Skocz do zawartości

Żwirowe eldorado czyli gruszki na wierzbie


Toffik

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to drugą kadencję był odstawiony .Racin wszystko sam sobie robił.Dlatego z nim się nie zgadzał bo ich wszystkich pomijał i sam decydował.

Słuchaj gościu to ty z Andrzejkiem uczestniczyłeś w tych poczynaniach a tu zwalasz winę na kogo się da.Czego nie piszesz o mazurku który był i jest za żwirownią i o wielu innych,czego nie napiszesz że bogdan w Włodkiem zablokowali wycinkę dwóch lasów chyba z 5ha które są na terenie wydobycia .Zajrzyj w papiery -tego baranie nie napiszesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że ten Gość komuch znów się czepia wszystkiego i wszystkich.Jak zapiszesz się do Palikota to Ci pofolguje a teraz komuchu spać szybciutko bo jutro będzie Ci ropa z oczu wyciekać.Chyba nocka będzie nie przespana bo będziesz miał omamy .Byłeś cały czas nierobem i nim,jesteś.Napisz gnido jakim jesteś ideałem NARCYZIE.

Przyjdzie kolej na ciebie człowieka bez ropy w oczach bez omamów bo już za tobą przechodzisz etap dziury mózgowej.

PRECZ z KOMUCHAMI które tu piszą i podszywają się za tych mądrych i sprawiedliwych.

Dobrze piszesz precz z takim komuchem jak ty. Niby sie ich wyrzekasz a jesteś jednym z nich więc po co ta gadka. Jesteś jednym z nas w Ińsku są same komuchy łącznie z tobą.

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjdzie kolej na ciebie człowieka bez ropy w oczach bez omamów bo już za tobą przechodzisz etap dziury mózgowej.

Dobrze piszesz precz z takim komuchem jak ty. Niby sie ich wyrzekasz a jesteś jednym z nich więc po co ta gadka. Jesteś jednym z nas w Ińsku są same komuchy łącznie z tobą.

Ha ha ha dobre. Olo dobrze prawisz.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że ten Gość komuch znów się czepia wszystkiego i wszystkich.Jak zapiszesz się do Palikota to Ci pofolguje a teraz komuchu spać szybciutko bo jutro będzie Ci ropa z oczu wyciekać.Chyba nocka będzie nie przespana bo będziesz miał omamy .Byłeś cały czas nierobem i nim,jesteś.Napisz gnido jakim jesteś ideałem NARCYZIE.

Tak konkretnie to kogo masz na myśli? Czemu ropa z oczu cieknie i kto ma omamy??? No jak już piszesz to pisz konkretnie. Bo ta nienawiść cię w końcu zeżre.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak konkretnie to kogo masz na myśli? Czemu ropa z oczu cieknie i kto ma omamy??? No jak już piszesz to pisz konkretnie. Bo ta nienawiść cię w końcu zeżre.

Odpowiadaj cepie! Piszesz i błądzisz obsrywając każdego.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wybawia się komucha ola który pisze pod różnymi nikami i tu podjudza .Sam komuch nic nie znaczy bo po protu zasrany dupek jest sam.Najgorsze jest to że o sobie nic nie napisze tylko tu opluwa innych.Nic nie znaczy w tym świecie boi się własnego cienia.Komuch z V kolumny .Czerwoniak jeden.

Skoro on tak sie boi swojego cienia to pytanie brzmi dlaczego ty nie napiszesz o kim mowa chyba bardziej się boisz sam siebie. Olo już napisał i go tu nie ma tak wygląda że to ty sam ze sobą piszesz. Pytano ciebie dziesiątki razy co oznacza V kolumna i kto jest czerwoniakiem, komu ropieją oczy rano i ty o tym wiesz no i kto w końcu ma te omamy nocne o których ty także wiesz.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wybawia się komucha ola który pisze pod różnymi nikami i tu podjudza .Sam komuch nic nie znaczy bo po protu zasrany dupek jest sam.Najgorsze jest to że o sobie nic nie napisze tylko tu opluwa innych.Nic nie znaczy w tym świecie boi się własnego cienia.Komuch z V kolumny .Czerwoniak jeden.

Tak wybawia się komucha ola który pisze pod różnymi nikami i tu podjudza .Sam komuch nic nie znaczy bo po protu zasrany dupek jest sam.Najgorsze jest to że o sobie k***** nic nie napisze tyklo tu opluwa innych.Nic nie znaczy w tym świecie boi się własnego cienia.Komuch z V kolumny .Czerwoniak jeden.

Martwisz mnie "gośc" jesteś biedny i chory. Samotny i nie radzisz sobie z samym sobą.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zaropiałku komunistyczny jeden.Jutro będziesz opuchnięty.Śnij o pięknej żwirowni a raniutko spoglądnij w lustereczko.

Biedny człowiek jeszcze nie wie że żwirowni nie będzie. twoje mrzonki są dopiero ropne wrzody które pękną wcześniej czy później. Może jednak spójrz w lusterko i powiedz nam kogo widzisz???

Odnośnik do odpowiedzi

Ty komuchu tu nie ściemniaj ty dobrze wiesz ,jesteś komuch i tyle..Niech śni Ci się żwirownia a tych wszystkich co tu obsrywasz od wieży począwszy a na Racinie kończąc to niech cię dręczą po nocach.rano każdego dnia komuchu polecam lustereczko.Juto cie rano obudzę i przypomnę nie wiem tylko o której wstanę.

Myślę że ty wcale spać nie możesz. Masz taki mętlik w głowie że to ty masz koszmary. Ale jutro tobie lustereczko powie kto jest najpiękniejszy na świecie :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jesteś czerwony jak ten Twój łysy łeb z leninowską firanką.Ten żwir będzie koło Ciebie transportowany ,przecież tak uzgadniałeś z twoim guru.Co tu pisać wszyscy wiedzą jakim komuchem byłeś a teraz jesteś w podziemiu i kąsasz.Tyle mam Ci do powiedzenia.

Czuprynę mam bujną a żwir mi nie przeszkadza. Byle żeby nie koło mojego domu i tak będzie. To obiecuje Ińsko Razem.

Odnośnik do odpowiedzi

I co komuchu patrzałeś w lustereczko.Widzę że moimi wpisami się posługujesz.Ińsko Razem jest podzielone co do żwirowni i tu bzdur nie pisz komuchu jeden.Po nadto mi też zwirownia nie przeszkadza nawet jak by koło mego domu jezdzili.

Nie wskazuję formy leczenia ale zakład zamknięty były by dla ciebie szubrawcu najlepszy.Jesteś groźny dla otoczenia.O środowisku naturalnym nie chcę nawet wspominać,bo to jak wysypisko Powalice..

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wskazuję formy leczenia ale zakład zamknięty były by dla ciebie szubrawcu najlepszy.Jesteś groźny dla otoczenia.O środowisku naturalnym nie chcę nawet wspominać,bo to jak wysypisko Powalice..

:D

Odnośnik do odpowiedzi

Wież powinna odpowiedzieć bo ona budowała to molo. Jest teraz w radzie więc jest się z tym problemem do kogo zwrócić.

Gówno jej zrobią przecież Jacek wtedy był radnym i co ruszy ją teraz? Nawet drogę jej w pierwszej kolejności wyremontował. A główna jest jak ser Szwajcarski. Tyle w temacie.

Odnośnik do odpowiedzi

Sztyrlic bzdur nie pisz.Molo historia ,kościoły budowano na tysiąc lecia i zamki.Zobacz jak autostrady budowali i nikt nie odpowiada,przejedz się czwórką zobaczysz ile jest po prawek,oczywiscie my drugi raz płacimy czyli podatnicy.Po Wieży jak molo pozostawiła w stanie dobrym ale może tez jakościowo zle wykonane i odebrane ,tak wiekszość znawców twierdzi podważając inspektorów co odbiory wykonali , nie ona, to oni powinni odpowiadać i gmina powinna ich do odpowiedzialnosci pociągnąć jak był czas czyli gwarancja,po nadto zawsze w budżecie powinny byc przeznaczone środki na remonty bieżące i kapitalne,wszystkiego się to tyczy a nie tylko mola,tu jest pies pogrzebany ale jak bezmyślnie zatrudnia sie pracowników w gminie w szkole to tej kasy zawsze będzie brakować.Nie wystarczy że Andrzejowi syn na traku pare desek wystrugał za gratis aby w molu wymienić. to jest z informacji między sesyjnej burmistrza w protokóle Jacek ta sama drogą idzie ,na ZUBiKu leża deski z traka do obróbki na wymianę w molu.To jest łatanie.Bezrobotni tak jak u andrzeja gwozdzi nie po dobijają.

Co do tej foty to nie mam nic do powiedzenia ,tak jak pisałem wczoraj masakra.U radnego biba pod nazwą spotkanie,rozumiem w urzedzie z wszystkimi radnym bo to w naszej gminie tyle na raz osobistości ale radni dwaj góru - a reszta jest po minięta.Tak to SZtyrlic Komuchu wygląda

Wyzywasz innych od komuchów a bronisz największego KOMUCHA IŃSKA na dodatek istniejącej w IPN i ty śmieciu czepiasz się porządnych ludzi Jak Włodek czy Mazurek , Liwak. Ty określ się w końcu czy bronisz komuchów czy im dupę obrabiasz bo wczoraj robiłeś to samo. Twoje wywody są gówno warte nadaja się do utylizacji jak ty.

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie to szczęście że Jacek został Burmistrzem a Włodek Przewodniczącym przynajmniej mamy gwaranta że żwirki pójdą na boczny tor. Nieocenione jest wsparcie Pana Mazurka w tych planach czy to się komuś podoba czy nie :D

Odnośnik do odpowiedzi

Nie napisałeś jeszcze jednego to ci przypomnę IFS z Mazurkiem na czele głosował za.Tak był za żwirownią.Tera za kasę zmienił zadnie chodzi tu przede wszystkim o plan dla Wisoli

Plan dla Wisoli rada zatwierdzi w każdej możliwej chwili .I tak za plan płaci inwestor.A że teren i obiekty tam budowane przeznaczone będą na wypoczynek i rekreację,to oczywiste.Żwiru tam kopać nie będą,więc Mazurek jest o plan spokojny.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy Pan Mazurek wie że firmy prywatne już nie mogą finansować planów ponieważ jest to korupcjogenne .To dla wiadomości WIEM czyli pana Mazurka.

A ja wiem,że ty nic nie wiesz Adolfie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy Pan Mazurek wie że firmy prywatne już nie mogą finansować planów ponieważ jest to korupcjogenne .To dla wiadomości WIEM czyli pana Mazurka.

Nie sądzę,że wiem wszystko,ale pamiętam swoje nazwisko i nie nazywam się tak pięknie jak mój kolega radny Zbyszek.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy Pan Mazurek wie że firmy prywatne już nie mogą finansować planów ponieważ jest to korupcjogenne .To dla wiadomości WIEM czyli pana Mazurka.

Zapoznaj się z aktualnie obowiązującymi przepisami, kolego niedouczony !!??

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznaj się z aktualnie obowiązującymi przepisami, kolego niedouczony !!??

Nie daj się wciągnąć z tym głupkiem maciejem z miałki ksywa "psychol" - gośc" w dyskusję. Omijaj i lekceważ po prostu ignoruj tego złodzieja i wyzyskiwacza pracowników. Wcześniej czy później bałwan do gminy po coś przyjdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...