lat to i tak długo. Całkowicie zgadzam się z Olo nikt nic nie robił a teraz żale nie wiadomo do kogo. Zastanawia mnie tylko czemu ktos wraca do Działoszewskiej jak po niej 8 lat był Racinowski. Zamieniam się w słuch co zrobił przez te lata już, już, słucham! Pan "rajca" pierwszy.

Odnośnik do odpowiedzi

Odebrałeś promenadę i już się sypie bez konserwacji czego nie jesteś taki mądry i nie pociągniesz do odpowiedzialności cały nadzór wraz z wykonawcą.Zaproś na sesję tych prezesów i inspektorów co gmina ich opłacała to szydło z worka wyjdzie kto fuchę odwalał.

Odnośnik do odpowiedzi

Olo bardzo szybko zmieniasz zdanie. Jeszcze nie tak dawno pisałeś że Tereska to szkodnik Ińska i że udowodniła to przez 8 lat swoich rządów. Co do termomodernizacji mylisz się. To Działoszewska robiła przetarg na termomodernizację, a kiedy wygrała firma z zewnątrz unieważnili przetarg i zrobili wszystko tak aby ZUBiK to wygrał. Później to zezwalała na odłączanie się od kotłowni. Nie bronie Stacha ale on miał rzesze pracowników tzw. robót publicznych i mu ZUBiK do niczego potrzebny nie był. PUWiS umowę podpisał Stach ale aneks o oddaniu w użytkowanie i skazanie mieszkańców na jednego dostawcę na 25 lat podpisała Teresa więc nie pieprz mi tutaj głodnych kawałków jaka to ona wspaniała była. Gdyby wygrała z Racinowskim w 2006 r. to gwarantuje ci, że żwirki kopały już by od 2010 w Ińsku i nikt nie mógłbym z tym nic zrobić. Pokaż mi inwestycje Teresy, które są dobrze wykonane. Może molo? Może kino? Może kanalizacja w Ściennym, która też się sypie? Ostatnia modernizacja oczyszczalni ścieków w Ińsku była za Stacha, Terecha oddała PUWiSowi i dziś wszystko się wali.

Czemu przypisujesz inwestycje komuś kto ich nie robił? PUWiS to nabytek Stacha- zniszczył miejscowa firmę dla swojego układu, wieża dobiła tylko gwóźdź do trumny, termomodernizację zaczął Stachu z firmą "ptak" wydał wszystkie pieniądze i wykupując wszystkie materiały których nie było gdzie trzymać dokończyła wieża rodzima firmą która była najtańsza bo już na nic kasy nie było- o tym może powiedzieć radna Bożena. Kino? Przecież Pakuły z Edytą mieli się wtedy najlepiej dzięki Stachowi żyli jak królowie no chyba Michał o tym dobrze wie! Pracował u Edyty nie zna faktów? Nosił jej torebkę jak pies a teraz wickiem jest. Nagle wszystko zapomnieliście. No to może jednak Stachu zrobił źle oczyszczalnie ścieków co ma z tym wspólnego wieża??? Ostatni gwóźdź do trumny gminy wbijecie WY Ińsko XXI czy IŃSKO RAZEM jak wolicie.

Odnośnik do odpowiedzi

słuchałaś sesji Tereska? powiedziane było ze reklamacje zgłoszono i na wiosnę będzie remont

Słuchaj tępaku.Masz zgłosić zawiadomienie do prokuratury na tę fuchę a wszystkich zaproś na sesje i niech się tłumaczą za złe wykonawstwo.Myślisz że lepiej poprawią.

Odnośnik do odpowiedzi

no olo a kanalizacje w sciennym kto robił?czy ona jest sprawna?

Słuchaj młotku jak wiesz że zle zrobiona to rób tak aby było dobrze a ty nic w tym zakresie nie robisz .Do koryta się dorwałeś i teraz plujesz .Wszystko robicie jak poprzednicy ale z nawiązka czyli o 100% gorzej .Kłamstwo za Kłamstwem

Odnośnik do odpowiedzi

nikt tutaj stacha nie wychwala ale tak jak i on tak i terecha popełniła dużo błędów olo i takie są fakty nie broń jej bo stajesz się śmieszny wyzywałeś ją tutaj od najgorszych a teraz wszyscy są be a ona the best?

Nigdy jej nie wychwalałem i daleki jestem od tego ale chyba zauważyłeś że bzdury piszecie i przypisujecie winy których nie popełniła. Nauczcie się prawdziwie oceniać jak było a nie zionąć tą wszechobecną nienawiścią. Nie lubieć kogoś to chyba nie jest tożsame z nienawiścią. Koniec.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak gamonie bierzcie się do pracy bo tylko udajecie że pracujecie.

Nic wam z tej komuny nie ubyło i tylko wąchacie tu kto to pisze pod różnymi nikami.Jest nabór do WSI i innych podobnych służb bo dymisję poskładali -tam masz drogę otwartą może się spełnisz Gość a to ze jesteś kapusiem to już tu pisano wiele razy i wszyscy wiedzą także nie będę faktów przytaczała.

Odnośnik do odpowiedzi

Ponownie jest ogłoszenie że Radca Prawny nie odpłatnie przyjmuje interesantów.

Już tu pisano że to kant.Opłacany jest przez Gminę a Gmina to My .Myślałem że po ostatnich wpisach o tej treści ogłoszenia coś w główce Włodarzom zaświta ale jednak się myliłem nadal oszukują mieszkańców że wszystko jest za darmo.

Odnośnik do odpowiedzi

Ponownie jest ogłoszenie że Radca Prawny nie odpłatnie przyjmuje interesantów.

Już tu pisano że to kant.Opłacany jest przez Gminę a Gmina to My .Myślałem że po ostatnich wpisach o tej treści ogłoszenia coś w główce Włodarzom zaświta ale jednak się myliłem nadal oszukują mieszkańców że wszystko jest za darmo.

Wskaż mi w Polsce radcę prawnego,który udziela porad prawnych gratisowo.Jeśli widnieje taka informacja,to płatnikiem i tak jest kto inny,a nie interesant.

Odnośnik do odpowiedzi

Treść ogłoszenia dupku powinna być zmieniona ponieważ słowo darmowe jest błędne .wiadomo ze gmina opłaca kancelarię Prawną więc Gmina to my bo jest opłacana z naszych pieniędzy więc nie przypisujcie sobie czegoś co nie jest za darmo.

Do gość .Piszę kiedy mi się podoba a nie ze względu że jest sobota.

Bierzcie si,e do pracy bo przez ten rok nie zrobiliście nic.Koryto i kumoterstwo tak jak w wykonaniu Endriu.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...